לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2007, 12:28
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
עדות כתובה ומצולמת על האופן בו ניסו ערביי ישראל לחבל בחגיגות יום העצמאות

העדות הועברה אלי מידיד המוכר לי אישית.
" ביום העצמאות האחרון יצאנו אני ומשפחתי עם עוד ארבע משפחות לטיול במגידו.תחילת היום ביקרנו בתל מגידו ובהמשך,לפי התכנית, נכנסו לנחל הקיני שנמצא דרומית לקיבוץ מגידו.עם הכניסה שלנו אל תוך הפארק מצאנו את עצמנו עם קבוצה של אלפי ערבים "ישראלים" מהכפרים בסביבה שבדיעבד הבנו שהם שם לציון ארועי הנכבה - יום האבל להקמת מדינת ישראל!!!.
שבילי הפארק היו מלאים במכוניות, רוכבי סוסים, אופנועים וטרקטורונים. הצעירים שבחבורה השתוללו עם כלי הרכב שלהם ,שחלקם לא כללו לוחות רישוי וסיכנו את באי הפארק.המבוגרים נסעו במכוניות כמובן ללא חגורות כשילדיהם נתלים מחוץ לחלונות ועל גגות המכונית כשהם צועקים,חלקם מסמנים V בידיהם ומתגרים ברכבים של יהודים.

כמעט כל אחד מהם ענד צעיף (שכפי הנראה חולק להמונים) שבקצוותיו התנוססו דגלי אש"ף, ואחרים אף נשאו דגלי אש"ף גדולים בידיהם ועל מכוניתם. בשלב מסוים עברנו ליד פניה שבה עמד שומר שמנע כניסה במכונית. מכוון זה נשמעו קריאות מתלהמות ברמקולולהערכתי זה היה מקום הכינוס שלהם.

אני חייב לציין שבמקום לא נכח אפילו לא נציג אחד של כוחות הביטחון על מנת לאכוף את הסדר ולהבטיח את בטחונם של היהודים שחוגגים במקום. המראות שנתקלנו בהם הזכירו לי מראות של ימי מילואים בתעסוקות מבצעיות בכפרים עויינים.החלטנו למצוא מקום פנימי יותר על מנת להתרחק מההמון שכיהודי נראה בהחלט מאוד מאיים.בדרך חזרה החוצה נתקלנו באותם תופעות ואפילו חמורות יותר. בחניון של צומת מגידו (בין מקדונלדס לחניונית "מנטה")

על כבישמגידו - חדרה התגדדו קבוצת ערבים עם דגלי אש"ף, השתללו עם טקרטורונים, אופנועים ורכבים בתחנת הדלק.התקשרתי למשטרת ישראל והבהרתי להם את התמונה כמובן קיבלתי את התשובה שישלחו ניידת לטפל בזה,עזבתי את המקום כ 15 דקות מאוחר יותר ולא הספקתי לוודא האם אכן הגיעה.
מאוחר יותר בערב הבנתי שבהמשך קבוצת בריונים התגרתה ותקפה קבוצת יהודים שהגיעה מחיפה לחגוג את יום העצמאות בפארק ללא שום סיבה (ראו קובץ מצ"ב המתאר את השתלשלות הארועים).
ביום העצמאות האחרון כשעמדתי בחוסר אונים מול ביריונים שעושים ככל העולה על רוחם, דורכים ברגל גסה על החוק ומערערים בריש גלי על סמכותינו במדינה זו ,תומכים בהתלהבות באויבינו שלא מסתירים את רצונם להשמידינו - הבנתי עד כמה אנחנו קרובים לפשיטת רגל ערכית מעקרונות לאומיים,עובדה שיכולה להמיט אסון על עם ישראל.

אני מרגיש צורך עז להעביר לכם את המסר דרך המייל מכיוון שלצערי לא נתקלתי במקום בכלי תקשורת מקומיים אלא רק בצוות זר אחד ,והתקשורת שלנו בקושי הזכירה את הארוע בעיתונות המקומית מלבד אזכור יבש ב YNET על ההתכנסות .

הכתובת על הקיר."

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חמישה חברי כנסת מושחתים מצטופפים בחיפושית:
שניים מקדימה. שלושה מאחורה - גם מקדימה .

נערך לאחרונה ע"י relove בתאריך 29-04-2007 בשעה 12:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2007, 13:12
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
מחזק מאוד!! גם אני קיבלתי את זה מחבר במייל וזה מה שכתבתי לו:
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "הסיפור הזה מטריד גם מבלי לנסות להעצים (ולגחך) אותו"

זה מה שהחבר (מ) כתב: (כמובן בצירוף ה"מכתב" המדובר והתמונות...)
שלום חברים,

קשה,אך כדאי להפנים.

לא בדקתי המהימנות אך מניח שאלה העובדות.

אנו מאבדים הריבונות.

נא העבירו בין חבריכם.

כל טוב,

-------------------------------------------------
זה מה שעניתי לו:

אם הוא כל כך נחרץ לכל הפחות שהתמונות ידגימו את דבריו הנחרצים:

"כמעט כל אחד מהם ענד צעיף" -

5 תמונות עם אנשים ולמעט אולי חלקי צעיף לאף אחד מהם אין צעיף!!!!

"המבוגרים נסעו במכוניות כמובן ללא חגורות כשילדיהם נתלים מחוץ לחלונות ועל גגות המכונית "

נסעו - להיכן הם בחניון כך אתה אמרת....

כמובן ללא חגורות- הלו הלו הם בחניון.....

ילדיהם נתלים מחוץ לחלונות - למה זה נשמע לי כמו ניסוח של גזען מהימין???

בקיצור אין לי זמן "לנתח" את כל המכתב.

ברור שהאיש נלחץ מאוד והמצב היה לא נעים

לו ולמשפחתו

{אני טיילתי ערב פסח בעין קובי ( http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3277221,00.html)- שבסמוך לפארק בגין.

תוך כדי ירידה בערוץ הנחל, "נפגשנו" עם כעשרה בני-מיעוטים, מסתמא מכפרי הסביבה, היה לא נעים, האקדח שבכיס חיזק אותי מאוד (2 מחסניות....)

אז את ההרגשה שלו אל מול "אלפים", מובנת.}

המחבר החליט להביע את מחאתו - הלגיטימית.

ברם אני לא זיהיתי בתמונות שנאה.

זיהיתי שמחה וגם התרסה.

לא הייתי רוצה להיות במקומו!

אבל ההתלהמות שלו - קצת מקשה עלי ....

ותו לא

-------------------------------------------------------------
ו"מ" הגיב לי כך:
ידידי,

המצב חמור אך לא נואש.

בהיותי בפיקוד,נסעתי לעין קובי(ב-מוצ"ש בבוקר) ע"מ לבחון המשימות להמשך השבוע.

חלק מארצנו שלא בריבונותנו.

כל טוב,
-----------------------------------------------------
ואני הגבתי:

המצב חמור - ברם אין פתרון אמיתי, כי גם אם נשקיע בתשתיות (דבר שראוי לעשותו) הם לעולם ישנאו אותו "הלכה: עשיו שונא ליעקב" - רשב"י (ראה להלן:http://www.biu.ac.il/JH/Parasha/toldot/hal.html)
עין קובי בריבותנו ועוד איך, פנינה טבע אמיתית, מקום קסום (אקדח טעון מסייע ל"טיהור האווירה"/שיפור ההנאה....)
יום נפלא

זהו.......

ישן 30-04-2007, 18:17
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
משעשע...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הם אזרחים בדיוק כמוך - חתיכת גזען עלוב"

היות והמילים נכתבות על ידי הוזה החי במציאות מדומה אני אתייחס אליך בהבנה תוך השתתפות כנה בצערך ...

אין לי ספק שב"אוגריש" הוצג לפחות סרטון אחד בו נערף ראשו של אדם זה או אחר אשר החזיק בדיעות כמוך, כזה שחשב שחיבתו והסימפטיה שלו כלפי ערבים באשר הם תעמוד לו לזכות בבא יומו.

ולא !
אם כבר שאלת אז ממש לא נוח לי בקרבתם !

לא נוח לי לשמוע את ההערות שלהם כלפי כל בחורה שעוברת לידם ברחוב או בקניון, את מבטיהם המפשיטים כל נקבה, את הדיבור והצעקות שלהם כשהם בחבורות (לידיעתך - כשהם בודדים הם לא מעיזים להתנהג כמו בהמות) ועוד כמה דברים "שוליים"....
אכן לא נוח לי אבל במדינה שלי אני לא אשאר ספון בביתי חביבי !
זו בדיוק הגישה התבוסתנית של טיפוסים שכמותך !

תתעורר כבר.
ישן 29-04-2007, 22:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
החוק לא חסר. חסרה אכיפת החוק...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לא מדוייק ! מה שחסר כאן זה חוק , דין ודיין !"

אם את אותה אותו מאמץ שהקדישו לניפוץ ראשיהם של סטודנטים, היו מקדישים לטיפול במתפרעים
הלאומניים למיניהם (היום ממש מסוכן להסתובב בלילה בכמה מכבישי הגליל, ואדי ערה, הנגב והמשולש),
אני מעריך שהמצב היה טוב בהרבה.

אתמול כתבה קרולין גליק ב"מקור ראשון", קטע חשוב מאוד, ומעורר מחשבה: גליק טוענת (ולדעתי,
במידה רבה מאוד של הגיון), שבשארה לא נמצא בחו"ל במקרה, ובעצם אפשרו לו לצאת, דבר שהיא
רואה כמהלך מחושב של כוחות הבטחון, שאיבדו אמון ביכולת של המשטרה, הפרקליטות, הממשלה
וביה"מ, לפעול ברצינות המתבקשת להשגת הרשעתו של האיש הזה. לפי גליק, חוסר האמון הזה הביא את
מי שהביא, לאפשר לבשארה לעזוב את הארץ, ובכך נחסך מאיתנו עוד בזיון מהסוג שהיה במקרה של
ראאד צאלח...
מה שגליק טוענת בעצם זה שהמערכת בישראל למעשה מודה בכך שהגורמים הבכירים ביותר בה, אינם
כשירים לפעול כנגד חתרנות פנימית, חלק מסיבות פוליטיות, חלק מסיבות אידיאולוגיות, וחלק מתוך כניעה
לגורמים שמעליהם ולנורמות שאלו השרישו.
מקרה בשארה (שאני הראשון לשמוח על יציאתו מכאן, ועל החסכון בכאב הראש שבמשפט ארוך נגדו),
הוא דוגמא קלאסית: בשארה אינו עוף מוזר בקרב הח"כים הערביים, כפי שמנסה התקשורת לטעון
לאחרונה (התקשורת שונאת אותו כי הוא החרים אותה - בתקופה שבה הסכים להתראיין לכלי תקשורת
ישראליים, הוא הוצג כ"אינטלקטואל מובהק המייצג גישה המאתגרת את הנראטיב הציוני"...), אלא
מייצג של עמדה מיינסטרימית לחלוטין. העובדה שיש מי שחושב שהרעש סביבו משנה משהו (כאשר
מפלגתו עודה חיה ובועטת, וכאשר בכנסת יש שלושה ח"כים שמייצגים בפועל את חמא"ס, ועוד ח"כ
שמייצג בפועל את פת"ח), מלמדת שהמחלה חמורה מאוד, וכאן מטפלים רק בכמה סימפטומים
בולטים, שברובם הם חסרי משמעות (שאר הח"כרים הערבים למדו את הלקח מבשארה, וכולם יקפידו
להסתחבק עם העיתונאים הישראליים להבא...).
ישן 29-04-2007, 13:42
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זהו שגם אני מתנגד בכל תוקף להתנהגות הזו שלהם, אבל הם בטח לא עושים זאת
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי דותן1 שמתחילה ב "הכול נכון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דותן1
רק תוסיף אליהם מתנחלי חברון שהורסים את החיים לפלסטינאים מדי יום,ותוסיף את נוער כהנא חי וכול המוגלה המשיחית הזאת-קח את כולם,מ2 הצדדים,וזרוק אותם לים בארגזים
לא צריך משפט,סתם בזבוז זמן

מתוך מניע להרוס את מדינת ישראל...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר