לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2013, 04:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
התלמידה הבריטית ששכבה עם המורה: "פיתיתי אותו"

ציטוט:
מייגן סטאמרס בת ה-16, שנטען כי נחטפה לצרפת על ידי בן זוגה בן ה-30, הבהירה: "אני יזמתי הכול". ימים אחרי שבן הזוג נידון למאסר, היא הביעה תקווה כי השניים יקימו משפחה

קישור
בית המשפט טעה במקרה הזה בגדול, כי לא היה כאן אונס או ניצול מצד המורה בסוף ויש פה אהבה בין גבר לאישה וגם אם הוא יכנס לכלא הם כנראה יהיו בעל ואישה עם ילדים ולכן בשביל מה כלא?

המשפחה שלה ושלו צריכים שהם יהיו בעל ואישה בסוף ולתת להם אם כבר תמיכה עד כבר שזה נשמא לא תקין ואין טעם להפריד אותם אם יש פה אהבה ולא סטוץ של לילה או רומן קליל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-07-2013 בשעה 04:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2013, 07:34
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
היו צריכים לקבוע בחוק ברור את עניין הפרשי גילים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "התלמידה הבריטית ששכבה עם המורה: "פיתיתי אותו""

לפי דעתי היו צריכים לקבוע בחוק שאם יש הפרש גילים של יותר מ10 שנים, זה ניצול. רק במקרים יוצאים מהכלל שעובדים סוציאליים מוסמכים הגיעו למסקנה שפה מדבור במקרה חרגי ואין בזה דופי.

(אם רוצים להיות יותר ליברליים, אפשר לקבוע 15 שנה אבל לא יותר, וגם אפשר להרחיב את הגיל בגילים היותר מתקדמים).

יש כבר כמה וכמה חוקים האוסרים ניצול, גם אם זה בהסכמה.

לדוגמה: ביגמיה אסורה גם זה בהסכמה. לא נותנים לנצל עובדים ולשלם להם פחות משכר מינימום גם אם זה בהסכמה. לא מרשים "לעזור" לבן אדם להתאבד, גם אם זה בהסכמה. יש איסור למכור סמים מסוכנים גם אם זה בהסכמה. על סיגריות חייב להיות רשום שזה מסוכן לבריאות, והרשימה ארוכה.

הפרשי גילים, בגיל צעיר זה עוד יכול להסתדר, אבל בגיל יותר מבוגר, זה לא יהיה טוב גם לזקן: הוא יימצא עם אשה הרבה יותר צעירה ממנו שלא תאהב אותו ועלולה לחפש לעצמה חיים אחרים. זה ממש לא טוב מכל הבחינות.

עוד...
בן 57 ניסה להתחיל עם בת 17 וקיבל סירוס
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=530608

הנערה בת ה-17 שרצחה את בעלה השני הבן 40:
http://www.haaretz.co.il/news/law/1.1900538

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-07-2013 בשעה 07:46.
ישן 03-07-2013, 10:24

הדת - במקורה - התירה גם להתחתן עם שני נשים
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אם חתונה כזו פסול כל כך, למה..."

אבל היה חרם דרבינו גרשון ואסרו את זה. בהתחלה קיבלו את זה רק היהודים האשכנזים, ואחר כך גם כולם כבר קיבלו את זה וזה נכנס גם בחוקי המדינה החילוניים.

אותו דבר גם על הפרשי גיל כבר כתוב בתלמוד ונפסק בשולחן ערוך:
http://www.yeshiva.org.il/midrash/shiur.asp?id=1932
ציטוט:

בהקשר לגיל החתן והכלה, כתב השולחן ערוך (שו"ע אה"ע ב, ט) : "לא ישא בחור זקנה ולא זקן ילדה".

http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A...% D7%A8_%D7%91
לא ישא בחור זקנה שהרי אינה מולדת ויבטל מפריה ורביה [לבוש]. וזקן לא ישא ילדה שדבר זה גורם לזנות שהיא תזנה תחתיו, ועל זה הזהירה התורה "אל תחלל את בתך להזנותה" ואמרו חז"ל: "זה המשיא בתו לזקן" [סנהדרין בע"ו:]. אמנם, כשהיא חפיצה בו באמת, מותר. [חלקת מחוקק] ואיתא בספר חסידים [סימן שע"ט] מעשה בבתולה אחת שנשאת לזקן שהיתה חפיצה בו ויצאו מהם בנים תלמידי חכמים, וכמה מעשיות כאלו ידוע. אמנם, אם רצונה הוא רק מפני שהוא עשיר אינו מהראוי לעשות דסוף סוף בשתתרגל להעושר תקוץ נפשה בו ותבקש תפקידה :

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-07-2013 בשעה 10:40.
ישן 03-07-2013, 10:05
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "היו צריכים לקבוע בחוק ברור את עניין הפרשי גילים"

ציטוט:
לפי דעתי היו צריכים לקבוע בחוק שאם יש הפרש גילים של יותר מ10 שנים, זה ניצול. רק במקרים יוצאים מהכלל שעובדים סוציאליים מוסמכים הגיעו למסקנה שפה מדבור במקרה חרגי ואין בזה דופי.

אתה לא חושב שזה להיכנס יותר מדי לחיים הפרטיים של האנשים?
למה שהמדינה תחליט עם מי אני יכול לצאת או להתחתן ועם מי לא?
מי יחליט אם זה ניצול או לא?

ציטוט:
הפרשי גילים, בגיל צעיר זה עוד יכול להסתדר, אבל בגיל יותר מבוגר, זה לא יהיה טוב גם לזקן: הוא יימצא עם אשה הרבה יותר צעירה ממנו שלא תאהב אותו ועלולה לחפש לעצמה חיים אחרים. זה ממש לא טוב מכל הבחינות.

שוב, יש לך המון המון הנחות בסיס שאין לי מושג מאיפה הן יוצאות.
מאין אתה יודע אם זה טוב לגבר או לאישה?
מאיפה אתה יודע שהאישה לא תאהב אותו?
מאיפה אתה יודע שהאישה עלולה לחפש לעצמה חיים אחרים?
מאיפה אתה יודע שלא טוב לאישה?

למה שגיל למעשה יהווה פקטור בבחירת בן זוג? גם אם זה 10\20 שנה?
מי בדיוק יקבע אם זה טוב או לא טוב לשני הצדדים?
ישן 03-07-2013, 10:29

גם ביגמיה זה להיכנס לחיים הפרטיים, וזה נאסר בחוקי המדינה!
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]לפי דעתי היו צריכים..."

כן, יש דברים שהם טפשיים או מסוכנים לכל הדעות, והמדינה מתערבת גם בחיים הפרטיים. כשאני הולך לכספומט של הבנק, יש אזהרה שזה יעלה לי 1.60. 1.60 ש"ח זה חשוב שהמדינה תתערב, אבל להפסיד את כל החיים עם גבר זקן ב30 שנה מהאישה, בזה המדינה לא תתערב?

אם תהיה קבוצה לפחות של 200 אלף גברים וגם נשים בעלי משפחות שידרשו לא להגביל את הפרשי הגיל, אני מוכן שלא יעבירו את החוק. אבל לא תמצא כאלו.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-07-2013 בשעה 10:56.
ישן 03-07-2013, 22:08

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "גם ביגמיה זה להיכנס לחיים הפרטיים, וזה נאסר בחוקי המדינה!"

ציטוט:
גם ביגמיה זה להיכנס לחיים הפרטיים, וזה נאסר בחוקי המדינה!

מה הקשר בין ביגמיה ללהגיד לגבר או אישה עם איזה אנשים הוא יכול או לא יכול לצאת?

ציטוט:
ש דברים שהם טפשיים או מסוכנים לכל הדעות, והמדינה מתערבת גם בחיים הפרטיים.

מה זה לכל הדעות? לכל איזה דעות? דעות של מי?

ציטוט:
כשאני הולך לכספומט של הבנק, יש אזהרה שזה יעלה לי 1.60. 1.60 ש"ח זה חשוב שהמדינה תתערב

מה הקשר בין האזהרה שמתריעה לך על מה שאתה הולך לשלם ובין המדינה?

ציטוט:
אבל להפסיד את כל החיים עם גבר זקן ב30 שנה מהאישה

מי קבע שהאישה מפסידה את כל החיים?
מי קבע שלא טוב להם ביחד?
מי קבע שלא טוב לאישה איתו?
מאיפה אתה מביא את כל הדברים האלה?

ציטוט:
אם תהיה קבוצה לפחות של 200 אלף גברים וגם נשים בעלי משפחות שידרשו לא להגביל את הפרשי הגיל, אני מוכן שלא יעבירו את החוק. אבל לא תמצא כאלו.

מאיפה אתה יודע שאני לא אמצא דבר כזה?
מאיפה אתה יודע שלא יהיו אפילו יותר אנשים שיהיו נגד?
למה ההנחה שלך שיותר אנשים ירצו שיפלשו להם לחיים הפרטיים?
ישן 04-07-2013, 07:14

כשגבר בן 50 מנצל ילדה בת 18-20 זה כיוס וניצול
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אתה מצדיק כניסה מיותרת לחיים..."

ואני מצפה שהמדינה תגן על זה כמו שמגינה עלינו מחברות ביטוח שלא ירמו אותנו, וכמו שהיא מגינה עלינו מעוד כל מיני נוכלים, גם אם זה בהסכמה.

וכמו שמגינים עלינו שלא ימכרו לנו מוצרים עם פג תוקף, גם אם מישהו יהיה מוכן לאכול אוכל שהוא פג תוקף ויטען שזה בריא וצודק וחוסך לו כסף.

חביבי, בן 50 מול בת 18 זה מוצר פג תוקף!

ישן 04-07-2013, 07:28

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כשגבר בן 50 מנצל ילדה בת 18-20 זה כיוס וניצול"

ציטוט:
כשגבר בן 50 מנצל ילדה בת 18-20 זה כיוס וניצול

מאיפה אתה יודע שזה כיוס או ניצול?
מאיפה אתה יודע שלא טוב לבחורה?
מאיפה אתה יודע שמהקשר הזה לא יכול לצאת שום דבר טוב?

אגב, אם תשים לב, אחרי כל הודעה שרשמתי לך, אתה משנה את העמדות שלך. בהתחלה דיברת על זה שהמדינה תתערב על הפרש גילאים של 10\15 שנה, אח"כ דיברת על הפרש של 20 שנה. ועכשיו אתה מדבר על 30 שנה. מדהים.
ציטוט:
ואני מצפה שהמדינה תגן על זה כמו שמגינה עלינו מחברות ביטוח שלא ירמו אותנו, וכמו שהיא מגינה עלינו מעוד כל מיני נוכלים, גם אם זה בהסכמה.

אתה טוען שבמקרה הזה הגבר הוא נוכל והאישה מנוצלת? מאיפה הקביעה החד משמעית הזאת?

למיטב ידיעתי יש נשים שטוב להם לצאת עם גברים מבוגרים מהן ב20-30 שנה.

ציטוט:
וכמו שמגינים עלינו שלא ימכרו לנו מוצרים עם פג תוקף, גם אם מישהו יהיה מוכן לאכול אוכל שהוא פג תוקף ויטען שזה בריא וצודק וחוסך לו כסף.

אז למעשה מה שאתה אומר הוא:
מוצר פג תוקף === גבר בן 35-40-50

בוא נחקור:
מוצר פג תוקף: מוצר שהתאריך שבו הוא בטוח לאכילה עבר.
גבר בן 30-40-50: גבר שהתאריך שבו בטוח לצאת איתו גם עבר.

אז בגדול לפי איך שאני רואה כאן, גבר שעבר את גיל 35-40-50 הוא פג תוקף ואסור לאישה (שבהפרש 10\15\20\30 שנה) לצאת איתו כי בהכרח הוא יעשה לה רע. כמו מוצר פג תוקף.

אחלה. מת על ההיגיון שלך.
ישן 04-07-2013, 09:40

מה היית מאחל לבת שלך או לאחותך?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]כשגבר בן 50 מנצל ילדה..."

אם בכלל יש לך את זה...

(ואם אין לך, אז אל תתערב בזה)

ומה שאתה מאחל לקרובים אליך זוהי הבחינה האם מה שכתבת זה אמת מכל הלב או דמגוגיה מטעה. וכל מי שקורא את הפוסטים האלו, שיתאר לעצמו את הבת שלו או אחותו, האם החוק הזה שאני מציע ייטיב איתם.

אני כתבתי על 30 שנה הפרש, שבמקרה שלא יסכימו8 על 10 שנים הפרש, לכל הפחות שיקבלו 20 שנה שזה יהיה מקסימום הפרשי גילים, או לפחות 30 שנה. כל נפש שאפשר להציל, צריכים להציל.

במקרה של 10 שנים, ייתכן שיש מקרים יוצאים מהכלל, ואפשר לחייב מתן הרשאה מאת עובד סוציאלי. אבל אם עושים את התקרה של 20 או יותר שנים, לא צריך להיות לזה שום יוצא מהכלל.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 04-07-2013 בשעה 09:46.
ישן 05-07-2013, 10:13

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מה היית מאחל לבת שלך או לאחותך?"

ציטוט:
מה היית מאחל לבת שלך או לאחותך?
אם בכלל יש לך את זה...
(ואם אין לך, אז אל תתערב בזה)

אחלה, אז עכשיו משהגדרנו מתי מותר לי להביע דעה ומתי אסור לי להביע דעה.
אני אציין שיש לי אחת מהן, בגלל שכנראה זה כל כך משנה לך.

והתשובה לשאלתך זה שהייתי מאחל להן שיהיו מאושרות.

אישית, לא הייתי מאחל לאף אחת מהן להיות עם מישהו שיש לו דעות כאלה צרות מוחין. רגע, זה אומר שצריך לאסור את זה בחוקים?
ציטוט:
ומה שאתה מאחל לקרובים אליך זוהי הבחינה האם מה שכתבת זה אמת מכל הלב או דמגוגיה מטעה. וכל מי שקורא את הפוסטים האלו, שיתאר לעצמו את הבת שלו או אחותו, האם החוק הזה שאני מציע ייטיב איתם.

מי קובע שהחוק הזה יטיב איתם?
מי יקבע אם החוק הזה יהיה נכון בשבילם?
מי יקבע מה טוב לאחותך או לאמא שלך או לבת שלך?
ציטוט:
אני כתבתי על 30 שנה הפרש, שבמקרה שלא יסכימו8 על 10 שנים הפרש, לכל הפחות שיקבלו 20 שנה שזה יהיה מקסימום הפרשי גילים, או לפחות 30 שנה. כל נפש שאפשר להציל, צריכים להציל.

מסכים איתך לגמרי!!!! כל נפש שאפשר להציל, צריכים להציל! לגמרי ככה!
עכשיו השאלה היא כזאת:
איך לעזאזל אתה קובע לפי הפרש גילאים שצריך להציל את הבחורה?
מי קובע שהיא זקוקה להצלה?
מי קובע שלא טוב לה?
מי קובע שהגבר לא עושה לה טוב?

נשמע לי שהיית מעדיף לחיות באיזה שהיא דיקטטורה שבה אתה תקבע מה נראה לך ומה לא נראה לך נכון ולפי זה תקבע חוקים.
אני אגיד שוב, זה שאתה חושב שזה לא בסדר, או זה שאתה חושב שלא טוב להן, או זה שאתה חושב שצריך להציל אותן - לא אומר שזה נכון. ועל סמך "נראה לי" או "הגיוני להגיד ש..." אי אפשר לחוקק חוקים.

ציטוט:
במקרה של 10 שנים, ייתכן שיש מקרים יוצאים מהכלל, ואפשר לחייב מתן הרשאה מאת עובד סוציאלי. אבל אם עושים את התקרה של 20 או יותר שנים, לא צריך להיות לזה שום יוצא מהכלל.

איך אתה יודע שיתכן ולא כל המקרים יוצאים מהכלל?
אתה בא להגיד לי שעובד סוציאלי יחליט אם טוב לבחורה לצאת עם מישהו גדול ממנה ב-10 שנים או לא?
ומי קבע שאחרי 20 שנה לא טוב לבחורה? לא טוב לגבר?

הדמגוגיה היחידה היא שלך. תשובה אחת רצינית לא קיבלתי ממך על כל השאלות שלי. אבל אני אמשיך, אני לא מתייאש. חשוב לי שאם לא אתה, לפחות אנשים מסביב יראו כמה הדעות האלה מיושנות.

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 05-07-2013 בשעה 10:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר