לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2018, 11:45
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
שלט בבקו"ם: "אבא תשמור על הבת שלך"

https://www.mako.co.il/news-militar...a78af161004.htm
שלט בבקו"ם: "אבא תשמור על הבת שלך"
צעירים וצעירות שהגיעו הבוקר לתל השומר להתגייס לצה"ל נתקלו מחוץ לשערי הבסיס בשלט ענק במסגרת קמפיין נגד שירות קרבי לנשים. אנשי ארגון אחים לנשק טוענים כי גיוסן לתפקידי לחימה פוגע באיכות הצבא: "אחת מכל שלוש לוחמות נפצעת במהלך השירות". צפו

*

הSMALL מעוניין לסרס את המדינה עבור ההזיות שלו. להכריח נשים להיות גברים והפוך.

כבר אמרנו שהSMALL מסרס את הSMALL.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 06-03-2018 בשעה 11:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2018, 09:16
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מבולבל אימהות יחשבו שזה ממש מגניב?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לא לכל האימהות יש נסיון צבאי, וודאי שלא נסיון קרבי"

אני לא יכול לדמיין יותר מדי אימהות שחושבות שזה שהבת או הבן שלהן משרתים ביחידה קרבית זה "מגניב". בדרך כלל יש בעיקר חרדה (מוצדקת) כי הילדים ייפגעו. לכל היותר יש גאווה על כך שהילד ממלא את חובתו בצורה אופטימאלית.
לגבי פגיעות כתוצאה מהשירות: הקישון זה מקרה די חריג. באופן כללי מי שפונה ומתעקש מקבל הכרה בנכות או פציעה שנגרמו במהלך השירות הצבאי אפילו אם מדובר בנסיבות הזויות. העניין הוא שכמוני, רוב אילו ששירתו והפגיעות שהם סוחבים הן לא קשות פשוט לא טורחים ודי מקבלים את זה כרע הכרחי שכרוך באופן כמעט בלתי נמנע מעצם השירות הקרבי. באופן אישי אני גם מכיר בכך שאם הייתי קצת יותר אחראי (מה שקשה לצפות מצעיר בגיל 18) יכול להיות שחלק מהפגיעות היו נמנעות. אם אתה עושה תרגיל פרט עם מאג ונופל לך אטם מהאוזן, כדאי שתפסיק את התרגיל ותחזיר אותו ולא תמשיך מתוך התלהבות ותגלה שצרורות מאג זה לא הדבר הכי בריא לשמיעה....
שלא לדבר על כל אלה שמסתירים פגיעות כדי שלא ייפלטו מהמסלול ביחידות קרביות מעולות. מה שכמובן מחמיר את הפגיעות.
רוצה לומר, המסר גם למתגייסים וגם למתגייסות צריך להיות שישמרו על עצמם ועל בריאותם. ואותו המסר צריך להיות גם למפקדים, אם כי למיטב ידיעתי המצב מבחינה זו השתפר מאוד מאז שאני הייתי בסדיר.
ישן 07-03-2018, 18:22
מנהל

אני לא מדבר על חרדה קלינית....
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מי שסובל מפוביות וחרדות - יכול ללכת לטיפול."

אלא על החששות שיש לכל מי ששולח את ילדיו ליחידה קרבית. ואין זה משנה אם מדובר בבן או בת.
אילנה דיין, יכול להיות, תרצה לשלוח את הבת שלה, אם יש לה כזו, לקרבי. מאותן סיבות שאני ארצה. כי שירות קרבי זה המימוש המקסימלי של התרומה. החשש מפגיעה יטריד מאוד כמובן אבל החיים בישראל, והקיום הציוני בכלל, הם עיסקת חבילה.
אימא שלי בחרה לעלות לארץ ולהביא בה ילדים לעולם מתוך הכרה בכך שיש בחיים כאן הרבה יותר סיכונים מבארץ ממנה הגיעה.
אנשים בישראל בוחרים לגור עם בנותיהם בהתנחלויות, ויש בזה הרבה סיכון.
אני שולח את הבת שלי לעסוק בספורט למרות שהסיכוי שלה להפצע מכך גבוה מאשר אם לא תעסוק בספורט.
בחיים מנהלים סיכונים. אם הורה חושש באופן ספציפי שהילד או הילדה שלו ייפצעו בצבא בגלל אימונים או עומסים, הוא צריך ללמד אותם איך לצמצם הסיכוי לפציעה דרך התנהלות נכונה.
ישן 08-03-2018, 08:45
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
סיכון צריך להימדד ביחס לאלטרנטיבה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני לא מדבר על חרדה קלינית...."

למשל עיסוק בספורט שאינו מקצועני - משפר את הבריאות יותר משהוא פוגע בה.
לעומת זאת - אדם שמתחיל לעשן כתוצאה מלחץ או אג'נדה, יפגע בסבירות גבוהה בבריאותו - ללא שום צורך.

אם נסתכל למשל על תפקיד הממ"ס בחיל האוויר:
מאז פתיחת התפקיד לבנות, שיעור הבנות עלה ל50%,
אבל לצד זאת, גם נרכש ציוד שמאפשר גם לבנות לבצע את העבודה תוך הפחתת היקף התאונות והנכויות המיותרות.
זאת בעיקר - כי בחיל האוויר מתייחסים ברצינות לתקלות תאונות וכו', ומבצעים תחקורים כדי להפחיתן.

ציטוט:
בחיים מנהלים סיכונים. אם הורה חושש באופן ספציפי שהילד או הילדה שלו ייפצעו בצבא בגלל אימונים או עומסים, הוא צריך ללמד אותם איך לצמצם הסיכוי לפציעה דרך התנהלות נכונה.
ניהול הסיכונים - מחייב לא לשלוח ילד למקום שבו מפורסם וגלוי שאין התייחסות למניעת הפציעות,
ולהפך - יש לחצים לא-ראויים שגורמים להגברתן.
ומצד שני - לפרסם את העניין כך שתעלה המודעות, והלחץ הציבורי,
והתקלות יתוקנו.
ישן 09-03-2018, 14:13
מנהל

סיכון נמדד קודם כל ביחס לחומרתו, הסתברותו והרווח האפשרי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "סיכון צריך להימדד ביחס לאלטרנטיבה"

סוג של נוסחה מתמטית. מצד אחד של המשוואה מידת הסכון לתוצאה חמורה כפול מידת החומרה של אותה תוצאה ומצד שני של המשוואה מידת הרווח. ככל שהתוצאה בצד הרווח גדולה יותר יחסית לתוצאת המכפלה בצד השני כך הסיכון סביר. לפי המשוואה הזו גיוס נשים לתפקיד קרבי הוא פחות בעייתי מהרבה דברים שאנחנו עושים בלי לחשוב פעמיים.
ובכל מקרה, אני יכול כמובן להסכים שצריך לצמצם גורמי פציעות מיותרות בצבא ככל שאין בצמצום פגיעה בתוצאה ההצבאית.
לא נתקלתי בנתונים לפיהם סיכון של חיילת להפצע בטנק גבוהים במובהק מאלו של חייל. ואפילו אם היו, זכותה של אישה בגירה להחליט שתוספת הסיכון מקובלת עליה. כשם שהבחירה שלשרת בקרבי הייתה מתוך הכרה מלאה שבכך אני מגביר במידה גדולה מאוד את הסיכוי שלי להפגע בריאותית לעומת מי שיבחר באלטרנטיבה של שירות לא קרבי.
ישן 07-03-2018, 11:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "הפיילוט כנראה הצליח ונשים אולי בדרך לשיריון"

האמת שלא. יש מספיק מחקרים שמראים מהן היכולות של נשים בסביבה צבאית. מה שיקבע זה מהי האג'נדה של הפיקוד הבכיר באותו זמן ומהם לחצי כוח האדם הקיימים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-03-2018, 20:10
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אני מסכים. לדעתי חלק מהבנות יכול לשרת בשריון.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה היכולות של נשים בסביבה צבאית?"

אם אישה מסוגלת לטפס על טנק עם נשק ואפוד, להוציא ולהכניס מקלע מקביל, לשאת ולטעון ארגז תחמושת או פגז בלי שהיא גורמת לעצמה נזק, אני לא רואה מניעה לאישה לבצע משימות בטנקים.

נכון יש עבודות אחרות שדורשות יכולת נשיאת משאות כבדים, אבל אלו לא קשורות להפעלה ואפשר לתפעל אותן אחרת בתוך המסגרת: יש משימות שיכולות להתבצע על ידי הוספת ידים ואם זה לא עובד בד"כ יש סוסים בכל פלוגה.

ונכון שזה קשור ללחצי כוח אדם. אם אתה מצליח להוסיף 20% פוטנציאל כ"א איכותי, שמאופין במוטיבציה משמעת ויכולת, זה דבר מעולה. היכרתי לא מעט טנקיסטים סרבנים ומפונקים שהייתי מעדיף שיעברו לחי"ר .

אין לי מושג איך השילוב משפיע על הגברים בצוות ופלוגה: מחד נוכחות של בנות יכולה לשפר את המוטיבציה , מאידך המתח המיני עלול להסיט את תשומת הלב של ההורמונים הצעירים. לכן זה דורש נסיון ומחקר. ינסו כמה שנים, יעשו התאמות, ישנו נהלים, יראו את ההשפעה ויקבלו החלטות. שום נזק לא יקרה. לבטח לא במציאות הבטחונית של היום.

ואם תצליח להוריד כמה גדודי מילואים בכלל יצאת גדול. חיסכון כספי עצום, והורדת נטל כבד מהרבה אזרחים צעירים.
ישן 08-03-2018, 21:12
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מה שמדהים בבנות שמתגייסות לשיריון, זה שהן שונות לחלוטין מהבנות של פעם, לפני 20 שנה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אני מסכים. לדעתי חלק מהבנות יכול לשרת בשריון."

פעם הן היו שבריריות, והיום הן השתבחו גנטית והן נוצרות חזקות הרבה יותר.
זה כמובן נכתב בהומור.
מה ההבדל באמת בין הבנות של לפני 20 שנה - שכבר אז היו ניסיונות לצוות נשים בטנקים בשריון, דבר שלחלוטין לא צלח - לבנות של היום?
כלום.
טוב, יש משהו שונה - מערך יח"צנות אגרסיבי והיפראקטיבי של דו"צ, שנראה שמוכן לעשות כל דבר בעולם כדי ליח"צן ולקשקש, ולא מפסיק לחשוב לרגע גם כשהוא נתפס בשקרים.
אז כמה בנות הולכות לשלם בבריאותן בגלל גחמה של הצמד חמד דו"צ-יוהל"ן, בקטנה. כשזה יקרה, ממילא דו"צ ימצא נושא אחר לדברר את עצמו לדעת, וכולם ישכחו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 10-03-2018, 08:20
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
הוא לא
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "למה אתה חושב ששיקול הדעת של המתגייסות נופל משלך?"

כמו כל דבר בגיל הזה - הגיל שבו מתגייסים - קצת מתעלמים מסכנות שעלולות לקרות בגיל מאוחר יותר, וזה בסדר כל עוד צה"ל היה מציג בפניהן איזה שהוא סוג של disclaimer שמסביר להן את מה שיקרה להן בסבירות גבוהה (לא שזה היה עוזר כנראה), אבל מה שקורה עכשיו זה שאין לבנות מודעות לגבי הנזקים ודו"צ/יוהל"ן הם המרוויחים העיקריים, וגרוע מכך - המבצעיות נפגעת, בעיקר בתחום היכולות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 11-03-2018, 06:56
מנהל

הצבא גם לא מספר לבנים שמתגייסים ששירותקרבי מגביר הסיכוי לפציעות יחסית ללא קרבי...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "הוא לא"

אבל בעידן שלנו זה לא בגדר סוד מסווג....
וזה לא שפציעה שלהן בתפקידים כאלה היא מעין טרגדיה ידועה מראש. הסיכוי של אישה להפצע מנטל האימונים בצבא גבוה מזה של גברים אבל הוא עדיין בגדר הסיכון הסביר. מי שלא מעוניין שהן יתגייסו לקרבי (ויש רבים כאלו) יכול להפיץ את המידע הבדוק (לא קשקושים על "צניחת רחם") בעניין ולתת להן להחליט. סביר להניח שבגלל הסיבות שנתת זה לא יזיז יותר מדי לרוב המוחלט של המתגייסות, ממש כשם שזה לא היה מזיז לי או לך בגיל 18.
ואם אני כבר באנקדוטות, זה מזכיר לי את הביקור שלי עם ההורים בבסיס הטירונים של אחי הגדול לפני אלף שנה בערך. בבקו"ם הוא התנדב לצנחנים ושם הרופא גילה שיש לו כביכול איזו בעיה רפואית, דחה אותו והוריד לו פרופיל (באופן מוזר, משהו מאוד דומה קרה גם לאבא שלנו בזמנו וגם לי במהמשך). אחי ביקש ועדה רפואית אבל בינתיים שלחו אותו לטירונות הכלל צה"לית. כשביקרנו אותו שם הוא היה שפוף מאוד כי חשש שלא יקבל את העלאת הפרופיל וחלום השירות הקרבי ייגוז (בסופו של דבר כן העלו לו את הפרופיל קצת והוא שירת כטנקיסט). יחד איתו היה חבר מהמחלקה, בחור נחמד שניסה לשכנע אותו לוותר כי מעצם נשיאת המשקלים בשירות הקרבי הוא יהרוס לעצמו את הבריאות לכל החיים. החשש שהוא העלה היה כמובן מוצדק לחלוטין מבחינה עובדתית אבל לא היה לזה שום משקל מרתיע לבחור בן 18 שהתחנך על כך ששירות לוחם הוא השאיפה האולטמטיבית.
ישן 09-03-2018, 14:33
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה היכולות של נשים בסביבה צבאית?"

אין נשים שנמצאות היום בשירות פעיל ביחידות חי"ר ושריון בצבאות זרים - כולל כאלה שמאפשרים לנשים להתמיין למסלולים האלה (בריטניה, נורווגיה, שבדיה וקנדה). נשים שניסו להכנס ליחידות כאלה לרוב נפלו תו"כ הכשרה או כמעט מיד לאחריה עקב בעיות רפואיות.
יש בעיה דומה ביחידות עורפיות שבהן נשים משרתות ודורשות יכולות גופניות גבוהות (תיקון רכב ורק"מ, לדוגמה). ביחידות כאלה נשים לא מבצעות פעולות שדורשות כוח פיזי משמעותי (וזו בעיה שצבא ארה"ב מתמודד איתה כבר משנות ה-70).

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 09-03-2018 בשעה 14:36.
ישן 09-03-2018, 21:34
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה לא מה שאני מבין מהפרסומים האחרונים"

משרתות ביחידות רגלים - לא לוחמות. גם ע' קמב"צ שהיא אישה שמשרתת בגדוד חי"ר משרתת ביחידת רגלים (או מש"קית ת"ש) - היא לא חי"רניקית.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 09-03-2018 בשעה 21:37.
ישן 10-03-2018, 07:33
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אבל מה מקור הטענה שאין מהן לוחמות?"

מה מקור הטענה? כי אין שום טענה לקיומן של לוחמות - מדברים רק על שירות ביחידות לוחמות וזה לא אותו דבר.
אותה מ"צ - אתה בטוח שהיא היתה לוחמת חי"ר לכל דבר? הוציאו אותה למבצע כיבוש פלוג'ה\מוסול? עשתה תנועה רגלית עם פק"לים לאורך עשרות ק"מ? ראית נשים בחוד ההתקפה האמריקאית בעירק ב-2003? זה שמישהו עושה פטרול רגלי בטווח קצר כחלק מפעילות בט"ש לא הופך אותו לחי"רניק. זה שנשים בארץ מאיישות מחסומים ועושות גל"בים, ואפילו פטרולים רגליים - לא מכשיר אותן להיות חלק מהתקפה גדודית על רנדוריה.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 10-03-2018 בשעה 07:35.
ישן 11-03-2018, 06:47
מנהל

המאמר הנ"ל לא עשה הבחנות מסוג זה
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "מה מקור הטענה? כי אין שום..."

מצאת מאמר עדכני אחר מהניו יורק טיימס שלפיו נשים סיימו לאחרונה הכשרת חי"ר לכל דבר בצבא ארצות הברית.
https://www.nytimes.com/2017/05/26/...of-history.html
שוב, אפשר לטעון שבסופו של דבר הן לא באמת יהיו חלק אינטגרלי מפלוגות חי"ר וכו'. אין לי כל דרך לסתור את זה אבל גם אין עדות בכתבה לכך.
על כל פנים, הכתבה הזו מאששת את דעתי, שלא מאוד שונה מדעתך. יש מעט מאוד נשים שמתאימות להיות לוחמות חי"ר ביחידות הקו הראשון (כמו גולני או צנחנים אצלנו) (הכתבה מדברת על 32 נשים שהתחילו את המסלול ומתוכן 18 סיימו) אבל יש כאלו שמתאימות ואין סיבה למנוע מהן את זה.
כמובן, מבחינה פרקטית המערכת לא צריכה לעשות שמיניות באוויר כדי להכליל נשים ספורות כלוחמות בגדוד גולני, אבל כשמדובר בחי"ר קו שני (כמו קרקל) אז זה סיפור אחר. כאן כבר יש יותר נשים מתאימות ואם אפשר ליצור בזכות זה עוד גדודים כאלה זה מצוין.
אני מאמין שגדוד סדיר כזה שבו גם נשים (כמו יוצאות קרקל שאני מכיר) יתפקד לפחות טוב בתפקידי בט"ש כמו גדודי מילואים דרג שני שבהם נתקלתי בצבא. גדודים שבהם יחסית הרבה חיילים מבוגרים, עייפים וטרודים, שכושרם הגופני ירוד ושההכשרה שקיבלו בסדיר אינה מתאימה למשימה.

לגבי אותה צעירה שהכרתי-בהחלט, היא לא הייתה לוחמת נוסח גולני אלא כמו שתארת, שזה בעצם מה שעושים בגדוד כמו קרקל. היא לא נסעה עשרות ק"ג לעשרות קלומטרים ולא כבשה את פלוג'ה אבל כן איישה מחסומים וסיורים עם ציוד מלא ואף השתתפה באופן פעיל בלפחות התקלות אחת. והיא אפילו לא הייתה "בחורילה" אלא בחורה עדינה למראה שהתגייסה לצבא מתוקף מסורת משפחתית של דורות.
ישן 11-03-2018, 07:00
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "המאמר הנ"ל לא עשה הבחנות מסוג זה"

כבר בשנות ה70 בחורה עברה את הקורס של ה green beret בארה"ב, ובקנדה נשים עברו את ההכשרה כבר בשנות ה-90 (של חי"רמכ) אבל נשרו למפקדה כתוצאה מפציעות. להצליח לעמוד בפני מאמץ פיזי גדול לזמן מוגבל הוא לא הבעיה אצל נשים (וחלקן יעמדו בפני הקשיים המנטליים טוב יותר). הבעיה היא להתמיד לאורך זמן. יש מאמר שנכתב דווקא על קרקל - מדובר שם על נשר של יותר מ-30% במהלך השירות בגלל בעיות רפואיות (הנשר של גברים יותר גדול בקרקל, אבל הוא תוצאה של מוטיבציה). כל עוד יקפידו על מיון קפדני והכנה פיזית טובה ככל האפשר, יהיה מה לעשות איתן.

ישן 28-04-2018, 21:14

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "נשים דעתן פוסטאמות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
נשים דעתן פוסטאמות.

לנשים יש מה שאין לאף גבר בעולם. הן מביאות ומגדלות את הדור הבא. חשוב פי כמה מאשר להיות קרבי לחסל מחבלים.

אלו שמפנים את הזבל. כולם שם גברים. אף אישה לא תדרוש שחייבת לאסוף זבל.

גם גברים, מי שניחן בכשרון ליהלומים, יהיה טפשי לאסוף זבל.

הילדים זה היהלום.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-04-2018 בשעה 21:18.
ישן 28-04-2018, 21:21

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי jhonny שמתחילה ב "על בסיס 0 ידיעות והוכחות..."

אלו שמתעקשים עם האידאולוגיה של סירוס הגברים והנשים, שום מחקר לא יעצור אותם.

מיליונים רבין שמתו ממחלת האיידס לא עוצר אותם מלהמשיך לעודד את ההומואים.
https://m.ynet.co.il/Articles/3991719

גם המתאבדים הרבים של ה טרנסג'נדרים לא עוצרים אותם.
https://mobile.mako.co.il/pride-new...0c168931006.htm

יש מחקר, פשוט מעלימים את המחקר.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-04-2018 בשעה 21:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 3.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר