לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2006, 11:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אם היו עושים את זה למסגד בגלל שלא נותנים ליהודים לעלות להר הבית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "קיר בית כנסת בת"א רוסס בכתובת נאצה..."

וזה עלול לקרות. יקחו דוגמה מההומואים, אם להם מותר לרסס בית כנסת בתל אביב על סירובם של יהודים בירושלים לתת להם לצעוד, למה יהיה אסור לרסס מסגד על סירובם של מוסלמים בירושלים לתת ליהודים לעלות להר הבית?

ההומואים האלו עוד יבעירו לנו מלחמת עולם שלישית !

ובעצם, ממחלת האיידס מתו הרבה יותר אנשים מאשר במלחמות. ולמה מסתירים את המספרים ואת האחוזים של הנדבקים באיידס בקרב הומואים מול שאר הקהילות.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 02-11-2006 בשעה 11:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2006, 12:38
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "קיר בית כנסת בת"א רוסס בכתובת נאצה..."

דבר ראשון כמובן שאני מגנה את הדבר הזה, פגיעה ברכוש בכלל ופגיעה במקום קדוש.

אבל כרוח הימים האחרונים בפורום הגיע הזמן למעט קונספירציה.
מסקנה: לא הומואים ריססו את הכתובת אלא חרדים (הרי חייבים להגיע למסקנה לפני שבודקים את העובדות, כדי שהן לא יבלבלו אותנו)

הוכחות: כתב היד הוא לא כתב של מישהו מקהילת ההומוסקסואלים, בתור מומחה בעל שם עולמי לגרפולוגיה (אמא שלי למדה גרפולוגיה, יצא לי לעיין מעט בספרים, בשביל קונספירטורים זה מספיק כדי להיקרא מומחה בעל שם עולמי) ניתחתי את כתב היד - דבר ראשון ממבט ראשוני אפשר ליראות בברור שמדובר בכתב גברי לחלוטין, אבל בתור גרפולוג ברמה עולמית אני לא יכול להסתפק בכך, ולכן בואו נתמקד באותיות עצמן, והכי חשוב, באות ע' - למי שלא יודע, וכמובן שאתם לא יודעים כי אני המומחה כאן, האות ע' מסמלת מיניות. כפי שאתם רואים בתמונה האות ע' ישרה לחלוטין, אם היה מדובר בהומוסקסואל האות ע' הייתה נטוייה לאחד הכיוונים (דרך אגב זה נכון, אבל אם מישהו מנסה את זה בבית על תסתמכו על זה שמי שיש לו ע' נטויה הוא הומו, לפעמים זה רק מראה על כך שיש לו קצת תסבוכות מיניות) ולכן אני בטוח ב100% שמדובר בחרדי שניסה לפגוע במצעד... ושחייזרים מגדלים בננות בקיבוץ בצפון.
מ.ש.ל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר