לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 15:53
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
נשארו אופציות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי David202003 שמתחילה ב "חוות דעתכם על מפרט שהכנתי"

ל2 שינויים, שיביאו להתקדמות אמיתית במפרט.
1. אפשר להוריד את המעבד לAMD 3000 939, אתה חוסך קרוב ל300 ש"ח.
אתה יכול לקנות כרטיס מסך יותר חזק, כמו GeForce 6600 של Gigabyte, שעולה 900 ש"ח בערך.
או לשדרג את הכרטיס מסך.

או למשהו כזה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תשים לב שבכרטיס מסך יש TV Tuner.
בנוסף הכרטיס מסך יותר טוב, וגם הזכרונות טובים, מארז לא רע בכלל וגם יפה, מעבד בעל ביצועים דומים למה שאתה תכננת (שניהם 2.0 GHz), והרד דיסק זהה.
אני חושב בשבמערכת שבניתי לך התמקדתי בכרטיס מסך, זכרונות, שיביו לשיפור במערכת, במקום לשלם מאות שקלים על מעבד, לוח אם, ומארז ממה שצריך, והביצועים של הרכיבים שהבאתי לך זהים למה שאתה קונה חוץ מהזכרונות והכרטיס מסך שהם יותר טובים.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2005, 10:08
  omer17 omer17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
סוף סןף לגלוב יש זיכרונות! הנה המפרט מה דעתכם?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "01.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)"

הנה המפרט אני רוצה לדעת את אתם חושבים:
*הקטנתי את הזיכרון מ120 ל80 כי אני לא חושב שאני צריך יותר
*לקחתי כונן 1 שהוא צורב דיוידי (עכשיו יש לי בזה שאלה אם הוא צורב דיוידי הוא גם קורא? והאם הוא יכול לקרוא גם cd רגיל כלומר יכול לעשות הכל כולל לצרוב cd רגיל... כלומר האם הוא קומבו?)
* לקחתי הכל box האם כדי לקחת oem ולקנות+מאורור
*במצב הנוכחי שלו האם המחשב שקט?
* אני בטח מקבל עם הלוח אם והמסך וכו' תוכנות שמושיות מישהו יודע מה הם ויכול להסביר לי עליהם בבקשה?
*הרבה מאוד המליצו על המארז הזה אז הוספתי אותו אבל אני לא בטוח לגביו אולי ספרו לי מה כל כך טוב איתו?

נערך לאחרונה ע"י omer17 בתאריך 14-01-2005 בשעה 10:31.
ישן 14-01-2005, 11:00
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
תשובות
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי omer17 שמתחילה ב "סוף סןף לגלוב יש זיכרונות! הנה המפרט מה דעתכם?"

* צורב DVD קורא וכותב ל CD ול DVD...
* גירסת ה BOX מספיקה בהחלט... נכון לומר שניתן למצוא פתרון קירור שקט יותר מאשר גירסת ה BOX למרות שהיא לא רועשת בצורה חריגה.
* הניסיון שלי עם TT (בדורות הקודמים שלהם) הנו שהמאווררים שלהם אינם שקטים יחסית למאווררים של יצרנים אחרים, למעט סדרת ה SilentBoost. המארז מכיל מאווררי 120 מ"מ שאמורים להיות שקטים והוא נראה מארז הגון ואיכותי, אז אני מבין למה מתלהבים ממנו. נראה לי שאכן יהיה לך מחשב די שקט.
http://www.thermaltake.com/XaserCas...0bwssviking.htm
* מבחינת תוכנות אתה מקבל את ה Norton Internet Security שזה כולל תוכנת Anti virus ו Firewall. כמו כן אתה מקבל עם הכרטיס מסך משחקים שונים.

ישן 16-01-2005, 02:44
  MrS MrS אינו מחובר  

תשובות
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי mee שמתחילה ב "המפרט שלי. מה דעתכם?"

אינני רואה איפה אתה רואה שהכרטיס של Gigabyte זול בהרבה מכרטיסים אחרים זהים. אם תביא דוגמא ספציפית נוכל לענות לך ספציפית. אני מציע לך לבחור את הכרטיס בזהירות ולקחת את הדגם עם 128bit זיכרון...

לגבי A-DATA, הבעיה העיקרית איתם הנה שהם לא עקביים. הם ייצרו מודולים עם צ'יפים של Winbond שהיו לא רעים, ואז עברו לצ'יפים Samsung TCC4 שאינם מוצלחים. לגבי ביצועים מאוד תלוי איך אתה משתמש בזכרון עצמו, האם אתה מתכנן OC או לא, האם המחשב חם בפנים או לא וכו'...
לעקביות ולידע שכל מודול מיוצר לסטנדרט הגבוהה ביותר אני מציע לך לדבוק במודולים של יצרנים איכותיים אחרים. אם אתה מחפש מבחני השוואה, הכנס ל Google את המילים "A-DATA pc3200 memory+review" ותקבל הרבה לינקים.

את הכסף המיותר שיש לך תשמור למשהו שייתן לך ערך מוסף אמיתי. אין טעם "לשפר" למשהו שלא יביא לך תמורה לכסף... אם על הלוח-אם הזה יש את כל מה שאתה צריך מלוח-אם אז למה לשפר? לקבל אופציות לא שימושיות?
תחשוב אולי על סט עכבר+מקלדת איכותיים אלחוטיים, סט רמקולים רציני או משהו אחר שייתן לך הנאה אמיתית...

ישן 17-01-2005, 14:34
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
מחפש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "01.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)"

* מה דעתכם על הזכרון הזה : http://glob-net.com/product_info.ph...roducts_id=1805
* מחפש מפרט AMD64 מינימלי היות ואין לי תקציב בכלל, תנו הצעות לשינוייים שיפורים למפרט הבא :
1 x AMD Athlon 64 2800+, Socket 754, 1600fsb, Cache 512k, Box
1 x Gigabyte GA-K8VT800M VIA K8T800 AMD Athlon64
1 x Western Digital 80 gb 7200 rpm Serial ATA 8 mb Buffer
1 x DDR 512 mb 3200 PC400 GEIL with COOLING
1 x HEC Midi Tower CI-6A19 (white/black)
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://glob-net.com/images/pixel_black.gif]

2,525.10 ₪
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://glob-net.com/images/pixel_trans.gif]

קחו בחשבון שאני יכול להסתדר עם כרטיס המסך הנוכחי שלי (GF2MX) המסך שלי (MAF786FD) והכוננים העכשויים שלי (צורבX52 + כונן דיוידי).

נערך לאחרונה ע"י erez20 בתאריך 17-01-2005 בשעה 14:40. סיבה: תקלה במערכת הפורום גרמה לכך שתוכן ההודעה שלי לא הוצג
ישן 17-01-2005, 17:46
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
אין לי 500 שקל מיותרים, גם לא זמן מיותר אני סטודנט + עבודה
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "הזכרונות הראשונים שהצעת"

אין לי זמן להשקיע במשחקים למרות שהייתי רוצה, אני מאמין שאם יום אחד אני ארצה אני אצליח להשיג 9800P ישן במחיר זול שיספיק לי דיי והותר למשחקים, בנתיים הGF2MX שלי מספיק לי אמנם לא לDOOM3 (אפילו לא ניסיתי) אבל את HALO למשל הרצתי ב600X800 עם כל האפקטים וב1024X786 בלי רוב האפקטים חלק !
לצרכים שלי (בחודשים האחרונים אם שיחקתי זה היה משחק פלאש ברשת) זה יותר ממספיק ובהחלט לא שווה לי לזרוק 500 שקל על משו שאני לא אשתמש בו.
לגבי הזכרון ידוע לי שהוא מחברה לא מוכרת וכל זה אבל אם יש עליו אחריות ואני לא מתכוון לעשות OC על המחשב החדש (אם כן אז רק בערוב ימיו כמו שאני עושה ל866 שלי) אז למה לא ? זה חוסך לי 100 שקל ובמצב כזה אולי אני אשקול לקנות 939 שזה נשמע לי עסק משתלם הרבה יותר...
ישן 20-01-2005, 14:37
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
טוב אז ככה החלטתי לשדרג.

החלטתי לשדרג את המחשב, כי נמאס לי לחכות ולראות את הדברים החדשים יוצאים כל יום שעובר, ואני רוצה כבר לחרוש על משחקים.
אז ככה.
מעבד AMD64 +3000 939
לוח אם Gigabyte GA-K8NF-9 nForce4 4X chipset
כרטיס מסך Leadtek 6600GT PCI-E

מארז אני מתלבט בין 2:
Compucase super Midi Tower CI 6A19
Antec SLK1650 Beige Mini 350W ATX

האם הספקים תואים את הלוח אם?
יש לי 2 הרד דיסקים של IDE, וגם 2 כוננים אופטים של LG, ו3 רכיבי זכרון של PC2100, מדפסת, מסך וסורק.
האם צריך להיות לי בעיה כל שהיא בתאימות בין החלקים?
כמה זה אמור לעלות לי בערך, כאשר הכל בא בקופסה מקורית.
מפחיד!

ישן 20-01-2005, 16:08
  lmlululu lmlululu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
מפרט מבוסס AMD ב-6500 ש"ח

אני מעוניין לקנות מחשב חדש שישרת אותי לפחות 3 שנים בלי צורך לשדרג.
מטרות המחשב: OFFICE, גלישה באינטרנט, שמיעת מוזיקה, צפייה בסרטים, תיכנות, משחקים, ואולי גם קצת קידוד. אין שום כוונה לבצע OC.
התקציב המירבי: 6500 ש"ח.

חשבתי על המפרט הבא:

מעבד: 990 ש"ח - Athlon 64 3000+ 939PIN
לוח אם: 1240 ש"ח - Gigabyte GA-K8NXP-9
זיכרון: 960 ש"ח - A-Data 2 * 512MB 3200/400MHz DDR
הארד דיסק: 580 ש"ח - WESTERN DIGITAL 160GB 7200RPM 8MB Cache SATA
כרטיס מסך: 1155 ש"ח - Gigabyte 6600GT 128MB PCI-EXPRESS (GV-NX66T128D)
פלופי: 60 ש"ח - TEAC Floppy Drive 1.44MB 3.5"
צורב: 430 ש"ח - NEC ND-3520A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X
מארז (כולל ספק) - 720 ש"ח - ANTEC SX 1040B II Black Performance Series II SOHO File Server שכולל את הספק SMARTPOWER 400W
מקלדת + עכבר: 135 ש"ח Microsoft Multimedia Keyboard + Optical Mouse KIT
הרכבת מחשב חדש: 170 ש"ח

סה"כ: 6440 ש"ח

אין צורך במסך כיוון שהחלטתי על LG 17" F700P (והוא נרכש בתקציב נפרד).

הלוח אם הוא NFORCE 4 ULTRA כיוון שחשוב לי שיהיו שני כרטיסי רשת, תומך בDUAL DDR וב-PCI-Express ובנוסף יש לו FIREWALL מובנה. (בנוסף הוא מגיע עם כרטיס רשת אלחוטי מצוין ואני מתכוון להקים רשת אלחוטית בבית).

לקחתי 939 SOCKET כיוון שהוא מתאים יותר לשדרוגים עתידיים.

מה אתם אומרים על המפרט? יש מקום לשפר? אפשר לקבל באותו סכום כסף מפרט יותר טוב?
אפשר לקבל מחשב INTEL שיהיה באותה עוצמה ובאותו מחיר?

האם המחירים של מעבדי AMD או לוחות אם NFORCE4ULTRA אמורים לרדת בשבועיים-שלושה הקרובים, ולכן שווה לי לחכות בהזמנה?

תודה לכולם.
ישן 23-01-2005, 04:03
  MrS MrS אינו מחובר  

שים לב
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי lmlululu שמתחילה ב "מפרט מבוסס AMD ב-6500 ש"ח"

שהלוח-אם שבחרת דורש ספק כח ATX V2.0 עם 24 פינים כך שהספק שבחרת לא מתאים.
הנה מפרט דומה בנוי נכון. תבקש מהחנות את המארז ללא ספק כח (מאחר ואתה קונה בנפרד) ושיורידו לך אותו מהמחיר.
כמו כן לא בחרתי עבורך סט של עכבר ומקלדת, אבל אם אתה מתכנן לשחק עם המחשב כדאי לך לקנות סט רציני של Logitech. העכברים האלחוטיים של Microsoft הנם בעלי קצב שידור נמוך שאיננו מתאים למשחקי FPS.

מאחר והמארז ש mkelman בחר עבורך מאפשר מקסימום של שני דיסקים קשיחים ויגביל אותך אם תחליט להוסיף דיסקים קשיחים בעתיד אינני ממליץ עליו.
הלוח-אם שהוא בחר לא מכיל שני כרטיסי רשת כמו שרצית כך שהוא לא מתאים...הספק כח שהוא בחר לא מתאים למקרה שאתה נשאר עם הלוח-אם המקורי שבחרת...
לגבי האיכות של הזכרונות, הניסיון שלי מראה שיש חשיבות עליונה לאיכות הזכרונות, אבל במקרה הספציפי של הזכרונות ש mkelman בחר אלו זכרונות מאותה איכות פחות או יותר של ה A-DATA... שים לב שהוא בחר מודול יחיד של זיכרון ללוח ומעבד שמותאמים לעבודה ב DC DDR כך שהמהירות של המחשב תואט באפליקציות מסויימות. כדאי לך לקחת שני מודולים של 512MB כמו שבחרת במקור.
הזכרונות שאני בחרתי אלו זכרונות איכותיים יותר עם CL2.5 ואני ממליץ בחום לא לקחת זכרונות מאיכות נמוכה יותר.

ישן 24-01-2005, 15:03
צלמית המשתמש של mkelman
  mkelman mkelman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
אולי זה יעזור...
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי Discover שמתחילה ב "זה רק אני או שרשמתי שזה חייב..."

הרכבתי לך שני מפרטים. אחד עם ה- FX-55 והשני עם 3500 BOX.
לפי דעתי כרגע ה-FX מיותר...מיותר מאוד הייתי אומר גם.
דבר אחד שאני לא כל כך בטוח בשני המפרטים הוא הספק והמארז. בגלל שהמארז הוא עם דלת נפתחת (אם אני לא טועה).
*באחד המפרטים לקחתי X800XL ובשני X850XT (כמו שביקשת). ה-850 יותר חזק אז קח בחשבון.
*לקחתי בשניהם שני דיסקים קשיחים מכיוון שאחד מהם (ה-80GB) ישמש לתוכנות והשאר...והשני (120GB) ימש למשחקים והיה מהיר מאוד. כמובן שהוא יכול להשתמש בשניהם ולשים מה שהוא רוצה ואיפה שהוא רוצה.
אגב, זה היה אמור להיות כולל מסך? אתה רוצה שיהיה בו גם DVD-ROM וגם צורב DVD (יותר משתלם לך ככה)???

טוב אז אחרי הרבה שיגועים הנה המפרטים:
המפרט הורכב ב - www.logicpc.co.il.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:54

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר