לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2007, 00:40
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
MAARS Has a License to Kill

ערב טוב,
לא יצא לי לעדכן (או להשתתף הרבה) לאחרונה בשל עומס העבודה אבל הינה משהו חביב.

רובוטי ה-TALON מסתובבים להם כבר זמן רב ברחבי עירק ואפגניסטן ועושים מלאכה חשובה בתחומים שונים. הגרסה המכונה SWORD כבר פועלת אף היא מזה זמן בעירק ועכשיו זכתה לשידרוג מעניין בדמות מקלע M240B כבד (או בינוני - תחליטו אתם לפי התמונה ).

לכלים האלו יש עתיד מעניין מאד ולמרות שהם מן הסתם לא יחליפו פלוגות לוחמות בשדה הקרב בעתיד הנראה לעין הם בהחלט יכולים לצמצם פגיעה בלוחמים ולבצע שורה של משימות בסיכון גבוהה וגם להפעיל אמל"ח (אגב מעניין אותי לשמוע האם ידוע על מקרים בהם רובוטים קרקעיים חמושים פגעו והרגו מחבלים בעירק או אפגניסטן מאז כניסתם לתפקיד).

אם אני כבר כאן אנצל את הבמה בכדי להתייחס לטכנולוגיה אותה סקרנו בהרחבה לאחרונה ואף על פי שהיא ממש לא צבאית ביסודה יש לה חשיבות אפשרית גם בהיבט הצבאי - electronic paper. לא אכנס כאן לכל הפרטים והיתרונות של הטכנולוגיה אבל האפשרות לבנות מסכים זולים, גמישים ובעלי צריכת חשמל אפסית (צורכים מעט חשמל אך ורק כשמתבצע שינוי בתצוגה) מאפשרת להם להפוך לאידאליים גם עבור יישומים צבאיים שונים (חישבו למשל על מפה על נייר דיגיטלי גמיש המסוגלת לקבל נתונים על פי עידכונים מהשטח - ניתן לשאת אותה ולעבוד איתה בשטח מבלי שתיקרע, תתרטב והיא גמישה לחלוטין ואיננה צורכת חשמל (פרט לזמן עידכון).
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2007, 11:16
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "MAARS Has a License to Kill"

אכן מאג ככל הנראה - גם אני יריתי בו (למרות שעברו הרבה מאד שנים) - אני פשוט לא ממש זוכר את המספור האמריקני וצויין שהוא מקלע בינוני...

אגב בתמונה הוא נראה גדול מאד - עניין של זווית צילום אני מניח.

לא ידוע לי שפורסם משהו לגבי עמידות נק"ל של הגרסה הנוכחית - אני מסכים שהTALON לסוגיו נראה פגיע מאד - הכלי הזה האמת הרבה פחות - כמובן שסביר שאפילו מטען קטן שלא לדבר על RPG ירסק את הכלי לגזרים - מצד שני אם אנחנו מסתכלים עליו כלוחם אורובטי ולא כגרסה מוקטנת של טנק אין פה שום דבר נורא.

אף אחד לא ענה על שאלתי אגב האם רובוטים דוגמת הTALON הרג מחבלים בעירק או אפגניסטן?
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר