לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2007, 14:38
  user7 user7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.05
מה לעשות? DDR2 1066MHZ או DDR2 800MHZ CL4

אני כבר לא יודע מה לעשות.... אני כבר יומיים קורא כל מיני דברים באינטרנט ולא מצליח להבין מה יותר מתאים לי.
אני אוטוטו קונה מחשב חדש ממפרט שאני בונה. הדבר שעושה לי הכי הרבה צרות זה הזיכרון הפנימי.
המפרט שבניתי:

Intel Core 2 Duo E6600 2.40GHz
Asus P5K
Leadtek GeForce 8800 GTS Extreme / 320MB DDR3
Western Digital / Caviar SE 16 / 250GB / 7200 / 16MB / SATA-300

הסטנדרטים שלי:
אני לא הולך לעשות OC. לשחק במחשב (לא הרבה, אבל כשאני משחק, אז בהנאה), לראות סרטים ולגלוש באינטרנט...

אני רוצה להריץ ויסטה ושהמחשב יטוס.

חשבתי בהתחלה לקנות את ה- CORSAIR XMS2 2GB DDR2 DDR2 1066MHZ פשוט בגלל שהם מהירים ולוח האם יתמוך בהם. בלי יותר מידי מחשבה.

אבל אז rlsf אמר שנראה לו שעדיף ה-mushkin eXtreme Performance 2GB DDR2 800 כי האחרים סתם יקרים יותר....
ואז הבנתי שאין לי מושג בכלל מה זה CL ולמה שאני ארצה לקנות 1066 ולא 800. והוא אמר שאפשר להגיע ל1066 עם הראשונים רק עם OC, שאני לא מתכוון לעשות....

אני כנראה אקנה את הדברים מ-NEW EGG... מישהו יכול להגיד לי מה מתאים לי? לעזור לי להחליט....

תודה,
אמיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2007, 15:33
  user7 user7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "וכמו שזה נראה, עדין לא ביצעת חיפוש בפורום לגבי CL או CAS"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rlsf
אולי תריץ חיפוש ותבדוק את התוצאות? זה יענה על השאלות שלך די מהר.

אגב, אם השאלה קשורה למפרט שבעוגן, רצוי לשאול את השאלה בעוגן ולא בפורום, מספיק מקום אחד לדיונים על מחשב אחד.

הרצתי חיפוש בנושא... חיפוש רחב יותר בגוגל...
החיפוש: "DDR2 CL4 vs DDR2CL5" הניב מספר מכובד של תוצאות. כל התשובות שיש שם נוגעות לאנשים שעושים OC.
לא כל כך הבנתי מה זה אומר. היה שם משהו ממש לא מובן שאומר שמי שעושה OC יכול להגיע לתוצאות גבוהות יותר עם 800MHZ. היה שם משהו גם על CL נמוך יותר שהוא טוב יותר בשביל OC... לא יודע מה הלך שם. כל האנשים בעולם שמדברים על זה הם אנשים שעוסקים ב-OC ומבינים כבר את השפה.. אבל בגלל ש-1066MHZ זה מודיול די חדש אז לא כתוב עליו הרבה.

אני מעריך מאוד את העזרה שלך ואני לא מתעלם מההמלצות שלך.... תודה שוב שאתה עוזר...

נערך לאחרונה ע"י user7 בתאריך 15-06-2007 בשעה 15:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר