לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2012, 12:16
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יואב יצחק: לפיד [נטול התואר הראשון] ממשיך ללמודי דוקטור למרות איסור המל"ג

ובר אילן מצפצפת...

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-289782-00.html

אז להבדיל מהפעם הראשונה בה יכל התינוק המגודל של התקשורת להסתתר מאחרי 'אמרו לי שכולם עושים ככה' ולתת תרוץ למעריצי הבלורית והג'ל - הפעם כמועמד לכנסת לא עומדת לו זכות אי הידיעה [שהרי אם היה לו מותר להביע דעה בכל מה שאין לו בו ידיעה עוד היו עלולים לתת לו תכנית ארוח בערוץ 2 או להגיש חלילה חדשות].

גוף רשמי בשם המל"ג מודיע כי מה שהנכד של גלעדי והבן של שולמית עושה אינו תקין ואסור. זה שחשב להתחזות למשכיל 'רשמי' [שהרי למשכיל בלתי רשמי ולאוטודידקט אין סכוי שיחשב - ראה יאיר לפיד קומיקס] בעזרת מסלולים יחודיים [מה שמכונה 'קומבינה'] - צריך לומר: "ידי אינם במעל והריני מוותר מראש על כל תואר שרצו להעניק לי שלא כחוק וכסדר".

אבל לבנו של הפופוליסט קרה מה שקרה מן הסתם גם לנסיך צ'רלס בגן הילדים - הוא מאמין שכולם אוהבים אותו יהא אשר יהא ולא מבין כי מעשה מסריח שכזה עלול לעלות לו בחלק לא מבוטל אפילו מקולותיהם של נבובי המסך ששקלו להצביע לו בלי לדעת מה הוא אומר.

יש לי בטחון בג'ל של לפיד [ש.זיקרי&א.גרוס]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2012, 23:22
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא בדיוק שקר, אבל עיוותים של האמת
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "מהם השקרים האלה שאתה מדבר..."

ראשית, אותה החלטה של המל"ג נוגעת לבר אילן, לא ללפיד. ללפיד לא הייתה סיבה לחשוב שהמסלול אליו התקבל חורג מנהלי המל"ג וכל עוד בר אילן ממשיכה את המסלול, אין סיבה שיפסיק. מכסימום הוא מבטל את זמנו כי לא יקבל בסוף את התואר.בהקשר זה, יש לשים לב לתגובת בר אילן שטוענת שהחלטת המל"ג איננה סופית וצפוי דיון נוסף. לאור כל זאת, לטעון שלפיד מתחזה או מנסה להתחזות זה עיוות שבא להכפיש.
שנית, האדון יצחק פוסק (במשהו שנע בין עובדה לחשד מבוסס) שלפיד התקבל למסלול המיוחד תמורת טובת הונאה או שוחד. זוהי טענה שדורשת הוכחה כלשהי לאור זאת שהוא לא היה היחיד שהתקבל למסלול כזה שמתחשב בגיל ובהישגים.

באופן כללי, הסיגנון של הכתבה (והכתבות הדומות לה של יצחק בעניין לפיד ובעוד כמה עניינים) עושה רושם של התנכלות בכל מחיר. דומני שיואב יצחק התחיל להדרדר מרמה של עיתונאי חוקר רציני ותורם (הרבה!) לתעמולן דמגוגי.
וכל זה לא קשור לדעתי הלא מחמיאה במיוחד על המתאגרף הכושל.
ישן 15-02-2012, 09:02
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
"רדידות, התחסדות ופרוטקציוניזם"
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני מניח שלפיד קורא עיתונים ולכן כ'איש ציבור' וכ'מנהיג לעתיד' הוא יכול להסיק"

הנקודה היא בכלל הערפיח המילולי הצהוב והדלוח שאתה מפזר בפורום, שהוא תערובת של דיבה ודיסאינפורמציה בטמפרטורה גבוהה במיוחד.

השימוש הוולגרי בשורות תחתונות בפונט קידוש לבנה של 200 פיקסל הוא עלבון לאינטיליגנציה של הקוראים ולא מוסיף לך כבוד.
אתה חושש שמא הקוראים לא יגיעו למסקנות ה"נכונות" בעצמם גם מבלי שתאנוס את האמת בצורה גסה ותצווח בקולי קולות כאחוז אמוק?

מישהו עלול לחשוב בטעות שהכנסת היא פשוט אי של יושרה, ערכים וטוהר מידות שלפיד מאיים לחרב.
בפועל הכנסת היא, בחלקה המזיק פחות, גרסה מוגדלת של ועד הרכבת ובחלקה המזיק יותר אסופה של גנבים-בדלנים-משתמטים, פאשיסטים וכאלה שמנסים פשוט לחרב את המדינה במישרין.

אתה צווח כאילו מדובר באיום האיראני. מה כבר קרה? הבנאדם בסך הכל נרשם ללימודים באוניברסיטה.
דירדרת את עצמך לסטנדרטים האינטלקטואלים של יואב יצחק, ובשביל מה בסך הכל?
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 15-02-2012, 15:20

אם מטרתך היא לגזור תג מחיר לפיו כל מי שיבקר את לפיד או ילגלג על מה שתעריץ באותו בוקר
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "הנקודה היא לא לפיד"

יזכה לתשפוכת של קללות ואיומים בה משפט אינו מחובר למשפט עד שלא יעזו לומר מילה בגנות משיח צדקך ורק הזוהר שלו ירחף על מסכינו - חוששני שזה לא ילך לך.

כתבתי בקורת נוקבת ולגלגתי על פוליטיקאי עלוב שכבר בתחילת דרכו התגלה כחסר חוט שדרה מוסרי. זה הוא שבחר להיות פוליטיקאי לא אני בחרתי בשבילו. בכנסת הנוראית יושבים הרבה מאוד אנשים שעשו הרבה יותר ממנו ככה שהתזה של 'כנסת נוראית, פוליטיקאים מושחתים' = 'לאורו של לפיד נלך' אינה תופסת כל כך.

בתגובה לבקורת ולדברים שאמרתי לקנגס [שהרי ברור לך שלא הייתי בוחר לדון עימך בנושא כלשהו מיוזמתי] - בחרת להגיב לגופו של גולש. אני יודע שלצפות להרבה ממי שיום אחד מעריץ את לפיד בלי לדעת לנמק מדוע וביום אחר שונא בשצף 500,000 אזרחים תורמים למדינתו רק כי לא קיבל אגוזי בש.ג אי שם באבט"ש כלשהו זה די תמים ובכל זאת מצופה שאפילו אתה תבחין שרוב נפח תגובתך הינו גיבוב של ספק עלבונות, ספק איומים ספק יבבות.

זו שיטת עבודה אצלך בכל פעם שאתה נשאר ללא נימוק בדיון כלשהו ולא רק כלפי או בעניני לפיד. כידוע לך 'להשאר ללא נימוק' הינו שלב די מוקדם אצלך.

להבדיל משרות המילואים שם כאשר ילד לא מקולח וזב חוטם כמשמעו במחנה פליטים מידה אבן ומקלל ועל האדם להחריש הרי שחלק מיתרונות האינטרנט הינה העובדה שניתן ואפילו חיוני לענות לטיפוסים כמוך שתרבות דיון או אפילו יכולת דיון מעולם לא היו שמם הנרדף.

אם מטרתך להפוך דיונים או ביקורת אודות פוליטיקאים ואנשי ציבור למשהו שיתנהל תחת איומי הדיבה או החירופים שלך עליך לקחת בחשבון שאנשים חכמים ושנונים ממך [שזה כמובן לא אני אבל בהחלט רוב הגולשים שאינם אספן] יכולים גם הם להשיב לך בשפתך. הירידה לרמה תקשה עליהם אך הם יעשו זאת למען חופש הדיבור שסגנונך מאיים עליו. גם אני הקטן אשתדל.

בכדי לנהל דיון עם אנשים שחושבים אחרת ממני יש לי כאן מספיק גולשים נבונים ורהוטים שיודעים ליצג את הצד שמנגד. עם אחד מהם פטפטתי באשכול הזה כשהחלטת להפריע באמצע השיחה של המבוגרים.

אם לתמצת הרי אומר שבאם היית מחמיא לי ומסכים עימי הייתי הרבה יותר מודאג לגבי דרכי והשקפותי מאשר בסיטואציה הנוכחית.
ישן 15-02-2012, 15:58

כל הגבבה הארוכה הזו
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם מטרתך היא לגזור תג מחיר לפיו כל מי שיבקר את לפיד או ילגלג על מה שתעריץ באותו בוקר"

רק כדי לומר "תן להכפיש בשקט"?
אני מצטער. לא קונה את דמעות התנין. וגם לא את השקרים.

תראה, למילה כתובה יש את אותה המשמעות בין אם היא נכתבה בפונט 5 או בפונט 2.
שקר נשאר שקר גם אם חזרת עליו 200 פעמים.
נכון, תצליח לשכנע כמה דפ"רים עם סף היפנוטי נמוך. ולצערי יתכן שיש לחלקם גם זכות הצבעה. life sucks.
התגובה ההיסטרית והמתגוננת שלך בסך הכל מעידה על כך שאתה יודע את מצבך.

הכותבים בפורום הזה מתחלקים לשתי קבוצת:
הקבוצה הראשונה היא של המתמודדים בתחרות הצעקות - אלה שאין ברצונם או אין ביכולתם לדון בצורה פרודקטיבית בשום דבר.
הקבוצה השניה היא של אלה שיש להם מה לתרום ואף יש להם מספיק אינטגריטי על מנת לשנות את דעתם מפעם לפעם. לצערי בגלל התגברות הצעקות והערפיח המילולי מצד אנשי הקבוצה הראשונה נראה שהקבוצה השניה אינה מרבה לכתוב.

הדגמת בצורה מאוד משכנעת לאיזו קבוצה אתה משתייך (רמז - לא השניה). אתה יכול להמשיך לצעוק באין מפריע. אני לא אנסה למנוע ממך. לא על כל עוולות העולם אני לוקח אחריות.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 15-02-2012, 16:50

חוששני כי אתה הוא זה שמתעקש לצעוק את הדפ"ר שלו מעל ראש כל עץ
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "כל הגבבה הארוכה הזו"

אבל היום ארוך ואני די פנוי ככה שהילד זב החוטם ממחנה הפליטים שמשליך אבנים על המסרבים להכיר בקדושת הלפיד יזכה לשוחח עימי אם יחפוץ בכך.

שכחת רק לכתוב 'פאשיזם' במקבץ המילים האקראי שלך אבל חוץ מזה נראה שהכל אצלך אותו דבר. חוסר יכולת לנסח טענה, חוסר יכולת להעלות נימוקים או במילים אחרות 'חוסר היכולת'.

'לחלק לשניים' זו פעולה חשבונית ראויה לציון בשביל מעריץ של המתמטיקאי הדגול לפיד [חפש ומצא] ובכל זאת נראה שגם הפעם טעית בתוצאה. הכותבים בפורום הזה כרגע מתחלקים לשתי קבוצות לא שוות כל כך - ל X גולשים שאינם אספאן שמתווכחים או מסכימים ביניהם ולילד אחד זב חוטם לא מקולח עם חולצה קרועה ושלט של 'רק לפיד יכול' שרץ אחרי האחרים מגדף ומחפש תשומת לב. תסתכל לאחור - אפילו תושבי בורג'-אל-אספאן לא יצאו למחוא לך כפיים מרוב שאתה משעמם... נשארנו רק אתה ומנגד אני והחצצית..

אני הייתי מוכן לנסות ולהעריך את 'יכולתך לשנות דעות' אילו היית מצליח להבהיר אי פעם את 'הדעה' שלך. אם תשתדל להעלות 'דעה' ולנסח אותה באופן מסודר אני מבטיח להיות סלחן ולהעריך זאת אפילו טרם תפגין 'שינוי דעות' ואפילו אם תהא זו דעה חסרת דעת

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-02-2012 בשעה 16:59.
ישן 15-02-2012, 18:33
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "עזוב ישראלה, תשבור שגרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי asafn88
בינתיים אתה מתמיד במודוס אופרנדי הרגיל: זורק רימון ומסיר אחריות.
אז הפעם הרימון חזר אליך. זו סיבה לאבד את העשתונות?
אני לא נכנס לתחרות צעקות עם אילני סרק שכן אני יודע מראש מה גורל קולם. אני לא מעוניין בגורל דומה לקולי.

כל טוב לך. אולי נתראה ביום מן הימין באשכול אחר, בנסיבות אחרות.
ציטוט:
אבל בכל זאת, תמיד רצוי - בין אם מדובר במר לפיד או בכל נושא אחר - לשמור על סטנדרטים מינימליים של אמת.

אני חושב שלפיד מייצר מספיק מקום לביקורת לגיטימית ואין צורך להגרר להצגה חלקית ומסולפת של האמת, הוצאת דיבה, שקרים פשוטים, יואב יצחק וכו'
ציטוט:
יש שקרים של ממש בכתבה
המגמתיות מתנוססת כדגל שחור מעליה
לפיד מייצר מספיק סיבות אמיתיות לביקורת מבלי שאנשים יבזו את עצמם בשקרים גסים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
מהם השקרים האלה שאתה מדבר עליהם?
ציטוט:
אני מצטער, אני לא איש חינוך כלל
ולא מורה להבנת הנקרא בפרט.
ואין לי כוונה להשחית את זמני בדיון איתך - עכשיו או בעתיד הנראה לעין.
יום טוב.
ועל זה נאמר:
ציטוט:
בינתיים אתה מתמיד במודוס אופרנדי הרגיל: זורק רימון ומסיר אחריות.
אז הפעם הרימון חזר אליך. זו סיבה לאבד את העשתונות?
אני לא נכנס לתחרות צעקות עם אילני סרק שכן אני יודע מראש מה גורל קולם. אני לא מעוניין בגורל דומה לקולי.

כל טוב לך. אולי נתראה ביום מן הימין באשכול אחר, בנסיבות אחרות.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-02-2012, 14:34
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב ""רדידות, התחסדות ופרוטקציוניזם""

מגמתיות שמגמתיות. כתבת "שקרים של ממש בכתבה" למעלה, ולכן אני חוזר ושואל - אילו שקרים של ממש מופיעים בכתבה?
שאלה כל-כך פשוטה, שאתה נמנע מלענות עליה, ורק ממשיך לטעון שיש שקרים, ויש דיבה, ויש ויש ויש. אבל איפה?

האם יכול להיות שהסיבה שאתה נמנע מלציין מהם בדיוק אותם "שקרים של ממש" שמצוים בכתבתו של יואב יצחק היא שאין שם שקרים של ממש, ודווקא את דיבתו של יואב יצחק מוציא כאן מישהו לרעה?

ישן 15-02-2012, 15:09
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אני מצטער, אני לא איש חינוך כלל"

ציטוט:
אני מצטער, אני לא איש חינוך כלל
ולא מורה להבנת הנקרא בפרט.
ואין לי כוונה להשחית את זמני בדיון איתך - עכשיו או בעתיד הנראה לעין.
יום טוב.

אבל היה כדאי לך לקחת איזה איש חינוך או "מורה להבנת הנקרא" ואולי גם אחד ל"הבעה בכתב".
בהצלחה

נ.ב. הדברים נכתבו כהמלצה בלבד ללא שום כוונה אישית.
.. וכן הדברים נכתבו לגבי כל אחד שחושב שהוא זקוק להמלצה זו.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 15-02-2012, 17:58

אם לא שמת לב, נושא לפיד נלעס כאן במספר אשכולות
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "כלומר, בהודעתך המתחסדת בסה"כ..."

כבר השקעתי מאמצים רבים (לשווא) לענות ברצינות לכל הטענות. נראה לי מגוכך לחזור על עצמי בהתחשב בעובדה שמדובר באותם המשתתפים.

אם אתה מסתכל על האשכול הזה בבידוד, אולי תסיק שהתנפלתי על ישראלה משום מקום. אבל למעשה הדו-שיח החל כבר באשכול הקודם.

אם טרחת לקרוא את הכתבות שפורסמו בנושא ועקבת אחרי העובדות תוכל לראות בקלות שהכתבה של יואב יצחק היא לא יותר מערימת שקרים.
המל"ג לא קבעה דבר לגבי לפיד באופן פרסונלי וכמובן שלא "הנחתה" את האוניברסיטה להפסיק את לימודיו של לפיד.

אפילו הכותרת היא שקר:
ציטוט:
אוניברסיטת בר-אילן מצפצפת
לפיד ממשיך לתואר דוקטור
למרות האיסור מצד מל"ג

כאמור אין כל איסור או הנחיה בעניינו של לפיד:
ציטוט:
כאמור, אוניברסיטת בר-אילן מצפצפת על המועצה להשכלה גבוהה. בתגובה לשאלת הח"מ השיב דובר האוניברסיטה: "יאיר לפיד ממשיך במתכונת הלימודים שבה החל ללמוד".

בתגובה מאוחרת יותר מסר דובר אוניברסיטת בר-אילן: "... אין החלטת מל"ג בעניינו של לפיד, אלא המלצה של ועדת משנה שתובא ב-15 בחודש לדיון במליאת המל"ג. אוניברסיטת בר-אילן, לפיכך, אינה מצפצפת, אלא ממתינה לדיון בערעור במליאת המל"ג כקבוע בחוק".

מספיק לקרוא את קוביית ה"דעה" באמצע הכתבה ע"מ להבין עד כמה יואב יצחק "אובייקטיבי" בעניינו של לפיד:

ציטוט:
יאיר לפיד הוא איש רקוב, שקרן ונכלולי. באופן התנהלותו הוא מזכיר לי את אביו, יוסף (טומי) לפיד, ש"ניחן" בתכונות דומות * צירופו למסלול לימודי תואר דוקטור באוניברסיטת בר-אילן מעיד על חשד לעבירות שוחד בינו לבין הנהלת האוניברסיטה; יד רוחצת יד
Ayaan Hirsi Ali

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 15-02-2012 בשעה 18:24.
ישן 15-02-2012, 18:29

סימנתי לך את השקרים באדום
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אבל השקרים - היכן השקרים?"

ציטוט:
יאיר לפיד, שצורף למסלול למודי תואר דוקטור באוניברסיטת בר-אילן באופן הנוגד את החוק[1], ממשיך בלימודיו, למרות החלטת המועצה להשכלה גבוהה[2]. כך נודע ל-News1. לפיד טען כי החלטת המועצה אינה מחייבת אותו, ומכל מקום הוא ממשיך כרגיל בלימודיו.

לפיד, שהודיע על החלטתו להקים מפלגה ולהתמודד בבחירות הבאות על חברות בכנסת, צורף למסלול הלימודים למרות שהוא נעדר תואר ראשון, ולמרות שהמסלול האמור לא קיבל, ומראש[3], את אישור המועצה להשכלה גבוהה. צירופו מהווה בפועל מתן טובת הנאה בלתי חוקית[4], הנגועה בשחיתות הן מצד לפיד והן מצד הנהלת האוניברסיטה - שהעדיפה ליתן טובת הנאה ללפיד משיקולים זרים.[5]

יתרה מכך: כשהתגלה בחודש שעבר כי לפיד צורף למסלול דוקטורט בלא תואר ראשון ושני, כנדרש, התכנסה המועצה והחליטה על בטלות מסלול זה[6]. החלטת המועצה מחייבת קטיעת לימודיו של לפיד, שהושגו שלא כדין.[7]

על-אף ההחלטה המחייבת את האוניברסיטה לציית לה[8], פועלת הנהלת האוניברסיטה וממשיכה בשלה, ומאפשרת ללפיד ליהנות מטובת הנאה משמעותית: לימודי דוקטורט - באופן בלתי שיוויוני ביחס לסטודנטים אחרים בכלל, וביחס לסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן בפרט.

כאמור, אוניברסיטת בר-אילן מצפצפת על המועצה להשכלה גבוהה[9]. בתגובה לשאלת הח"מ השיב דובר האוניברסיטה: "יאיר לפיד ממשיך במתכונת הלימודים שבה החל ללמוד".

בתגובה מאוחרת יותר מסר דובר אוניברסיטת בר-אילן: "... אין החלטת מל"ג בעניינו של לפיד, אלא המלצה של ועדת משנה שתובא ב-15 בחודש לדיון במליאת המל"ג. אוניברסיטת בר-אילן, לפיכך, אינה מצפצפת, אלא ממתינה לדיון בערעור במליאת המל"ג כקבוע בחוק".
Ayaan Hirsi Ali

ישן 15-02-2012, 19:12

תשקול להוסיף אומגה 3 לתזונה. אולי תבין מהר יותר
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "תגיד, ת'עושה צחוק? כי אם כן,..."

ותחסוך לי את הצורך להקליד. בפעמים הבאות אני לא אהיה כ"כ נדיב אז תשתדל לעקוב:

1) הציטוט הוא שקר של יואב יצחק. אתה לא יכול לצאת מתוך הנחה שהוא דובר אמת ולהסיק שהוא דובר אמת...
2) יאיר לפיד התקבל ללימודים כפי שהתקבלו רבים אחרים - לפי כללי המוסד.
3) לאחר שחפרו בנושא, מישהו במל"ג התעורר ולכן התקבלה החלטה (שאינה סופית, ראה תגובת האוניברסיטה לכתבה של יצחק) לעצור את הקבלה של סטודנטים חדשים למסלולים אלה וכן לחייב סטודנטים שכבר התקבלו להשלים במקביל תואר ראשון.
4) כאמור, ההחלטה אינה סופית וכן האוניברסיטה מתכוונת לערער עליה (למרות שהסיכויים לקבלת הערעור, ככל הנראה, קלושים). עם זאת, נכון לעכשיו אין כל החלטה של המל"ג שמכתיבה שינוי בסטטוס של לפיד - הוא ממשיך בלימודיו. לכל היותר יידרש להשלים תואר ראשון.

לכן לפיד אינו מצפצף, האוניברסיטה אינה מצפצפת. רק יואב יצחק מצפצף. על האינטיליגנציה של קוראיו (ובינתיים נראה שמצליח לו).
Ayaan Hirsi Ali

ישן 15-02-2012, 19:18
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "תשקול להוסיף אומגה 3 לתזונה. אולי תבין מהר יותר"

ציטוט:
3) לאחר שחפרו בנושא, מישהו במל"ג התעורר ולכן התקבלה החלטה (שאינה סופית, ראה תגובת האוניברסיטה לכתבה של יצחק) לעצור את הקבלה של סטודנטים חדשים למסלולים אלה וכן לחייב סטודנטים שכבר התקבלו להשלים במקביל תואר ראשון.
מאיפה הגיע ה"במקביל" הזה? אני ראיתי שכתוב שיידרשו להשלים. לא ראיתי שיוכלו לעשות תואר ראשון, שני ודוקטורט - שלושתם במקביל...

ציטוט:
4) כאמור, ההחלטה אינה סופית וכן האוניברסיטה מתכוונת לערער עליה (למרות שהסיכויים לקבלת הערעור, ככל הנראה, קלושים). עם זאת, נכון לעכשיו אין כל החלטה של המל"ג שמכתיבה שינוי בסטטוס של לפיד - הוא ממשיך בלימודיו. לכל היותר יידרש להשלים תואר ראשון
גם קצב מתכנן לערער, אז זה אומר שאיננו מורשע כרגע?
אדיר. זרוק את לימודי הביושקרכלשהו. אתה צריך לקבל פרס נובל בפיזיקה על גילוי מסע בזמן! זה שבר-אילן יערערו בעתיד אומר שלא התקבלה החלטה בעבר...

מעבר לכך, הרעיון שאפשר "לעשות תואר שני", ואחר-כך "לכל היותר להשלים תואר ראשון" יכול להישמע הגיוני רק למי שלא למד שום דבר רציני מימיו (ולא מבין שידע נבנה פיסה על גבי פיסה, ואי אפשר לבנות קודם את הבניין ואחר-כך "להשלים" את היסודות)...

ישן 16-02-2012, 00:21
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני זה שהעלה את קצב כדוגמא?"

קצב כבר יושב בכלא, ולאחר שנכנס פרקליטיו עוד דיברו על בקשות לדיון נוסף וכו' וכו', כך שהוא כן ישב בכלא לפני שהסתיימו כל ההליכים. חוץ מזה, אתה ממש מתקטנן, אפילו שאני בטוח שהבנת את הדוגמה טוב מאוד כמו סאם. אכן, קצב איננו היחיד שנכנס לכלא רק לאחר הליכים רבים, אבל הרוב עפים לכלא בסוף ההליך הראשון, שלא לדבר על אלה שעפים לכלא בסוף הליך מקדמי (מעצר עד תום ההליכים).

באנלוגיה, לא כל פרט ופרט זהה. בגלל זה זוהי אנלוגיה ולא זהות.אחזור על הדברים, כדי למנוע הסטה נוספת לכיוון פרטים לא רלבנטיים באנלוגיה: ערעור בעתיד אינו משנה את ההחלטה שבעבר.

כרגע, התקבלה החלטה. אולי היא תהפך בעתיד, אבל זה נכון לגבי כל החלטה. מתי בוטלה הרשעתו של מאיר טוביאנסקי? מתי זו של דרייפוס? האם הפיכת ההחלטה החזירה את טוביאנסקי לחיים? (preemptive strike: כן, דרגותיו של דרייפוס הוחזרו, בראבו!)

ישן 16-02-2012, 18:13
מנהל

הוא לא נכנס לכלא מייד לאחר ההרשעה אלא רק אחרי רוב תהליכי העירעור המקובלים
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "קצב כבר יושב בכלא, ולאחר..."

הנקודה היא שללפיד יש סיכוי טוב שהאוניברסיטה תיזכה בעירעור ולכן אין סיבה שלא ימשיך בינתיים בלימודים. הוא לא פוגע באף אחד כשהוא עושה זאת מלבד בעצמו, מבחינה זו שהוא מסתכן בכך שהוא לומד לחינם. ההחלטה משמעה לכל היותר שהוא לא יקבל בסוף את התואר. ואגב, במקרה הגרוע לפיד יצטרך להשלים תואר ראשון לפי החלטת המל"ג. הקורסים שהוא לוקח כרגע יכולים להיחשב כחלק מאלו של התואר הראשון ועם זה בוודאי אין בעיה. בסיכומו של דבר, אני ממש לא רואה שום אישיו בזה שהוא ממשיך את לימודיו בינתיים וההר שיצחק עושה מזה רק מעמיד אותו באור מגוחך. בוודאי לאור השחיתות האמיתית שאופפת את המדינה הזאת ואת הפוליטיקאים שלה.
ישן 15-02-2012, 18:48
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "סימנתי לך את השקרים באדום"

חברי הוועדה קבעו פה אחד כי סטודנטים הלומדים כיום לתואר שני או שלישי יקבלו את התואר רק לאחר השלמת לימודיהם לתואר ראשון כנדרש בתנאי המועצה להשכלה גבוהה.

עוד הוחלט כי "תופסק מיידית קבלתם של סטודנטים ללא תואר ראשון לתוכניות ללימודי תואר שני ושלישי. המל"ג רואה בקבלת סטודנטים שאינם בעלי תואר ראשון ללימודי תואר שני ושלישי סטייה מהותית מהסטנדרט האקדמי הראוי".
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/332/370.html
וגם:
בהודעת המל"ג נכתב כי "בדיקת האגף האקדמי שבמועצה להשכלה גבוהה מעלה כי התוכנית שאוניברסיטת בר אילן מקיימת במסגרת הלימודים לתואר שני ב'פרשנות' לא אושרה במל"ג מעולם".
http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1624126
וגם:
משה ויגדור, מנכ"ל מל"ג והוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת), ציין בדיון כי המל"ג רואה בחומרה את הדברים: "במוסד טענו שפעלו על פי התקנון שלהם, אך עמדתנו היא שזה בלתי אפשרי, כי האישור לתוכנית נעשה עם תנאי קבלה מוגדרים. ברור שיש חריגה, ויש מגוון צעדים שהמל"ג יכולה לנקוט. תקנון של אוניברסיטה לא יכול לחרוג מהחוק ומכללי המל"ג".
http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1629809
וספציפית:
הוועדה לפיקוח ואכיפה של המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) החליטה פה אחד בישיבתה הערב (שלישי) על הפסקתם המיידית של המסלולים באוניברסיטת בר אילן שאפשרו לימודי תואר שני ושלישי ללא תואר ראשון. באשר ללומדים במסלולים אלה כיום, הוחלט כי הסטודנטים יידרשו להשלים את לימודיהם לתואר ראשון.
http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1630470
[ההדגשות שלי, למתקשים...]
כנ"ל בוואלה:
האם הממסד האקדמי - כמו גם הממסד הפוליטי - מנסה להכשיל את יאיר לפיד? הוועדה לפיקוח ואכיפה של המל"ג (המועצה להשכלה גבוהה) התכנסה היום (שלישי) על רקע הפרסום בעיתון "הארץ" בגין קבלת סטודנטים, אנשי רוח ובידור – ובהם גם העיתונאי לפיד, ללימודי תארים מתקדמים באוניברסיטת בר אילן, מבלי שאלה יהיו בעלי תואר ראשון. הוועדה קבעה – פה אחד – כי על אוניברסיטת בר אילן להפסיק באופן מיידי קבלת סטודנטים ללא תואר ראשון לתכניות לימודים לתואר שני ו/או שלישי לאלתר, וכי האוניברסיטה תוכל להעניק תארים מתקדמים לסטודנטים הלומדים במסלולים אלה רק לאחר שישלימו את הדרישות ככל אחד אחר.
http://news.walla.co.il/?w=/9/2505226
כווווולם משקרים, ורק אתה צודק. מעניין איך שכנע יואב יצחק את וואלה והארץ לשקר...

ישן 15-02-2012, 15:26
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא בדיוק שקר, אבל עיוותים של האמת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
ראשית, אותה החלטה של המל"ג נוגעת לבר אילן, לא ללפיד. ללפיד לא הייתה סיבה לחשוב שהמסלול אליו התקבל חורג מנהלי המל"ג וכל עוד בר אילן ממשיכה את המסלול, אין סיבה שיפסיק. מכסימום הוא מבטל את זמנו כי לא יקבל בסוף את התואר.בהקשר זה, יש לשים לב לתגובת בר אילן שטוענת שהחלטת המל"ג איננה סופית וצפוי דיון נוסף. לאור כל זאת, לטעון שלפיד מתחזה או מנסה להתחזות זה עיוות שבא להכפיש.
אם הוא היה לוקח קורסים בשביל הכיף ב"קתדרה" (קורסי ההעשרה של את"א) לא הייתה בעיה, אבל הוא לכאורה צובר נ"ז - כך שגם אם לא יקבל את התואר לבסוף, הוא עדיין יוכל לנצל את הנ"ז שהוא עושה במסגרת התואר-השני-בשקל שלו (אולי כדי לעשות תואר ראשון אמיתי בסוף? ). המל"ג קבעה שהקבלה למסלול לא הייתה תקינה, ולא שהענקת התואר בסיומו בלבד אינה תקינה. יש הבדל.

הטענה של בר-אילן דומה לטענה של מורשע שטוען שניתנה לו בקשת ערעור, ומכאן שאיננו מורשע. נכון לפרסומים היום, המל"ג קיבלה החלטה. אתה טוען שהפרסומים שקריים? אין בעיה. הצג נאאת החלטת המל"ג ממש, ונוכל לראות מה היא בדיוק אומרת.

לפיד איננו מתחזה. הוא מנסה להתחזות לאדם בעל אינטיליגנציה ממוצעת לכל הפחות, אבל בעצם יש לו IQ של בורקס, כושר התנסחות של כפכף אמבטיה, ויכולת התייחסות עניינת של דג זהב, זה שלפי האגדה האורבנית יש לו זיכרון של 5 שניות...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img33.imageshack.us/img33/6415/yaircomics86.png]

אנשים בהתחלה לא האמינו שזה אמיתי, מרוב זה נלעג. אבל מסתבר שבמקרה של לפיד המציאות עולה על כל דמיון:

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
שנית, האדון יצחק פוסק (במשהו שנע בין עובדה לחשד מבוסס) שלפיד התקבל למסלול המיוחד תמורת טובת הונאה או שוחד.
כל האמירות על "יד רוחצת יד" וכו' לא מופיעות בכתבה, אלא הן חלק מטור הדעה משמאל. הדבר היחיד בעניין שאומר י"י בכתבה גופא הוא:
...המסלול האמור לא קיבל, ומראש, את אישור המועצה להשכלה גבוהה.
צירופו [של לפיד למסלול -פסטן] מהווה בפועל מתן טובת הנאה בלתי חוקית, הנגועה בשחיתות הן מצד לפיד והן מצד הנהלת האוניברסיטה - שהעדיפה ליתן טובת הנאה ללפיד משיקולים זרים.
הוא לא טען שלפיד נתן לאוניברסיטה משהו בחזרה. הוא לא אמר מהם השיקולים הזרים שהנחו את האוניברסיטה לפעול כך. הוא רק אמר שאם פלוני נותן טובת הנאה לאלמוני, בניגוד להוראה חוקית של רשות ממונה, סביר שמדובר במתן טובת הנאה בלתי-חוקית. אין צורך בהוכחות נוספות, שכן הדבר נכון על פי הגדרה.

אם אני נותן לך קופסת שוקולדים לרגל יום האהבה הבינלאומי, מדובר במתן טובת הנאה, אבל אין בה שום בעיה (מבחינת חוקית, לפחות...). אם אני נותן לך קופסת שוקולדים, כאשר הדבר נאסר על ידי הרשות שממונה על מתן שוקולדים בחוק (וכל עוד החוק או ההחלטה הספציפית לא בוטלו על ידי בג"ץ...) מדובר במתן טובת הנאה באופן בלתי-חוקי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
זוהי טענה שדורשת הוכחה כלשהי לאור זאת שהוא לא היה היחיד שהתקבל למסלול כזה שמתחשב בגיל ובהישגים.
על ההשוואה בין לפיד לאחרים כבר דובר בפורום, ומאחר ולא העלית כאן טיעון חדש בעניין זה, אינני רואה טעם רק באזכורו.

ולסיום - אתה אומר שיש התנכלות סדרתית בכל מחיר, תעומלנות דמגוגית, וכו' וכו'. אולי כן ואולי לא. לצורך העניין, לא אכפת לי.
הכותב לעיל טען שלא נשמרים "סטנדרטים מינימליים של אמת" (הדגשה שלי). בסטנדרטים גבוהים יואב יצחק אולי עומד ואולי לא, אבל בסטדנרטים מינימליים הוא עומד. הכותב לעיל לא הדגים שישנם "שקרים של ממש" בכתבה, ומסרב להראות אותם (ומסיבה טובה - קשה להראות את מה שלא קיים; צריך להיות קופרפילד של ממש בשביל זה...).
לאחר דבריו של הברווז הוא הוסיף וטען ש"יש שקרים של ממש בכתבה". בעניין זה אפילו אתה מודה ש"לא בדיוק שקר, אבל עיוותים של האמת", ובזאת התביעה נחה.

נערך לאחרונה ע"י פסטן בתאריך 15-02-2012 בשעה 15:29.
ישן 15-02-2012, 23:44
מנהל

או, עכשיו אפשר לקרוא
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "ערכתי כבר לפני ששלחת. :) זה..."

לפיד התקבל ללימודים באוניברסיטה מכובדת בישראל. לא מדובר כאן במכללת לטביה או קולג' אסטוניה, ולכן לא הייתה לו סיבה להניח שמסלול שאותה אוניברסיטה מציעה איננו חוקי או תקין. שוב, לפיד איננו היחיד שהתקבל למסלול כזה. יש כעשרה כמוהו בבר אילן. מסלולים מקלים (מבחינת צורך בבגרות) לבעלי גיל מבוגר יחסית אינם דבר חדש. ומסתבר שמסלולים עבור בעלי הישגים גבוהים אינם דבר חדש אף הוא. חלקו כאן כמובן על ההישגים של לפיד ולא אכנס לזה יותר מדי. לדעתי,גם אם הוא מעולם לא היה עיתונאי-חוקר, הוא היה דמות בולטת בתרבות הפופולרית הישראלית ובתיקשורת. ואלו הם בדיוק התחומים שאליהם התקבל.
רוצה לומר, הטענות שהוא ביקש להתחזות או שיש כאן שוחד כלשהו (על סמך העובדות הידועות) הן קישקוש. ליואב יצחק חשבון ארוך עם משפחת לפיד וזה כניראה המניע שלו להתלהמות שלא נירתעת מכיפוף האמת.
ישן 16-02-2012, 00:15
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "או, עכשיו אפשר לקרוא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
לפיד התקבל ללימודים באוניברסיטה מכובדת בישראל. לא מדובר כאן במכללת לטביה או קולג' אסטוניה, ולכן לא הייתה לו סיבה להניח שמסלול שאותה אוניברסיטה מציעה איננו חוקי או תקין. שוב, לפיד איננו היחיד שהתקבל למסלול כזה. יש כעשרה כמוהו בבר אילן. מסלולים מקלים (מבחינת צורך בבגרות) לבעלי גיל מבוגר יחסית אינם דבר חדש. ומסתבר שמסלולים עבור בעלי הישגים גבוהים אינם דבר חדש אף הוא. חלקו כאן כמובן על ההישגים של לפיד ולא אכנס לזה יותר מדי. לדעתי,גם אם הוא מעולם לא היה עיתונאי-חוקר, הוא היה דמות בולטת בתרבות הפופולרית הישראלית ובתיקשורת. ואלו הם בדיוק התחומים שאליהם התקבל.
רוצה לומר, הטענות שהוא ביקש להתחזות או שיש כאן שוחד כלשהו (על סמך העובדות הידועות) הן קישקוש. ליואב יצחק חשבון ארוך עם משפחת לפיד וזה כניראה המניע שלו להתלהמות שלא נירתעת מכיפוף האמת.
העובדות שאתה מתאר לא קשורות לטענה שלך.
לצורך העניין, נגיד שאינני חולק על העובדות:
  • לפיד הגיש בקשה ו"התקבל ללימודים באוניברסיטה מכובדת בישראל".
  • מכיוון שכך, אכן "לא הייתה לו סיבה להניח שמסלול שאותה אוניברסיטה מציעה איננו חוקי או תקין".
    • כאן אני אוסיף עוד דבר לזכותו של לפיד במאזן: אני יוצא מנקודת הנחה שלפיד עשה הכל באופן גלוי וסביר, גם אם יש בעיה במסלול, זו לא בעיה של לפיד, אלא בעיה של האוניברסיטה.
      לדוגמה (מכיוון קצת שונה), אם אוניברסיטה מפרסמת מסלול לימודים חדש ושוכחת להוסיף את ההערה ש"המסלול נפתח באישור המל"ג והענקת התואר מותנית באישורו", סטודנט שנרשם לאוניברסיטה יכול להניח שהמסלול והתואר כבר תקפים לגמרי. אם אחרי שנה המל"ג תחליט שלא לאשר הענקת תארים במסלול הזה, לסטודנט יהיה קייס מצוין נגד האוניברסיטה בתביעה אזרחית על כך ששכחו לציין שעדיין אין להם הרשאה מהמל"ג להעניק את התואר...
  • כפי שאמרת, "לפיד איננו היחיד שהתקבל למסלול כזה" (ולמיבט זכרוני לא רק למסלול כזה, אלא למסלול הספציפי הזה ממש).
הכל טוב ויפה. אכן, בהנחה שבבקשה שלפיד הגיש לגורם הרלבנטי באוניברסיטה כדי להתקבל לתוכנית לא היו סיפורי דגים (שהיא הנחה סבירה מאוד), לפיד אכן לא ניסה להתחזות או לקבל שוחד. עד השלב הזה לפיד לא עשה שום דבר בלתי-חוקי (אפילו שהוא אפס גמור, בין השאר,בכך שהוא חושב שהוא ראוי לכך; אבל להיות אפס ואידיוט בינתיים חוקי).

הטענה איננה שלפיד התחזה. לפיד מודה שאין לו תואר ראשון. כפי שאמרתי, לכל היותר הוא מנסה להתחזות לאינטליגנט, ומעבר לכך שזה לא ממש הולך לו, זה משהו שהרבה אנשים עושים...

הטענה היא שאוניברסיטת בר-אילן פעלה באופן בלתי-חוקי, בכך שהתנהלה באופן שאינו מותר לה לפי הוראות, הנחיות, תקנות, החלטות, קשקושות ובלבלות המל"ג. לפיד אשם לכל היותר בטמטום - בכך שלא הבין שהדבר אינו מגיע לו, או בהקטנת ראש - אם הבין ובחר להתעלם. אבל האוניברסיטה נתנה טובת הנאה באופן שאסור לה לפי החוק.

כשלפיד קיבל אותה, עומדת לו חזקת החפות בכך שלא ידע שאסור למל"ג לקבל אותו למסלול. האחריות (החוקית) היא של האוניברסיטה, לא של המועמד או הסטודנט. זה שלפיד עמד בכל מחויבויותיו לא אומר שהאוניברסיטה עמדה בשלה. כדי לקבל את טובת ההנאה, אתה לא חייב להיות מודע לכך שנתינתה אינה חוקית.

כעת, כשלפי מודע לבעייתיות במצב, התנהלותו אכן "נגועה בשחיתות", כי עכשיו הניסיון להקטנת ראש כבר לא עובד. בהתחלה, אולי הוא ידע שיש בעיה ואולי לא. בהעדר הוכחה חד-משמעית שהוא ידע שהוא מתקבל באופן אסור, עומדת לו חזקת החפות. עכשיו, כבר לא. גם אם התנהלותו עדיין חוקית, היא בהחלט נגועה בשחיתות, והאחזותו בקרנות המזבח ובפרטים טכניים אינה ראויה.

מעבר לכך, כל הדיון הזה מרתק (באמת), אבל עדיין אינו קרוב להדגמת "שקרים של ממש" בכתבה של יצחק. לצורך הדיון, אני מוכן להסכים לכל דבר שתגיד אודות סגנונו של יצחק ואודות האג'נדה שלו; אלה עדיין אינם מגיעים למדרגת "שקרים של ממש". דווקא הטענה הזו (שלא אתה טענת) היא שקר של ממש. וכעת שאלה לקוראים: כיצד קוראים לאדם שאומר שקרים של ממש? וכיצד מכנים אדם שהשקר שלו הוא שאחרים שקרנים? רמז מתחת לקו ↓↓

ישן 16-02-2012, 18:27
מנהל

בוודאי שהן קשורות
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס]לפיד התקבל..."

יצחק טען שלפיד התחזה או מנסה להתחזות או להתעסק בשוחד. אתה מסכים הרי שאין בכך שום דבר.
וזאת בעצם עיקר טענתי. שההאשמות של יואב יצחק מצוצות מהאצבע, אם נניח שיצחק יודע מהו שוחד ומהי התחזות (הרי באו עוד לפני התגלית המדהימה שלפיד עדיין יושב בשיעורים!!!!).
גם כעת, אין בהתנהלותו של לפיד דבר הנוגע בשחיתות. זאת משום שהחלטת המל"ג עדיין איננה סופית והאוניברסיטה עומדת על שלה (ויש להניח שיש לה איזה שהוא קייס) וגם משום שמשמעות ההחלטה היא שלפיד יצטרך להשלים תואר ראשון. קרי, לא הפסקת הלימודים אלא הארכתם ושינוי סידרם. ישיבתו כרגע בכיתה איננה סותרת את זה. קורס שהוא לוקח כעת יכול בהחלט להחשב בקורס בחירה (או מה שזה לא יהיה בתחום הלימוד שלו) למניין הנקודות לתואר הראשון.
לפיד ג'וניר הוא ממש לא כוס התה שלי. הוא כתב טורים נהדרים בעיתון בזמנו ולפחות ספר אחד שנהניתי מאוד לקרוא. יש לו חוש לא רע לאפיון מצבים חברתיים ואישיים בכתיבתו. אבל, הוא לא איש פיקח במיוחד והדבר בא לידי ביטוי בתיפקודו כמראיין. מבחינתי, הוא גמור מאז הראיון החי שעשה עם העיתונאי השבדי העלוב שפירסם כתבה על גניבת אברים מפלסטינים על ידי צה"ל. במקום לשאול שאלות שיעמידו את השבדי באור הנכון-כעיתונאי סוג ז', טיפש ובור וחסר מקצועיות לחלוטין (ואת זה היה קל מאוד לעשות עם קצת הכנה וחשיבה) הוא התנהל כבריון דמגוגי שבאנגלית של קיבוצניק שמתחיל עם מתנדבת הודיע לשבדי המבועת שהוא אנטישמי. מה שהוא אולי נכון, אבל הרבה פחות פוגעני ומדויק מחשיפת ערוותו כאיש מקצוע.
ישן 15-02-2012, 15:40
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יואב יצחק: לפיד [נטול התואר הראשון] ממשיך ללמודי דוקטור למרות איסור המל"ג"

טיילתי בעמוד שלו בפייסבוק.
ממצאים:
1. התגובה שלו לכתבה לעיל

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לפיד לא קומיקס
יעקב, יואב יצחק הוא שקרן וכל הידיעה מצוצה מהאצבע כרגיל אצלו, אבל אני הרבה יותר סקרן לדעת מה גרם לך להעלות אותה אצלי בקיר? טוב לב? פרגון? כי החלטת שאתה יודע שזה נכון למרות שאין לך איך לבדוק? שתף אותנו יעקב, ספר לנו....

2. אמירה על כך שמחר הוא יחשוף את עקרי המצע שלו (שלום, בטחון ושגשוג כלכלי?). נחיה ונראה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לפיד לא קומיקס
ערן, קצת סבלנות. כבר מחר אני נואם בועידת אילת לעסקים ואסביר שם את עקרי המצע העתידי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר