לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2010, 20:39
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "חייל גל"צ התייחס לפיגוע על הקיר של NIF בפייסבוק - "הם רוצחים כי אתם בונים..""

נדמה שאחרי שחברי הקבוצה קראו שהושג "שפל מוסרי חדש" החלה תחרות להשגת עוד שיא חדש בשפלות מוסרית. המגיב האחרון (זה שהצטלם על רקע של מדף הספרים כדי להוכיח לעולם שהוא "אינטלקטואל") ניצח בתחרות הזאת, לדעתי.

זמן רב לא הבנתי למה השמאל הישראלי לעולם לא מתחבר לתרבות הערבית, הרי הערבים נראים כשותפים הטבעיים במאבק שהשמאל מנהיל נגד הציונות. ואז הבנתי שלמרות כל הנטיות לאלימות, לשנאה אנטישמית ולשחיתות שטמונות בתרבות הערבית, הערבים פשוט לא מסוגלים להגיע לרמת שפלות הרוח של אנשי השמאל הישראלים. והערבי הממוצע נגעל מאנשים (?) כאלה לא פחות מהיהודי הממוצע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2010, 20:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לפטר? הנ"ל למיטב הבנתי מוגדר כחייל. הלא כן אלעד?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "צריך לפטר אותו מהעבודה שלו..."

ואם חייל בתפקיד שמנתי למדי עוסק בהפצת דעות רדיקליות ועוסק בלהצדיק רצח יהודים וללגלג על אלה שעל חשבונם בונה הפראזיט קריירה - ראוי שיזכה לפחות למכסת הכלא של מניפי השלטים מכפיר. רק שבתור עונש חינוכי לקריקטורה הזו הייתי מציע לא 'להדיח אותו מתפקיד לוחם' אלא להפך, לשלוח אותו לחטיבת כפיר. אפילו כאפסנאי או ש.ג שישלים את ימי שרותו.

מי שצריך בעיקר לעמוד למשפט הוא כמובן מפקד גלי צה"ל. האיש לובש מדים ומתחזק תחנה אנטישמית אשר מהווה במה פתוחה לכל דובר של ארגון טרור. 'הבית של חילי סוריה' במקרה הטוב. לשפוט, להעניש ולסגור.

מזלו ושלא כתב דברים דומים על רצח רבין. סביר להניח שבמקרה כזה כבר היה שר שירי שב"כ יחד עם פרלמן.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-09-2010 בשעה 21:01.
ישן 03-09-2010, 17:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "למרות שאני לא מסכים עם ההתנפלות על גל"צ, אני בהחלט בעד פירוקה"

לא יודע. קשה מאוד להתמודד עם אנשים שטוענים כל מיני דברים נגדינו, אחרי שה Israeli army radio מצוטט בגאון ע"י רשתות זרות - לך תסביר שאין לך אחות, וגל"צ ממומנים ע"י הצבא, אבל הם לא קולו של הצבא. במובן הזה, גל"צ עושים נזק אדיר, במיוחד דרך ההתנהגות הלא עיתונאית של חלק מהמגישים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 03-09-2010, 22:02

גל"צ כבר מזמן אינם תורמים לחילים שאינם בגל"צ מאומה שלא יכולה לתת רשת אחרת
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "לא יודע. קשה מאוד להתמודד עם..."

אם הבעיה היא שמירת תדרים ומוסיקה צעירה - אפשר לוותר לחלוטין על תוכניות החדשות והאקטואליה ולהסתפק בכך.

אני חייב לומר שגם תוכניות הד"שים שכאילו נעשו למען החילים - הגעילו אותי כבר בהיותי חייל. בלטה בהן התנשאות וסליחה על הבטוי גם גזענות לא מבוטלת של ילדות שמנת חמוצה שמובילות את התוכניות לכיוון המחשבה שכל מה שמענין אמא של חיל צנחנים מנתיבות זה לדבר על חאריימה ולהגיד כפרה ושהציגה לא אחת פלוגות של לוחמים כקבוצות בבונים הנקנות בשקל מול עלמת החן המבקרת. כל זאת כמובן בהתייחס ללפני 25 שנים ואיני יודע כיצד נשמעת קולה של אמא כיום.

כמילואימניק לא הרגשתי מעולם שהתחנה מספקת לי בידור או אמירה המבינה או מצדיקה אפילו את העשיה החשובה שלמענה אני לובש מדים. נהפוך הוא. חשתי כי התחנה מייצגת נהנתנות, אופורטוניזם ובשנים האחרונות גם פוסט ציונות מוצהרת. "דובר צה"ל מודיע", "כוחותינו שבו בשלום לבסיסם" ו"ראש המחבלים יאסר עראפת" התחלפו בנרטיב של העורף וחיש קל גם מהנרטיב של חיל העורף עברה התחנה בתוכניות החדשות לא אחת לנרטיב של האויב. תגובות צה"ל וטענות חילי צה"ל הפכו לשקולות לאלה של רוצחים ואויבים ולעיתים אף לפחות מהן בעזרת בת קול יהירה או הערה צינית. המחבלים הפכו לחמושים ורק האחים של החבר'ה עם הכפה הסרוגה שמזיעים לידך נשארו באולפני יפו בגדר 'המתנחלים'.

מוותר על הבטחות לאיזון. מי הים לא מטהרים את הירקון ו'יש עם מי לדבר' אינה מנקה 4-5 שעות רעל יומיות. פשוט לא רוצה פוליטיקה במדים. איני רואה כל סיבה לקיומה של התחנה הזו ואני בטוח שאפשר לשמח לפחות 3 גדודים של גבעתי בהפיכת תקציבה לתקציב לרווחת החייל.

וכמאמר קאטו הזקן: "אלעד צריך להשתחרר...ואת גלי צה"ל צריך לפרק!..."

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-09-2010 בשעה 22:04.
ישן 03-09-2010, 08:14

עוד פרט מצטרף לקריקטורה של האיש שמנמק רציחת יהודים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "חייל גל"צ התייחס לפיגוע על הקיר של NIF בפייסבוק - "הם רוצחים כי אתם בונים..""

אין ספק שכבר הערב נשמע את חנה מרון המוסרית עד בלי די מחרימה את גל"צ. הרי איך אמן יכול להיות בקשר עם תחנה שמעסיקה אנשים שמנמקים במלומדות את רצח בני עמו?

אבל בכדי להשלים את התמונה המכוערת העולה מהצהרתו של האדם שבמקום לשמור על המדינה עושה קריירה ומתפלמס בכמעט שמחה לאיד על מות יהודים - הנה עוד פרט: כמו רבים מאלה מהשמאל הקיצון שאינם מתיחסים להבטים מוסריים כגון וידוא הריגה לאשה יהודיה בהריון - הוא מאוד רגיש ואפילו מספיד את כלבתו האהובה בשפע של מילים חמות http://mekusharim.walla.co.il/News/...rticleID=205749

כמו בכל דת פגאנית המקריבה קורבנות אדם כך גם בשלומיזם יש איזון בעולם וחובת שמירת שווי המשקל בין הבאנג לשמגג המתבטאת בצמדים [1] רצח יהודים מול חיי כלבה [2] כליאת נערות יהודיות שלא אמרו את שמן הידוע לכל מול שחרור רוצחים ערבים [3] זכותם ההסטורית של ילדי ניגריה על ארץ ישראל מול חובת הגויים לכלוא קצינים בצה"ל.

ושוב: מי שצריך להשפט הוא לא רק המכונה חיל אלא גם מפקד התחנה. זו שערוריה שיממה חלפה וטרם שמענו כי מפקד גל"צ ברר את הפרשה ובהתאם לנסיבות שפט את הנ"ל. זו קריצה ומתן לגיטימציה לעשבים שוטים שהם לא פחות מסוכנים מאלה שהשב"כ רודף אחריהם על הגבעות.

כמו שאמר קאטו הזקן: "ואת גל"צ צריך לפרק..."
ישן 03-09-2010, 08:52

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=.ישראלה היפהפיה] כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
כמדומני הציטוט המדוייק היה:

...

2200 שנים מאז שהשתחררתי מהלגיון, לך תזכור...

* אין לי ספק שהכל מיתוס ושהנאומים של הקאטו הזה היו טרחניים וצפויים, הוא בטח שלף בטויים פלצניים ממילון אבן-קיסר [גרסת בטא יצאה לפני שיוליוס נולד], דיבר בלחישה כדי שכולם יתאמצו לשמוע וגלש לזמן של הח"כ שאחריו. החבר'ה באולם היו נרדמים או מהמרים אם 'יגיד או לא יגיד'...

נ.ב

רק כעת אני רואה לפי לאטמה כי נאום החדווה והדאחקות בענין רצח יהודים עלה בדף הפייסבוק של הקרן לישראל חדשה. האם זה אומר שבישראל החדשה - רצח של יהודים יהיה מן סוג כזה של בדור תרבותי? משהו מוסרי שכזה שאמן יכול לחיות עמו בסבבה? או שאולי זה נוגע רק ל'יהודים שבנו בית', [העברתי תהיה בנושא ל'פ-ת-ו-ח' פינת המוסר של אנה האמנית בגלי צה"ל]

האם יש עוד כאלה שאינם מבינים לאן הקרן הזו מובילה?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-09-2010 בשעה 09:08.
ישן 03-09-2010, 09:22
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה רציני בשאלה האחרונה שלך?
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]כמדומני הציטוט..."

טוב... בעצם נראה לי שלאור דרך החתחתים שעובר מי שעובד במקצוע שלך אולי באמת לא יצא לעבור בשירות/שימור/שדידת לקוחות (שזה אותו הדבר). מי שכן יצא לו לבלות משמרות ערב בקול סנטרים, ובטח אחד כמוני שאפילו היה קואוצ'ר (שזה רב נוכל שמלמד את הנוכלים החובבנים איך להפוך מתחמנים לרמאים, אבל להחשב לישרים) של כאלה, יודע שלמרות שאומרים ש"תמיד יהיו פראיירים חדשים שיפלו בפח" זו אמירה מאוד לא נכונה...

הנכונה צריכה להיות: "כמעט את כל בני האדם אפשר להפיל בפח ע"י מניפולציה מאוד זולה".

ולמה? כי ככל שאתה "נורמטיבי" יותר כך קשה לך יותר להאמין שבאמת ישנם אנשים שבקור רוח ידפקו אותך. וגם כאשר אתה נתקל בכאלה, אתה כל פעם מחדש בטוח שזה שנתקלת בו הוא סטיית התקן ("העשב השוטה"), מה שאומר שסטטיסטית מעכשיו צפויים לך חיים חסרי דאגות, מאחר ומה הסיכוי שתתקל בשני מניאקים מניפולטיביים באותה שנה?.... זה השלב שבו אתה מזיז את העשב השוטה הצידה, מגרד את הכוויה שנגרמה לך מהנוזל החומצי שהוא מפיק, וממשיך ללכת בערוגת העשבים השוטים, משוכנע שזה מרבד דשא של גן אנגלי.

או במילים אחרות: הקרן החדשה יכולה לעבוד על רוב רובם של האנשים, כמעט כל הזמן. ולמה? כי כולנו חונכנו שאנשים שנראים כמו הזאטוט חמיש הזה הם ה"גוד גייז".

ישן 03-09-2010, 12:36
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
זה מאוד מצחיק אותי לקרוא את התגובות הללו
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "דקויות שאינן מעניינו של האדם הרגיל"

אתם אשכרה כותבים כתב כאילו מדובר באיזה מישהו בכיר בתקשורת הישראלית. כפי שכתבתי,
האשכול היה נפתח ממילא עד להבנה בפרטי עם מאיר. האיש איננו כתב ולא מתקרב לזה, אלא
חייל בתחנה שממלא תפקיד מגוחך בסרטייה (רואה הרבה דיסקים אם זה אומר לך משהו...).

אני לא הייתי מעלים את האשכול הזה בשום פנים ואופן ואני עוד אולי אפנה לממונים כדי שיבדקו את
השטויות שהחייל כתב. ועדיין - הוא חייל ולא כתב - זה מאוד משנה. יש בגל"צ גם טבחים, אז גם
אותם תהפכו לכתבים? ברור לי שגל"צ היא שנואה (כאילו שגופי תקשורת אחרים לא) בפורום, אבל
לא צריך לשקר בנוסף לכל. האיש כתב משהו חמור (יותר נכון הילדון), אבל הוא לא ממש מייצג את
התחנה.

ישן 03-09-2010, 12:41
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בוודאי שאני לא חושב שאתה נהנה לקרוא דברים כאלה. אף אדם שפוי לא נהנה
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לדעתי אין מישהו בכיר שיודע על הדבר הזה ואני אעשה את חלקי כדי ליידע אותם"

לקרוא את דבריו של נער טיפש שמוצא צידוקים לרצח ווידוא הריגה של חפים מפשע כולל אשה בהריון מטווח 0 - כל זה רק כי "בונים" .

אנא עדכן אותנו בהמשך ההתפתחויות.

עוד הערה : קח בחשבון שמה שברור לך לגבי מעמדו של הבחור בגל"צ לא ברור לכלל ציבור הגולשים, אני עשיתי חיפוש על האריאל הזה וראיתי כמה כתבות ספורט שלו לפני שפרסמתי את הכתבה. מבחינתי - זה אמר שהוא כתב ספורט, לא היה לי שום מידע על עבודתו בסרטייה ולכן אי אפשר לומר שהכותרת הייתה שקרית מלכתחילה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-09-2010, 15:40
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אילו אתר לאטמה הרציני היה בודק את מקור החייל
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "בוודאי שאני לא חושב שאתה נהנה לקרוא דברים כאלה. אף אדם שפוי לא נהנה"

כמו גוף תקשורת אמיתי - לא היינו מגיעים למקרה המביך והמיותר הזה. זה לא עשה טוב גם לאתר לאטמה
הרציני. מה לעשות ששום גוף תקשורת מוכר לא פרסם את הדבר הזה, בטח ובטח אם יפורסם בעתיד - לא
יכתבו עליו שהוא כתב.

עזוב, אתר לאטמה הרציני עשה פאשלה, פורומים אחרים פרסמו את זה גם (שכידוע הם לא מי-יודע-מה
רציניים) ומה שקרה זה שהרבה שוחרי דם עלו על המקרה כאילו גל"צ עוד יתנו לחייל צל"ש (ואתה עם אחת
ההודעות האחרונות שלך ליגלגת על היכולת של טוניק לטפל בעניין - כי "גל"צ שמאלנים מניאקים אוהבים
ערבים").

בקיצור, הוא אומנם היה חתום על כמה כתבות באתר של גלי צה"ל אבל הוא לא כתב. זה שלבד הסקת
(ואחרים) שהוא כתב זה לא בעיה של אף אחד. הוא לא כתב והוא לעולם לא קיבל קרדיט של כתב ברדיו.

ולכן יש אתרים רציניים כמו לאטמה שיכולים לפרסם בולשיט כי אין עליהם פיקוח ויש גופי תקשורת "לא רציניים"
שלא יכולים לפרסם מה שבא להם כל רגע ורגע.

ישן 03-09-2010, 17:51
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זה סוג של חדשות, כן, אבל ההכתמה המכוונת של גל"צ כולה נובעת משנאה בלבד"

המקרה של עדן אברג'יל קיבל כותרות בין לאומיות בגלל ההתייחסות של התקשורת הישראלית. בהתחלה ההתייחסות לזה היתה בחצי ביטול. השינוי בא בעיקבות החפירה של אמצעי התקשורת הישראליים, כאילו זה מינימום מקרה של עינויים בכלא של סדאם - הקורלציה היתה ברורה מאוד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 03-09-2010, 16:19

צריך להדגיש כי הויכוח למרות שהוא עקרוני - הוא ממש לא אישי.
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אילו אתר לאטמה הרציני היה בודק את מקור החייל"

אמרת וגם ברור שדעתך על החיל ומעשיו כדעתי. רק שדעתך על גל"צ קצת טובה יותר ואני טוען שלא רק העכבר הוא הגנב אלא גם החור.

מנימוקיך עולה כי גל"צ לא נותן למקרה הרע הזה של חיל גל"צ את אותה תהודה שנתן למקרה החילת ותמונות הפייסבוק רק בגלל שהוא 'גוף רציני'.

מובן וברור שלגל"צ משאבים כספיים גדולים יותר בכדי לבחון דקויות כמו האם חיל בסרטיה החתום כמסייע בכתבות ספורט הוא אכן כתב או לא מוגדר ככזה. ניחא שגל"צ לא עושה שימוש קבע במשאבים אלו כאשר הוא משמש שופר תעמולה לערבים ולשמאל בהביאו ידיעות חד צדדיות. אבל האם זה העיקר בפרשה שלפנינו?

ממש לא...

אם אני מבקר את ראזי ברקאי על ראיון נינוח עם מחבל שהוא ראש הזרוע הזועמת של נמרי קלקיליה ומסתבר כי האיש הוא בעצם סגן ראש הזרוע השולית בהרבה של פנתרי טולכרם - האם הבקורת הופכת לבולשיט?

האם זה מה שהופך את לאטמה וקרוליין גליק על שלל הציטטות שהובאו בפניך לגוף לא רציני? נו באמת...

איזה פיקוח אתה רוצה שיהיה על לאטמה? של יעל דן או של רזי ברקאי? זהו גוף התקשורת היחידי שמפרסם בקורת תקשורת מימין. מבחינתי כהדיוט - אדם שגל"צ אישר חתימתו בצד כתבות באתרו הוא חלק מהמערכת. ממש כשם שאזרח שמוכה ע"י שוטר אינו מתענין בזוטות אודות מעמדו של לובש המדים [צוער, מתנדב וכו'].

אני חושב שאתה כמי שנמצא בתחנה רואה מגוון של אנשים משלל תוכניות ותפקידים ומתרשם מפלורליזם אבל עליך לזכור כי מבחינתנו כקהל מאזינים - פחות מעשרה אנשים מהווים את החזית הפוליטית של התחנה. רצועת החדשות והאקטואליה, המהדורות והמבזקים - הם פניה הפוליטיים הקיצוניים של התחנה גם אם עורך תוכנית הכלכלה הוא ימני ועוזר ההפקה של רזי הוא מקרית ארבע.
ישן 03-09-2010, 16:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הבחור המסכן הוא סימפטום לתופעה עתיקת-יומין שקיימת במקום העבודה שלו...

במקום שבו ריבחי רנתיסי מרגיש כמו בבית,
במקום שבו תכנית הבוקר תוקפת את שלום עכשיו משמאל על שזנחה את העתירה להריסת בתיהם של שני קצינים שנפלו בקרב,
במקום שבו אחת המגישות היותר מזוהות פוליטית בישראל מספרת לנו שלא תעלה על דעתה להשתמש ברדיו כדי לקדם אג'נדה שלה,
במקום שמוגדר כיחידה צבאית, אבל מעסיק שדרים שמודים בפה מלא שהשתמטו משירות בצבא,
במקום שבו כל מועסק עם כיפה הוא סוג של קוריוז שרצים לדווח עליו במדורי ברנז'ה,

במקום כזה, חפ"ש בכל תפקיד שלא יהיה, שכותב שטויות אולטרה שמאלניות - הוא באמת לא תופעה
שצריך להתרגש ממנה.

גל"צ כיישות היא בעייה. מאז ומתמיד היה מדובר באנומליה, אבל בשנים האחרונות זה כבר הפך לבדיחה
עצובה: כלי תקשורת עם אפס אמינות, שמגישיו הבכירים עושים בו כבשלהם במטרה לקדם אג'נדות פוליטיות
של מחנה אחד ויחיד, ושאיש לא באמת יכול להסביר למה הם קיימים כיום (פעם היה צורך בתכנית
רדיו כדי שהחיילים בבסיס הרחוק ישמעו ד"שים מהבית. יופי. היום זה גם ככה קיים רק בתכנית אחת,
ולחיילים יש סלולר...), מעבר למציאת מקום שירות אידיאלי לבנים-של, והסדרת עוד כלי תקשורת
ממומן-ציבורית עבור אותם עשרות אנשי ברנז'ה שעושים כסאות מוסיקליים בין כלי התקשורת השונים...

החמיש הזה הוא פיון קטן ומושתן. ביום שבו יטפלו בתופעה של ראיונות עם רנתיסי, והפיכת "בצלם"
למקור המידע הבלעדי למתרחש באיו"ש, יהיה טעם לטפל באיזה חייל (בכל תפקיד שלא יהיה, כאילו
שהכתבים שם הם כולם האובייקטיביזם העיתונאי הצרוף...), שכתב שטויות בפייסבוק...
ישן 03-09-2010, 16:51
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הבחור המסכן הוא סימפטום לתופעה עתיקת-יומין שקיימת במקום העבודה שלו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori

גל"צ כיישות היא בעייה. מאז ומתמיד היה מדובר באנומליה, אבל בשנים האחרונות זה כבר הפך לבדיחה
עצובה:.. כ, מעבר למציאת מקום שירות אידיאלי לבנים-של, והסדרת עוד כלי תקשורת
ממומן-ציבורית עבור אותם עשרות אנשי ברנז'ה שעושים כסאות מוסיקליים בין כלי התקשורת השונים...

אוסיף רק שלמרות סלידתם של אנשי השמאל הקיצוני מה"מיליטריזם הפושה בחברה הישראלית ואוכל בה כל חלקה טובה", למרות הסירוב להכניס קציני צבא לשיעור בודד בבית הספר, למרות המחאה נגד כל פעילות צבאית גדולה כמו עופרת יצוקה או קטנה כמו המשט, למרות מימון והפעלת ארגונים "לשינוי חברתי" כמו פרופיל חדש שמטרתם "אזרוח החברה בישראל" מעולם לא שמעתי מהשמאל הקצוני אפילו רחש מחאה קל על העובדה שמדינת ישראל מאפשרת לצבאה להפקיע את גלי האתר לטובת תחנה צבאית הקובעת תכנים ומשדרת אותם לכלל הציבור. הם יודעים מדוע.

הרדיו של החיילים, עאלק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר