לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2005, 12:44
  mee mee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.03
המשך למפרט שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "01.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

היי
באשכול הקודם ביקשתי מפרט בסביבות ה 3500-4000 ש"ח. לתוכנות, אינטרנט מוזיקה ומשחקים.

MrS הרכיב לי את המפרט הבא:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ובכן יש לי כמה בעיות/שאלות:
המעבד - AMD. אין לי ניסיון איתו, אני ממש לא בטוח שאני רוצה AMD....
מה עם Intel Pentium 4 3.0GHz LGA775 1MB 800MHz HT 530 Box? זה פחות או יותר באותו מחיר. מומלץ? יש מעבדים יותר טובים?
מה שקורה זה ששמעתי סיפורים לא טובים על AMD מחבר שלי. מתחמם מהר, נשרף. אנערף. :/

את הצורב אפשר בהחלט להוריד, יש לי כבר צורב LG שקיבלתי.

ההארד דיסק מצויין וגם הזיכרון. רק קראתי בכמה מקומות שעדיף שני סטיקים של 256. אז זה עדיין תלוי במעבד שאני אבחר...

את הכרטיס קול היקר אפשר להוריד ובמקומו את הקרייטיב סאונד בלאסטר 5.1 הזול יותר.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2005, 13:28
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
מה ששימי מנסה להגיד זה שהחבר שלך הוא כמו כל ישראלי מצוי.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי mee שמתחילה ב "המשך למפרט שלי"

אין לו שמץ של מושג קלוש בחומרה, אז הוא פולט את השטות האחרונה שהוא שמע מאיזה טכנאי "מוסמך" דביל בחנות כמו אתם-יודעים-מי, שבפעם האחרונה שהוא הסתכל על מעבד AMD, זה היה Athlon XP 1600 המבוסס על ה Palomino, הליבה הכי חמה של AMD עד היום.
היום ה Athlon64 פועלים במנוחה על 35 מעלות, במאמץ על 40 (לא מדבר על ה FX-55, זה מעבד 130nm שפועל ב 2.6GHz - קצה גבול היכולת בתהליך ייצור זה, לכן הוא יחסית חם יותר).
הפרסקוט (המעבד ששאלת עליו) פועל במנוחה על 55 מעלות ומסוגל לעלות ל 70 מעלות במאמץ.

היוצרות התהפכו, אינטל לא הצליחה כל כך עם המעבר ל 90nm (בלי לדבר על הדותן), ל AMD המעבר היה חלק לחלוטין, ואפילו מוצלח מאוד.

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 08-01-2005, 01:10
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
אני אגיב
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ntur שמתחילה ב "במעבדי האתלון 64 בסוקט 754"

ואנסה לענות על כל מה שנאמר למעלה...
1. הזיכרון שנבחר הנו CL3 בגלל מגבלות התקציב למפרט שהורכב למעלה, ובגלל השימוש הספציפי של המחשב בו משחקים היו השיקול האחרון. שידרוג לזיכרון CL2.5 איכותי איננו "פרוטות", אלא תוספת של כ 130 ש"ח ובמפרט של 3800 ש"ח זה יכול להוציא אותם ממע' השיקולים... זו הסיבה שכתבתי את התוספת למטה לגבי מע' השיקולים ומה שניתן לעשות באם בוחרים כרטיס קול מיושן יותר, מה שבסופו של דבר אכן נעשה...
2. הליבה הכי חמה של AMD לא הייתה הליבה של ה +AMD XP 1600, אלא הליבה של ה +AMD XP 2100 המבוססת על ה Palomino (כפי שנאמר). זו הליבת Palomino המהירה מכולן (ויש לי אחת כזו, אז אני מן הסתם יודע...). בלי קשר, גם המעבדים הללו עם קירור מתאים עובדים בטמפרטורה סבירה (45-50 מעלות), כשיש לזכור שהם תוכננו מלכתחילה לעבוד בטמפרטורות גבוהות יותר ממעבדי Intel מאותה תקופה.
3. המשך ל-2 - ומכאן נובע הבלבול / חוסר הבנה / טמטום (מחק את המיותר) של מי שאמר שמעבדי AMD חמים יותר ממעבדי Intel... כמו שנאמר למעלה, אין מה להשוות בכלל את הטמפרטורה של המעבדים המתקדמים של שתי הייצרניות... המעבדים של Intel חמים בהרבה, וסבלו בתחילת הדרך (ולעיתים רחוקות גם כיום) מבעיות קשות של כיבוי עצמאי בגלל חום ייתר.
4. המעבד הספציפי שנבחר למפרט אכן לא תומך ב DC DDR וזו הסיבה למודול זיכרון היחיד. לשימושים שהמחשב נבנה עבורם סביר מאוד שלעולם לא יורגש הבדל... 95% מהזמן (אצל משתמש כבד) המחשב עובד ב FSB נמוך מ 333MHz... מעט מאוד יישומים אכן משתמשים ביותר, ופרקי הזמן שאפילו משתמש כבד אכן מבצע יישומים כאלו הנם (יחסית לזמן הכללי שהמחשב עובד) נמוכים מאוד.

שידרוג המחשב לכיוון של מכונת משחקים (אבל שמירה על כרטיס קול איכותי יותר מזה שמגיע על הלוח) יפגע מיידית בנפח של הדיסק הקשיח, מאחר ונדרש השידרוג לזיכרון בנוסף לשידרוג לכרטיס מסך עצמו, וכמובן מלווה בחריגה מהתקציב

שיפור עוצמת המחשב הכללית יביא למפרט הזה

עכשיו תצטרך להחליט מה אתה רוצה...

ישן 08-01-2005, 13:53
  mee mee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.03
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "אני אגיב"

קודם כל תודה.

המפרט השני עדיף (בגלל בעיית הכסף). אני מעדיף כ. מסך 9550 כי הוא משתלם לי יותר.
עכשיו רציתי לשאול, מה ההבדל באת'לון 64 בין סוקט 754 לסוקט 939.
הבנתי שה754 טיפה יותר מהיר וזול יותר, ל939 יש בקר זיכרון דו-ערוצי ואפשרות לשידרוג בעתיד.

אם ככה, מה עדיף?

בינתיים אלו הרכיבים שאני נעול עליהם:

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 W Front USB 300W
AMD Athlon 64 3000+ BOX (השאלה היא אם בסוקט 754 או 939)
Western Digital 80GB
Creative Live! 5.1 Sound Card
Gigabyte Radeon 9550 128mb
לוח אם - תלוי במעבד
בקשר לזיכרון אני עדיין מתלבט. אבל זה עדיין תלוי במעבד.

הדילמה היא האם לבחור ב754 או 939.

אני מקווה שאני לא משגע אתכם, יש לי לא מעט שאלות לפני שאני מחליט על מפרט סופי.

נערך לאחרונה ע"י mee בתאריך 08-01-2005 בשעה 13:57.
ישן 09-01-2005, 02:11
  MrS MrS אינו מחובר  

כמו שהסברתי כבר
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי mee שמתחילה ב "קודם כל תודה. המפרט השני..."

יש מספר די מצומצם של אפליקציות שאכן מפיקות תועלת מעבודה ב DC DDR, ואלו אותן אפליקציות שדורשות עבודה אינטנסיבית של מעבד מול הזיכרון.
לדוגמא - ביצוע קימפול לקוד, ביצוע decoding, עריכת וידאו, צליל או תמונה.
אם עיקר הפעילות שלך מול המחשב איננה ביצוע פעולה דומה אתה כמשתמש לא תרגיש הבדל בין מעבד שעובד ב DC DDR לבין מעבד שאין לו תמיכה ב DC DDR...
המעבדים לסוקט 754 זולים יותר, ולכן הם מתאימים למי שתקציבו לחוץ ועדיין רוצה מחשב מודרני חזק. נכון שסביר שסוקט 939 יאפשר שידרוג טוב יותר בעתיד, אבל אם אינך רואה שידרוג בשנתיים הקרובות אל תחשוב שהסוקטים הנוכחיים ישארו בתוקף... עם הקצב הנוכחי של השינוי בטכנולוגיה תהנה ממה שקיים היום, ותשאיר את השידרוג כשיקול שולי. כרגע תקנה את ההכי טוב שהתקציב שלך מאפשר למשימות שאתה רואה את עצמך מבצע עם המחשב שלך. זו דעתי.

ישן 07-01-2005, 19:02
  omer17 omer17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "תראו מה הרכבתי:"

עשיתה מחשב מאוד מוזר......

לקחת בין הכרטיסים הכי חזקים.... אבל לקחת גם זיכרון גרוע מעבד רק לוח אם וקלחת גם כרטיס קול וגם יש לך כרטיס יותר טוב על הלוח תקשיב כך גם אני הייתי בהתחלה עד שנכנסתי לפורום ושינו לי את הכל...... אם אתה רוצה תגיד לי את התקציב ומה אתה רוצה לעשות איתו...
עכשיו באופן יותר כללי אני אסביר לך כמה דברים אינטל כיום לא עומדים ביכולת של amd שכיום מבחינת ביצועים במחשבים הרבה הרבה יותר טובים הזיכרון שלך הזיכרון זה בעצם בצורה זאת או אחרת הדבר השאר גורם למערכת שלך לזוז ולקחת ממש רעים זה שזה 512 לא אומר כלום. אם אתה לוקח amd תיקח גם לוח אם שונה אבל הדבר שהכי לא הבנתי יש לך כרטיס קול מובנה בלוח אפילו יותר טוב ממה שאתה רוצה אז להוסיף את זה? כללית גם המסך לא כל כך טוב אני ממליץ לך ללת לי תקציב ומטרה למחשב ואז נוכל לדבר יותר לעומק
ישן 08-01-2005, 01:37
  MrS MrS אינו מחובר  

אני אנסה להסביר
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "תגובה:"

הכוונה בנושא הזכרונות לא הייתה לגבי הבחירה בייצרן (יצרן מעולה), אלא מהבחירה בזיכרון האיטי ביותר שהוא מייצר, מה שמכונה זיכרון עם טיימינג CL3. אותו ייצרן מייצר גם זכרונות מהירים יותר עם CL2.5 וכמובן, את הזיכרונות המהירים ביותר בקו הייצור עם CL2 שנקראים HyperX.
מאחר והמחשב כנראה נבנה למשחקים (לפי הכרטיס מסך) אתה תרצה זיכרון שמסוגל להגיב מהר לדרישות המעבד, והזיכרון שבחרת לא מתאים למשימה...

עכשיו לשאר הרכיבים - הבעיה הכי גדולה שאני רואה זה המסך... כל ההשקעה הזו בכרטיס מסך מעולה כדי לקבל תמונה גרועה ממסך שלא מסוגל ליותר... המסך שבחרת אולי מתאים למי שמשתמש במחשב לשימושים משרדיים וגלישה באינטרנט, אבל אם אתה רציני אתה תרצה מסך מהקו הראשון כמו ה LG Flatron F700P שתומך ברזולוציה גבוהה וקצב רענון רציני. הרי בסופו של דבר המסך מביא את ההנאה מהמחשב אליך, וזהו אולי הרכיב הכי חשוב במחשב...

ספק כח - הספק כח שבחרת בקושי יפעיל את המחשב הזה. הוא חלש מדי. אתה זקוק לספק כח איכותי עם מינימום הספק של 350W, ועם הכרטיס מסך שבחרת הייתי ממליץ בחום לא לרדת מה 400W.

כמו שכבר אמרו לך פה, אתה תפיק יותר ביצועים ממחשב המבוסס על AMD 64 מקביל מאשר ממחשב המבוסס על מעבד של Intel.

אם אתה רציני אז המפרט שלך יראה ככה:

כמובן שיוצא יותר יקר, אך אין מה להשוות באיכות המחשב שאתה מקבל. מחשב שמותאם למשחקים מבחינת המסך, הספק כח+מארז (חשוב מאוד במחשב מודרני), זכרונות איכותיים שקרובים להיות מתאימים CL2.5 (עדיין הייתי בוחר למע' כזו זכרונות CL2 אם רק היה מתאפשר...) וכמובן שילוב שלהם יחד עם מעבד חזק מאוד, לוח-אם מצויין וכרטיס מסך אימתני... מה עוד אפשר לבקש?
אני במקומך הייתי מעדיף (אם היו לי בעיות לגייס את כל התקציב הנוסף הדרוש) לקנות את הבסיס ואז להוסיף עם הזמן את העכבר והכרטיס קול (למרות שגם בלעדיהם עדיין מדובר במחשב יקר יותר).
אתה צודק בהתעקשות שלך על כרטיס קול נפרד, במיוחד אם משחקים זה הכיף שלך. אין מה להשוות כרטיס קול ייעודי לכרטיס קול המבוסס על ה AC97 כשמדובר באפקטים של צליל במשחקים.

תוודא לפני הקניה שהכרטיס מסך הנו בגירסת PCI E מאחר ולא מצויין באתר החנות באיזה דגם מדובר!

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 08-01-2005 בשעה 01:39.
ישן 08-01-2005, 20:11
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
God Man
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "האם הספק..."

אתה קונה לי 6800GT עם מסך 17'?
Are You Nuts?
תקנה 19' ואין מה להשוות אפילו. במיוחד בכרטיס מסך חייתי שכזה שאתה יכול לשחק ב1600*1200.
אני יודע שהמסך שאתה בחרת הוא מעולה וגם הוא מגיע ל1600*1200, אבל ב19' אתה מגיע לאותה רזולוציה והכל יותר גדול. זה המלצה אישית בתור אחד שיש לו 19', זה הרכיב שאתה לא תצטער עליו אף פעם, במיוחד עם הכרטיס מסך שיש לך, אתה תשחק כל משחק וזה יהיה ענק ב19'.

מחירים בסדר עולה
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=1179
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=6259
http://www.pandas.co.il/product_inf...products_id=746 (את זה יש לי).
http://www.pandas.co.il/product_inf...products_id=237 (הכי מומלץ מכולם).
ההפרש הכי גדול במחירים הוא 500 ש"ח, אבל אתה יכול באותו מחיר לקנות גם 19' רגיל, ונראה לי שהוא עדיף על 17' משובח.
מפחיד!

ישן 08-01-2005, 20:12

God Man
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "האם הספק..."

אתה קונה לי 6800GT עם מסך 17'?
Are You Nuts?
תקנה 19' ואין מה להשוות אפילו. במיוחד בכרטיס מסך חייתי שכזה שאתה יכול לשחק ב1600*1200.
אני יודע שהמסך שאתה בחרת הוא מעולה וגם הוא מגיע ל1600*1200, אבל ב19' אתה מגיע לאותה רזולוציה והכל יותר גדול. זה המלצה אישית בתור אחד שיש לו 19', זה הרכיב שאתה לא תצטער עליו אף פעם, במיוחד עם הכרטיס מסך שיש לך, אתה תשחק כל משחק וזה יהיה ענק ב19'.

מחירים בסדר עולה
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=1179
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=6259
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=5556
http://www.pandas.co.il/product_inf...products_id=746 (את זה יש לי).
http://www.pandas.co.il/product_inf...products_id=237 (הכי מומלץ מכולם).
ההפרש הכי גדול במחירים הוא 500 ש"ח, אבל אתה יכול באותו מחיר לקנות גם 19' רגיל, ונראה לי שהוא עדיף על 17' משובח.
מפחיד!

ישן 08-01-2005, 21:47
  omer17 omer17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
בעיה בזכרונות+לוח אם (כלומר בלהכניס למפרט)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "01.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

הי אנשים שוב שלום.......
הבעיה שלי בזכרונות כידוע לכולם אני נודניק.... ודורש את הטוב ביותר.
המפרט שלי גמור ומוכן חוץ מדבר אחד הזיכרונות אני לא יודע מה יותר טוב מה עדיך
השאלות העיקריות שלי:
*האם כדי לקחת dual או רגיל (כלומר שתי זכרונות דגם דומה.... אך קנויים בנפרד (חבילות שונות) או לקחת שתי זכרונות שמקבלים אותם ביחד (חבליה אחת).
*איזה חברה כדי לקחת אני כנארה לא הולך לעשות oc
*המחיר צריך להיות מקסימום 1500-1700 (1700 קצה אי אפשר לעבור!)

יש לי עוד בעיה אחרת שהרגע ניזכרתי הלוח אם:
השאלות העיקריות שלי:
*איזה חברה כדי לי לקחת?
* אני רוצה nf4 כדי לי לקחת U או רגיל (הפרש של 500-700) שקל אני חושב

נ.ב אני רוצה להזכיר במהירות מה אני לוקח כדי אם אתה חושבים לשנות משהו... שזה אולי עדיף (אני שחקן רציני במשחקי מחשב) תקציב 8000

מעבד: amd 3000 939
לוח אם: ראה הנ"ל
זיכרון: ראה הנ"ל
כרטיס מסך: 6600gt pci leattack (חחח שגיעות כתיב חפיף הבנתם)
מסך: f700p
כרטיס קשיח: 120 sata
צורב וכונן דיוידי: צורב nec 3500a שחור+כונן דיוידי הכי זול שחור
מארז: chenbro game bomb (xpider
*מאורוור: אני לא יודע מה לקחת איזה סוג או דגם תהיו צריכים להמליץ לי.... (אני צריך 90 מ'מ)
ספק כוח: אני לא יודע בדיוק מה כי טוב המליצו לי על enenrmax eg425p 420 wt
אבל בעיקרון אני צריך בסביביות 350-450 וואט אבל atx 12 2.0 כלומר הגירסה החדשה.

נראה לי שזהו אני שכחתי משהו בבקשה תגידו (בחומרה חיונית)
נ.ב שאמרתי 8000 שקל התכוונתי בערך 8000 לאחר שהמחירים ירדו כלומר עכשיו 8.7 נראה בערך.......

נערך לאחרונה ע"י omer17 בתאריך 08-01-2005 בשעה 21:49. סיבה: שכחתי משהו בכותרת
ישן 09-01-2005, 02:32
  MrS MrS אינו מחובר  

ההבדל היחיד
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי omer17 שמתחילה ב "בעיה בזכרונות+לוח אם (כלומר בלהכניס למפרט)"

בין הדגם Ultra לדגם הרגיל הנו התמיכה ב SATA 3Gb/s שיש לדגם Ultra... מאחר ובזמן הקרוב (וגם הדי רחוק) לא צפוי צוואר בקבוק ל SATA לא הייתי נותן להבדל הזה להדאיג אותי...

תבחר לוח-אם של ייצרן איכותי עם אחד משני הצ'יפים שבשאר התכונות שלו מתאים לדרישות שלך...

זיכרון - אחרי שתבחר לוח-אם תוכל בד"כ באתר הייצרן לראות רשימת זכרונות מומלצים לעבודה ב DC DDR. אם אתה מתכנן לקנות זכרונות איכותיים מהקו הראשון בכל מקרה, רוב הסיכויים ששני מודולים יחידים (כלומר לא ארוזים במיוחד כ DC DDR) יעבדו הייטב בכל מקרה. תוכל לדעתי גם לבקש בחנות שהיה ושני המודולים לא עובדים הייטב יחד תוכל להחליף למודול שעובד הייטב...

ישן 08-01-2005, 22:24
  nir78 nir78 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.01
שלח הודעה דרך MSN אל nir78
בהמשך למפרט שהומלץ לי... כמה שאלות :

בהמשך למפרט השדרוג שסמית המליץ לי עליו יש לי כמה שאלות :

1. צורב ה DVD האם הוא SATA ? ואם לא האם יש SATA במחיר שפוי ? יש לי פשוט כבר 2 HD + צורב + DVD
2. לגבי ה fan controler, איך ה Coolermaster Aerogate II Fan Control Panel במקום זה שהומלץ לי ?
3. אם אני לא הולך על מעבד עם chace של 1 MB , עדיין לא שווה לי לקחת באותו סכום מעבד 754 pin באותו מחיר אבל עם 1 MB ?
4. לגבי הלוח אם - אשמח להמלצה אחרת - כבר קניתי פעמיים גי'גה בייט וחוץ ממחיר יקר ומיליון פיצ'רים לא הכי דרושים אין בו משהו מיוחד (על אחת כמה וכמה שיש לו רק 4 PCI). אפשר משהו של אלבטרון שנותנים תמורה מלאה לכסף ואמינות או של MSI או ASUS ?
5. זכרונות - לא עדיף את ה GeIL DDR-RAM 512MB 3200 Value Memory w/Heat Spreader באותו מחיר אבל עם קירור פסיבי ?
6. לגבי הכרטיס מסך, אין לי שום מושג מה זה הדגם הזה... אפשר לינק לאיזו כתבה עליו? משחקים יעבדו לי איתו? האם כדאי באותו סכום לקחת NVIDIA טוב יותר שבאותו סכום זו אותה רמה? האם ה Hercules 3D Prophet 9200SE 128MB Retail Video Card באותו מחיר הוא לא עיסקה טובה יותר? (מניסיוני Hercules נותנים אחלה של חבילה עם כרטיסים איכותיים).

תודה על ההשקעה ומקווה שלא שיגעתי אתכם יותר מידי
ניר

נ.ב.
סמית, מאיפה הצילום מסך שהבאת לי ?
מחירים כאלה זולים לא מצאתי לא בפנדה ולא ב logic...

ישן 09-01-2005, 02:52
  MrS MrS אינו מחובר  

אני אתחיל מהסוף
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי nir78 שמתחילה ב "בהמשך למפרט שהומלץ לי... כמה שאלות :"

המפרט נבנה באתר
http://www.logicpc.co.il/heb/default.aspx

לשאלותיך:
1. אין צורבי DVD בממשק SATA כרגע. תוציא את הצורב הרגיל שלך ותשים במקומו את הצורב DVD (שכמובן מסוגל לצרוב גם CD)
2. ה Coolermaster Aerogate II הוא רכיב מצויין...
3. לדעתי לא כדאי לך... השיפור ממעבר ל 1MB Cache הוא די זניח במקרה הטוב... כמו כן עדיין לא ראיתי לוח NF4 לסוקט 754, ולא Asus או Gigabyte מפרסמות לוח-אם כזה באתר שלהן.
4. אי ךאתה משווה את Albatron ל Gigabyte, MSI או Asus? זו ליגה אחרת לגמרי... אם אתה רוצה זבל אתה בפורום הלא נכון... מבחינת תמורה לכסף Gigabyte מובילה את השוק כבר זמן מה...
5. סידרת ה GeIL DDR-RAM 512MB 3200 Value Memory w/Heat Spreader הנם זכרונות CL3 לעומת סדרת ה Premier של OCZ שהנה CL2.5... ליגה אחרת של זכרונות... גם המחיר לא קרוב ללהיות זהה.. 544 ש"ח לזכרונות של Gail לעומת 635 ש"ח לזכרונות של OCZ...
6. אתה משווה כרטיס מסך המבוסס על ה Radeon 9200SE לכרטיס המבוסס על ה Radeon X300? ראשית אתה צריך כרטיס PCI-E כך שהכרטיס שאתה מדבר עליו לא בא בחשבון, ושנית, איך אתה משווה? נכון שה X300 איננו כרטיס חזק במיוחד, אבל הוא ייתן לך את המינימום לשחק משחקים. אם היה לך יותר כסף אפשר היה לדבר על כרטיס רציני יותר (הרבה יותר כסף).

ישן 08-01-2005, 22:43
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
טוב פעם אחרונה למזל

זה המפרט שלי ואני מתכוון ללכת לקנות אותו השבוע...
נ.ב כמו שחלק יודעים הזכרונות כבר בדרך, אז ברגע שהם יגיעו אני הולך לקנות את שאר החלקים.
המפרט:
Coolling:
Vantec SPECTRUM FAN CARD 80NIS (Panda's)
ArcticSilver 5 35NIS (Panda's)
Zalman Cpu Cooler CNPS7000B-Cu LED 230NIS (Panda's)
Case:
Thermaltke SViking VA4000 Black 522NIS (Glob-Net)
PSU:
Enermax EG425P-VE 420W With FMA (20p/24P) Noisetaker 429NIS (Glob-Net)
Mother Board:
Gigabyte GA-K8NXP-9 nVIDIA nForce4 Ultra 939-pin 1180NIS (Glob-Net)
Video Card:
Leadtek WinFast PX6600 GT TDH PCIe GeForce 6600GT SLI 128-bit GDDR3 128MB 1231NIS (Glob-Net)
Proccesor:
AMD Athlon 64 3200 (939-pin) Box 1349NIS (LogicPC)
Hard Disk:
Seagate 120GB 7200RPM 8MB NCQ SATA (ST3120827AS) 597NIS (LogicPC)
Floppy:
Citizen/Sony Black 1.44MB 3,5` FDD 55NIS (LogicPC)
DVD-ROM:
Liteon 16/48 Black Bulk 170NIS (LogicPC)
Memory:
Micron 1024MB (2X512MB) Ballistix DDR400 PC3200 CL2-2-2-6 (BL6464Z402) 325$ = 1410NIS (Crucial.com)
Price:
Glob-Net 3362NIS
Crucial 1410NIS
Panda's 345NIS - 2% = 338NIS
LogicPC 2171NIS - 2% = 2127NIS
Total: 7237NIS
Not Included:
Mouse:
Logitech MX1000 Cordless High Performance 479NIS (Panda's)
DVD-RW:
NEC ND-3500A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X Black Bulk 389NIS (LogicPC)
זה המפרט שלי, אחרי התיחסות לכל דבר ודבר שהצעתם לי, העכבר עוד לא בטוח אם אני יקנה אותו אבל הצורב כנראה שכן... עכשיו מה אתם חושבים על המוצר הסופי הייתם משנים משהו?
את הזכרונות כבר אי אפשר לשנות הם בדרך... :]
ישן 08-01-2005, 23:16
  iting5 iting5 אינו מחובר  

שמע...
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי omer17 שמתחילה ב "שאלה אחת ויכול להיות שאני..."

בוא נתחיל מהרכבת המחשב, בינינו גם אני מעולם לא הרכבתי מחשב שלם, אולי זכרונות, דיסק-קשיח, אבל מעולם לא מעבד ומעולם לא מרחתי משחה טרמית... אבל כמה קשה זה כבר יכול להיות... אז אני מרכיב את המחשב לבד... שקונים את הלוח-אם יש הוראות שמסבירות כל דבר.. ואם אתה לא בטוח אתה תמיד יכול לשאול פה באינטרנט. לדעתי שווה להרכיב לבד, גם יוצא יותר זול ואתה גם יודע בדיוק איך בנוי המחשב שלך ושכל חלק הוא באמת מה שהזמנת... ואתה גם מקבל ניסיון וכמו שאמרו כמה פה, זה כיף!!
בקשר להתקין ווינדוס ודריברים זה ממש לא בעיה, כל אחד שמבין טיפה במחשבים יכול לעשות את זה, רוב ההתקנה זה המחשב עושה לבד בלי צורך של התערבות מצידך משהו בסיגנון של next next next, finish אבל לא בדיוק :]
לדעתי לשלם על התקנה של ווינדוס במעבדה זה ביזבוז כסף...
אני מקווה שזה עונה לך על כל השאלות... אם לא שאל שוב.
ישן 10-01-2005, 01:27
  iting5 iting5 אינו מחובר  

כמו שאמר dorikaa זה לא ממש רצוי,
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי omer17 שמתחילה ב "תשובה הנהדרת רק חלק אחד..."

כמו שאתה רואה אני גם את החלקים החשובים חילקתי בין 2 חנויות, החנות ה-3 שהיא פנדה אני לא קונה שם רכיבים חשובים מדי, אלא ציוד קירור למארז. בהתחלה רציתי גם לקנות מחנות בשם דיגמה בפתח-תקוה אבל החלטתי לוותר על זה ולקנות ב-2 חנויות... אז זה יעלה לי 60 שקל יותר לא נורא זה שווה אם זה יחסוך כאב ראש בעתיד.
ובקשר לשאלה השניה, התשובה היא כן, אתה יכול לקנות רכיבים מכמה חנויות ולשלם לחנות אחת שתרכיב לך אותם, אבל לא הייתי ממליץ לך לעשות את זה, אתה לא יכול לדעת מה הם יעשו.. אולי אפילו יחליפו לך את החלקים שהבאת וישימו רכיב אחר, לא הייתי סומך על ישראלי זר שאני לא מכיר שירכיב לי מחשב, במיוחד לא מחלקים שלא נקנו בחנות שלו.
אני מקווה שזה עונה לך על השאלות :]
ישן 09-01-2005, 22:45
  Lord_Holtzer Lord_Holtzer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
מבקש מפרט ב- 5,500

המפרט למחשב מלא, כולל מסך 19", מקלדת, עכבר, מארז, ספק וכו'...
מבחינת דרישות, המחשב אמור לשרת שתי מטרות עיקריות: האחת, עמידות. בעליו העתידיים של המחשב הצהיר שאין בכוונתו לבצע שדרוג כלשהו בשלושת השנים הקרובות. השניה, להיות מסוגל להריץ משחקים בכבוד - כלומר, כמה שיותר FPS בגבולות המחיר (ומן הסתם, בידיעה שעם הזמן דרישות המשחקים יעלו והיכולת של המחשב תרד).

פרטים נוספים:
יש לכלול צורב DVD,
512MB זיכרון,
יציאת-קול שתמחברת לרסיבר (אופטית או coax),
כונן-קשיח בגודל 80GB לפחות, 8MB Buffer - SATA

- אין צורך לכלול הרכבה. את התענוג הזה אני שומר לעצמי

הקנייה מתוכננת לעוד שבועיים.

תודה
ישן 10-01-2005, 17:05

תחליף את הרכיבים הבאים
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "..."

ההיתי דבר ראשון בונה מערכת מבוססת שקע 939 של AMD64, כלומר תוספת של 100 ש"ח למעבד ועוד מאה ש"ח ללוח אם וזה כולל תמיכה בשדרוגיים עתידיים.
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=8028
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7823
או במקום זאת לקנות מעבד מאותו שקע (754) אבל דגם 3400 שעולה רק 400 ש"ח יותר, והביצועים שלו הם 2.4GHz במקום 2.0GHz.
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=5421
לוח אם לא טוב לשרדוגים עתידיים, ממליץ לחכות לnForce4, אבל אם אתה רוצה מחשב בלי שדרוגים הלוח אם ממש טוב.
http://www.logicpc.co.il/heb/Itdetail.aspx?icom=5853

זכרון ההיתי נוחר רכיב יותר איכותי, כמו GeIL אבל מסדרת Value, או Dragon שעולים 100-200 ש"ח יותר, אבל שווים את ההשקעה.
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=6779

הרד דיסק אפשר לקנות כבר Sata.
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=4262

כרטיס מסך זול ואיכותי הוא GeForce 5500, שעולה בערך 500 ש"ח, ביצועים יוצאים מן הכלל למחיר, וגם 9550 של ATi טוב מאוד.
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7449
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7615

כוננים אופטים השילוב הטוב הוא
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=1586
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=927
או
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=4929 (צורב DVD ורגיל, קורא הכל).

מסך בחירה מעולה.

רמקולים
בטווח המחירים שבין 350-450 ש"ח
2 רמקולים
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=6114
4 רמקולים
http://www.pandas.co.il/product_inf...products_id=328
http://www.pandas.co.il/product_inf...products_id=606
5 רמקולים
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=2111
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=6076

מארזים.
אפשר את האפרשות הזאתי
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=3862 (מאוד טוב).
+
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5370 (ספק כוח, כי המארז בא בלי).
עוד שני מארזים (באים אם ספק כוח, שעולים כמו האפשרות הראשונה)
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=2507
או
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=4239
האפשרות הראשונה משלבת מארז מצוין, ספק כוח חזק.
אפשרות שנייה היא של Antec המצוין, ובו השקט יבוא לידי ביטוי
האפשרות השלישית גם טובה, מארז מצוין ויפייפה (למי שאוהב).
ואם המארזים האלה יקרים אליך תוכל לקנות אחד מאלה
http://www.pandas.co.il/advanced_se...rds=raidmax+420
אבל החסרון שלהם זה השקט, כי יופי ויציבות יש להם.

אם התקציב שלך מאפשר את השדרוגים שהמצלתי לך כדאי שקח את החלקים האלה.
מפחיד!

ישן 12-01-2005, 14:45

דרך ראשון
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי David202003 שמתחילה ב "דעתכם בקשה על המפרט שבניתי"

הכרטיס מסך לא מתאים ללוח אם (PCI-E AGP).
עכשיו שיפורים. מארז + ספק כוח יוצא לך 1000 ש"ח.
תקנה Chenbro ב300 ש"ח, וספק כוח של HEC 400W ב 300 ש"ח ותחסוך כאן 400 ש"ח.
כרטיס טלויזיה של Pinnacle (לא FlyVideo).
מעבד תקח AMD 939 3000 ההפרשים בביצועים הם 200MHz, אתה יכול להשקיע את ה300 ש"ח במקום אחר.
ב700 ש"ח שחסכת אתה יכול לבחור בין שדרוג של כרטיס מסך, או החלפת כרטיס מסך למשהו מתאים + שדרוג זכרונות.
שידרוג כרטיס מסך
Abit RX600 XT-PCIE PCIe ATi Radeon X600XT 256-bit 128MB
שידרוג כרטיס מסך + זכרונות
ASUS Extreme AX300SE/T PCIe 128MB
GeIL 1GB (2x512MB) PC3200 DDR400 Value DualChannel Kit

שני האפשרויות נכנסות לתוך התקציב שלך. בנוסף אתה יכול לחסוך עוד על מארז + ספק ולקנות משהו כזה.
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=5508
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=6504

בחסכון של ה200 ש"ח אתה יכול לקנות
שידרוג כרטיס מסך.
Gigabyte Geforce FX6600GT 128MB Retail (במקום הX600XT).
שידרוג כרטיס מסך +זכרון. (כרטיס מסך יותר טוב)
Gigabyte NVIDIA GeForce 6600 128MB PCI-E GV-NX66128D
GeIL 1GB (2x512MB) PC3200 DDR400 Value DualChannel Kit
או שידרוג כרטיס מסך + זכרון. (זיכרון יותר טוב)
ASUS Extreme AX300SE/T PCIe 128MB
PQI 1024MB DDR 400MHz PC3200 Dual Channel (2x512MB) Platinum 2-3-2-6

אם לא הבנת משהו אז תבקש ממני מה אתה מעדיף (מארז, זכרון, כרטיס מסך) לפי סדר עדיפויות ואני כבר יבחר לך את האפשרות שתתאים לך באותה מגבלת תקציב.
מפחיד!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר