לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 15:39
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
עצרת הדמוקרטיה והגאווה, רשמים משם

היום עליתי לירושלים , עם אישתי , כדי לתמוך ולחזק את ההומוהים והלסביות במאבקם הצודק.
אנחנו מעולם לא הגענו לשום מצעד ( לא גאווה ואל אהבה) אבל לא יכולנו להישאר אדישים להרס הדמוקרטיה והנסיון לסתום פיות בדרכים אלימות.
הגענו לעיר הבירה ומה שראינו היה מליון שוטרים וכמעט שום דתיים ( לא מפתיעה בהתחשב בכך שמסלול ההליכה וההתכנסות לא היו קרובים לשום שכונה חרדית) .
כאשר הגענו לאצטדיון גבעת רם ( מול כנסת ישראל , משרד ראש הממשלה והמוזיאון ) ראינו עוד לא מעט זוגות סטרייטים לחלוטין , הכרנו את חלקם , שהגיעו בדיוק מאותה הסיבה - לתמוך בדמוקרטיה ובזכות של המיעוט לומר את דברו ולדרוש ( אך ורק בדרכים חוקיות) שינוי.
כל האנשים הגיעו בלבוש מכובד ( יראו לכם רק את 10 האנשים שהגיעו בלבוש מוזר וכול הצלמים רדפו אחריהם כדי לצלם את השונים) וישבו או עמדו באצטדיון.
היו נאומים , אף לא אחד היה מתגרה או מלבה שנאה כנגד החרדים ולא קרא להם בשמות גנאי...., להקת הדג נחש הנעימה את הזמן בהופעה ולאחר מכן יצאנו לנו חזרה הביתה.
עאני עדיין לא מבין על מה היתה המהומה של החרדים , הרי הלכנו הרבה יותר מ-500 מטר מהחניה לאצטדיון וחזרה בכמות לא מבוטלת של אנשים ( הרבה יותר ממה שהיו מגיעים למצעד עם החרדים...).

לסיום, הגם שאני אנני אוהב לראות זוגות חד מיניים מתנשקים ( שלא ראיתי אפילו פעם אחת מעצרת...) זכותם להביע את דעתם אהבתם ודרישתם לשינוי פני המדינה, הם בס"כ רוצים שיכירו בבני זוג שלהם כהורים מאמצים ( כך שאם חס וחלילה אחד מהם נפטר השני יוכל להמשיך לגדל את הילד... )
שיכירו בהם כאנשים ושיפסיקו לקרוא להם בשמות גנאי!!
שבת שלום לכולם
אשמח לקבל תגובות אך לא מתלהמות ומקללות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2006, 16:11
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
השנאה לחרדים ולחובשי כיפה משבשת את השכל הישר שלכם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "עצרת הדמוקרטיה והגאווה, רשמים משם"

עובדה.
החרדים לא התנגדו ל"מצעד" במתכונת שתיארת. ראשיהם הסכימו לכך ולא היו הפגנות .

הכוונה הראשונית של נציגי ההומואים היתה לצאת ברחובות ירושלים, דווקא ירושלים, ולהתגרות בחרדים. רוצה לאמר: למרות שהדבר פוגע בכם. למרות שלא הייתם רוצים שילדיכם יחשפו למיניות מוחצנת ואסורה על פי התורה שבה אתם מאמינים (ואנחנו לא) - אנחנו דווקא נבוא ונפגין מול עינכם כי זו זכותינו למרות שאנחנו יכולים להפגין גם ברחובות תל-אביב ובחיפה ובכל מקום אחר (רק ששם ההפגנה תעבור בשקט ולא יהיה רעש תקשורתי גדול).
זוהי התגרות לשמה. כמו שההומואים החילוניים מתנגדים לכפיה דתית, כך החרדים מתנגדים לתקיעה כפוייה אורח חייהם המיני של ההומואים אל מול עיניהם ועיני ילדיהם.
כמו שההומואים מבקשים שיכבדו אותם ואת אורח חייהם, הם יכולים לדרוש מעצמם לכבד את החרדים ואת אורח חייהם.
האנושיות והכבוד לזולת לא נמצאת כולה אצל החד מינייים השמאלניים, למרות שזה הרושם המתקבל מהשיח שלהם.
ישן 10-11-2006, 17:38
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
אתה טועה, הם רצו להפגין לא לא לא ליד שכונות דתיות!!!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי relove שמתחילה ב "השנאה לחרדים ולחובשי כיפה משבשת את השכל הישר שלכם."

אל תשכח כי מי שהיה צריך להסביר לילדים שהפגינו שרפו והרביצו היה .. ההורים שלהם והרבנים. הם היו יכולים לומר שביום שישי חרדים לא יעברו בשכונות החילוניות וליד הכנסת וכך אף אחד לא היה צריך להסביר לילדים הדוסים מהם הומוהים...
האם אתה בעד החזרת ירושלים לירדן? אולי אתה בעד השארת ירושלים ללא שום נציגות בן לאומית? אני מניח כי התשובות שלך הם " ירושלים שלנו לנצח נצחים.." " לא נחזיר כי זה שלנו מאז ומעולם" וכו' אז כמו שאתה טוען זו עיר הבירה שלנו , לא תל אביב לא חיפה ובטח לא פתח תקוה עם המושבות .ולכן על כל יהודי - ישראלי או אזרח מדינת ישראל כחלק מחובתו להגן על ירושלים כבירתנו צריך להפגין שם ורק שם ! להראות כי אין לנו עיר אחרת!!!
ישן 10-11-2006, 18:03
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
האם התמונות האלו לא מקפות את המהות האמיתית של הארוע ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "עצרת הדמוקרטיה והגאווה, רשמים משם"

(מקור: רוטר)
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/45549c4a1b4a35bd.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/45549c2419bebe69.jpg]

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 10-11-2006, 19:56
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שוד ושבר! הומני, היתכן?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "האם התמונות האלו לא מקפות את המהות האמיתית של הארוע ?"

היתכן כי כבודם של הגאים והגאות האמיתיים, קידום זכויותיהם החוקיות ושילובם בחברה בראש מורם - נפלו קורבן לעוד פרובוקציה של חבורת בילעין? היתכן שכל הגרוי של בלוטות השינאה שבצעתם בפורום [בתום לב כמובן] בשבוע האחרון, שיחק לידיהם של אנשים שכל רצונם הוא סוף קיומה של מדינתו כמדינה עברית?

קראת את דעתי על עצם קיום המצעד - בעד.
אך התמונות שזוהרת העבירה מזכירות לי כי העם השכן שלנו אכן לא מעלה על דעתו להפלות בין הומוסקסואלים יהודים להטרוסקסואלים יהודים. הם מתכננים לכולנו את אותו מופע סיום ונראה לי כי מישהו שיחק לידיהם. הרוסים בימיהם האפלים כינו את המפגינים הליברלים במערב אירופה: 'אידיוטים שימושיים'.
שלטים כמו שהציגה זוהרת והתלהמות פשיסטואיסלאמית בסגנון בילעין לא נועדו בכדי להביא ולו זכות אחת לקבוצה ההומוסקסואלית. בסה"כ החלפת דחקות וקטעים בין פוליטיקאים של המין שהתערבבו קצת עם פוסטציוניסטים [ותגובה רפלקסיבית של פוליטיקאים של הדת] ובזמן שכולנו נלקק את פצעי השינאה שנזרעו השבוע, יטוסו לנפוש באיזו ארץ תרבותית אחרת.
סגנוננך כמו סגנונו של בר הפלוגתא שלך בשבוע האחרון היה פשוט נורא. ביצעתם את מחיקת צלם האנוש של האיש שמולכם. חרדי או הומו. מילים היו עלולות להוליך למעשים ואתם הייתם אחראים מוסרית ולו לחלק מן הרעל.
אם נכנסת לפורום שבועיים לפני המצעד בכדי להתנגח, ללעוג ולהסית.אני מניח כי תניח לנו עד לשנה הבאה. באם כוונותיך באמת טובות, קח אוויר. יש עוד הרבה מה לתקן בחברה הישראלית. למען המשך המפעל הציוני, למען ההומוסקסואלים, למען העניים, למען הלוחמים ולמען כולנו. הפגנות שקטות, עצומות, עתירות ושיחה רגועה - ישיגו הרבה יותר ממה שהתרחש כאן בשבוע האחרון.
ישן 10-11-2006, 19:57
צלמית המשתמש של boris2k4
  boris2k4 boris2k4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מטריף אותך? עובדה שזה לא מונע ממך לא לתמוך באלה שרוצים לצעוד להר הבית..."

אתה יודע אורי, כבר כמה פעמים שראיתי אותך כותב את זה כתגובה.
חשבתי מה אני חושב על זה, בעקרון אני בעד שכל מי שרוצה להימצא על שטח ציבורי יוכל. אבל כשמזכירים את הר הבית משהו אומר לי שאנשים ירצחו שם. עכשיו החלטתי, אני בעד. מצד שני אני יחסית מטורף על הקטע הזה של חופש, ככה שכנראה זה לא יהיה ראלי. בכל מקרה, יפסיקו לזרוק אבנים על מכוניות שנסועות ביום כיפור אחרי או לפני היום שבו יעלו דתיים להר הבית? (אם ירצחו את כולם אחרי זה לא נחשב).
ומשהו שקצת יותר נוגע לי, מה יהיה עם קרית שמואל והכביש שם בשישי שבת, זה עולה דלק לעקוף את הכביש הזה, באמת...

ישן 10-11-2006, 21:00
צלמית המשתמש של boris2k4

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "יש לי הרגשה שהכביש הזה סגור עוד הרבה לפני שנולדת , אבל בלי"

כן, האני גם מניח שהוא סגור עוד לפני שנולדתי. אני אפילו זוכר את הזמן שפתחו אותו לשבת אחת ואף אחד לא מת. אני גם זוכר את השבת לפני חודש שאחת נכנסה לכביש הנגדי "כמו פעם" ונסעה בכיוון ההפוך לתנועה בכביש חד סטרי (מה שכן, למה היא לא היסתובבה/עצרה אחרי שהיא הבינה שכולם נוסעים בכיוון ההפוך).
אני מנסה לנסוע מחיפה לדוגמא לשדרות ירושליים (לא רחוק מהמנורה). במקום להמשיך לנהוג ישר צריך לקחת שמאלה ולנסוע לאורך הים (בכביש צר יותר, ישן יותר, חשוך יותר ודו סטרי). ולחזור שוב לשדרות ירשוליים. הרבה דלק? לא. מעצבן אותי רק בגלל העיקרון? כן.

ישן 10-11-2006, 21:07
צלמית המשתמש של boris2k4

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "עכשיו זה יותר הגיוני ,לא דלק אלא העקרון ."

אני לא יודע מה היה הנסיון שלך, אבל הקטע של ה"מובהק" הוא ממש שנוי במחלוקת. זה כביש שנחשב ראשי (גם אם לא באופן רשמי), ובשנים האחרונות הכמות של התנועה שם רק הולכת וגודלת. האיזור הדתי המובהק הוא (אולי) בתוך הקריה, לא בצד החיצוני שלה איפה שעובר הכביש. והעקרון שלשמו יש לנסוע שם (חוץ מהחסכון הקטן לאין שיעור של דלק) הוא שאסור לתת לאמונות דתייות של קבוצה של אנשים (גדולה ככל האפשר) לקבוע לאנשים אחרים את אופן השימוש (או אי השימוש) בשטח ציבורי.
אפשר לומר בדיוק אותו דבר על הפרדה של גברים ונשים באוטובוסים באיזורים הדתיים המובהקים האלה, אבל זה יהיה קיצוני מידי, נכון?

ישן 10-11-2006, 21:21
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
אתה מדבר בשם העקרון וזווית הראייה שלי קצת שונה בנושא
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "אני לא יודע מה היה הנסיון..."

(יש כאן כמה אנשים שלו היו נכנסים לפה בשבתות הם היו נופלים מהכסא למקרא הדברים שלי )

למרות דבריך הרי שלדעתי קרית שמואל היא עדיין אזור דתי מובהק ואני לא רואה שום בעייה (למעט הבעייה העקרונית שלך וכנראה של עוד כמה ) בכך שנתיב בקטע משד' י"ם הופך להיות דו סטרי בשבתות ומנקז אליו את התנועה גם מהנתיב השני , לא נראה לי שזה יוצר בעייה ולא מוכרים לי שם עומסי תנועה בשבתות, בניגוד לימי חול.

סגירת כבישים מסויימים בשבתות עקב היותם באזורי בית כנסת ו/או בתחומי שכונות דתיות היא מנהג נפוץ ברחבי הארץ ולטעמי מדובר בהתחשבות בציבור המקומי ותו לא.
סתם אנקדוטה, מוכר לי מישהו ש"אישפז" לפני שבוע את הרכב עקב שבר בצירייה או משהו דומה, תקלה שנגרמה לאחר שנים של נסיעה ע"ג "במפרים" שפוזרו ביד רחבה ברחוב מגוריו בגלל קרבתו לבי"ס , יהיו אנשים שיעשו הקבלה בין המטרד שנגרם לציבור במקרה הזה לבין זה שמתואר על ידך (אבל אל תתפס לדוגמא הזו , זו ההשוואה הכי טובה שהצלחתי למצוא בשעה הזו )

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר