לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2006, 21:28
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
חוסר פרטים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UNFIRE שמתחילה ב "עזרה לצאת מקרבי"

האם כדאי להיות ראש בקיר ולהמשיך לעשות בעיות עד שישחררו אותי מקרבי?
לא, לא כדאי.
אם אני אעשה בעיות זה יעזור לי לצאת מקרבי?
אולי, אבל הדרך שתעבור עלולה לכלול תקופת כלא.
האם כדאי לחזור לצבא ולדבר עם המג"ד?
כן
האם המג"ד יעזור לי בכלל?

תלוי בך, בו ובכל הפרטים שלא סיפרת. האם הוא יכול לפלוט אותך? בהחלט כן.

מטרת הפורום הזה היא לא לעזור לאנשים לצאת משירות קרבי, כאשר אין סיבה מוצדקת. כרגע הדבר היחיד שאנחנו יודעים הוא שלא בא לך להיות שם.
לא טרחת לומר אם יש לך בעיות ת"ש, משפחה בעייתית, בעיות רפואיות וכו'.
לכן אין הרבה במה לעזור לך.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2006, 23:11
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
..........

כמו שאמרו פה הטירונות לא תמיד עוברת בכזאת קלות כמו שחלק מאיתנו מדמיינים
''קשה באימונים קל בקרב'' משפט נכון מאוד!!
לא אמרת בדיוק מה הסיבה שאתה רוצה ''לברוח'' משם אולי זה משהו אישי .....
עם זה בגלל שקשה לך אני חושב שאתה צריך לנסות שוב תתאמץ תשתדל יותר תאמין לי אתה תהיה גאה בעצמך שלמרות הקשיים עברת את זה.

עם בכל זאת החלטת לצאת משם יש לך שתי אופציות:
1.הדרך החוקית-לדבר עם האנשים הנכונים להגיש 55 לעבור להיות תומך לחימה או משהו..
2.בדרך הקשה-לא לחזור לבסיס לעשות בעיות...נכון יכול מאוד להיות שתצא משם אבל כמו שאמרו פה
זה יכול להוביל לכלא וליותר בלאגן ממה שאתה מדמיין לעצמך.
,
בהצלחה.

ישן 29-05-2006, 10:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

אם יש לך בעיות אמיתיות, יש לך את הקב"ן שיוכל לנסות ולסייע לך. במידה והוא יגיע למסקנה שאינך מתאים לקרבי, הוא ימליץ על הפליטה שלך. כל שיטה אחרת היא בלתי חוקית בעליל ולא תנתן כאן.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-05-2006, 22:54
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אם יש לך בעיות אמיתיות, יש לך..."

UNFIRE ידידי,

אם אתה עדיין בבית וקורא באינטרנט אני מציע לך לחזור לבסיס ולהכנס לשיחה אצל המג"ד כמו שהציעו לך. מפקד הגדוד שלך ישמע את בעיותך וינסה לעזור, ותאמין לי שיש לו המון כלים לעזור.

טירונות היא תקופה קשה מאד נפשית, במיוחד למי שמגיע חדור מוטיבציה ומגלה שלפעמים החיים האמיתיים אינם בדיוק כפי שהצטיירו בסרטי התדמית ובסיפורי הקרבות. אל תשבר, הכוונה להיות חייל קרבי היא נכונה, ורק בראי הזמן תוכל להבין כמה היא נכונה ואיזו הזדמנות חד-פעמית זו להוכיח לעצמך כמה אתה באמת שווה.

אני מקווה מאד שתתגבר על התקופה הקשה, ועל המעידה הקלה שקרתה בדרכך, הנדסה קרבית היא חיל קרבי לכל דבר, חייליו מבצעים את כל המשימות ונמצאים במקומות הקדמיים ביותר, יש לך אפשרות לנסות ולהצטרף ליחידות המיוחדות בחיל, וגם אם לא תצליח הרי שהשרות יתן לך הזדמנות להשתתף בקורסים מעניינים, ולחוות חוויות שאף ג'ובניק לא חלם לחוות.

שמור על עצמך, תחזיק מעמד, הדברים הופכים בדר"כ לקלים יותר ככל שהזמן עובר - אתה מתמקצע יותר, אתה מבין מה רוצים ממך ומסוגל למלא משימות רבות ומורכבות יותר - הכל חלק מההתבגרות והפיכתך מנער יושב אוהלים לגבר איש מלחמה, אזרח תורם ובעל זכויות.

בהצלחה.
ישן 31-05-2006, 12:49
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "אני לא מבין משו. האם לא ידעת..."

תעשה חיפוש בפורום על השם שלו ותראה כמה אשכולות הוא פתח בכל הנוגע ליהל"ם, יעל וכו'. גודל האכזבה כגודל הציפיה.

לא הפעם הראשונה שמישהו דפק על החזה חצי שנה - שנה בפורום ובסוף חטף את הבום שלו.
יש כאן לקח לכל מי שמתגייס לקרבי: דברו חלש ותתכוננו לכך שהצבא לא חיכה רק לכם. הולך להיות קשה יותר ממה שחשבתם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-06-2006, 15:25
  boozer boozer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.06

טוב שלא התנפלתם על הנדסה.
בתור אחד שכרגע בטירונות של הנדסה אני יכול להגיד שזה פשוט מקום מעולה, מבחינת האנשים, מבחינת המקצועיות של הסגל הבכיר, מבחינת ההתחשבות בחיילים (אז נכון שקצת היה חסר מים בשבוע שדאות ), מבחינת התנאי מחייה והחדרים, ומבחינת זה שאתה יכול בכל רגע לגשת למ"כ שלך ותכלס לדבר איתו כמו חבר על הדברים שמפריעים לך.

אני רואה את המחלקה שלי ואת המחלקות האחרות איזו אווירה טובה יש, כמה צחוקים רצים פה, איזה אנשים מעולים יש פה, ואני שמח כל יום על זה שאני בהנדסה.
תתעודד ותתחיל לחשוב חיובי יותר.
ואנשים שירדו כבר מהסטיגמה של הנדסה, כי תכלס רוב האנשים שהגיעו לפה הם כאלה שרצו נח"ל, גולני ושיט אחר שנשמע מלהיב, וכיום הם לא מצטערים על שום רגע שהגיעו לפה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר