לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2008, 19:21
  oron12 oron12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.06
הלם מהשיבוץ

שלום לכולם

כמו מי שכבר יודע או קרא אז בימים האחרונים הייתי בסרטים על השיבוץ לאן יגייסו אותי אם לגולני שסימנתי 5 או לנח"ל שסימנתי 4 ..וכל זה אחרי שהייתי במיונים לטיס..יום סיירות וקבלתי חובלים..וגיבוש צנחנים שלא עברתי...אז לפי מה שאני יודע יש לי נתונים סבבה לגמרי

הסיפור שלי מתחיל בזה שעכשיו חבר שלי בירר לי לאן ישבצו אותי והוא אומר אורון תשמע אחי אני מצטער לבאס לך את השבת אבל שיבצו אותך לשיריון בגלל שהיה להם 110 אנשים שלא ידעו מה לעשות איתם ואותם שיבצו לשיריון

ושיריון אפילו לא היו בדירוג שלי לא כלום לא הזכרתי אותם אפילו
אז מה אני עושה עכשיו יש דרך לשנות את זה עוד לפני יום הגיוס?משהו?מישהו?
קיצור אני בהלם וחייב עזרה ואנשים שמבנינים בזה..
אז מי שיכול אני יודה לו מאד

שבת שלום

נערך לאחרונה ע"י הנשר הקטן בתאריך 31-01-2008 בשעה 23:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2008, 20:11
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oron12 שמתחילה ב "הלם מהשיבוץ"

לפני שאתה מתחיל לעשות דברים מתוך פניקה - תנשום עמוק ותחשוב טוב אם זה כ"כ גרוע, ואם לא כדאי לתת לזה צ'אנס. אתה יכול לנסות להגיע לפלס"ר שריון (שלשם התחרות קטנה יותר בגלל נושא הפרופיל), ואם לא, שריון זה ממש לא רע.
אני לא אדם מאמין, אבל לדעתי אם כבר קורה לך משהו לא צפוי, אולי שווה לרכב עליו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-02-2008, 11:49
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
אם אתה....
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי oron12 שמתחילה ב "בדקתי וקבלתי המלצות הכי חמות..."

בטוח שאתה לא רוצה שיריון ולא תצליח לשנות עד הגיוס ביום הגיעך לבאקום תסרב פינוי תשב שם יומיים שלוש שבוע במעצר ואז יתנו לך מה שאתה רוצה.

המציאות העגומה היא שעד שאתה לא מתגייס אתה בעצם תיק אם נתונים בשביל הצבא, הם לא יודעים מי אתה ומה השאיפות שלך ולצערנו זה גם לא ממש מעניין אותם.

תדע לך שבצבא כמעט הכל אפשרי יש לי חבר ששירת שנה וחצי בגולני (גדוד 12) ביקש גיבוש דובדבן (טופס 55) והתקבל.

כל עוד לא התחלת גיבוש כלשהו זכותך לעשות אותו בכל זמן בצבא.

ואני אומר את זה כי אתה בטח תשאל "אם אני אשב שבוע במעצר אני אפספס גיבוש יחטיות" נכון אבל תמיד תוכל לעשות אותו תהיה חייל שפיץ והמפקדים יעזרו לך (בדרך כלל).

נערך לאחרונה ע"י edi89 בתאריך 01-02-2008 בשעה 11:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר