לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2007, 19:58
צלמית המשתמש של maxim k
  maxim k maxim k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל maxim k
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "מה גוגל מחשיב בחיפוש שלו?"

הדרך הטובה ביותר לענות על כל השאלות האלה הוא לקרוא ספר/מאמרים בSEO
חשוב לציין שרוב התחום הוא בעיקר השערות וספקולציות אל אלגוריתמי החיפוש של גוגל ומנועי החיפוש האחרים, אבל אלה דעות מקובלות שבהחלט הוכיחו את עצמן.

ציטוט:
כמה שיותר טקסט באתר.

זה לא בדיוק נכון, לא כדאי שיהיה יותר מדי ולא כדאי שיהיה מעט מדי. הדעות לגבי מספר המילים האופטימלי חלוקות.

אם לענות בקצרה על כל אחת מהשאלות שלך, אז אלה יהיו התשובות:
-קוד תקין כן עוזר, ויותר נכון קוד סמנטי. גוגל ייחס יותר רלוונטיות למאמר שמילת החיפוש מופיעה בכותרת שלו (שמסומנת ב h1, h2 וכך הלאה, בסדר חשיבות יורד), מאשר למאמר שהיא מופיעה סתם בטקסט. גם חשוב שיהיה כמה שפחות "קוד זבל" מסביב לתוכן, כמו שלפעמים יש בפריסות טבלאיות של אתרים.
-הדעה המקובלת היא שכתובת "קריאה" היא מועדפת במנועי חיפוש, ובמיוחד אם היא מכילה את מילות החיפוש. לכן אתרים רבים משתמשים בשכתוב הכתובת (mod_rewrite, אתה מוזמן לחפש בפורום ובגוגל חומר על זה)

הסתייגות אחת מכל הנאמר לעיל היא זו: הגורם שמשפיע הכי הרבה על מקום האתר שלך בתוצאות החיפוש שלך בגוגל הוא מספר הקישורים הנכנסים לאתר שלך והPR של האתרים שמקשרים אליך. אפילו אם תנקוט את כל טכניקות הSEO בעולם, בלי קישורים לא תגיע רחוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2007, 23:38
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "מה גוגל מחשיב בחיפוש שלו?"

דבר ראשון תודה רבה לשניכם.

רמי, קראתי את התגובה של דקל(בקשר לtitle וכ'), עכשיו באתר המדובר, יש iframe אבל הוא מכיל רק את מה שהוא צריך להציג
כלומר, הוא אינו מכיל את תג הdoctype html וכ' אלא רק את הטקסט, באתר כמובן יש קישורים לדפים אלו עם ההשם של הפריים כ"מטרה", האם יש צורך להוסיף את התגים האלו לשם? על פניו זה נראה שכן כי בכל זאת זה קישור ואני מניח שגוגל נכנס לקישורים שנמצאים באתר, ואם אני אעשה זאת, זה לא יפגע במבנה האתר, או שעצם העובדה שאני לא עושה זאת פוגעת במבנה? (שאני אומר מבנה אני מתכוון לצורה שבה הוא אמור להיראות, כמו שאם אני לא אכתוב קוד תקין בשועל זה ייראה זוועה)
ועוד שאלה בקשר לפריימים שאני מניח שמתקשרת גם לנושא הטקסט, האם כאשר גוגל רואה תג של iframe הוא נכנס לכתובת המצויינת בתג ומחשיב את התוכן שבה כחלק מן הדף?
האם עדיף בכלל לא להשתמש בפריימים?

מקסים, לא הבנתי בדיוק למה התכוונת בשכתוב הכתובת, אני חושב שראיתי מה mod_rewrite עושה בקטע של הכתובות, אבל לא הבנתי איך התכוונת שאני אממש את זה? אם אפשר הסבר טיפה יותר מורחב.

אגב תודה רבה על העצה האחרונה אני אשתדל להוסיף את האתר במנועי חיפוש וכד'.

ומשהו אחרון
המון תודה לשניכם
לילה טוב .

עריכה, DCD רק עכשיו ראיתי שהגבת, תודה על הלינקים אני אכנס לקרוא אותם עכשיו.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 11-10-2007, 11:05
  משתמש זכר idan1986 idan1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1986 שלח הודעה דרך MSN אל idan1986 Facebook profile

באמת אחלה מאמר כתבתי על תגיות מידע ...

אגב, בעקבות אותו מאמר שפרסמתי גם באתר שלי, קראו כמה דברים עם מנוע החיפוש גוגל.
  • נהייתי מקום ראשון לצמד מילים תגיות מידע.
  • נהייתי מקום עשירי לצמד המילים תגיות מטה.
  • נהייתי מקום עשירי לצמד המילים תגיות meta.
כותרת אותו המאמר באתר שלי הייתה כוס קפה // מאת עידן סמית - תגיות מידע | meta tags גם בתוכן המאמר עצמו ניסיתי לדחוף את צירוף המילים תגיות מידע כמה שיותר במאמר, אך כמובן בצורה כזאת שזה לא יעצבן את הגולש. אגב, אני בטוח ב99.9% אם הייתי משתמש בצירוף המילים תגיות מטה במקום הצירוף שאכן בחרתי הייתי מגיע לאותו מקום ראשון. עוד משהו שגיליתי אחרי כתיבת אותו מאמר - שתטעיתי לגבי תגית המידע - title. שימושה לא באמת חיוני כי יש את תגית הhtml בשם - <title> שעושה אחלה עבודה. =]

עוד משהו שגיליתי עם זמני המועט בתחום הרחב הזה של קידום אתרים. קובץ robots.txt הוא קובץ מאוד שימושי בקידום אתרים. צריך פשוט לשנות קו מחשבה מ - "אני יאשר למנועי החיפוש לסקור את כל האתר שלי" לקו מחשבה כזה - "אני אחסום את מנועי החיפוש מלחפור בכל האתר שלי בשביל לעזור להם להתכוון לדבר האמיתי שהם מחפשים", וזה תוכן רבותי, ותאמינו לי זה עוזר. גם על זה אני צריך לכתוב מאמר שאני קצת מתעצל, אבל אני מבטיח לסיים אותו השבוע או עד סוף החודש.

דבר אחרון הוא - לרשום את עצמך לאתר דמוז.ארג, לא בגלל שגוגל כביכול סומכת עליו ולוקחת ממנו מידע על האתר שלך כי זה באמת פרט שולי. אלא בגלל שהפלטפורמה הזאתי משומשת ע"י הרבה אתרים ונחש מה? האתר של יופיע בכל אחת מהפלטפורמות האלו. מה זה אומר אתה שואל? זה אומר ריבוי קישורים מכוונים אל האתר שלך בלי שאפילו תזיז את האצבע שלך (זה טוב).

זהו לבנתיים, אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות עליהן..
ומצטער על שגיאות הכתיב עם היו דיסלקציה זה חרא של דבר ...

ישן 13-10-2007, 03:39
  zerocool360 zerocool360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "המון תודה לכולכם :). אני..."

אם יש לך את כל מה שאמרו לך פה אבל אין לך קישורים לאתר מאתרים איכותיים, אז כמעט ולא השגת כלום ידידי. ובשביל קישורים איכותיים צריך כסף

mod rewrite נראה לי זה אומר ש אם יש לך מידע ב מסד נתונים במקום שהוא יפרש את זה כמו:
mysite.com/index.php?category=1

הוא פשוט יכתוב
mysite.com/blog

בנוסף שכחו להגיד לך כמה קשה להיכנס לדמוז dmoz.org
הייתי מתחיל ב Quality Directory Submissions זאת אומרת להשיג קישורים איכותיים מאתר אינדקס ברחבי העולם, כשיש לך אתר מוכן והוא כבר לא כזה ישן אז אתה יכול לפנות לדמוז.

+ יש לך אפשרות ב dir.yahoo.com אבל זה עולה הרבה כסף.

לסיכום כל הדברים חשובים אבל אם חסר כסף אז אתרי אינדקס בחינם יעשו לך את העבודה.
+ נגיד ואתה רוצה לרשום את האתר שלך ל 1000 או 2000 אתרי אינדקס רצוי לעשות את זה לאורך זמן

נערך לאחרונה ע"י zerocool360 בתאריך 13-10-2007 בשעה 03:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר