לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2011, 18:08
  guxmo guxmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ran321 שמתחילה ב "אבל כיפת הברזל נראה לי שכן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ran321
והבעיה שנראה לי שמאבחן ביטחוני זה גם משעמם לא מתגמל ומסוכן

אתה צודק בהחלט. אני ממליץ לך לנקוט בכל הצעדים הדרושים על מנת להמנע מלהגיע לתפקיד הזה שהוא מהגרועים שיש לצה"ל להציע.

התפקידים בנ"מ נהנים מביקוש גבוה למדי, ולא בכדי. מדובר על תפקידים קרביים נוחים בד"כ ובעלי סיכון נמוך יחסית, אך עם זאת מאוד מעניינים וחשובים. התפקידים כוללים תפעול מערכות נשק מתוחכמות נגד מטוסים ונגד טילים והממלאים את התפקידים נושאים באחריות רבה לבטחון המדינה.

לגבי המשתמש FOXXX, אל תתייחס למה שהוא כותב. מדובר בספאמר שנשכר על ידי צה"ל על מנת שיתחזה למלש"ב ויכתוב בפורומים כדי לקדם את האג'נדות של צה"ל, לשווק תפקידים בלתי מבוקשים דוגמת שריונר ומאבחן ביטחוני, ולהוריד מערכם של תפקידים הזוכים לביקוש עודף (ראה הודעותיו, וגם את אלו של המשתמש ZRPR, גלגולו הקודם של FOXXX בפרש).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2011, 21:08
  FOXXX FOXXX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.11
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי guxmo שמתחילה ב "מנהלי הפורום, או לפחות חלקם,..."

הם דווקא לא משתפים פעולה עם הספאמרים בגלל זה אתה הורחקת לאיזה שבועיים אחרי שהספמת כל דיון עם הטענות האידיוטיות שלך על כך שאני מתחזה או מפרסם או משהו כזה, שפתחתי אז דיון בקשר למנילה שהיתה לי אז שהיתה גם די מוגבלת כמו של הבחור פה עם מאבחן ביטחוני נ''מ תותחנים איסוף ושיריון.

אז התלבטתי בין מאבחן כי חשבתי שעם לא ח'יר אז עדיף שיהיה פחות קרבי ואז החלטתי לשנות לשיריון. מזה כמובן אתה הסקת שאני מנסה לפרסם את שיריון כמו איזה כסיל.

כמו שכתבת על מישהו ששאל בקשר לקניית כומתה של מג''ב שהוא מפרסם את מג''ב ובחורה ששאלה משהו על שק שינה לצבא שהיא מפרסמת חנויות של שקי שינה.

אתה דפוק בשכל או משהו. רציני יש לך בעיות
ישן 26-02-2011, 20:05
  FOXXX FOXXX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי guxmo שמתחילה ב "[QUOTE=ran321] והבעיה שנראה..."

אה ונ''מ זה כן תפקיד מבוקש?

ימפגר אני יודע מה אני אומר לו. נ''מ זה תפקיד שהוא לא פעיל.בכלל. כיפת ברזל עוד לא נכנסה לשימוש. איזה שימוש במערכות יא פיגור שכלי? לא היה שום מטוס שניסה לתקוף פה מאז מלחמת לבנון. זה תפקיד שהוא ''על הנייר'' ואיזה ביקוש גבוה ימפגר? לנ''מ יש את אחד הביקושים הכי נמוכים בצה''ל. זה תפקיד שאף אחד לא רוצה לקבל בחיים. חבר של אח שלי בתפקיד הזה והוא סיפר שהוא סובל שם רצח כי מריצים אותם בטירונות כמו כל הקרביים רק שאין לזה מטרה הם בפועל לא עושים כלום אחר כך וסתם נשארים שם שבועות לפעמים רחוק מהבית. זה התפקיד הכי מסריח שיש.

וחילוץ והצלה עוד יותר. למה כי זה בכלל בכלל לא פעיל. מתי יש לך רעידות אדמה ודברים כאלה פה? לא הרבה. יכול להיות שזה מעניין במקרה הצורך אבל הם בקושי פעילים. גם כן לא שמעתי על בנאדם שמבקש את זה במנילה שלו אתה חי באיזה סרטים עם אתה חושב שאלה תפקידים מבוקשים בכלל.

בגלל זה מבין אלה אז עדיף מאבחן אמנם זה חרא לעמוד כל היום באותו מקום אבל זה פחות חרא מלשבת על התחת ולא לעשות כלום בכלל. לפחות בזה הוא כן יעשה משהו ויתרום למדינה.

וקיצר שתוק שוב חזרת עם הספאם המסריח שלך. עם היית קורא את ההודעות שלי בכלל היית רואה שהסיבה היחידה שאני בשיריון זה שיש לי סעיף פוסל יא אהבל אני בכלל מת להיות ביחידת ח'יר מובחרת. עלק לפרסם את שיריון. כנראה שפספסת את הדיון שלי ששאלתי עם אפשר לעבור אחרי השירות ליחידה מובחרת.

אהבל כזה אלוהים...

נערך לאחרונה ע"י FOXXX בתאריך 26-02-2011 בשעה 20:19.
ישן 26-02-2011, 20:31
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
מבולבל
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי FOXXX שמתחילה ב "אה ונ''מ זה כן תפקיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FOXXX
אה ונ''מ זה כן תפקיד מבוקש?

ימפגר אני יודע מה אני אומר לו. נ''מ זה תפקיד שהוא לא פעיל.בכלל. כיפת ברזל עוד לא נכנסה לשימוש. איזה שימוש במערכות יא פיגור שכלי? לא היה שום מטוס שניסה לתקוף פה מאז מלחמת לבנון. זה תפקיד שהוא ''על הנייר'' ואיזה ביקוש גבוה ימפגר? לנ''מ יש את אחד הביקושים הכי נמוכים בצה''ל. זה תפקיד שאף אחד לא רוצה לקבל בחיים. חבר של אח שלי בתפקיד הזה והוא סיפר שהוא סובל שם רצח כי מריצים אותם בטירונות כמו כל הקרביים רק שאין לזה מטרה הם בפועל לא עושים כלום אחר כך וסתם נשארים שם שבועות לפעמים רחוק מהבית. זה התפקיד הכי מסריח שיש.

וחילוץ והצלה עוד יותר. למה כי זה בכלל בכלל לא פעיל. מתי יש לך רעידות אדמה ודברים כאלה פה? לא הרבה. יכול להיות שזה מעניין במקרה הצורך אבל הם בקושי פעילים. גם כן לא שמעתי על בנאדם שמבקש את זה במנילה שלו אתה חי באיזה סרטים עם אתה חושב שאלה תפקידים מבוקשים בכלל.

בגלל זה מבין אלה אז עדיף מאבחן אמנם זה חרא לעמוד כל היום באותו מקום אבל זה פחות חרא מלשבת על התחת ולא לעשות כלום בכלל. לפחות בזה הוא כן יעשה משהו ויתרום למדינה.

וקיצר שתוק שוב חזרת עם הספאם המסריח שלך. עם היית קורא את ההודעות שלי בכלל היית רואה שהסיבה היחידה שאני בשיריון זה שיש לי סעיף פוסל יא אהבל אני בכלל מת להיות ביחידת ח'יר מובחרת. עלק לפרסם את שיריון. כנראה שפספסת את הדיון שלי ששאלתי עם אפשר לעבור אחרי השירות ליחידה מובחרת.

אהבל כזה אלוהים...

אתה לא חושב שהגישה שלך היא קצת מוגזמת ואפילו יהירה? מאיפה לך מה צריך ולא צריך, אתה כבר קבעת שחילוץ והצלה לא פעיל, "מתי יש לך רעידות אדמה ודברים כאלה פה?"- קביעה הזויה.
כנ"ל לגבי מה שכתבת על נ"מ שאגב הביקוש לשם הוא בכלל לא נמוך כמו שכתבת,ומן הסתם אם הביקוש היה כה נמוך הוא היה מקבל כי הוא סימן נמ בעדיפות ראשונה..
לא נראה לי שתיהיה ביחידת חי"ר מובחרת לפני, אחרי או מתישהו בזמן השירות, ולא בגלל הסעיף הפוסל..
העיקר- הכל "תפקידים חרא" חוץ מיחידת החי"ר המובחרת, ואתה יודע..

ישן 26-02-2011, 20:44
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
מה זה קשור בכלל לשטויות שרשמת?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי FOXXX שמתחילה ב "זה לא יהירות זה מציאות אתה..."

ואני אומר את זה בלי שום רצון להעליב.
גם לדעתי נמ לא מעניין, זה בכלל לא קשור. אני דווקא חושב ששיריון מעניין, כמה שהמילה מעניין יכולה להיות מתאימה, למה חי"ר כן מעניין? או להיות לוחם בסיירת מובחרת? או לשרת על סטי"ל בחיל הים? אנלא יודע כמה המילה מעניין מתאימה ובכלל, עוד לא עשיתי שום תפקיד בצבא אז אני באמת לא יכול לומר.
אבל אני כן יכול לומר שחילוץ והצלה, וגם נ"מ הם תפקידים שמן הסתם קיימים בשל צורך, אחרת הצבא היה מבטל אותם לא? הקביעות שלך היו פשוט לא נכונות, לוחמי חילוץ והצלה וגם נ"מ מן הסתם עושים את מה שהכשירו אותם, לא היו מגייסים אם לא היה צריך, וזהו, לא פעיל? גם שיריונרים לא נלחמו הרבה זמן במתאר המקורי שהוא לחימה בטנקים, כרגע גם נ"מ ואם אני לא טועה גם פלח"צ תופסים בין היתר קווים, אבל תסכים איתי שלא סתם משקיעים בהם בהכשרה למשהו אם לא היו חושבים שיש צורך.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 26-02-2011 בשעה 20:47.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר