לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2005, 15:07
  m-159 m-159 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.05
מכתב נגד מכתב השמינסטים

אשכול זה אינו פוליטי ואני מבקש בלי דעות פוליטיות כדי שהמנהלים לא יסגרו את האשכול.
אני ומספר חברים שלי מארגנים מכתב נגד מכתב השמינסטים(http://www.nrg.co.il/online/1/ART/882/996.html) ומבקשים מכל מלש"ב שמביע תמיכה במכתב שכתבנו בהמשך לכתוב : שם מלא שלו +מקום מגורים+ תראיך גיוס( אם יש), עזרו לנו להראות שהשמינסטים של היום כן רוצים להתגייס לצה"ל (אנחנו מקווים להגיע היוםל2500 חתימות).

לכבוד:
· נשיא המדינה, מר משה קצב

· ראש הממשלה, מר אריאל שרון

· שר הביטחון, רא"ל שאול מופז

· הרמטכ"ל, רא"ל משה יעלון

· שרת החינוך, הגב' לימור לבנת

שלום וברכה.

אנו נערי ישראל, אזרחי המדינה ונאמניה, אשר מאמינים בזכותו הטבעית של העם היהודי להיות ככל עם ועם עומד ברשות עצמו במדינתו הריבונית ומאמינים אנו בזכותנו ההיסטורית לחיות בארץ ישראל ע"פ ציוויו של הקב"ה, אין אנו רואים סתירה בזכותנו זאת, עם ערכי הדמוקרטיה וההומניזם. כולנו יודעים שאין צבא מוסרי בעולם כצבא הגנה לישראל ואנחנו גאים שיש לנו הכבוד להתגייס לשירות הצבא והמדינה.

ברור לנו שהמצב הבעייתי שישראל נמצאת בו באיזור יהודה שומרון חבל עזה וירושלים, אינו תלוי בנו. המלחמה המתמשכת בטרור הרצחני בכל רחבי המדינה נכפתה עלינו ויש לצה"ל את הזכות והחובה להגן על שלומם של כל אזרחי מדינת ישראל בכל מקום שהם.

הדבר המחליש ומשחית את החברה הישראלית אשר מציג אותה בפני כל העולם כחברה שסועה, שמידת מוסריותה מוטלת בספק, הוא החולשה של מיעוט מצומצם מאזרחי המדינה, שאינם מכירים בזכותנו לשבת בארץ ישראל ולהגן על עצמנו. למצב זה הם הגיעו, כנראה, מכיוון שהם אינם קיבלו את החינוך הראוי לאהבת הארץ ולאהבת העם.

אנחנו בטוחים שצה"ל פועל בצורה הנכונה הטובה והמוסרית ביותר.

אנחנו מאמינים שנתגבר בקרוב על כל הרוחות מבפנים ומבחוץ ונעמוד איתנים על זכותינו להתקיים כעם חופשי בארצו. רק כך יכיר בנו כל העולם כמדינה לגיטימית וזוהי הדרך היחידה להשגת שלום כולל באיזור.

אנו קוראים לכל בני הנוער שעומדים להתגייס ולכל החיילים שכבר משרתים, להתחזק באמונה ובנחישות ולקבל בגאווה את הזכות לשרות עם והארץ.

אנחנו מאמינים בכל מאודנו שהאמת תנצח, אין דרך אחרת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2005, 17:06
  shay_13 shay_13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.04
גם אני תומך במכתב שלכם כאן למרות שאני צעיר מידי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-159 שמתחילה ב "מכתב נגד מכתב השמינסטים"

אתמול ראיתי בטלוזיזיה בערוץ 11 נדמה לי בשעה 9 וחצי ככה תוכנית עם חלק שתומכים במכתב השמינסטים וחלק שמתנגדים למכתב כשראיתי ת'תוכנית שמעתי שמיניסט אחד שמדבר לעניין ומתנגד למכתב וגם איזה בחור דתי ואז שהתחילו התומכים במכתב לדבר לא יכולתי לשמוע אותם והעברתי ערוץ הקיצר זה מכתב של מפגרים וצריכים להעניש אותם יותר חמור מאשר השתמטות רגילה שנעשתה עד היום.!
אני תומך ב100 אחוזים במכתב שאתם מעלים כאן ומאוד מעריך את מי שארגן את זה
אז אם החתימה שלי תעזור במשהו למרות שאני בן 15 אז בבקשה:
שם: שי בוזגלו
עיר: דימונה
תאריך גיוס: איןןןןןןןן אבל אני יתגייס בע"ה בכל מחיר!!!!!!
ואם צריכים להודיע על משהו לכל החותמים אז הנה האיסיקיו כי אני נכנס לפורום פעם או פעמיים גג בשבוע..
206174364
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:51

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר