לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2010, 09:06
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "דוברות חה"י תצא גדולה אם..."

או תקל מעט על החוקים הלא הגיוניים של ב"מ.

כשקב"מ חסר ידע בסיסי על החומר הרשמי המפורסם ע"י חה"י פוסל תמונות שצולמו באישור סא"ל ונועדו למטרות טובות (לא הפצה בפייסבוק), אפשר רק לחרוק שיניים בתסכול.
רק כשבאים להפליג כתבים/דובר צה"ל אז פתאום שוכחים מהכל, ודווקא הם מתמקדים בתפל והפחות מעניין.

לכן התוצאה היא שבעמוד הרשמי של החייל מופיעה תמונה של דבורה סימן 3 תחת הכותרת "שלדג" בגודל מלא, ואצלי נפסלה סדרת תמונות מדהימות של ים סוער על רקע סיני ודולפינים מזנקים על גל חרטום כי "רואים את התורן של הדבור" (פשוט כי מערכות הנשק של הדבורה כלכך מוסתרות באתר הרשמי).

צר לי על ההתפרצות, זו פשוט נקודה כואבת אצלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2010, 11:57
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
מהו פורום - או, האם דובר שאינו רוצה להידבר הוא דובר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "דיון על דוברות חיל הים - פוצל מהאשכול המקורי"

עד כמה שהבנתי המוגבלת מגעת, פורום הוא כמו כיכר השוק. כל אחד יכול להביע את דעתו, בגבולות הטעם הטוב, באופן חפשי. והינה, בא לו כאן מאן דהו, ומציג את מרכולתו לעיני הציבור, ואף בקשות יש לו מאיתנו, אך כשמתחילים להגיב - הוא אץ ומסתתר מאחורי איצטלה של דובר צבאי המנוע מלהגיב, רחמנה לצלן. את הדיון הוא יראה ממרום מושבו באשכול הנעול, "וישחקו הנערים לפנינו".

איך אמר רבי יוחנן: "לא זו הדרך"!
אז - לך, ותביא לפה מישהו שיכול (או שמא עלי לאמר "מוכן") להשתתף בפורום כאחד האדם!

(עד רגע זה הגדרתי את עצמי כידיד של חיל הים. מעכשיו והלאה - אני ידיד של חיל הים מינוס אחד (="הדובר").

נערך לאחרונה ע"י DZZ בתאריך 20-12-2010 בשעה 12:09.
ישן 20-12-2010, 13:35
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "מהו פורום - או, האם דובר שאינו רוצה להידבר הוא דובר?"

ברור שאתה צודק.
היו לי הבוקר שיחות ארוכות עם נציגי דוברות חיל הים, השורה הסופית היא אחת - הם כן רוצים את הדינמיקה של הפורום, אבל לדבריהם ב"מ חיל הים אוסר עליהם לדברר, לנהל דיון, להשתתף בדיונים ולהתנהל איתנו בפורום כפי שאנחנו מכירים.
האלטרנטיבה היתה לקפל הכל וללכת, לכן העדפנו לזרום איתם על מנת שבעתיד נוכל להגיע לתכנים בעלי משמעות יחד איתם.
בתמורה הם נאותו לציין את מייל הדוברות לצורך גישה ישירה ע"י כל אחד שיחפוץ בכך..

ישן 20-12-2010, 14:23
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "ברור שאתה צודק. היו לי הבוקר..."

עצוב שתגובה זו לא הפתיעה אותי.

כמו שאמרתי הב"מ בחיל הים הוא מצד אחד דראקוני לחלוטין כלפי חייליו- מצד שני מאפשר ל"כתבים" לחשוף דברים שחיילים (עם שכל) לא היו חולמים לספר.
לכן קיים אותו סט תמונות ממוחזרות וחבוטות שמשמש את אותם "דוברים" (מקימי אתרים,כתבים צבאיים וכו') שהידע שלהם על המסופר שואף ל0. התוצאה היא חוסר רצינות ומקצועיות של החומר המפורסם, ותסכול של אלה בשטח שלא יכולים לעשות כלום בנדון.

וכמובן כשמגיע כתב דגול (ערוץ 1 לדוג'), מאפשרים לו לבצע הקלטות של תעבורת קשר, לצלם נהלי דיווח פנימיים (ואף לפרסם זאת בכתבה) ובאופן כללי לצלם יותר ממה שצילמו 3 דורות של חיילים בספינה.עם הקב"מ ליד והצנזורה ברקע.

לרגע חשבתי שניתן יהייה לנהל כאן דיון רציני על בעיות הדוברות/ב"מ בחיל, האזרחות הפכה אותי כנראה לאדם הגיוני.
אגב, את הצעירים שמקבלים זימון לגיבושים של חיל הים ובאים לשאול אותי על השרות אני אמשיך לעודד ולהלהיב. הרי מה שקובע בסוף זה לא שלוחה זו או אחרת של המטה,אלה הצוות שאיתו אתה חי בספינה כמעט 3 שנים רצופות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר