לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2005, 07:52
צלמית המשתמש של Discover
  Discover Discover אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshiko שמתחילה ב "01.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (4)"

חבר שלי סיים את הבגרויות שלו לפני שבוע - ועכשיו קונים לו מחשב.. ב15 אלף שקל
אז כמו שרשמתי באשכול הקודם (מספר 3), הוא בעיקר משחק במשחקים.. רובם כבדים למדי.. ולפעמים גם גולש באינטרנט.

בכל מקרה - יש כמה דברים שהוא התעקש עליהם והם אלו:
1- מעבד AMD FX55.
2- כרטיס מסך רדאון, או X800 או X850.
3- לוח אם תומוך PCIe.

אז בעזרתו של mkelman שהכין אחלה של מפרט..
לקחתי את מה שהוא הכין ועשיתי כמה שינויים קטנים, בהתאם למה שהחבר שלי צריך..
זו התוצאה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הכרטיס מסך חסר, כיוון שאני מנסה לברר את ההבדל בין
SAPPHIRE RADEON X850 XT 256MB PCI-E
לבין
Sapphire Radeon X850 XT Platinum Edition PCIe 256MB ViVo

כאשר אני אדע את ההבדל - אני אוסיף את אחד מהם (מישהו יכול לעזור בנוגע להבדל?)

הצעות לשינויים לגבי המפרט יתקבלו בשמחה!
המפרט הורכב בחנות של www.logicpc.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2005, 10:53
צלמית המשתמש של mkelman
  mkelman mkelman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
אוקיי אז יש לי כמה הצעות לשיפור...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Discover שמתחילה ב "חבר שלי סיים את הבגרויות שלו..."

למה השארת דווקא את כונן ה-DVD ולא את הצורב DVD של NEC? לפי דעתי עדיף לו צורב DVD מפני שהוא צורב גם CD רגילים וגם דיסקים של DVD הוא גם יכול לקרוא CD רגילים וגם DVD רגילים. למה כדאי דווקא צורב DVD?! מפני שהרבה משחקים כיום יוצאים בגרסאות של DVD ואולי הוא ירצה לצרוב אותם.

לפי דעתי לך על ספק כוח יותר חזק מפני שלקחת מעבד מאוד מאוד חזק, לקחת לוח SLI (למרות שהאולטרה וה-SLI דורשים בערך אותה כמות חשמל), ואתה לוקח כרטיס מסך מעולה שגם דורש המון חשמל. הייתי לוקח את הספק הזה למשל: http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5802

לפי דעתי אם אתה לוקח מחשב כזה כדאי לקחת עוד 40GB כי אם אתה אומר שהוא הולך לשחק בהרבה משחקים כבדים מאוד כל משחק כזה היום בערך זה 4-6 דיסקים שזה יוצא בערך: 2.5GB-4+GB. (אם לא הבנת התכוונתי שכל משחק לוקח בערך שתיים וחצי ג'יגה עד 4 ג'יגה ואפילו יותר).
הנה מה שהייתי לוקח: http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=3251

וזהו...השאר נראה לי מפרט מעולה!

ישן 26-01-2005, 01:29
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
לא נתת
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shahargabbay שמתחילה ב "אוקיי.."

את הדגם המדוייק של החלקים ולכן לא ניתן לעזור לך...
לדוגמא "זיכרון 256 ddr" .... מה בדיוק אתה רוצה שנעשה עם זה? מי הייצרן ומה הדגם? בכלל אם מישהו מוכר לך מחשב בשנת 2005 עם 256MB זיכרון וכרטיס מסך המבוסס על ה GF4 64MB הוא לא רציני... האם המחשב מיועד רק ליישומי אופיס ואינטרנט? (בשום אופן לא משחקים?) אם כן אז אולי המחשב מתאים (אם כי עם Win XP הוא עדיין יהיה איטי בגלל חוסר זיכרון), לשום שימוש אחר המחשב הזה לא מתאים...
אני לא לגמרי מאשים את החנות. התקציב שהבאת לבנות מחשב הנו תקציב מצומצם מאוד. מוכר בחנות ינסה למכור לך משהו בתקציב שהבאת לו, מפני שגם הוא צריך להתפרנס... (למרות שאישית אני מגנה את הגישה הזו). אתה צריך לשאול את עצמך שאלות נוקבות כשאתה מסתכל בפורום רציני ורואה כמה בערך עולה מחשב שבנוי הייטב. אין שום התאמה בין התקציב שלך לבין המציאות.

לשאלתך הספציפית על הלוחות-אם, אין שום ספק שהלוח שמבוסס על הצ'יפסט של SIS עדיף בהרבה. אבל שים לב שזהו לוח mATX לעומת לוח ATX של Asus... שני הלוחות האלו שהוצעו לך הנם התחתית של התחתית בקו הייצור של לוחות אם מייצרנים רציניים. הם לא מייצרים לוח גרוע יותר...

ישן 26-01-2005, 22:52
צלמית המשתמש של Atron
  Atron Atron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "חשבת לרגע"

ציטוט:
על עוגמת הנפש שהייתה נגרמת ל alycat אם היא הייתה קונה ממך את החלקים ומגלה שמה שיש לה לא מתאים?
פשוט מזעזע כמה מגעיל אתה יכול להיות. קודם כל עובר על חוקי הפורום פעם אחר פעם ומפרסם את עצמך למרות שהוזהרת ע"י מנהל הפורום, ובנוסף לא טורח להזהיר לקוחה פוטנציאלית שייתכן והיא זורקת את הכסף שלה לפח אם אין לה את שאר החומרה שתואמת למה שהצעת.

אתה בדיוק המוכר מחשבים המגעיל שעושה שם רע לכל מי שמנסה להיות הגון במקצוע הזה. תתבייש

אני רוצה לומר לך איש MRS שתשמור על הפה שלך אתה לא מכיר אותי ואין לך שום זכות ליחס אלי את השקרים האלה, אני בעסק כבר יותר מ 3 שנים ואין אף בן אדם שלא טיפלתי בו יפה ויצא עם אחלה מחשב, שעובדים כבר הרבה זמן. ותאמין לי אני הגון, ואני לא מוכר חתול בשק. ואת המקצוע הזה אני מכיר די טוב. לקוחה ביקשה הצעת מחיר נתתי. נתתי רק משביקשו. אני כמובן לא מכריח אף אחד לקנות ממני. אלה רק נותן הצעות מחיר בלבד. אז תשמור את המילים שלך למשהו אחר. סוף.
ישן 27-01-2005, 10:25
  MrS MrS אינו מחובר  

אם לא שמת לב
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Atron שמתחילה ב "[QUOTE] על עוגמת הנפש שהייתה..."

זהו פורום מקצועי, ולא פורום "תיאולוגיה ומיתולוגיה" (אם אתה מעוניין פורומים כאלו קימים בפרש...). מעצם היותו פורום מקצועי, המשתתפים ששואלים שאלות בפורום הזה מצפים לקבל תשובה כזו ש
א. תפתור להם את הבעיה
ב. תעלה להם מינימום כסף
ג. תהיה ישימה...

בעוד אתה מתיימר להיות מקצועי ואמין, התשובה שלך לא הייתה כזו, וההוכחה לכך הנה בהמשך האשכול כשהתברר שאכן יש בעיית תאימות עם שאר החלקים... אתה יכול לקפוץ לירח בנסיונות לתקוף אותי, אבל לצערך יש לך עוד הרבה מה ללמוד באיך להתייחס ללקוח פוטנציאלי (מצב שלא היית צריך להיות בו מלכתחילה אם היית שומר על כללי הפורום) ובאיך לענות בצורה רצינית ומקצועית בפורום הזה.

אז תירגע, תיקח נשימה עמוקה, תחסוך מעצמך כניסה לויכוח איתי ותתרכז בנסיון להוכיח למשתתפים שאתה כן שווה התייחסות ושיש בך טיפה רצינות. אני כבר מזמן עברתי את השלב הזה כפי שאתה יכול לראות...

ולהזכירך, זהו פורום, ומעצם היותו "פורום" הוא בא לעודד דיון (אופס, גם את זה לא הבנת... לא נורא). סיום ב"סוף" לא מקדם אותך לשום מקום, מאחר ואתה רחוק מאוד מלהיות בעל סמכות לומר למישהו "סוף" בפורום הזה...

ישן 26-01-2005, 01:46
  MrS MrS אינו מחובר  

את תצטרכי
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי alycat שמתחילה ב "מפרט הכי טוב ב1500"

(סביר להניח) גם זכרון ומארז יחד עם החלקים שביקשת מאחר ורוב הסיכויים שמה שיש לך עכשיו לא מתאים (אני אשמח לדעת שאני טועה, אבל אם את לא בטוחה הביטי לתחתית ההודעה להסבר איך לבדוק)... לכן המינימום (לדעתי) לדרישות שלך יהיה משהו כזה:

לבדיקת החומרה הנוכחית שלך, תורידי ותתקיני את התוכנה Everest Home מפה:
http://www.lavalys.com/products.php?lang=en
ותביטי בנתון של Memory Speed. אם הנתון איננו PC3200 הזיכרון שלך לא מתאים...

(שימי לב שבדוגמא למעלה הנתון הנו PC2700, כלומר הזיכרון הזה לא היה מתאים ב 100% ללוח אם והמעבד המוצעים).
אם המארז שלך מכיל כרגע מחשב עם מעבד מיושן יותר מ Pentium 4 רוב הסיכויים שהמארז והספק כח לא מתאימים...

ישן 26-01-2005, 05:34
  MrS MrS אינו מחובר  

לצערי
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי alycat שמתחילה ב "צילומי מסך של התוכנה"

צדקתי ולא תוכלי להשתמש בכלל בזכרונות הקימים שלך מאחר והם SDRAM בעוד התקן שמתאים ללוחות אם מודרניים הנו DDR. בנוסף כמעט בטוח שלא תוכלי להשתמש במארז ובספק כח הנוכחי שלך אם הם מהתקופה בה המחשב נבנה.

את כנראה כן תוכלי להשתמש בכרטיס מסך הנוכחי שלך מאחר והוא כרטיס PCI. אם הוא מספיק לשימושים שלך כיום אז אין לך בעיה, אבל זכרי שיחסית לכרטיסים מודרניים (אפילו החלשים מאוד שביניהם) זהו כרטיס חלש מאוד... כמעט וכל אפליקציה מודרנית דורשת מינימום כרטיס מסך שהנו חזק יותר ממה שיש לך כרגע. לכן, ההמלצה שלי (אם לחלוטין אינך רוצה להשקיע כרגע) הנה להשתמש בכרטיס הקיים ולראות האם אכן הוא עונה לדרישות שלך. אם כן, סבבה. אם לא, תמיד תוכלי לקנות כרטיס מסך אחר מאוחר יותר.

לגבי הכונן הקשיח, תוכלי להשתמש בו עם המחשב החדש, אבל מאחר וזהו דיסק קשיח איטי הביצועים של המחשב יפגעו מעט (לא שאני חושב שזה ישנה לך יותר מדי לפחות בהתחלה). כמו כן, כנראה שתצטרכי לבצע חלוקה מחדש של הדיסק (אם התמונה ששלחת אכן מייצגת ויש לך 7 מחיצות) מאחר ומע' הפעלה מודרנית כמו Win XP ושאר תוכנות מודרניות תופסות הרבה יותר מקום ממה שיש לך כרגע במחיצה C, שם נשאר לך רק 10% פנוי שזה נחשב ללא מספיק (המינימום שאת רוצה זה 30% פנוי בכונן C).

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 26-01-2005 בשעה 05:46.
ישן 29-01-2005, 08:20
  MrS MrS אינו מחובר  

למרות שתיאורטית
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי רדנקו שמתחילה ב "אולי מישהו מוכן לעזור בבקשה?"

המחשב אמור להריץ כבר עכשיו Win XP מאחר והוא חזק יותר מהמינימום הנדרש, לא הייתי אומר ששידרוג רק של זכרונות (שעל פניו נראה מה שצריך) יביא לפעולה חלקה.
אם בכל זאת אתה מחליט על שידרוג, אז גש לפה
http://www.asus.com/support/downloa...I-M&Type=Latest
ותעדכן דרייברים אחרי ההתקנה.

בכל מקרה, המינימום יהיה הבאת המע' ל 512MB זיכרון. מאחר ואינני מצליח למצוא בהוראות שהלוח מותאם לזיכרונות Single Sided SDRAM הייתי נזהר מאוד בקניה ומנסה זכרונות כאלו רק אם יש אפשרות החזרה במידה והם לא עובדים כראוי. אם לא, יש לקנות זכרונות Double Sided SDRAM.
מודול יחיד של 512MB יחד עם מה שכבר יש במחשב (או מודול יחיד של 128MB או שני מודולים של 64MB ואז אחד המודולים יצטרך לצאת) יביא את סה"כ הזיכרון לכמות מספקת. שים לב לשים את המודול 512MB ב DIMM 1 (ה DIMM הקרוב למעבד). מודול זיכרון זול יהיה באיזור ה 800 ש"ח לפחות...
http://www.logicpc.co.il/heb/itemlist.aspx?cnam=A00029
אם המודול/ים הקיים הנו PC100 ואתה משדרג גם מעבד תוציא אותו מהמחשב.

הבעיה האמיתית הנה המעבד החלש... אם אתה באמת רוצה להרגיש שהמחשב זז תנסה להשיג מעבד Pentium 3 מהסביבה של 733MHz ומעלה. כמובן שזה יהיה מעבד יד שניה...

סה"כ ההשקעה לדעתי לא מצדיקה שידרוג. יתר כדאי להשקיע עוד קצת ולקבל מחשב מודרני.

ישן 27-01-2005, 07:59
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
אני רוצה להרכיב מחשב חזק לטווח ארוך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshiko שמתחילה ב "01.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (4)"

עכשיו יש לי שאלה קטנה..יותר נכון אני מתלבט מה להביא.
אני בעיקרון רוצה להביא זכרונות DDR II..
לבנתיים אני עובד עם 2 כרטיסים של 256 DDR של 400MHZ....והלוח תומך DUAL CHENEL..של ג'יגה בייט..
יש למישהו נסיון עם זכרונות DDR II?האם ישנה שביעות רצון?או אכזבה?
מצד שני....
ת'כלס גם אם זה שרת..היום למשל מה שיש לי זה מספיק כי זה באמת מהיר ואני לא יודע אם המשתמש הממוצע וגם הSYSADMIN מרגיש בהבדל..(כנ"ל הארדיסק 7200RPM לנגד SATA שזה 130 מול 150..אבל ת'כלס..?מי כבר מרגיש בכזה הבדל משמעותי?)
האם המחיר באמת מצדיק את ההבדל?

שאלה שנייה שלי ראיתי כרטיס זיכרון כזה:
GEIL 512 PC3200 400MHz DDR SDRAM

אם זה DDR-למה אח"כ כתוב SDRAM?זה לא הזכרונות שעובדים איתם בפנטיום III?
מה הקטע בדגם הזה?
תודה לכולם!אני מאמין שיהיו לי עוד הרבה שאלות ,האם זה בסדר לשאול אותם כאן או כל נושא באשכול חדש?אני לא רוצה להפר את הסדר בפורום
שיהיה לכם יום מצוייןושוב תודה
ישן 28-01-2005, 16:12
  DIPSET DIPSET אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
מחשב (לא כולל מסך) ב - 4,000 - 5,000 ?

שלום, הגיע הזמן להחליף את המחשב העגלה שלי (פנטיום 3 733),
במשהו שאשכרה יזוז,וישמש גם לעבודה רגילה כמו גלישה, גם להרצת משחקים כבדים, וגם לעריכת וידאו ( ADOBE PREMIERE).

התקציב שלי (לא כולל קניית מסך ורמקולים)
הוא 4,000 - 5,000 ש"ח.

כמה דגשים לקנייה:
מארז - יש לי מצלמה דיגיטלית שתומכת ב USB 2.0 - אני רוצה מארז שיש בו יציאה קדמית ל USB 2.0 שגם עובדת, משום מה נתקלתי בכאלה עם יציאות שעובדות רק מאחורה למרות שיש יציאת USB גם מקדימה.

צורב - אני רוצה צורב DVD, איזה צורב מומלץ ולמה?

כונן קשיח - אני צריך לפחות 120GB, כמובן שיהיה אמין ומהיר. מה זה SATA והאם כדאי?

כרטיס מסך - אמנם אני לא גיימר מהולל אבל אם אני כבר קונה מחשב חדש אני רוצה אחד שיכול להריץ את המשחקים של היום ושל המחר... והאם קיים כרטיס שאני יכול לראות את המחשב על הטלוויזיה, ולחילופין את מה שיש בטלוויזיה / וידאו על מסך המחשב ?

עוד דגש חשוב, ייתכן ובשנה הקרובה אני אקנה מצלמת וידאו דיגיטלית, וארצה להתעסק עם עריכות ב PREMIERE, האם יש לכך השלכות על איזה לוח אם / כרטיס מסך כדאי לי לקנות?
בשאר הדברים אני כבר לא מבין כלום בכלל, אשמח להצעות שלכם ועם הסברים למה זה כדאי וכמה זה יעלה, תודה מראש!
ישן 29-01-2005, 09:22
  MrS MrS אינו מחובר  

תראה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי DIPSET שמתחילה ב "מחשב (לא כולל מסך) ב - 4,000 - 5,000 ?"

למרות שזה נשמע הרבה, 5000 ש"ח למחשב עם דרישות כמו שיש לך זה לא הרבה. הנה דוגמא למה אפשר לעשות בתקציב כזה:

וזה מחשב שעונה רק על חלק מהדרישות שלך. אין במפרט כרטיס טלוויזיה כך שלא תוכל לראות טלוויזיה במחשב, ואין לכרטיס מסך יציאת TV-OUT כך שלא תוכל לראות את המחשב בטלוויזיה.
יש "רק" 512MB זיכרון ואני ממליץ על מינימום 1024MB לשימושים שרצית. כמו כן היה עדיף ללכת על מעבד 939 ו DC DDR למשימות שהצבת, אבל שוב התקציב לא ממש מאפשר...

לגבי יציאה קדמית שהנה USB 2.0, יצרנים רבים לא מפרסמים האם היציאה אכן תומכת בכך ולכן זה יותר ניסוי וטעיה מאשר יכולת לבחור מארז מתאים לפי הגדרות הייצרן. אם היה לך תקציב של 1000 ש"ח למארז אז בקלות הייתי בוחר לך מארז מתאים...

הצורב DVD שבחרתי נחשב לדי טוב והנו יחסית זול...

אין שום ייתרון כרגע לדיסק קשיח SATA על פני דיסק קשיח PATA, אבל מאחר וההבדל לא משמעותי במחיר ואתה רוצה אז למה לא...

ישן 29-01-2005, 10:31
  DIPSET DIPSET אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
ואם אני מעלה את התקציב ל 6000 ש"ח?
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "תראה"

קודם כל תודה על העזרה,

ולשאלה - אם אני אעלה את התקציב ל 6,000 ש"ח זה יעזור משמעותית?

ועוד כמה שאלות:

מה זה דיסק PATA? אני רק שמעתי ש SATA זה יותר חדש ויותר טוב מ IDE אז עדיף אותו, אבל מישהו גם אמר לי שבגלל שזה סוג חדש של דיסקים קשיחים, יש יותר סיכוי שהם יקרסו, האם זה נכון?

אמרו לי שגם בשביל עבודות עריכה של וידאו עדיף מעבד אינטל ולא אתלון, זה נכון?

שמעתי גם משהו על זה שעוד מעט אמורים לשנות את התצורה של הכרטיסי מסך שיעבדו בחיבור של PCI במקום AGP כזה ולכן לא כדאי לקנות עכשיו מחשב אלא בעוד כמה חודשים... זה נכון??

הבנתי שבשביל עריכת וידאו צריל גם כרטיס FIREWIRE, האם הכרטיס מסך שהצעת לי או הלוח אם כוללים כבר FIREWIRE מובנה, או שזה התקן שהוא תמיד בא בפני עצמו וקונים תמיד בנפרד?
ישן 30-01-2005, 00:37
  MrS MrS אינו מחובר  

תשובות
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי DIPSET שמתחילה ב "ואם אני מעלה את התקציב ל 6000 ש"ח?"

השם המקצועי הנכון לתצורת החיבור של דיסקים קשיחים ללוח-אם באמצעות כבל IDE הנה PATA... לגבי אמינות, כונני SATA ו PATA הנם כוננים זהים לחלוטין מכנית ולכן האמינות שלהם זהה.

הלוח-אם שבחרתי תומך ב Firewire.

כרטיסי המסך אכן עוברים לממשק חיבור שמכונה PCI-e, אבל כרגע אין הבדל בביצועים בין הממשקים ומגבלות תקציב אילצו אותי לבחור מה שבחרתי למעלה.

ייתכן שלמעבד של Intel יש ייתרון בפעולות מסויימות על פני מעבד של AMD, אבל מחשב מודרני שמבוסס על מעבד של Intel בד"כ יותר יקר ממחשב דומה המבוסס על מעבד של AMD, ובנוסף יש את בעיות החום וצריכת החשמל...

עכשיו לתקציב, אפילו 6000 ש"ח לא לוקחים אותך הרבה יותר רחוק, מאחר ועבור לוחות-אם המבוססים על nForce 4 תצטרך כמו למחשבים המבוססים על מעבד של Intel ספק כח ATX 2.0 שהנו די יקר והופך את התוספת תקציב שלך לכמעט לא רלוונטית...

לכן, בתוספת תקציב מה שאישית הייתי עושה זה קונה עוד מודול זיכרון זהה למה שבחרתי עבורך לסה"כ 1024MB, ומוסיף כרטיס טלוויזיה אם חיבור המחשב לטלוויזיה חשוב לך... כרטיסי טלוויזיה שלי יש ניסיון טוב איתם אלו הכרטיסים של Leadtek, תבחר כרטיס עם אופציות שמתאימות לך...
http://www.logicpc.co.il/heb/itemlist.aspx?cnam=A01239

ישן 29-01-2005, 11:20
צלמית המשתמש של psynes
  psynes psynes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מבקש מפרט למחשב עד 4200 ש"ח בבקשה. תודה.

שלום
הגיע הזמן להחליף מחשב..
התקציב הוא עד 4200 אפשר לחרוג אותו ב100-200 שקל לא יותר..
אני מעדיף שהמחשב יהיה מבוסס AMD..
המחשב הולך לעבור עבודות סאונד וכתיבת מוזיקה, כרטיס קול אני ארכוש בנפרד ככה שאין
צורך לקנות כרטיס קול מיוחד.. כרטיס מסך לא צריך משהו תותח על שיריץ משחקים פה ושם, אני לא גיימר או משהו אם אפשר לחסוך פה כסף אז באמת טוב..
ובאמת צריך לפחות 512 ראם..
הארדיסק אני מעדיף 80 אבל כמה שהתקציב יאפשר..
במארז וכל השאר אני לא ממש מבין תקחו את מה שהכי טוב ומשתלם..
והמחיר הזה כולל מסך 17 אינצ' מעדיף שטוח..

אני יודע שזה לא הרבה למחשב כולל מסך אבל תעשו כמה שאתם יכולים..
ואם נשאר מספיק כסף לצורב וסידירום אז סבבה אם לא אז אפשר לוותר עליהם, אני אקנה בהמשך..

תודה רבה!!!

ישן 30-01-2005, 03:25
  MrS MrS אינו מחובר  

שוב מפרט
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Atron שמתחילה ב "למערכת באמת טובה אתה חייב..."

עם מחיר לא מציאותי. בנוסף המסך הזה לא הכי מתאים למשחקים בגלל קצב רענון נמוך ברזולוציה סבירה למשחקים, וחוסר יכולת להציג רזולוציה גבוהה בקצב רענון סביר כלשהו). כמובן שבמחיר הזה הוא לא יהיה מסוגל לקנות את המפרט שהצעת באף מקום חוץ מאיפה? האם גם הפעם שלחת הודעה פרטית? אולי תתיתן לנו את פרטי החנות שבה הרכבת את המפרט כדי שגם אנחנו נוכל להנות מההצע הזול הנהדר הזה?
מנהלים - האם שוב עוברים פה על חוקי הפורום?

לעניין, הנה מפרט שמנסה לענות לדרישות וכמובן חורג מהתקציב, כדי לתת תמונת מצב מה התקציב האמיתי הדרוש למחשב כמו שבקשו...

כרטיס מסך:
Leadtek WinFast PX6600GT PCIe GeForce 6600GT SLI 128MB עולה בפנדה 1230 ש"ח
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7816
(למרות שכרגיל אני ממליץ לא לקנות בפנדה כלום והבחירה הנה לצורך הצגה בלבד).

וזאת עם 512MB זיכרון בלבד (כשכמובן רצוי 1024MB זיכרון מהיר), ועם דיסק קשיח קטן מדי לדעתי (רצוי מינימום 120GB)
עכשיו צריך לעשות חושבים ולהחליט האם התקציב גדל או שהדרישות יורדות...

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 30-01-2005 בשעה 03:34.
ישן 30-01-2005, 04:08
  MrS MrS אינו מחובר  

האם מבחינת
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי yohaim שמתחילה ב "מה דעתכם על המפרט הבא:"

התוספות על הלוח הלוח מכיל כל מה שאתה צריך? אם כן, אין לי ספק שלא תוכל להרגיש את ההבדל במהירות ה Hyper Transport (שהנו ב nForce 4 Ultra בתדר 1GHz ועבור הדגם ה"רגיל" בתדר 800MHz ולא כמו שרשמת) ולו רק מהסיבה שהמידע מהזכרונות למעבד מגיע במקסימום תיאורטי 800MHz... כך שכל תוספות המהירות הנן תיאורטיות בעיקרן מאחר ומהירות העבודה מול הרכיבים האחרים באופן יחסי הנה כל כך איטית כך שה HT נמצא במצב Idle רוב הזמן (אחרי שאתה לוקח בחשבון שגם לזכרונות לוקח זמן לכתוב ולקרוא מידע ולכן המהירות עבודה האמיתית מולם איננה 800MHz...). לסיכום, עבור הרוב המכריע של שימושי המחשב, בהנחה שאינך מבצע OC אין לך סיבה לחשוש.

אני ממליץ לך ללכת על המארז והספק כח של HEC על פני מה שבחרת, ולו רק בגלל האיכות הידועה שלהם לעומת האיכות המוטלת בספק של הספק כח שבחרת, ובנוסף אתה מקבל מארז עם אוורור מצויין ויחסית שקט.

ישן 30-01-2005, 04:51
  MrS MrS אינו מחובר  

הבקשה שלך
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי yog שמתחילה ב "צריך עזרה בהכנת מפרט...."

הנה בקשה לא רצינית... תאמר לנו כמה כסף יש לך מקסימום להשקיע מאחר ואף אחד מאיתנו לא חי עם תקציב בלתי מוגבל (לפחות רובינו...) סתם לבחור עבורך חלקים יקרים זו לא רצינות.
בלי ללכת על AMD FX (שבאמת אינני חושב שזו בחירה ריאלית), הנה הכיוון של תקציב שאתה מסתכל עליו למחשב מעל ומעבר למשחקים לשנים הקרובות, וזאת ללא כרטיסי מסך (שאתה תרצה משהו בסגנון של GeForce 6800GT SLI שיעלו יותר מ 3000 ש"ח ליחידה, אבל לצערי לא מצאתי אותם זמינים בכמה חנויות שבדקתי)

והנה אתה מדבר על 17,000 ש"ח וזאת ללא סט רמקולים, מקלדת ועכבר רציניים... שים לב לשני דיסקים קשיחים לסידור בתצורת RAID 0.
ייתכן שהייתי יותר מדי שמרן עם הספק כח, אז תיקח בחשבון שייתכן וידרש ספק כח חזק יותר (ויקר יותר)

אני אשמח לשמוע שיש לך תקציב בכיוון הזה, אבל אני די מפקפק בכך, לכן, תן לנו בבקשה תקציב

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 30-01-2005 בשעה 04:54.
ישן 30-01-2005, 14:51
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
מפרט יחסית טוב של אינטל אבל אסור לקנות
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "תגובות למפרט שהרכבתי..."

היום קנייה של מעבדי אינטל במקום מעבדי AMD היא טעות חמורה.
AMD יותר טובים מאינטל היום בכל הפרמטרים הקיימים, שזה ביצועים, טמפרטורה, צריכת חשמל, שקט, תכונות חדשות (64bit), מחיר.
אם החלפת המעבד צריך להחליף גם לוח אם. זכרון ההיתי קונה DDR רגיל, אבל 1GB, של GeIL.
הסיבה לבחירת הזכרון הזה הוא שהמחיר של DDR2 הוא יקר ויש סיכוי שהוא לא יצליח כמו RDRam, ההבדל בביצועים (בינתיים) קטן, ולא שווה את ההשקעה, ולכן עדיף DDR רגיל. יש DDR רגיל שיעלה כמו DDR2 בגלל שהוא CL2, אבל עדיף לקנות זכרון יותר פשוט אם נפח יותר גדול, והשיפור יהיה הרבה יותר משמעותי. מבחינת חברה למחירים זולים לזכרונות איכותיים, אני בוחר בGeIL, ש1GB עולה בארץ 1100 ש"ח.
כרטיס מסך הכי לא משתלם שיש היום, מחיר 1200 ש"ח והביצועים שלו עלובים! 4 צינורות עיבוד DDR רגיל מהירויות נמוכות, פשוט בושה.
6600GT שמחירו דומה מקפיץ לך את הביצועים בהרבה, ועדיף עליו בכל הפרמטרים.
הרד דיסק של WD עם 8MB Cache (הנפח אתה תחליט).
צורב DVD של Nec, המחירים שלהם יותר זולים, וזה המקום הנכון לחסוך.
המארז נשמע חרא, מארזים של Intel הם גרועים, לא מפורט מה הספק כוח.
מארז עם ספק של 400W אמיתי במחיר טוב הוא
Compucase super Midi Tower CI 6a21 400w LDT
שמחירו מעט פחות מ500 ש"ח.
תשנה את כל הדברים (אל תכלול בינתיים מעבד ולוח אם) ותגיד לי כמה כסף נשאר לך ללוח אם ולמעבד, ואני כבר יבחר לך 2 שיתאימו ויתנו לך את הביצועים הכי טובים, במחיר הזה.
מפחיד!

ישן 31-01-2005, 01:41
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
מפרט מצוין
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי RamiR שמתחילה ב "..."

אני לא יודע מה הדרישות שלך מהמפרט, אבל הוא מתאים להכל.
אם אתה בקטע של משחקים יש לי דרך לשפר לך את הביצועים משמעותי, ולהשאר על אותו מחיר (אם המחשב לצרכי מולטימדיה כמו קידוד או עריכה או מידול אז אל תשנה את המפרט).
מה שהייתי משנה זה קונה זכרונות זולים יותר
GeIL 1GB (2x512MB) DDR 3200 Value Dual Channel Mem
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=4044
שההבדל בביצועים במשחקים הוא זניח (5%).
ומשפר את הכרטיס מסך
Sapphire Radeon ATI X800 256MB PCIX Retail Video Card
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5906
שההבדל הוא משמעותי.
256MB 256Bit לעומת 128\128, בנוסף 12 צינורות עיבוד (עם אפשרות פתיחה ל16) לעומת 8. בקיצור שיפור גדול מאוד בביצועים.

מכיוון שהכרטיס מסך הוא של ATI (בשינוי שלי), אז אני ממליץ לך לקנות לוח אם nForce4 רגיל, כי גם ככה ATI לא תומכים בSLI.
ההיתי לוקח משהו כזה.
Gigaybyte GA-K8NF-9 nForce4 Socket 939 Motherboard
http://www.logicpc.co.il/heb/Itdetail.aspx?icom=5853

עם אתה משנה את 3 הרכיבים האלה יש לך חסכון של 250 ש"ח במחיר.
אתה יכול להשקיע אותו ברמקולים יותר איכותיים, או בקירור למעבד (רק עם אתה מתכוון לעשות OC), אולי אתה תוכל לכלול מסך 19', מה שאתה רוצה.
מפחיד!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:04

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר