לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2010, 15:30
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
יש הרבה שאתה לא יודע, אז שאני אתנצל חלילה?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "מינו אותך לכתב לעניני לוגיקה..."

שום דבר שכתבתי איננו פופוליסטי. מה לעשות שכל משפט שנמצאת בו המילה גל"צ גורר אוטומטית תגובות שאינן קשורות
ישירות למקרה. למשל המקרה כדלהלן מוכיח לי לפחות שלמרות שחייל זוטר כתב את שכתב (שאין לו קשר לחלק התקשורתי
של התחנה) וכבר קיבלנו תגובות מגולשים בפורום בסגנון של "גל"צ שמאלנים מניאקים, צריך לסגור את התחנה, התכנים
של גל"צ אש"פים". וואלה, מה זה עכשיו קשור לחייל טיפש שיענש בחומרה?

רוצים למתוח ביקורת על גל"צ? בכייף. אבל לא כל מקרה כמו החייל הזה (שכבר הפכו אותו לכתב) שפלט אמירה מאוד מכוערת -
וכבר צריך להכפיש את כל גל"צ על בסיס הדברים האלה. כן, יש פה גולשים רבים שמחפשים דם. הם שונאי גל"צ בלי באמת להבין
מדוע, וחלקם אפילו כתבו דברים בלי בסיס אמיתי. אדון אלכס כתב שהתכנים שמאלנים קיצוניים - אני רוצה הוכחה לכך (ולא קטע של
מישהו שאמר משהו שמאלני בתוכנית דעות, כי באותה מידה אני יכול להביא אמירה ימנית של ג'קי או אברי).

גלי צה"ל ברובה היא תחנת אקטואליה וחדשות והקטע של הדעות פחות בולט בה מאשר גופי תקשורת אחרים (אין לנו אמנון אברמוביצ'ים
או גבי גזיתים).אני לא מסכים עם העובדה שאנשים לוקחים כל מקרה פרטי וזורקים על כל התחנה. החייל יענש בחומרה ובצדק, אבל
זה לא קשור לתחנה ולתכניה. והוא יענש (ואני אישית התקשרתי לממונים עליי כדי לברר שהדבר בטיפול).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 03-09-2010 בשעה 15:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2010, 15:53
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "יש הרבה שאתה לא יודע, אז שאני אתנצל חלילה?"

קודם כל התנצלות זה יפה ועכשיו חודש סליחות, ואם אתה מתעקש תתנצל בבקשה על כך שהבנת הנקרא שלך לא משהו. תראה לי הודעה אחת שבה אני התיחסתי לתחנה עצמה ?
הפכת אותי ליו"ר ועד "צמאי הדם" ?
ורק תנסה להבין, שכמו שעדן אברג'יל מייצגת בשביל הציבור הרחב בעולם את צה"ל הגדול, למרות שאישית אני לא חושב שהיא מדגם מייצג, כך אותו פשפש בן שלולית מייצג בשביל העולם הרחב את גל"צ. כמו שאמרת באשכול אחר המקרה הזה לא פורסם בשום מקום (אולי כי יש חברי כנסת כמו אחמד טיבי שבסה"כ אומרים אותו דבר).
אני חושב שטוב יעשה מפקד התחנה אם ימנף את המקרה הזה בשביל להוריד מהגב שלו את "צמאי הדם" כלשונך
ויתלה את החייל (טוב אולי אני מגזים קצת) על העץ הכי גבוהה בשטח התחנה (יש לכם עצים בכלל ?) או לפחות יעניש אותו בעונש חינוכי הולם - עזרה לילדיה של משפחת איימס ל 35 יום, אלוף פקמ"ז הבטיח לעזור להם לא ?
וכיוון שאתה אישית התקשרת, הרי בתור יו"ר ועד "צמאי הדם" אני רואה בך אחראי לגלגולו של הפשפש בן השלולית בזפת ונוצות, וגירושו מהעיר בבושת פנים.

נערך לאחרונה ע"י ספייקר בתאריך 03-09-2010 בשעה 15:55.
ישן 03-09-2010, 16:09

אני מוכן לקבל את סליחתך שלך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "קודם כל התנצלות זה יפה ועכשיו..."

אני בכלל הגבתי לאדון גולני ושם כתבתי לו שיש בפורום גולשים צמאי דם שקופצים על כל מקרה עם המילה
גל"צ. אתה הגבת להודעה שלי לגולני (שלא הייתה קשורה אלייך) וטענת שאני חושב שלא צריך להעניש את
החייל. אני כתבתי לך שהבנת הנקרא שלך לא הייתה הכי חזקה ואני דווקא כן קורא להעניש את החייל
בחומרה ואף יותר.

החיפוש דם שאני התכוונתי אליו היה לגלי צה"ל כולה ולא אל חייל אחד מטומטם. אתה חשבת (שוב, לא הבנת)
שאני כמה לחוס על החייל. ממש לא.

עכשיו אתה טוען שאני חושב שאתה ועד צמאי הדם.

עדן אבג'יל אולי מייצגת בעולם את צה"ל כי רוב העולם הוא בור שונא ישראל שאינו באמת יודע מה הולך פה.
מה שממש אי אפשר לומר על אזרחי המדינה. אתה לא אזרח בריטניה או צרפת. אתה אזרח ישראלי וכפי
שאתה יודע שעדן אברג'יל הכונפה היא לא הכלל הצה"לי - כך אתה צריך לדעת שילדון שכתב משהו
בפייסבוק לא הופך את כל היחידה שלו לשונאת ישראל.

החייל יענש ואני מקווה שבחומרה רבה. האם הוא יעוף מהתחנה? לא יודע לומר לך, אבל בהחלט הייתי
שמח אם זה היה קורה. מקווה שחוסר ההבנה שהיה לך הובהר

ישן 03-09-2010, 16:18
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני מוכן לקבל את סליחתך שלך"

ידידי חד הלשון. טחו עינך מראות את התמונה כולה. ואתה מפספס בענק.
ראשית - מוחל אני לך והתנצלותך, גם אם טרם נשלחה מעל גלי האתר, התקבלה רטרואקטיבית.
צא ולמד מה הקשר בין התכנים בגל"צ לאותו דף פייסבוק של אותו פישפש, גל"צ כתחנה מביאה לשידור כל מיני חיות בין השאר את טאוויל פאדיחה, רנטיסי ואחרים, כשהתחנה נותנת בימה להשמעת דעותיהם של חסידי אומות עולם שכאלה, מה בכלל רוצים מלא כתב לעניני ספורט שרק כותב כתבות לאתר גל"צ (אבל הוא לא באמת כתב) שמביע את דעתו ?
אם גל"צ הייתה מתנהלת כמו יחידה בצבא, רנטיסי לא היה עולה לשידור, רזי ברקאי לא היה מעשן בשידור חי (תמונות התפרסמו בעיתון כמדומני) והחייל לא היה מעז להביע דעה פוליטית.
בברכת שנה טובה ומתוקה לכל אנשי התחנה באשר הם.
ישן 03-09-2010, 16:36

איש יקר, כל האשכול אתה חורה על כך שאני מאשים אותך במה שאינך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "ידידי חד הלשון. טחו עינך..."

ציטוט:
תראה לי הודעה אחת שבה אני התייחסתי לתחנה עצמה ?
עכשיו אתה חושף את כוונתך האמיתית ומתייחס לגל"צ וטוען שהחייל הוא שלוחה של גל"צ ובגלל תכני
התחנה החייל מרשה לעצמו לכתוב דברים כאלה (מה שלא נכון כלל).

אז תחליט. אנחנו מתווכחים על חוסר הבנת הנקרא, ואתה עכשיו, שכל האשכול ניסית לשכנע אותי שאינך
מתייחס לתחנה כולה - כותב עכשיו ללא כחל וסרק שהתחנה היא המקור לאמירות של חיילים כאלה, שהיא
אשמה בזה בעצם.

ושוב אני מציין - החייל איננו כתב. לא משנה איך תציג את זה. הוא כתב פעם או פעמיים באתר (כתבות ספורט).
אתה לא תראה כתב מוכר בגל"צ כותב דבר כזה בפייסבוק שלו (ואם חלילה כן, הוא יענש פי כמה וכמה). אגב,
אתה כמובן רואה מולך רק "רדיו אש"פ" אבך בתחנה יש הרבה חיילים ימניים ואף מתנחלים. זה מאוד קל
לכתוב שלום עכשיו, רנתיסי ושאר פרחים - אבל המציאות שונה בתכלית.

ישן 03-09-2010, 16:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא הוא כתב על שלום עכשיו ורנתיסי. אני כתבתי עליהם, ואני עומד על דעתי...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "איש יקר, כל האשכול אתה חורה על כך שאני מאשים אותך במה שאינך"

שהחבורה הקובעת בגל"צ אינה קרובה אפילו לאובייקטיביות עיתונאית, אלא ממוקמת ת"ק פרסאות שמאלה
ממה שמכונה בשם "קונצנזוס ישראלי".
ממש לא משנה ההגדרה של חפ"ש מושתן בשם חמיש, כאשר רבחי רנתיסי מקבל מיקרופון פתוח בגל"צ,
שתי שניות אחרי ששני הורים שכולים של חיילים חטופים שנהרגו, ביקשו שלא להעלותו אחריהם.
ממש לא משנה ההגדרה של תפקידו של אותו חמיש, כאשר יריב אופנהיימר מוצא עצמו מותקף ע"י שדר בכיר
על שמשך עתירתו הקוראת להרוס את בתיהם של שני סמג"דים בגולני שנהרגו בקרב.

גל"צ יכולה לכלול 98% ימנים בקרב הנהגים, הטבחים, האפסנאים, הנגרים, השענים והסנדלרים. אותי
מעניין מספר העורכים הימנים, מספר המגישים הימנים. שם אין אפילו מראית עין של איזון - ושם נוצרת
המחלה שתופעות כמו החמיש הזה הן סימפטומים שלה.
ישן 04-09-2010, 20:02

טעויות חמורות
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "את הדיון על קוצו של חייל..."

אתה מסיק את זה ממה בדיוק? תביא לי הוכחות ותפסיק לבזבז לי את הזמן במילים מיותרות. מה,
כי שמעת כמה ראיונות עם רבחי רנתיסי? תעשה לי טובה. שום דבר ענייני לא קראתי ממך.

מי שקיצוני יכתוב דברים כאלה בין אם הוא מגל"צ ובין אם לאו. והסיבה היא ממש לא גל"צ אלא הלך
רוח שקיים שבו אנשים (וחיילים) חושבים שהפייסבוק זה לא הצבא ולא יעשו להם כלום (ואכן, כל חייל
כותב משהו אסור בפייסבוק, בין אם זה עבירה על בטחון שדה או שימוש פוליטי, או תמונות עם עצירים
פלסטינים).

שורה תחתונה - להפיל על גל"צ אמירות כאלה מזעזעות (שלא באות כלל מגל"צ, למרות שאתה חושב
שמדובר בגלי אש"פ) - זה פשוט לא נכון וגרוטסקי.

ישן 03-09-2010, 16:45
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "איש יקר, כל האשכול אתה חורה על כך שאני מאשים אותך במה שאינך"

אני אכן התייחסתי למעשי החייל הספציפי ולא למעשי התחנה כולה, אבל אתה כתבת "כך אתה צריך לדעת שילדון שכתב משהו בפייסבוק לא הופך את כל היחידה שלו לשונאת ישראל." ולכך אני הגבתי.
אני לא חושב שכל התחנה מורכבת משונאי ישראל, אני אומר שהמצב שבו בתחנה מביעים כזה פלורליזים ומעלים לשידור את נציגי החמא"ס, ועוברים על פקודות התחנה בשידור חי, מעודד הבעת דעות ע"י החיילים. וזה שיש בתחנה מתנחלים וימנים וכו"ו ממש לא שייך.
ודרך אגב המשפט שלך החייל הוא לא כתב, אבל הוא כתב פעם או פעמיים כתבות ספורט הוא ממש ממש לא הגיוני, או שהתכוונת להגיד שבהגדרת התפקיד שלו הוא לא כתב כי אם ע. טבח שעשה שעות נוספות וכתב כתבה בנושא הקרוב לליבו.
זה הכול, אני מציע שלקראת הימים הנוראים של השנה הבאה תתחיל להתנצל כבר מעכשיו - על חוסר הבנה - זה יחסוך לך אח"כ.

נערך לאחרונה ע"י ספייקר בתאריך 03-09-2010 בשעה 16:58.
ישן 03-09-2010, 14:00
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
צר לי על אי ההסכמה. לאטמה הינו גוף סאטירה ו 'ביקורת תקשורת' ולא ערוץ חדשות.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בבקשה:"

את תפקידו זה הוא מבצע באמינות גדולה בהרבה מגל"צ ומרוב ערוצי התקשורת.

משעה שגוף תקשורת נותן לעובד קרדיט על כתבות הרי שללא קשר למעמד הרשמי נכרך שם בשם ומוכתם שם בשם.

דוגמא פשוטה:

לפני חצי שנה הצטלמו חילים בכפיר עם כרזת הסתה. התקשורת ובכללה גל"צ געשה והוקיעה את המעשה. הלוחמים נעצרו, נכלאו והודחו.

לפני שבועיים נחשפו צילומים בני שנה של חילת לשעבר בתמונות לא מכובדות ליד עצורים מכוסי עיניים [שיתכן והורשעו לבסוף?]. הביצה התקשורתית געשה. כמה התיחסויות היו בגל"צ ביממה שלאחר המקרה ההוא?

אתמול נחשף כי חיל בסדיר הצדיק רצח יהודים, לגלג על קורבנות טרור והצדיק את עמדת האויב מולו אמור הצבא שהשמנדריק לובש את מדיו להלחם. כמה דיווחים נמסרו אודות הארוע בגל"צ ביממה שחלפה וכמה תוכניות אקטואליה תוקדשנה לנושא בימים הקרובים?

מפקד התחנה טוען כי לא ידע מה שיודע כל פריק אקטואליה מדרגה שלישית כמוני? סלח לי אבל איני מאמין למלה מדבריו. אם היה עולה לשידור, מביע זעזוע ועוצר את החיל עד תום החקירה - יתכן והייתי חושב אחרת. מענין אם הוא מודע לשדורי התעמולה שמגישים בכירי כתביו ומבחין בפתחון הפה הקבוע שמקבלים דוברי האויב בתחנתו...

ספר לטוניק שלחיצה על הכיתוב גלצ באתר לאטמה תאפשר לו 'לגלות' עוד דבר או שניים שטרם שמע עליהם.

http://www.latma.co.il/Latma/Templa...26quot%3B%D7%A6

יעל דן:

http://www.latma.co.il/Latma//Templ...D=269&query=יעל דן

רזי ברקאי:

http://www.latma.co.il/Latma//Templ...D=269&query=רזי ברקאי

מיכה פרידמן:

http://www.latma.co.il/Latma//Templ...=269&query=מיכה פרידמן

לגביהם יהיה מקובל כמובן אם יטען כי לא מדובר בכתבים או בעיתונאים... מעולם לא סברתי כך.

וגם סתם כך באופן ממצה:

http://www.latma.co.il/Latma/Templa...&PID=0&IID=1344
ישן 03-09-2010, 22:51
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

באתר גל"צ - כתבת ספורט של אריאל חמיש מ - 29/08/10:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בעקבות דברי חייל גל"צ שנכתבו בפייסבוק - מפקד גל"צ התערב"

בקישור לעותק השמור -

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cachen7VpAs2LSUJ:glz.co.il/NewsArticle.aspx%3Fnewsid%3D68052+%D7%90%D7%A8%D7% 99%D7%90%D7%9C+%D7%97%D7%9E%D7%99%D7%A9&cd=11&hl=iw&ct=clnk&gl=il&lr=lang_iw

מופיע:

" אריאל חמיש
עדכון אחרון: 14:21 , 29/08/2010

ליגת העל, מחזור 2: מכבי חיפה ניצחה את מכבי פתח-תקווה, הפועל חיפה ניצחה את הפועל רמת גן - ויחד נמצאות שתי החיפאיות בודדות בפסגה. הפועל תל-אביב התאוששה ממחזור הפתיחה הצולע והתעללה באשקלון 1:5, בני יהודה השיגה ניצחון ראשון העונה, על חשבון הפועל באר-שבע ועוד שלושה משחקים הסתיימו ללא הכרעה ... "

מעניין שבקישור לאותה כתבה (לא העותק השמור בגוגל הנ"ל) שמעודכנת ל- 2/9/10, הושמט שם הכתב...
כתב או לא כתב???

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 04-09-2010, 18:33
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

התעקשותך בנושא מיותרת -
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתם ממשיכים להיטפל לשטויות"

באתר גל"צ אונליין מוצג אריאל חמיש ככתב (בתחתית הדף לפני התגובות):
" מונדיאל 2010

מערכת אתר גלי צה"ל תצלומים: AP
עדכון אחרון: 11:15 , 12/07/2010
...
...עורך הפרוייקט: אורי קיסוס כתבים: אלון חמודות, עידן קרוצ'י, יהונתן ליטני, אריאל חמיש, עופר שוורץ ומתן שקרוב".
-----------------
הניסיון הכושל למחוק את שם הכתב נעצר בחודש יולי - בכתבות מאוגוסט וספטמבר ניתן לראות את שם הכתב - רק בעותקים השמורים של גוגל, בעוד שהכתבות מיוני ויולי עדיין(!!...) לא עודכנו ע"י מחיקת שם הכתב...
ד.א. ראוי שתימנע מלהדביק למותחי הביקורת חיפוש דם. התייחסות שדומה לכך, ראויה רק ליציאה המגעילה של הכתב הטיפש!

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 04-09-2010, 20:07

אתה פשוט מתעקש כשאין לך שמץ של מושג על מה אתה מתווכח
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "התעקשותך בנושא מיותרת -"

זה באמת נוראי.

יהונתן ליטאני הוא חבר קרוב שלי והוא לא כתב ואפילו לא עורך חדשות. התפקיד שהיה לו בגל"צ זה
להעביר ממחשב אחד לאחר תוכניות (עבודה של רובוט). נתנו לו לכתוב קצת בספורט (נושא ירוד ולא
חדשותי לכל הדעות) וזה לא הופך אותו לכתב.

מתן שקרוב הוא המחליף של יהונתן ליטאני (כי ליטאני כבר משוחרר) וגם הוא לא עושה כלום, אלא עושה
עבודה של רובוט. אורי קיסוס, גם חבר קרוב, (שגם השתחרר לפני כמה חודשים והייתי במסיבת השחרור
שלו) איננו כתב ולמרות שרצה (הוא היה קד"צ) לא הצליח להפוך לאחד.

אתם מגדירים כל אחד שאתם רוצים גם ראש ממשלה. שורה תחתונה שאף אחד מהם לא כתב. תתווכחו
עם עצמכם. אתם תמשיכו לכתוב שהוא כתב כדי לנסות להצדיק את הטיעון האבסורדי שלכם - תוך שאתם
מתווכחים עם מישהו מהמערכת. זה באמת לא רציני.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 04-09-2010 בשעה 20:14.
ישן 04-09-2010, 21:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין עיתון בעולם שלא מחזיק מערכת שלמה שקשורה בעיתונות ספורט...
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה פשוט מתעקש כשאין לך שמץ של מושג על מה אתה מתווכח"

להגדיר את הספורט כנושא ירוד ולא חדשותי לכל הדיעות, זה לא להכיר מערכת חדשות. אם תבדוק היכן
צמחו כמה מבכירי הבכירים של העיתונות הישראלית והעולמית, תגלה שזה היה בסיקור של אותו נושא
ירוד ולא חדשותי לכל הדיעות...

הסוגייה של האם יש או אין תעודת עיתונאי, היא חביבה - אבל הרבה יותר מעניינת, זו השאלה מי טרח
למחוק רטרואקטיבית את שמו של חמיש מידיעות שכתב. מי שעשה הוא חלק מגל"צ - וכנראה שלא מסכים
איתך ש"לכל הדיעות" שפורט הוא נושא ירוד ולא חדשותי.

ההגנה שלך על גל"צ, הגם שהיא מובנת, אי נה חזקה - ולא באשמתך. פשוט אין שום דרך להגן על
אופי הסיקור החדשותי של התחנה הזו בשנים האחרונות.
ישן 04-09-2010, 23:48

אורי, כולנו יודעים שאתה מפולפל, חריף ויודע להתבטא ברמה מעולה
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין עיתון בעולם שלא מחזיק מערכת שלמה שקשורה בעיתונות ספורט..."

אבל אני באמת לא מנסה לשכנע אף אחד (כי אתם כולכם כבר כנראה "משוחדים"). אני באמת ובתמים
כותב לכם עובדות נטו. אז הוא היה חתום על כמה כתבות ספורט באתר גלי צה"ל (מה גם שזה גוף עם
מערכת שמנותקת מהדסק של הרדיו - פוליטיקה פנימית).

כשאני כותב שאף אחד מהם אינו כתב - אז הוא לא כתב. אני בכוונה שיניתי את הכותרת ל"חייל גל"צ".
הבעיה של כולכם זה שאתם החלטתם באמת בלי סיבה מוצדקת להיטפל להיותו "כתב". הסיבה הזאת
היא כדי לחזק את הטיעונים שלכם שגל"צ זה זבל שצריך להיפטר ממנו כמה שיותר מהר (וכתב זה
הרבה יותר חמור מסתם חייל).

אז לצערכם הגדול - האיש איננו כתב ולא יהיה לעולם. הוא יכול להיות חתום על כתבה אחת או שתיים
וזה עדיין לא הופך אותו לכתב (ואגב, הוא בסך הכל סיקר את המשחקים מהבית דרך הטלוויזיה - ממש
לא עבודה של כתב).

אני לא מחקתי את היותו חלק מגל"צ, אבל בהחלט מחקתי את ההגדרה "כתב". רוצים להתווכח על
הדבר הזה? אתם פשוט תפסידו - כי הוא לא כתב. חבל שאתם מורידים את הרמה של הדיון כדי
לנסות להוכיח שהוא כתב. זה שהוא חייל בגל"צ זה מספיק חמור, לא צריך לחפור בנרות כדי לנסות
לחזק את הטיעון שלכם. צר לי - הוא לא כתב, אבל בהחלט חייל בגל"צ (ונראה איזה עונש יקבל).

ישן 04-09-2010, 23:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

היחיד המשוחד כאן, מסיבות מובנות, הוא אתה. אנחנו משקיפים חיצוניים, כזכור...
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אורי, כולנו יודעים שאתה מפולפל, חריף ויודע להתבטא ברמה מעולה"

בעוד שאתה משרת ביחידה הזאת, וטבעי שתתנגד לקריאות לפרק אותה עד כדי היצמדות לסמנטיקה
תמוהה של "הוא לא כתב כי בתפקיד המקצועי כתוב שהוא עובד בתקליטיה/דיסקיה/סדנת תיקון לשעונים"...

הבחור הזה הוא כ-ת-ב, מתוקף העובדה שהוא יצר כתבות עבור גל"צ. חיזוק לעובדה שבגל"צ רואים אותו
ככתב הוא בכך שמישהו טרח למחוק את שמו רטרואקטיבית מכתבות שיצר. שיהיה ברור, הוא לא מייצג
את גל"צ. מי שמייצגים אותה זה רזי ברקאי, מיכה פרידמן, יעל דן ואחרים - ואני ממש לא בטוח שגל"צ
יוצא יותר טוב בזכות זה (טבטח לא אם בודקים מה חושבות משפחות שני הסמג"דים שתכנית הבוקר של
גל"צ קראה להרוס את בתיהם...).
ישן 05-09-2010, 00:10

אין לי אלא לסיים את הדיון איתך בחוסר הסכמה
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "היחיד המשוחד כאן, מסיבות מובנות, הוא אתה. אנחנו משקיפים חיצוניים, כזכור..."

אני באמת לא משוחד כי אני מתוך המערכת ויודע מי הנפשות הפועלות. אתה ואחרים פה שאינכם הייתם פעם אחת בגל"צ מתווכחים איתי מי כתב ומי לא. אין לי להגן על החייל כלל, הוא לא מעניין אותי וישר גיניתי אותו בחומרה (ואף התקשרתי לממונים עלי כדי לוודא שהעניין בטיפול).

הוא באמת לא כתב, כמו שאני לא כתב ושאר החתומים שם לא כתבים. כתבות ספורט נעשות בידי כל אדם (גם עילגים היו לנו שם) שמוכנים להשקיע שעתיים ולראות משחק כדורגל ולתת סיקור דרך הטלוויזיה. אם כך אתה רוצה להיכנס בגל"צ - אין לי אלא לאחל לך בהצלחה.

נראה לי שאין לנו להמשיך בדיון. אתה תכותב שהוא כתב ואני משוחד, אני אמשיך לציין הוא לא כתב
והישועה תגיע מהר.

ישן 05-09-2010, 00:01

גם לי ולעוד רבים יש קרדיט באתר של התחנה
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "רגע אלעד, אם חמיש הוא ממש לא כתב.."

אני גם לא כתב (עורך, לא כתב) ובכל זאת קיבלתי קרדיטים (ועל כתבות רציניות - יצרתי למשל את
הסיקור המיוחד הזה על המשבר בלבנון, ולא על איזה משחק כדורגל מגוחך - רוב הכתבות שם
על שמי: http://www.glz.co.il/NewsArticle.aspx?newsid=17134)

למה הם מחקו את שמו? כדי שאנשים כמו רבים מהגולשים פה לא יתפסו טרמפ על היותו רשום באתר
ויצעקו שהוא כתב (מה שכולם בגל"צ יודעים שאינו נכון). כי שמועות וצעקות ברחוב הרבה יותר חזקות
מהמציאות ברוב הפעמים. ברגע שצועקים שהוא כתב, הנזק כבר נעשה (אפילו שהוא לא עיתונאי).

זה מאוד פשוט.

אני באמת ובתמים לא הייתי מסתיר את היותו כתב. אפילו ביררתי והתקשרתי לאנשים שאמרו לי (בלי
לדעת על הסיפור הנוכחי) שהוא עובד סרטייה ותו לא. ואתם ממשיכים להתעקש על דבר באמת לא
ראוי. הוא גל"צניק ואיש לא מכחיש זאת, אבל הוא ממש לא כתב, אז רדו מזה ותתמקדו בעיקר - העיקר
זה שחייל צה"ל (אפילו לא גל"צ) הביע דעה נוראית בפייסבוק למרות שהוא בשירות סדיר. אתם רוצים
להיטפל לזה שהוא מגל"צ - זכותכם, אבל בחייאת, רדו מעניין הכתב.

ישן 05-09-2010, 00:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ושוב הדיון הסמנטי. מי שיצר כתבה הוא כתב, ולא משנה מה כתוב בטופס השלישותי שלו...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "גם לי ולעוד רבים יש קרדיט באתר של התחנה"

מה שכתוב בשורת "סימול המקצוע" שלך יכול להיות קשור למה שאתה עושה בפועל בצבא, ויכול להיות
ממש לא קשור.
מי שיוצר כתבות (והוא יצר לא מעט כתבות - עד כדי כך שמי שטרח למחוק את שמו מכתבות שיצר, לא עשה
זאת בכל הכתבות...) הוא כתב. זה יכול להיות כתב פוליטי, כתב לענייני צבא - ויכול להיות כתב לענייני
ספורט, תחום שהיה ונותר אחד מהבולטים בכל מערכת חדשות שקיימת (מצא לי אתר חדשות/עיתון/ערוץ
חדשות בלי סיקור ספורט ייעודי...).

הבחור הוא כתב בגל"צ - ושוב, הוא בכלל לא הסיפור. הסיקור החדשותי שם אינו יצירה שלו, אלא של
הקודקודים שם, שעל עובדת היותם "כתבים" קשה יותר לערער, והם לא פחות גרועים ממנו, שכן הם לא
צריכים ללכת לפייסבוק כדי להשמיץ ולסלף, אלא מנצלים את זמן האוויר הציבורי שניתן להם...
ישן 06-09-2010, 08:39
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כן, אבל נטען שהם לא ממש חיים יחד"

ראשית זילברשטיין הוא לא ראדיקל סתם הוזה אנטישמי מבית היוצר של מאגנס עליו ועל שכמותו נכתב המאמר הידוע של ברל כצנלסון חיידקים של שנאה עצמית "
"חיידקים של שנאה עצמית

היש עם בעמים אשר בניו הגיעו לסילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם - יצירתו וכל יסוריו - הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אויב עמם - כל שוד וכל רצח וכל אונס - ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות? ... וכאן ידבקו בו חיידקים של שנאה לעצמו... עד כדי כך שיראה את הגאולה בנאצים הפלשתינאים, שהצליחו לרכז כאן בארץ את האנטישמיות הזואולוגית של אירופה עם תאוות הפגיון שבמזרח. כל עוד ילד יהודי... יכול לבוא לארץ ישראל ולהידבק כאן בחיידק השנאה העצמית ... על דומי למצפוננו."

זילברשטיין חולה אנוש, חוצמיזה הזיבלרשטיין גם טוען שבארה"ב חיילים יכולים להשתתף בהפגנות ולהביע את דעתם בפומבי כשהם לא במדים. חבל רק שבצבא האמריקאי לא יודעים מזה.

נערך לאחרונה ע"י ספייקר בתאריך 06-09-2010 בשעה 08:43.
ישן 06-09-2010, 08:46
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לגבי ההבנה שלו את המערכת האמריקאית
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "ראשית זילברשטיין הוא לא..."

שנגועה אצלו קשות בקנאיות אימבצילית, כבר "קלטנו" בפעם הראשונה שהוא כתב בפרש (ספורום צו"ב) שהיא רופפת. זה היה כשגולשים ישראליים עשו ממנו חוכא ואיטלולא והוכיחו לו שמה שבישראל נראה לו כרגרסיה בתקינות השלטונית, הוא מציאות בין השאר גם בארה"ב (פרשת ענת קם הגנבת). במקום לשתוק ולשקוע לעמקי השיכחה, הוא המשיך להספים במלל כדי להתחמק מהאמת, והכי מצחיק שאחרי פרשת הדלפות הענק ל"וויקיליקס" הוא עוד המשיך לעמוד על שלו... האיש ממש בולשביק מדופלם, אבל מהסוג העלוב של הבולשביקים, לא מהסוג שיש אליו איזו הערצה מסויימת.

בכל מקרה הפרשנות שלו על הנסיבות שהובילו לכך שחמיש שירת בגל"צ למרות שהוא פסיפיסט (כנראה המדליפים שלו שכחו לספר לו שהילדון בכלל מתנדב), מגוחכת ומעידה על כך שלמרות שהאיש "חפרן בלתי נלאה" (ללא ספק צורך הרבה יותר אקטואליה ישראלית ממני!) הוא פשוט לא מבין אפילו את כללי הבסיס של איך המדינה הזאת מתנהלת.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 06-09-2010 בשעה 08:48.
ישן 06-09-2010, 09:13
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זה אומר שהוא אכן חפרן
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "הוא לא חפרן בלתי נלאה, אחד..."

לקחת תזה של מישהו אחר, ללעוס אותה ולהקיא, ואחרי כל זה לא להוסיף שום דבר חשוב, שום כלום, זו חפרנות. צריך כשרון בשביל לעסוק באובססיביות בנושא מסויים בלי להפיק שום תובנה מציאותית. יש המון פסיכים בסביבה, אבל רוב רובם מייצרים תוכן שניתן לשלוף ממנו קטעי מידע ראויים. יש כמובן טיפוסי יונתן שפירא שלא מסוגלים לכך, אולם מדובר על מין נרקסיזם כלשהו שהשתלט עליהם, לא חוסר מגע על המציאות. במקרה של זילברשטיין, שיושב לו באיזה בית בסיאטל בנוחות מירבית ובטח מוצף באי מיילים, חוסר היכולת להבין את המציאות מעיד על כשל בסיסי, או פשוט חוסר באיכות ואינטיליגנציה בסיסיים ביותר. אז כן... הוא חפרן אול רייט...

ישן 07-09-2010, 21:32
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני חושב שהגיע הזמן לעדכן את כותרת האשכול למשהו יותר סביר:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בעקבות דברי חייל גל"צ שנכתבו בפייסבוק - מפקד גל"צ התערב"

"מפקד גל"צ התערב עם אחמד טיבי על כוס בירה איכותית כי יקח לו לא יותר מיומיים להשתיק את כל הציונים והבלתי איכותיים שנרצחים כי הם בונים או כי הם חיים בא"י או כי הם סתם בלתי נספרים ע"י אצולת יפו ושסוף סוף מישהו איכותי אומר להם בפנים משהו שגל"צ מנסה להסביר להם באופן חלקלק מזה שנים "

4 ימים חלפו. הכתובת ידועה. המעשה ידוע. כל לוחם מניף שלט היה כבר נעצר ונשפט באופן מתוקשר וזוכה ל50 תוכניות בוקר ואקטואליה משמיצות ומזועזעות. אני מוכן אפילו לתרום חקוי של יעל דן מראיינת בקול קודר ד"ר אובייקטיבי מהמכון לדמוקרטיה ורזי מתבדח עם רנטיסי בנושא. אבל כאן, מאומה. בגל"צ קיימת 'התערבות איטית' שבינתיים התמקדה בשכתוב לא אתי של כתבות אילהן השתרבב שמו של חייל היחידה... המפקד עדיין בודק? מתערב? הרס"ר הורה למחוק??.. אולי יגלו אוזננו כי נשפט במסתרים ורותק ליפו לשבועיים או נעצר מבלי שהצבור זכה לשמוע על כך בתחנה המתחסדת?

הדממה הצבועה של מפקדי 'היחידה הצבאית' תומכת בשתיקה במעשהו הנפשע וחושפת את פניה הרדיקליות והמכוערות של התחנה אשר מייצגת כנראה כוחות לוחמים בא"י שאינם צה"ל...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר