לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2006, 14:30
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי F15 שמתחילה ב "רעל ואכזבה."

הרעל יורד לכולם באיזושהו שלב...יש פה כמה חברים בפורום שהתגייסו וכיום הם כבר לא בקרבי או בדרך החוצה..ואני מדבר על אנשים שהיו ממש ממש ממש מורעלים לפני הגיוס כמו unfire שרוצה לצאת מהנדסה קרבית.אם תעשה חיפוש של ההודעות שהוא שלח לפני הגיוס אתה לא תאמין שזה הוא בכלל..
תראה את האשכול האחרון שהוא פתח:http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=187779
ויש את Scylla שהתגייס בנוב 05 לקרבי וכרגע הוא יצא לג'וב..וגם הוא היה משתמש די מורעל בזמנו ופתאום שהוא התגייס זה לא התאים לו וזה לא בשבילו..
קיצר לא חסרות דוגמאות בשביל אנשים כאלה....הרעל של רוב המשתמשים פה בפורום זה רעל לפני הגיוס שירד מהר מאוד..חיים בסרט הוליוודי כלשהו ושמגיעים לצבא מקבלים שוק(כמובן שלא כולם).
בקיצור קחו הכל בפרופורציה!!

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 19:45
  vish vish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vish
אני חושב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי F15 שמתחילה ב "רעל ואכזבה."

שמורעל שפתאום מחליט שהוא רוצה להיות ג'ובניק הוא לא באמת מורעל. הוא "מורעל אידיוט" שחי בסרט ולא יודע למה הוא נכנס. אנשים כאלה מקבלים שוק כשהם קולטים שהם לא באמת עושים מה שהם רוצים והם אף פעם לא יודו שהם היו "מורעלים" מהסיבות הלא נכונות. חוץ מזה - עזבו את המושגים האלה מורעל שמורעל - אם מישהו רוצה ללכת ליחידה מובחרת הוא חייב לעשות את זה מהסיבות הנכונות... שהם לדעתי בעיקר שאיפה למצוינות ורצון לתרום ולעשות שירות משמעותי.

אני אגיד לכם כבר עכשיו... לא מכיר אף אחד כזה שהיה מורעל והחליט להיות ג'ובניק... למרות שאני מכיר כל מיני קרביים שאף פעם לא היו מורעלים ויצאו מקרבי. בכל אופן זאת דעתי והיא לא מבוססת על מקרה אמיתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר