לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2006, 11:19
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה בתור אחת שהיא חדשה הייתי אומר שהפגזת חחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נעמי (: שמתחילה ב "צלמת מתחילה...- כמה שאלות"

קודם כל ברוכה הבאה לפורום.
שנית נענה לשאלות שלך לפי הסדר:

1. בזה תלוי באיזו עדשה מדובר אם זו עדשת WIDE 10-20mm תראי את התמונות של מתן NARXX ועוד כמה בפורום שיש להם אותה ותראי איזו איכות היא מוציאה,
בקשר לטלה לדוגמא: 70-300 החדשה עם מאקרו לא הרבה ממליצים עליה ובטווח הטלה הזו ממליצים ללכת על 70-200VR של ניקון.
בכללי תעשי חיפוש על עדשה שאת רוצה לקנות ברחבי הרשת ותראי חוות דעת על העדשות וגם תמונות שצילמו עם כל עדשה,
חוץ מזה את יכולה לבוא ולשאול אותנו כאן לפני שאת קונה את העדשה, אולי יש למישהו ואני מאמין שיש ויכולים לתת לך חוות דעת ישירה בנושא.

2. אם רק עכשיו התחלת עם DSLR את תפיקי מהעדשה הזו הרבה (למרות שהקיט של הD70 ה 18-70 יותר איכותית ואם את יכולה תקני אותה) אם אין לך אפשרות לשנות תשארי עם ה 18-55 ותוציאי ממנה המון, לי הייה אותה והצלחתי להוציא הברה תמונות טובות איתה.

3.מס' מדריכים בסיסיים:
- הקטנת תמונות - נכתב ע"י Narxx
- איך להעלות קבצים וEXIF - נכתב ע"י Narxx
- תלמד לשרשר! - נכתב ע"י Narxx

4. עושים את זה באקשן בפוטושופ אם תצטרכי עזרה תפני אלי בפרטי או במסנג'ר ואני אשמח לעזור לך
תוכלי למצוא גם מסגור באשכול הנ"ל: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=244553
וגם אם תעשי חיפוש בפורום תמצאי עוד הרבה אשכולות בנושא.

5. לפי דעתי שווה לא רק כי זה "הדר" אלא תחשבי על זה שקודם כל חנות אחרת נותת לך שנה אחריות (כמו שאת אומרת) וגם מה שאם החנות הזו תסגר במהלך השנה הזו ותהיה לך תקלה עם המצלמה אז מה תעשי?

6. לעריכה של תמונות הייתי ממליץ לך על פוטושופ, אחריםימליצו לך על PICSA ויש עוד הרבה לגבי איכסון אני לא בטוח אבל פיקסה תעשה גם את העבודה הזו בשבילך, עוד על התוכנה תוכלי למצוא בקישור הבא:
http://www.2send.us/manage-your-pics.php

חוץ מזה את מוזמנת לרשום את עצמך באשכול ההיכרות שלנו וגם לקרוא את החוקים בתקנון לפני שתפרסמי תמונות ככה שתדעי לא לעבור על חוקי הפורום.
WELCOME ABORT...

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 26-11-2006 בשעה 11:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 12:19
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נעמי (: שמתחילה ב "צלמת מתחילה...- כמה שאלות"

ועכשיו בקצרה:
1. לא. אין הבדל משמעותי.
לסיגמה יש עדשות טובות יותר ועדשות טובות פחות, כך גם לניקון, לקנון ולשאר החברות...
לכל חברה יש "ליינים" (סדרות) של עדשות שפונים לשוק אחר.
כשבאים לקנות עדשה מתחילים בצורך (מה אני צריך/רוצה) ממשיכים לתקציב ומשם להשוואות ולביקורות.
2. היא בסדר. לא להיט, אבל להתחלה היא אחלה... (באיזשהו שלב מתקדמים, לכן בהתאם לתקציב כדאי לבדוק אופציות אחרות לעדשת רחב-סטנדרט)
3. פינטו ענה כבר
4. פוטושופ (פינטו הסביר)
5. אני אישית לא קניתי מהיבואן, אלא מ4H שהם יבואנים אפורים... יש איזשהו סוג של סיכון... ב"ה לא היו בעיות כשנזקקתי לשירות.
6. אני מאכסן עם תיקיות של ווינדוס, לא פיקאסה ולא כל אלו... אני ממיין לפי שנה>חודש>תאריך+נושא

ברוכה הבאה ובהצלחה עם הקניה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר