לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2006, 08:39
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
בטח שזה אפשרי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "איך מקימים מפלגה יהודית שנקייה מחולי נפש שמאלניים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
בכדי שיהיה עבור מי להצביע.

כשמקבלים חברים למפלגה לא כתוב לאף אחד על האף האם הוא שמאלני או לא. וגם אם הוא שפוי כיום, מחר הוא עלול לקבל כספים מאיחוד האירופי או ישירות מערבים (כמו שהיה עם אלחנן טננבוים) וליהפך לשמאלני מוצהר כמו שהיה עם אריאל שרון ובניו.

1. להחתים אותו על הצהרה שהוא ימני ולא שמאלני

2. לשלוח אותו להסתכלות בבית חולים פסיכאטרי (בית חולים אברבנאל בת ים) למחלקה הסגורה ולעקוב אחרי שינויים בהתנהגותו, ולקבל חוות דעת מפסיכאטר.

3. לשלוח אותו למבחן התאמה באחד ממכוני הבדיקה (פילת, הדס,טיל...)

4. לחוקק חוק שמי שמשנה דעתו דינה מוות בסקילה

רואה? יש דרך

שאלה הזויה כזו לא קראתי זמן רב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2006, 06:43
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
שאלה האם תוכל להציג בקווים כללים מהי בדיוק האידאולוגיה שלהם
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "שאבז ועכשיו מדינאי עושים שם..."

האם האידאולוגיה שלהם תמיד לוותר?
האם האידאולוגיה שלהם זה לאהוב ערבים?

בשני נקודות האלו זה לא נכון, כמו שאני אסביר בשורות הבאות:

אם האידאולוגיה שלהם הייתה לוותר תמיד, אני לא ראיתי שהם מוותרים על הפנסיות והמשכורות המנופחות שלהם לטבות הצבור, אפילו בשביל עוד מאה ש"ח לחודש הם ישביתו את כל המדינה ויגרמו נזקים אדירים למשק. ובאשר לוותר ליריבים שלהם - למתנחלים, לחרדים וכן הלאה, הם בשום פנים ואופן לא יוותרו על פסיק. תראה באיזה זעם וכעס הם הרביצו ודרסו את היהודים של היישוב עמונה, רק בגלל 6 קרוונים.

ולאהוב ערבים? איפה הם היו כששחטו את הערבים משתפי פעולה בעקבות הסכמי אוסלו. איפה הם היו כשהפקירו את חיילי צד"ל בעקבות הבריחה המחפירה מלבנון?

וזה בדיוק מצב של חולי נפש שאין שום הסבר הגיוני למעשיהם, גם הסבר של אידאולוגיה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-10-2006 בשעה 06:50.
ישן 16-10-2006, 07:23
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא לויתורים כן לאהבת בני אדם
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האם תוכל להציג בקווים כללים מהי בדיוק האידאולוגיה שלהם"

האם האידאולוגיה שלהם תמיד לוותר? - בשום פנים ואופן לא.
רק אין לקחת ולהשתלט על "כבשת הרש" של אחרים. קבלנו את שלנו בהקמת מדינת ישראל ו"הסתפקנו במועט". לא הצלחנו לממש את צפיותינו ליישובה של כל מדינת ישראל. הצפיות לעליה עלו בתוהו ומליוני בני עמנו מעדיפים עדין את הגולה. בנינו מדינה לתפארת, שמבחינה מוסרית הולכת ומתדרדרת ,מהבחינה המוסרית ,מאז נצחוננו המרשים ב- 1967. הפלסטינאים שהיו תושבי ארץ ישראל, "נדחקו לפינה" בעקבות הקמת מדינת ישראל ולא יהיה חכם לדחוק אותם יותר וליצור מדינה דו לאומית, שתהיה בעוכרינו.

האם האידאולוגיה שלהם זה לאהוב ערבים? - האידאולוגיה היא לאהוב ולא לשנוא בני אדם. אין משנה אם הוא יהודי, ערבי או מבין גויי העולם. היחס אל בני האדם הוא על פי התנהגותם. ניתן יחס שונה למחבלים מרצחים, שחייבים לרדפם עד חורמה, מאשר להמון העם ה"אדיש" הראוי ליחס אנושי.
ישן 16-10-2006, 07:28
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

האם אתה אוהב גם את המתנחלים למרות כל ההתקפות המילוליות שלהם נגד השיטה שלך?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא לויתורים כן לאהבת בני אדם"

אנחנו נצטרך לבחון אותך.

אבל בקשר למשתפי פעולה הערבים נתנו להם להישחט אחד אחד, באהבה...

אתה מתחסד ומנסה להיות פוליטיקלי קוררקט במקום להסתכל על התמונה כמו שהיא.

ובאשר ליהודי הגולה שעדיין נשארו שם, אנחנו צריכים יהודים בכל העולם, גם יהודי ארה"ב עוזרים לנו, בלעדיהם מצבנו היה חמור פי כמה...

אבל, למה לא לעבוד בכוון עידוד הילודה היהודית בארצנו שלנו, שבמקום ילד אחד יולידו קצת יותר. האם השמאל פועל בכוון הזה האם הוא מנסה לדבר על לבם של הבוחרים שלו שיולידו קצת יותר ילדים ולא יסתפקו בילד אחד או שניים?

הנה הערבים בלי שום עלייה מבחוץ הכפילו והשלישו והרביעו את עצמם מאז קום המדינה, ואילו אנחנו למרות כל העלייה העצומה, המספר היחסי של היהודים רק ירד...

אבל מה עושים מנהיגי השמאל, כשרואים שאין להם יהודים שמצביעים עבורם הם מחפשים ערבים שיבחרו עבורם במחיר של הטיית המדיניות שלהם לגמרי ולעבור לגמרי לכוון האנטי-ציוני ולפעמים גם אנטי-יהודי.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-10-2006 בשעה 07:51.
ישן 16-10-2006, 08:12
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
למה אתה מתכוון כאשר אתה מתייחס לאהבה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האם אתה אוהב גם את המתנחלים למרות כל ההתקפות המילוליות שלהם נגד השיטה שלך?"

בשם אלו "אנחנו" אתה מדבר ? ואני אינני עומד למבחן - אני מביע את דעותי ואת השקפותי.

באשר למתנחלים הם אינם מקשה אחת ויחסי שונה בין אלו המפירים כל חוק וסדר (גם אז אינני שונא אותם - אלא אינני אוהב את מעשיהם) לבין אלו הפועלים על פי החוק (אותם אני מכבד ובמקרים מסויימים (כמו השארת גושי ההתנחלויות הגדולים בתוך גבולות מדינת ישראל) אני אפילו תומך)
אינני מבין למה אתה מתכוון בהגדרתך - משתפי פעולה ערביים ? ומי נתן להם להשחט ? ומי היה צריך למנוע זאת ? האם זאת הייתה מדיניות השמאל או מדיניות ממשלת ישראל?
ללא קבוץ כל יהודי העולם במדינת ישראל - אין לנו מה לחפש מעבר לתחומי מדינת ישראל. זוהי הסיבה העיקרית, שאין להכיל את הרבונות הישראלית על כל שטחי ארץ ישראל המערבית.

באשר להגברת הילודה - ש"אלוהים ישמור אותנו ממנה". אין להוליד יותר מאשר, משפחה מסוגלת לכלכל, לחנך ו"ליצר" אזרח תורם למדינה ומאדיר את שמה.
היום משפחות מרובות ילדים מולידות ומשמרות את העוני - דוקא חייבים לצמצם את הילודה בקרב אלו שאינם מסוגלים לכלכל את עצמם ואת משפחותיהם.

אינני שואף לדמות לערבים בכל נושא. דוקא בתחום הילודה, הרבוי הטבעי של הערבים פוחת והולך. ככל שנקרב אותם יותר אלינו, כך הם יסגלו את נוהגינו - גם בתחום הילודה. כל עוד הם אזרחים סוג ז' ומצויים ברמת חיים נמוכה - הם ירבו בהולדה. זוהי תופעה שאין לי הסבר עליה בקרב מרבית "עניי" העולם וחסרי התקוה.

לידיעתך, כל מפלגות ישראל (אולי למעט הגזעניות שבהם) "רודפות אחר קולות ואינן בוחלות במצביעים ערביים.

באשר להטיית המדיניות ומעבר למדיניות אנטי-ציוני ולפעמים גם אנטי-יהודי. - זוהי האשמת שוא, שאינה ראויה לכל תגובה רצינית.
ישן 16-10-2006, 06:45
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

שאלה האם ניסית אי פעם להבין מהי בדיוק האידאולוגיה שלהם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shlomo122 שמתחילה ב "שמאל זו אידאולוגיה. זה לא..."

האם האידאולוגיה שלהם תמיד לוותר?
האם האידאולוגיה שלהם זה לאהוב ערבים?

בשני נקודות האלו זה לא נכון, כמו שאני אסביר בשורות הבאות:

אם האידאולוגיה שלהם הייתה לוותר תמיד, האם ראית שהם מוותרים על הפנסיות והמשכורות המנופחות שלהם לטבות הצבור, אפילו בשביל עוד מאה ש"ח לחודש הם ישביתו את כל המדינה ויגרמו נזקים אדירים למשק. ובאשר לוותר ליריבים שלהם - למתנחלים, לחרדים וכן הלאה, הם בשום פנים ואופן לא יוותרו על פסיק. תראה באיזה זעם וכעס הם הרביצו ודרסו את היהודים של היישוב עמונה, רק בגלל 6 קרוונים.

ולאהוב ערבים? איפה הם היו כששחטו את הערבים משתפי פעולה בעקבות הסכמי אוסלו. איפה הם היו כשהפקירו את חיילי צד"ל בעקבות הבריחה המחפירה מלבנון?

וזה בדיוק מצב של חולי נפש שאין שום הסבר הגיוני למעשיהם, גם אין בזה שום אידאולוגיה אצילה, רק מחלת נפש. ויש את אלו שמקבלים כספים מאיחוד האירופי וגם ישירות מערבים, צוחקים כל הדרך אל הבנק, והם כמובן לא אכפת להם שיהיו עוד אלפי חולי נפש, אבל הם יקבלו את שלהם.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-10-2006 בשעה 06:53.
ישן 16-10-2006, 12:05
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
האידיאולוגיה של השמאל
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האם ניסית אי פעם להבין מהי בדיוק האידאולוגיה שלהם"

תראה, יהיה לי קשה להסביר מהי אידיאולוגיה שמאלנית היות ואני נמצא בקשת הימנית של הפוליטיקה הישראלית , אבל בכל זאת אנסה.

צא מנקודת הנחה שכולם רוצים שלום. גם השמאל וגם הימין. ההבדל הינו בדרך להשגתו.

האם השמאל וותרן ? כן, השמאל וותרן. מדוע הוא וותרן ? כי הוא סבור כי דרך הוויתור אפשר למנוע שפיכות דמים. (אני לא מסכים אבל כך סבור השמאל )

האם האידיאולוגיה להם לאהוב ערבים ? לא. להבנתם הערבים הם קורבן (מה שאני לא מסכים) ולכן באמות המידה של השמאל צריך לתמוך בהם.

כל הסוגיה של השכר והפנסיה בכלל לא רלוונטית . האם איש שמאל בהכרח עשיר והימין עני ? לא!!

לסוגיית המשתפ"ים וצד"ל - הם לא מיהרו לסייע מהטעם שהם אינם אוהבים ערבים כפי שציינתי קודם לכן, אלה מהטעם הפשוט שסוגיה זו לא הפריעה להם או יותר נכון - לא היווה סכנה לעם היושב בציון.

ביום שתבין כי בין אנשי השמאל ישנם כאילו שמוכנים להקריב חייהם בלחימה להגנת הארץ (לדוגמא: חברי קיבוץ) אז יהיה לך קל יותר להתמודד עם הבעיה.

נכון, אני לא מסכים עם דרכם ואני סבור כי דרכם הורסת יותר מאשר מועילה. אני סבור כי הדרך הנכונה לגשר על פערים בין השמאל לימין הינה דרך ההדברות. נכון זה קצת יותר קשה, יקח קצת יותר זמן אבל שווה.

להכריז על השמאל כלא שפוי פשוט לא רציני ולא מקדם אף אחד לאף מקום (בעצם , מקדם אותנו מהר יותר לכיוון הים).

כולנו יהודים, כולנו ישראלים ונגזר עלינו לחיות יחדיו על אותה פיסת קרקע. לא חייבים להגיע לחורבן בית שלישי בגלל שנאת חינם.

צ'רציל אמר פעם: (לא ציטוט מדוייק) " אלחם נגד דעותיך אבל אלחם גם על מנת שתוכל להביע אותם"
איש גדול היה צ'רצ'יל

נערך לאחרונה ע"י rany בתאריך 16-10-2006 בשעה 12:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר