לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2010, 09:55
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
בגרמניה אב לבת 17 "טיפל" במחזר בן 57

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomo..._chlopaka_.html

...הוא פשוט סירס אותו בנימוק שכך צריך האב לשמור על ילדיו. בתחילה הוא התלונן במשטרה, אך אלה כרגיל לא עשו כלום. אז מה עושה האב הנפגע? ביחד עם 2 מחבריו לעבודה הגיעו לביתו של "המחזר"
ובקשו ממנו להוריד את מכנסיו. לאחר הניתוח עזבו אותו מדמם לנפשו.
ה"מנותח" ניצל ממוות מפני שפנה מייד לעזרה ולא נשקפת לו סכנת חיים.
עתה הוא יכול לקבל ג'וב חדש אצל שייכים בהרמונות שלהם...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2010, 09:04
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
רוצה להוסיף משהו...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "לא."

לא רציתי להתערב, אך בכל זאת רוצה להוסיף משהו אישי משלי.

כאשר הבת שלי הייתה חיילת ויום אחד סיפרה לי בסוד שהיא מוטרדת ע"י המפקד שלה.
לשאלתי מה הוא עושה בדיוק, סיפרה שהוא משאיר אותה בתורנויות, לא מדבר יפה ומרמז רמיזות מיניות.
גם כאשר הוא מחליף את מדיו, לא מבקש ממנה לצאת מהחדר (פשוט עושה סטריפטיז בנוכחותה)
היא בקשה לעבור לתפקיד אחר ולמקום אחר. המפקד שלה התנגד למעבר ועוד יותר התחיל להתעמר ולהציק לה ואז היא פנתה אלי.

אני כאב אוהב ודואג לילדיו, הסיפור הקפיץ לי את כל הפיוזים. עוד באותו יום הגעתי למקום ובמקרה פגשתי את המפקד במסדרון ובקשתי לדבר איתו. הבחור הבין מה מטרת בואי ולא רצה לדבר איתי.
למחרת הבת שלי הועברה למקום שרצתה להיות ואני לא עשיתי דבר...

נ.ב.
אבל אם הוא היה רק נוגע בה...אתם לא יודעים מה זה פולני כועס-לא כדאי לכם לדעת.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 15-12-2010, 13:07
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "רוצה להוסיף משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האזרח

נ.ב.
אבל אם הוא היה רק נוגע בה...אתם לא יודעים מה זה פולני כועס-לא כדאי לכם לדעת.

פעם מזמן - גר בשכונתנו שהייתה עדיין שכונה - קצין יקה. יקה אמיתי כמובן וגם קצין אמיתי. ערב אחד היה צריך הנ"ל לסוע לבסיסו לקיים מצוות 'מפקד תורן' אך שוד ושבר!!! את מכוניתו חסמה מכונית אלמונית אחרת... יתרה מכך. השנים היו שנים עברו ומספר המכוניות ברחוב לא הצדיק חסימה שכזו....

שב היקה הגאה זועם לבנין המשותף וסיפר על המחדל לשכנים הצופים מהמרפסת [פעם היה דבר שכזה]. אחר כך צעד הלוך ושוב וואיים בקול קבל עם ועדה כי 'אני עוד אראה לו!! אני אלמד אותו לקח!!". משנאסף מספיק קהל סביב הנ"ל - צעד חזרה אל זירת הפשע. אז, הציא בדרמטיות עט ודף מכיסו וכתב תוך שהוא מקריא בקול: "אל הנהג!! דע לך שחסמת אותי ועיכבת אותי!! אתה חצוף!!" - הניח את הפתק מתחת לוישר והלך לתחנת האוטובוס שבע רצון ונקם.

רציתי רק לשאול אם 'פולני כועס' זה משהו דומה או קצת פחות חריף?

ישן 15-12-2010, 03:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "א. מניין לך שהוא "מנצל" אותה?..."

לגבי א
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
ואם היא הייתה בת 18-20 אז "ניצול" כזה הוא כבר בסדר?

אחרי גיל 18 היא אדם מבוגר וזכאית להיות איתו או כל אדם אחר גבר או אישה, כי זאת הזכות שלה.
מה הייתי עושה כאבא במצב כזה?
א, לא מסרס אותו, כי זה דבר פלילי ולפי החוק הוא לא אשם בדבר פלילי. (לפי החוק כיום.)
ב, אומר לה לחכות עד גיל 18 ואז היא תקבל את האישור ממני כאדם בוגר להיות איתו אצלו בבית בלבד, אפילו שאני לא שמח מהעניין, אבל לא להביא אותו אליי לבית.

לגבי ב
ציטוט:
ב. שוב, היא כבר לא קטינה (לעניין זה).
בשביל להיות ראוי לקבלת עונש, הוא קודם צריך לעשות משהו שלא כשורה, ועדיין לא הסברת מה הוא עשה לא כשורה.

היא עדיין לא עברה את גיל 18 והוא קרוב ל 60 שלו וזה לא תקין לדעתי, אך, אם זה היה נער בן 17-20 והיא בת 17, למה לא כל עוד הוא אוהב אותה והיא אותו. אפילו הייתי מזמין אותו לארוחות ערב ולחגים, כי מערכת היחסים שלהם קבועה בכל מקרה, אבל אדם קרוב ל 60? sorry לא אצלי ולא אצל כל אבא או אימא נורמלים.
תחשוב על זה כאדם, שרוצה משפחה ותראה, שאני צודק.

ג, אם אתה שואל אותי מה דעתי על יחסים של קטין או קטינה עם אדם שגילו/ה קרוב ל 60, אני חושב, שזה ניצול מיני וצריך להיות תחת ההגדרה של פדופיליה עם עונש מאסר על תנאי ועונש הרחקה מהקטין/קטינה, עד שהקטין קטינה יעברו את גיל 18, אם זה היה בהסכמה של הקטין/קטינה ואם האדם המבוגר בחר להתעלם מהעונש, האחרים כבר אמרו מה העונש, שהוא צריך לקבל במקומי.

ולאחרים... מה שאני אומר על פושעים כמו רוצחים, אנסים, תומכים בטרור או מחבלים לא צריך לעבור לכל אשכול ולנושאים אחרים ולכן תלמדו להפריד בין הבשר לחלב בקטע הזה בבקשה בעתיד, כי הכנסתם את העניין גם לאשכולות, שאינם קשורים לעניין הזה בכלל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 15-12-2010, 04:02
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לגבי א [QUOTE=ShoobyD]ואם היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
מה הייתי עושה כאבא במצב כזה?
א, לא מסרס אותו, כי זה דבר פלילי ולפי החוק הוא לא אשם בדבר פלילי. (לפי החוק כיום.)
כל הכבוד, אני חושב שדי סיימנו פה את העניין.

אתה יכול לחשוב מה שבא לך, אתה גם יכול לחשוב שצריך לאסור נישואי תערובת, ושהעובר עליהם דינו מאסר, אבל כל עוד לא כולם מסכימים איתך, כולל הרשות המחוקקת, דעתך בטלה.
ולמרות העיוות העממי של המונח הפסיכולוגי, אין כאן קשר ל-"פדופיליה", שבה המשיכה היא לילדים - דהיינו מתחת גיל ההתבגרות.

ישן 14-12-2010, 23:04
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "אבא בגרמניה דואג דואג לבת שלו..."

אתה קורא בכלל מה אני כותב?
הנה, אני אכתוב לך שוב:
ציטוט:
יש הבדל בין לפעול באופן פושע מתוך רגש ובין להצדיק פעולה כזו.

אילו היה מדובר בבת שלי, ואילו היה מדובר בבנאדם שרק מסתכל עליה לא נכון - הייתי עוקר לו את העיניים, סבבה?
זה לא אומר שזה מוצדק.
לא ענית על שאלתי, אילו היה מדובר באב ישראלי שסרס את המחזר הנכרי של בתו, גם אז היית טוען שהוא ראוי לצל"ש?

למה שהמשטרה תתערב? במה בדיוק היא צריכה "לעזור"? להזכירך, הבנאדם לא עבר על החוק!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר