לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2018, 08:12
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מזעזע: 9 מתוך 10 הנספים באסון השיטפון הן בנות

https://news.walla.co.il/item/3153315
עשרה חניכי המכינה הקדם צבאית "בני ציון" בתל אביב נהרגו בשיטפון בנחל צפית

- שמונה משמות ההרוגים הותרו לפרסום: אלה אור ממעלה אדומים, יעל סדן מירושלים, צור אלפי ממזכרת בתיה, רומי כהן ממושב מאור, מעיין ברהום מירושלים, שני שמיר משהם אגם לוי ממושב חירות וגלי בללי מגבעתיים

כוחות החילוץ איתרו בשעות הלילה ללא רוח חיים את הנעדרת האחרונה

*

אז מה זה משנה האם זה בן או בת? הרי הם כולם הילדים של כולנו.

הבנות הן פחות מחפשות הרפתקאות, ופחות בנויות לכל זה, הן לא היו צריכות להיות שם בכלל. הן אפילו כתבו סמס מפחידים, שהן פוחדות. לא היו צריכים לסחוב אותן לכל זה.

הגישה שלא מפחדים משום דבר, ומוכנים בכל תנאי מזג האוויר זו אמנם גישה צבאית, אבל לא עבור בנות.

השטות הזו שהבנות ילכו לקרבי והבנים ינעדו עגילים, צריך לעקור מהשורש.

בנים לעולם לא יוכלו להיכנס להיריון גם אם יקראו לעצמם את המילה המפוצצת טרנסג'נדרים, וגם יסרסו את עצמם ויחתכו את כל המה שמו.

ואותו דבר, אין טעם לקחת בנות ולהעמיס עליהן מה שזה לא הטבע שלהן.

שהבנות ימשיכו להיות בנות, והבנים מה שהם. אין טעם לסרס אותם, ולא להרוג אותם חס וחלילה.

עוד...
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=601996

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 27-04-2018 בשעה 08:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2018, 10:51

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לפחד מטיול מסוכן ופזיז - לא מעיד על נכות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
נכון שאם הטיול לא היה מסתיים באסון - היה מרגש מאוד לצפות בנחל הגועש מקרוב,
אבל האם יש הצדקה ללקיחת סיכונים כאלו לצורך ריגושים?

בגלל זה, נראה שצריך לשנות את השיטה בה מענישים על רשלנות.

לתת עונשים יותר כבדים כאשר לא קרה אסון. כי אם קרה אסון חלילה, העונש כבר לא יעזור. ומי שהוא בעל מצפון המשגה שעשה ירדוף אותו כל החיים שלו.

אבל אם לא קורה אסון, ואז הכול נחמד, או-אז צריך להעניש. שלא יקחו סיכונים.

ישן 28-04-2018, 20:20

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מזעזע: 9 מתוך 10 הנספים באסון השיטפון הן בנות"

דו שיח בין "פוליטיקלי קוררקט" ואחת הנערות:

נערה: "זה להתגרות בגורל. אנחנו נמות, אני רצינית".

פוליטיקלי קוררקט: הגברים לא פוחדים, מה קרה לך.

הנערה: אבל אני לא גבר, אני אישה.

פוליטיקלי קוררקט: מה את רוצה להגיד שיש הבדל בין גבר לאישה, את מפסיקה להיות פוליטיקלי קוררקט.

הנערה: אם כן, אני נכנעת. מוכנה למות רק לא להתנתק מפוליטיקלי קוררקט.

*

ברוך מרזל נכנע לפוליטיקלי קוררקט ומחק מה שכתב בטוויטר
https://www.haaretz.co.il/news/education/1.6033497

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-04-2018 בשעה 20:42.
ישן 29-04-2018, 01:59

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "למה אתה לא יכול לשמור את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Byte Me
תחשוב אם חלילה אחד מההורים או מבני המשפחה ייכנס וייקרא איך הוא ירגיש.

אם בעקבות זה יפסיקו גיוס בנות בכוח. ועוד לפני זה, להפסיק לסחוב אותן עם ה"פוליטיקלי קוררקט" להרפתקאות גבריות, זו תהיה קצת נחמה.

ציטוט:
וידבר ה' אל משה אחרי מות שני בני אהרן וגו' . מה תלמוד לומר, היה רבי אלעזר בן עזריה מושלו משל לחולה שנכנס אצלו רופא. אמר לו אל תאכל צונן ואל תשכב בטחב. בא אחר ואמר לו אל תאכל צונן ואל תשכב בטחב שלא תמות כדרך שמת פלוני. זה זרזו יותר מן הראשון, לכך נאמר אחרי מות שני בני אהרן: (רש"י תחילת פרשת אחרי מות)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-04-2018 בשעה 02:04.
ישן 28-04-2018, 20:54

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "מה הבעיה שלך עם בנים עם..."

לֹא יִהְיֶה כְלִי גֶבֶר עַל אִשָּׁה וְלֹא יִלְבַּשׁ גֶּבֶר שִׂמְלַת אִשָּׁה כִּי תוֹעֲבַת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ כָּל עֹשֵׂה אֵלֶּה. (דברים כב ה)

רש"י:
"לא יהיה כלי גבר על אשה" - (ספרי נזיר פ"א) שתהא דומה לאיש כדי שתלך בין האנשים שאין זו אלא לשם ניאוף

"ולא ילבש גבר שמלת אשה" - לילך ולישב בין הנשים

https://www.hidabroot.org/article/1799
ובמסכת נזיר (נט.) שנינו: "רבי אליעזר בן יעקב אומר: מנין שלא תצא אשה בכלי זין (נשק) למלחמה? תלמוד לומר: ´לא יהיה כלי גבר על אשה ולא ילבש גבר שמלת אשה´".

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-04-2018 בשעה 21:08.
ישן 30-04-2018, 10:52
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
נראה שבעיית הקומיוניקציה היא אצלך
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "יש איתך בעיית קומניקציה..."

מהפסוק ופרשנויותיו - סביר להבין שאין ללבוש לבוש נשי במובהק:
למשל תחתוני נשים, שמלות פרחוניות, משקפיים צבעוניים ונשיים, ושעוני-נשים.

אצלך התקשורת השתבשה, ובעקבות השיבוש, הבנת שאין ללבוש לבוש גברי במובהק:
תחתוני גברים וגלימות שלכולם ברור שהן גבריות.
וגם הצלחת להבין לא נכון איך משתמשים ב"קל וחומר"
כדאי לך לבחון מדוע אתה קולט דברים בצורה כה משובשת.

בצה"ל לעומתך, בחרו בעבר לפרש את הפסוק אחרת מהמקובל בהלכה:
לספק לחיילות מדים שאמנם לא כוללים חצאית, אך נראים שונה מאוד ממדי הגברים,
ולספק לחיילות כלי נשק שאינם מסופקים לחיילים-גברים, ולכן אינו "כלי גבר".

מכיוון שאינך יכול להסתמך על יכולת הקומיוניקציה והסקת המסקנות שלך,
אולי כדאי שתתחיל עם הסקת המסקנות הצה"לית.
ישן 29-04-2018, 15:53
  Byte Me Byte Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.15
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "לצה"ל חסר כח אדם[B] עם..."

מוטיבציה אפשר להכניס לאנשים אם בחינוך ואם בענישה\פחד (מה שלצערי קורה יותר מדי), לצערי יש מחסור חמור בקצינים איכותיים לא מעט קצינים בטוחים שהם ירדו מהאולימפוס והיחס שלהם כלפי החיילים והפקודים שלהם הוא פשוט מחפיר.
יצא לי לראות קצינים שקיבלו חיילים שבורים שלא רצו להיות בבסיסים סגורים והפכו את החיילים למותק של חיילים על ידי חינוך נכון והעלאת המוטיבציה.

אבל אני מסכים יש מחסור של אנשים עם מוטיבציה אבל יש פה (בארץ באופן כללי) לא מעט אנשים שמדברים על ביטול הגיוס חובה ולעבור לצבא מקצועי.
והאירוניה שלפעמים אותם מומחים מעולם לא שירתו בצה"ל והניסיון שלהם עם הצבא מסתכם בלצפות בסרטון ביוטיוב.
ישן 30-04-2018, 07:17
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זה נכון במידה רבה
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "מוטיבציה אפשר להכניס לאנשים..."

אכן, ברגע שהיד קלה על הדק השחרור משירות צבאי האווירה הנוצרת היא שאי שירות בצבא זה לגיטימי והמוטיבציה יורדת.
תגמול כספי משמעותי עד כדי משכורת של ממש היא גם, באופן אירוני, פוגעת במוטיבציה כי מי שמוכן לשרת בצבא מתוך תחושה של שליחות וחובה לא יעשה את זה תמורת 6000 ש"ח בחודש.

ולגבי היחס לחיילים: כאן הבעיה המרכזית היא שהפיקוד הזוטר הוא בידי חבר'ה צעירים מאוד שחלקם הלא קטן אינו בשל להוביל ולחנך מתגייסים וההכשרה שהוא מקבל בנידון רחוקה מלהספיק. הם גם לא יכולים לצבור ניסיון ולהשתפר כי מהר מאוד או משתחררים מהצבא או עוברים לתפקידים אחרים.
דווקא מערך ההכשרה הוא שצריך להתבסס על אנשי קבע רציניים.
ישן 29-04-2018, 02:40

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מזעזע: 9 מתוך 10 הנספים באסון השיטפון הן בנות"

צריך להקים גוף מענה טלפוני ואתר באינטרנט, לבטיחות טיולים בטבע. וגם לחו"ל: סיני וכדומה. כי לא כולם שומעים את כל החדשות ברדיו, יכולים לפספס. וגם האזורים הם כה רבים שאי אפשר להגיד הכול בחדשות. לפני טיול מרימים טלפון ושואלים. אם זה אמור לעלות קצת כסף גם לא נורא. הרי הטיול בין כה עולה, אז ישלמו עוד משהו עבור הבטיחות. יתרגלו.

ואולי זה כבר קיים.

ישן 30-04-2018, 11:02

לֵב יוֹדֵעַ מָרַּת נַפְשׁוֹ (משלי)

הבנות ידעו, הלב שלהם ידע, שהן לא בנויות להרפתקאות גבריות. אין מה לסחוב אותן לזה.

הבנים, למרות ההרפתקאה שבדבר, הסיכון עבורם היה הרבה פחות. עכשיו מתברר שגם הנער היחידי שטבע, זה היה בגלל שהיה עסוק להציל את הבנות.

*

אותו דבר גם גיוס לצה"ל. אם הבת יודעת שהיא עלולה להתפתות לדברים לא צנועים שעלולים להיות במעורבות בין גברים לנשים, אין לכפות עליהן. כי לֵב יוֹדֵעַ מָרַּת נַפְשׁוֹ

*

יוֹדֵעַ צַדִּיק נֶפֶשׁ בְּהֶמְתּוֹ (משלי)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 30-04-2018 בשעה 11:15.
ישן 01-05-2018, 07:18

אסון דומה לפני 55 דנה, גם כן עם בנות
http://m.ynet.co.il/Articles/524330..._medium=organic
האסון המתועד הראשון, שאירע במהלך פעילות בית ספרית, התרחש באפריל 1963 בחוף הסמוך למלון שרתון בתל אביב. תלמידות מסמינר בית יעקב הגיעו למקום במסגרת יום טיול. התלמידות, בנות 17-14, נכנסו למים במקום שבו אסור היה לשחות, ורבות מהן החלו לטבוע.

עוברי אורח חילצו 14 מהנערות ללא פגע ועוד 13 הועברו לבית החולים איכילוב. שמונה נערות נפטרו, וגופתה של נערה נוספת שהוגדרה נעדרת, נפלטה מהמים למחרת.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 01-05-2018 בשעה 07:38.
ישן 01-05-2018, 07:43

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אסון דומה לפני 55 דנה, גם כן..."

בדרך כלל, נשים, במצבי לחץ מתחילות לבכות, בניגוד לגברים שנדלק להם מצב חירום, וגם אם בדרך כלל הם פחדנים, פועלים בתבונה עילאית.

אבל כאשר מדובר בהצלת ילדים, במיוחד הילדים שלה, שם המצב הפוך: האישה מתפקדת פי כמה יותר בתעוזה ואומץ מאשר הגבר.

90‰ מאלו ששכחו תינוק באוטו היו גברים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 01-05-2018 בשעה 07:47.
ישן 01-05-2018, 09:18

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "בדרך כלל, נשים, במצבי לחץ..."

אני נגד הצורה שבה צה"ל משלב כיום נשים במערכי הלוחמה, אך אין לי ספק שהן מוכשרות כמו גברים אלא כי אני לא אוהב את הצורה שבה זה מבוצע.
ראיתי בנות שמטיילות בארץ עם זיק בעיניים של אהבת הארץ שאין ללא מעט גברים ישראלים
מאיפה החוצה להגיד להן לא לטייל?
גם בהיסטוריה היהודית שלנו היו לנו נשים שיו מנהיגות נביאות\שופטות\מצביאות אז גם להן זה היה אסור?

השטויות שכתבת באשכול הזה גורמות לי לרצות שצה"ל רק יגביר את השילוב של הנשים.
ההורים המסכנים עדיין יושבים שבעה ואתה מדבר סרה על בנותיהן זה פשוט לא לעניין, והאמת קצת עצוב יכולת לכתוב ביקורת באלף דרכים שונות להגיד אתה נגד מכינות לנשים נגד הפיכת הנשים לכח לוחם, אבל לתמלל בנות שנהרגו כביכול זה פשוט לא לעניין, ומעבר שזה מבזה את כבודן זה מבזה אותך.
ישן 01-05-2018, 09:34
צלמית המשתמש של ai22

מישהו אמר לא לטייל?
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "אני נגד הצורה שבה צה"ל משלב..."

אף אחד לא העלה דרישה כזו.
הוא כן כתב - להימנע באותם טיולים, מאותם סיכונים מיותרים - שהבנות מלכתחילה לא היו מעוניינות לקחת.
וזאת בגלל שלמרבית הצער, אותן בנות הפגינו יותר אחריות, מהמדריכים והמנהלים שהיו אמורים להתנהג באחריות ולפי נהלים הממזערים סיכון מיותר.
ומסתבר - שזו לא תופעה חדשה: המנהלים והמדריכים במכינות אלו היו לוקחים סיכונים מזעזעים, והדברים זכו להתעלמות עד לאסון שבו נהרגו 10 אנשים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Byte Me
השטויות שכתבת באשכול הזה גורמות לי לרצות שצה"ל רק יגביר את השילוב של הנשים.
ההורים המסכנים עדיין יושבים שבעה ואתה מדבר סרה על בנותיהן זה פשוט לא לעניין, והאמת קצת עצוב יכולת לכתוב ביקורת באלף דרכים שונות להגיד אתה נגד מכינות לנשים נגד הפיכת הנשים לכח לוחם, אבל לתמלל בנות שנהרגו כביכול זה פשוט לא לעניין, ומעבר שזה מבזה את כבודן זה מבזה אותך.
אותם הורים מסכנים - הבהירו שישאלו בדיוק את אותן שאלות,
אבל גם הבהירו - שהתערבותם בדיון הציבורי תידחה עד לאחר השבעה.

גם תהליך הגברת שילוב הנשים בצבא - סובל מבעיות של העדר שקיפות, העדר הצמדות לנהלים, וחשד כבד לזלזול חמור בבריאות החיילות,
ולכן סובל מביקורת רבה.
הפיתרון אינו בהתנערות מביקורת והכפשה של מי כל מי שמעז להתלונן,
אלא במתן מענה לביקורת,
וחשיפה של בדיוק אותו מידע בעייתי שמסתירים כדי להימנע ממתן מענה לבעיות.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 01-05-2018 בשעה 09:37.
ישן 01-05-2018, 09:53

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מישהו אמר לא לטייל?"

אני הבנתי מדבריו שהוא נגד זה שבנות ייצאו לטיולים או לפחות לא לטיולים מסוכנים כמו הבנים, ואני חשוב שאני לא היחיד, אם טעיתי אני מתנצל.

גם לי יש ביקורות על הצורה שבה צה"ל משלב את הנשים וכתבתי את זה על גבי הפורום יותר מפעם אחת, ההרגשה שלי שמורידים את הסטנדרטים מורידים את הסרגל מאמצים ואת הדרישות שהנשים צריכות לעמוד, שבמקום להחתים את הבנות עוד שנת שירות נוספות ובמהלכה להכין את הגוף שלהם פיזית להתמודד עם אותן דרישות כמו של בנים אני מרגיש שבהנהגה בחרו דרך קיצור.
ואינני מאמין שהיא נקייה משיקולים פוליטים.

כמו שאמרתי הבעיה שלי לא עם הביקורת שלו אלא עם האיך והמקום.

לכתוב את הדבר הבא:

"פוליטיקלי קוררקט: מה את רוצה להגיד שיש הבדל בין גבר לאישה, את מפסיקה להיות פוליטיקלי קוררקט.

הנערה: אם כן, אני נכנעת. מוכנה למות רק לא להתנתק מפוליטיקלי קוררקט."

זה לא הדבר הראוי לפי דעתי ובמיוחד לא באשכול הזה.
ישן 01-05-2018, 10:30

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "אני הבנתי מדבריו שהוא נגד זה..."

מצטער להגיד שזה בדיוק מה שקרה. וכאן המקום להגיד את זה.

לפעמים המלאך המוות מתחפש לפוליטיקלי קוררקט.

וזה לא רק עם הטיול המדובר.

לא נכון להיות אנרכיסט ללכת נגד כל מה שהוא פוליטיקלי קוררקט. אבל יש מצבים שדברים שהם פוליטיקלי קוררקט לכאורה, אבל הם מזיקים ומסוכנים, ולא צריך להירתע לצאת נגד זה.

מצטט שוב מה שכתבתי על ההתחלה:

ציטוט:
הבנות פחות מחפשות הרפתקאות, ופחות בנויות לכל זה, הן לא היו צריכות להיות שם בכלל. הן אפילו כתבו סמס מפחידים, שהן פוחדות. לא היו צריכים לסחוב אותן לכל זה.

הגישה שלא מפחדים משום דבר, ומוכנים בכל תנאי מזג האוויר זו אמנם גישה צבאית, אבל לא עבור בנות.

השטות הזו שהבנות ילכו לקרבי והבנים ינעדו עגילים, צריך לעקור מהשורש.

בנים לעולם לא יוכלו להיכנס להיריון גם אם יקראו לעצמם את המילה המפוצצת טרנסג'נדרים, וגם יסרסו את עצמם ויחתכו את כל המה שמו.

ואותו דבר, אין טעם לקחת בנות ולהעמיס עליהן מה שזה לא הטבע שלהן.

שהבנות ימשיכו להיות בנות, והבנים מה שהם. אין טעם לסרס אותם, ולא להרוג אותם חס וחלילה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 01-05-2018 בשעה 10:40.
ישן 01-05-2018, 11:52
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "בדרך כלל, נשים, במצבי לחץ..."

1. באמת הבאת דוגמא של מקרה שבו רכבת פגעה באוטובוס? אתה ברצינות מאמין שלגברים יש יותר סיכוי לשרוד פיזיולוגית במקרה כזה?! אולי מיקומי הישיבה השפיעו?

למקרה הנוכחי - ראית פעם שטפון? באותו שטפון מדובר, משאית נסחפה למרחק של 8 ק"מ מהכביש. אתה מבין איזה כוח זה? אתה מבין מה המים האלה סוחבים איתם...

באמת שאין פה שום קשר למגדר...

2. לגבי תפקוד במצבי לחץ, והתמודדות עם PTSD, שתדע, שנשים לא פריאריות... יש כל מיני מחקרים חלקם סותרים. ממש לא הייתי מניח שנשים יתפקדו פחות טוב בסיטואציה של סטרס. או בצורה פחות יעילה. לא חסר גם דוגמאות של מגבניקיות וחיילות שהגיבו לא רע באירועי אמת...

3. כל זה אורטוגונלי לחלוטין לשאלה האם צריך לגייס נשים לצבא בכלל, ואם כן לאיזה תפקידים. אחד הטיעונים היותר מאולצים שהעלת.

4. אני יכול להעיד מהכרות אישית, שבתפקידים עורפיים, טכניים, ומודיעיניים, בתפקידי הדרכה, ותפקידים תומכי לחימה, נשים מהוות מאגר כוח אדם איכותי מעין כמוהו. ועבור רבות השרות הוא הזדמנות משמעותית לפיתוח אישי.

רבים מתפקידים הלחימה בצה"ל היום הם טכנולוגיים במהותם. שם, ובמשימות שמירה ואבטחה קלות פיזית, אינני רואה סיבה שנשים לא יוכלו להשתלב.

ובאופן כללי Diversity מאוד מועיל לארגונים... בעיקר מבחינה מחשבתית.

ישן 02-05-2018, 15:52
צלמית המשתמש של ai22

הוא הסביר להם את מהות החוק - שמקנה להן פטור
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הרב אבינר לבנות מסורתיות: לכו..."

במידה והן שומרות כשרות, ונמנעות מנסיעה משבת (אף אם אותן דתיות "נחלשו" ולא מקפידות על כל המצוות האחרות).
ולצבא אין באמת סמכות חוקית לשלוח אותן לכלא.
ציטוט:
40. (א) מיועדת לשירות בטחון שהצהירה בכתב לפי סעיף 15 לפקודת הראיות [נוסח חדש], תשל"א-1971, בפני שופט או דיין בבית דין רבני, שלושה אלה: (1) טעמים שבהכרה דתית מונעים אותה מלשרת בשירות בטחון;
(2) היא שומרת על כשרות בבית ומחוצה לו;
(3) היא אינה נוסעת בשבת –
תהא פטורה מחובת שירות בטחון לאחר שתמסור את התצהיר, באופן ובמועד שייקבעו בתקנות, לפוקד שהוסמך לכך.
בכל הנוגע לבחורה דתיה, שכן מעוניינת לשרת, ביחידה שמספקת תנאים כנדרש לבחורה דתיה, והדבר נבדק,
מכיוון שהרב גורן ענה על כך,
הסבריו של הרב אבינר - לא רלוונטים.
ישן 03-05-2018, 01:01

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי jhonny שמתחילה ב "צנזורה בפורום"

הנה מה שאתה כתבת, השמצת ציבור שלם, ללא שום ביסוס עובדתי, ולא צנזרו אותך.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי jhonny
מה עם חלקם של החרדים בהפצת מחלות מין עקב הנוהג לבקר אצל זונות בשיעור גבוה מהאוכלוסיה הכללית?
מה לגבי ההתאבדויות בחברה החרדית? אין לך מה להגיד גם על זה?

וזה אחרי שאתה עצמך כתבת שם
ציטוט:
במקור נכתב על ידי jhonny
על בסיס 0 ידיעות והוכחות רלוונטיות אתה מבסס קביעה נחרצת?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jhonny
אם יש תכונה אחת שאני לא סובל זו צביעות.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-05-2018 בשעה 01:15.
ישן 03-05-2018, 01:36

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הנה מה שאתה כתבת, השמצת ציבור..."

אבל אני חייב להודות שיש לך כשרון כתיבה מעולה. ממש כמו עיתונאי. ואולי אתה אכן עיתונאי.

אתה יכול לנצל את כשרון הכתיבה למען עם ישראל וארץ ישראל. ואז יהיה לך את הזכות הגדולה להיות ממזכי הרבים.

כָּל הַמְזַכֶּה אֶת הָרַבִּים, אֵין חֵטְא בָּא עַל יָדוֹ.... משֶׁה זָכָה וְזִכָּה אֶת הָרַבִּים, זְכוּת הָרַבִּים תָּלוּי בּוֹ, שֶׁנֶּאֱמַר (דברים לג,), צִדְקַת ה' עָשָׂה וּמִשְׁפָּטָיו עִם יִשְׂרָאֵל. (משנה אבות ה יח)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-05-2018 בשעה 01:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר