לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2005, 17:24
  chooki chooki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.02
אנא התגייסו לעזרתנו: שמיניסטים נגד סרבנות

שלום לכולם.

שמי ערן חבד ואני חבר מועצת התלמידים בתיכון "גינסבורג האלון" ביבנה ואחד מיוזמי מכתב השמיניסטים נגד סרבנות. כל מי שלא יצא לו לשמוע על היוזמה מוזמן להיכנס לאחד מהקישורים הבאים:

1. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3058635,00.html
2. http://news.walla.co.il/?w=//685864
3. http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=177079&sid=16
4. http://www.haaretz.co.il/hasite/pag...SubContrassID=0

אני כאן כי אנחנו צריכים את עזרתכם! אני מקווה שכולכם מזועזעים כמונו מהסרבנים הקוראים להפרת חוק המונית ולהרס הדמוקרטיה הישראלית! טענתנו היא כי הצבא הוא אינו גוף פוליטי ואסור לעשות בו שימוש כדי להביע דעות פוליטיות קיצוניות ומסיתות. אדם שחי במדינה דמוקרטית נאורה יכול לשנות את מדיניות הממשלה באמצעים דמוקרטיים כמו מחאה, הפגנה והצבעה בקלפי. אך בשום פנים, אסור לקרוא להפרת חוק המונית ולהסתה. הרי זה ברור, שאם כולם יסרבו כמו אותם יפי נפש, מדינת ישראל תחדל מלהתקיים. הסרבנים מדברים כל כך על זכויותיהם של הפלשתינים שנפגעות - אך הם שוכחים את זכותנו הבסיסית לחיות במדינה שלנו ולהגן על חיינו. זה פשוט מקומם ומוציא מהדעת! מותר להביע דעה מתוקף הפלורליזם, אך זוהי מדינת חוק - ובקריאה המונית לסירוב, הם מפירי חוק ואסור להם להסית בצורה כזאת מדאיגה. כולנו רוצים שלום, ואף אחד מאיתנו לא רוצה כיבוש - הרי זה ברור. אנחנו ביוזמתנו, רוצים להשמיע את קולו של הרוב הדומם - אותם אלפי שמיניסטים שכן להוטים וכן חדורי מוטיבציה להתגייס - ואנו זקוקים את עזרתכם בהחתמה. כשנגיע ל1000 חתימות, אנחנו מתכוונים להגיע ללשכת ראש הממשלה ולהגיש לו את העצומה. העצומה לחלוטין אינה פוליטית. יש בנו שמיניסטים מכל קצוות הקשת הפוליטית. כולנו נגד סרבנות ובעד קיומה של מדינת ישראל.

כל מי שמעוניין לחתום נגד סרבנות (ניתן למצוא את המכתב המלא באחד הלינקים למעלה), מוזמן לשלוח אימייל לכתובת Neged.Sarvanut@gmail.com עם שמו, טלפון ות"ז. אבל יותר מזה, אנחנו מבקשים מכל אחד מכם עזרה בהחתמה. כל מי שמוכן להחתים אני מבקש באופן אישי שיפנה אליי בכתובת eran.ha@gmail.com ואני אשלח לו את נוסח העצומה ודף החתמה. תודה רבה לכולכם ובהצלחה לכולנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2005, 20:12
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
עודף תסכול?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי chooki שמתחילה ב "צר לי שאתה חושב ככה,"

לא חבוב!
מאז ומתמיד רציתי להגיע לשלדג, לכן בחרתי ביום סיירות באופציית החובלים, משם התמיינתי ודחפו אותי לצוללות, משם הגיעה הזכאות שלי לגיבוש שלדג ו 669. ואכן, אני לא מאוכזב מכך ומרוצה מעצם השתלשלות האירועים.

מי ידחוף את העצומה? הממשלה עצמה, למה מה היא יכולה לעשות עם העצומה שלך, נאדא!

אתה חושב שכולם מתאימים לשירות הצבאי הנוכחי, אני לא!
שמעתי מספיק סיפורים על ילדים ביחידות מובחרות אשר המפקדים מגזימים עימם באימונים, ומעצם הדבר מקבלים דום לב על המקום. - אם אתה לא מבין על מה אני מדבר כאשר אני כותב לאזן את המצב, אז לדעתי אין לך זכות אפילו לכתוב את המכתב אשר כתבת. אתה רוצה לכתוב משהו, או לשנות משהו, תתחיל מזה שתכתוב עם רגש, עם משעמות, שתתכוון לכל מה שאתה אומר ולא תזרוק הבלים לאוויר ללא שום טעם ומשמעות. רק מעצם קריאת דבריך אני פשוט מרגיש את זה בתוכי, שאתה לא יותר ממישהו שחושב שהוא יצליח במשהו שהוא לא, לפחות עד שלא ירגיש זאת על בשרו, או על בשר חבריו.
אלוהים נתן לך שכל, אתה יכול לכתוב בשפה יפה, אבל פרט לכל הצורה היפה הזאת שבה אתה כותב אתה צריך לתת משמעות למילים שלך, ועד אז, תפרוש מהמטרה שלך, כי אני מבטיח לך ,וזכור את דברי, אתה תכשל.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר