לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2006, 20:47
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
מספר שאלות ממוקדות לגבי המנילה, די בהול.

אוקיי חברים, אני פרופיל 82 ( עיוורן צבעים), קב"א כנראה 53 ומעלה.
עכשיו אני רוצה להגיע לקורס חובלים או לשלדג, אבל אם דרכי בדרך היום סיירות
לא תצלח אני אצטרך להתמיין לפי המנילה ופה אני צריך את עזרתכם.

אני מעוניין בשירות קרבי איכותי.
עכשיו בוא נגדיר איכות, הכי חשוב שהאנשים יהיו כמה שיותר טובים, שהבסיס שאני אגיע אליו
יהיה טוב, שהפעולות יתמקדו בדברים ספציפיים ומבצעים מיוחדים, כמה שפחות בשמירות אבטחות מוצבים ועוד.. ברור לי שיש את הדברים האלה אבל אני רוצה כמה שפחות.
אני מאד רוצה גם להגיע ליחידה מסוימת ולא להישאר ברמת של חטיבה.

1. אני מעוניין מאד להגיע למגלן או לחטיבת הצנחנים אבל לא לדובדבן.
כיצד לסמן במנילה את השאלות של צנחנים ודובדבן ?

2. אני מתלבט ביין חטיבה 900 שיש שם את דוכיפת ושמשון..עוקץ לוטר שאלה דברים טובים,
לביין גבעתי שיש שם את הסיירת והפלחהן ופלנט שאלה נשמעים גם דברים טובים.
איפה יהיה שירות יותר מעניין למי יש מתקנים איכותיים יותר?
וכיצד לסמן פה אם אני רוצה יותר צנחנים לסמן פה 4 או גם 5?

בכל שאר הדברים במנילה אני לא מעוניין אז אני אסמן 2 בגולני ו חיל שריון ו 1 בנ"מ ו מגב
בהנדסה שזה שירות שמעניין אותי טיפה אני אסמן 3 אולי.

עצות יתקבלו בברכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2006, 21:17
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "מספר שאלות ממוקדות לגבי המנילה, די בהול."

1. די קשה להגיע למגלן דרך גיבוש יח"טיות של צנחנים,כי רוב האנשים שמגיעים ליחידה הזאת הם נפלים מסיירות אחרות או מגיבושים של יחידות מובחרות. אם אתה רוצה צנחנים,פשוט סמן צנחנים בעדיפות 5,תעבור גיבוש,ותנסה להגיע למגלן או לאחת היח"טיות של צנחנים. אל תשכח שבגיבוש יח"טיות שואלים אותך לאן אתה רוצה להגיע,ואם אתה לא רוצה דובדבן,יש מספיק אחרים שירצו.

2.אין הרבה הבדל בתנאים הפיזיים ובעניין שבשירות בין גבעתי לחטיבה 900. לגולני ולצנחנים יש בסיסי טירונות טובים יותר,חוץ מזה,כל השאר בערך אותו זבל.השיקול שלך צריך להיות פשוט זה שיחסית יותר קל להגיע ליח"טיות של גבעתי,מאשר לעוקץ ולוט"ר,בגלל שלשתי היחידות האלה מגיעים הרבה נפלי סיירות,ולא נשאר מקום לחבר'ה מהגיבוש.

3.לא משנה אם תסמן 4 או 5,משנה איך תדרג את זה בין 3 העדיפויות שלך,מה שצריך לזכור הוא,שאם אתה לא רוצה חטיבה 900,אל תשים אותה בין 3 העדיפויות שלך,אותו דבר לגבי הנדסה.

בכל מקרה,הרבה בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י הנשר הקטן בתאריך 29-01-2006 בשעה 21:31. סיבה: רק רציתי להגיד בהצלחה :)
ישן 29-01-2006, 21:32
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

כמה הבהרות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הנשר הקטן שמתחילה ב "1. די קשה להגיע למגלן דרך..."

כמו שאמרתי שאם אני אפול מגיבוש כלשהו של יום סיירות אז אני אבקש מגלן, אבל נעזוב את זה.

נתייחס רק לדרך המנילה, אם עברתי גיבוש צנחנים, אז יש גיבוש של יחידות חטיבתיות
ובגיבוש הזה שואלים אותך אם אתה רוצה מגלן או דובדבן או עורב ואתה אומר ומסמנים?
ולא הבנתי מה זה תנסה להגיע למגלן זה דרך בקשות מקצין מיון או משהו כזה או שזה כבר
אחרי טירונות שאתה בחטיבה?

אתה יכול למנות בבקשה את כל היחטיות של צנחנים שיש ?

ואם ככה לגבי גבעתי ו 900 אז אני מעדיף גבעתי ואני אסמן אותה ראשונה בהעדפה
ושנייה את 900, אבל אז נשאר לי משהו שלישי שאיין לי ממש מה לסמן כי אני לא רוצה את כל השאר.
נראה לי שלוחם איסוף הכי עדיף ואחר כך הנדסה או שריון, אני לא מבין ב 3 התפקידים האלה
אז אני לא יודע מה לסמן.

ישן 30-01-2006, 11:35
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הנשר הקטן שמתחילה ב "1. די קשה להגיע למגלן דרך..."

זה לא כל כך נכון מה שכתבת פה. אני חושב שצריך לקחת בפרופורציה מידע שנותן מישהו שעדיין לא התגייס לצבא, שלא לדבר על היחידות המדוברות.

1 - יחידת מגלן מקבלת נפלים מיחידות אחרות, אבל זה לא רוב האנשים ביחידה, רוב האנשים הם אלה שעברו גיבוש יחט"יות של צנחנים. לציין שגם אלה שנפלו למגלן - הרוב היו צריכים גם הם לעבור גיבוש יחט"יות כמו צנחן רגיל שמתגייס.
בגלל שאנחנו לא במגלן ולא יודעים, אין לנו דרך להגיד כמה מגיעים מפה וכמה מפה. הדרך היחידה לדעת כמה נפלים יש במגלן זה להסתכל כמה מתקבלים למגלן ביחט"יות, והמציאות היא, שיחסית הרבה. מגלן זה רובה מהיחט"יות.

2 - בטח שיש הבדלים. לכל יחידה יש יעוד משלה ובכללי גם לכל חטיבה. כל יחידה בכל חטיבה היא עם איכות שונה, אופציות התקדמות שונות והכי חשוב - יעוד שונה.

3 - הדירוג משנה. אם אתה רוצה גיבוש צנחנים אתה צריך לסמן צנחנים 5. ולפי מה שהבנתי, אין מאותרי דובדבן שלא סימנו 5 במנילה שלהם בדובדבן. מכאן לצנחנים זה ממש לא משנה מה סימנת בשאר המקומות כי אם עברת את הגיבוש אתה צנחן. בשאר היחידות אם אתה מסמן בעדיפות גבוהה יחידות עם הרבה מקומות וביקוש נמוך(הנדסה קרבית או 900 למשל) אז יש יותר סיכויים שאת זה תקבל. לעומת זאת אם לא תסמן בעדיפות גבוה יחידות עם ביקוש גבוה (גבעתי או גולני למשל) אז אין הרבה סיכויים שתגיע לשם.

אבל בסופו של דבר זה רק צרכי הצבא ואף אחד פה בפורום לא יודע מה הם. גם אם סימנת הנדסה קרבית כרצון 1 ולא שמת את זה ב3 ההעדפות הראשונות שלך, אם הצבא יצטרך הרבה הנדסה קרבית, הוא עדיין יכול לגייס אותך לשם
ישן 30-01-2006, 13:56
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

אוקיי אז אני יודע מה לסמן בעמוד 2 אבל ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "מספר שאלות ממוקדות לגבי המנילה, די בהול."

בעמוד הראשון אני עדיין לא יודע מה לסמן ב3 העדפות.

1. גבעתי.
2. ?
3. ?

אני צריך לשחק עם האפשרויות של: גולני, לוחם איסוף, הנחל, חיל שריון, חטיבה 900.
בשריון חס וחלילה אני אנסה להגיע לפלסר, וגולני לאגוז, נחל זה פלסר נחל וכן הלאה...

אבל נגיד ואני לא יצליח להתקדם וישאר ברמה חטיבתית, מה הכי כדאי לבחור באפשרויות האלה.
אני פשוט לא יודע ממש מה זה לוחם איסוף, וממש לא רוצה להיתקע בשריון,
נחל גולני ו900 זה בערך אותו דרק בשבילי כי יש רק את אגוז שקשה להתקבל ועוקץ ולוטר שקשה עוד יותר.

מה הכי כדאי לשירות מעניין ואיכותי?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר