לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2011, 17:03
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מחאה פוליטית? ברוך מרזל: "מזדהה עם המפגינים. בנושאים חברתיים אני יותר שמאל משמאל"

מאות פעילי ימין יצעדו הערב במרכז מחאת האוהלים, ועוד לפני תחילת הצעדה הגיע למקום פעיל הימין הקיצוני ברוך מרזל, שהביע תמיכה במאבק הדיור.

בצעדה, שתצא מכיכר הבימה, משתתפים נציגי התנועות "בני עקיבא", "אם תרצו", "רעננים", "ישראל שלי", וכן ועד שכונות דרום תל-אביב. לצד הדרישה למצוא פתרון למשבר הדיור, קוראים המפגינים לממשלה להוזיל את מחירם של מוצרי יסוד.

זמן קצר לפני ההפגנה, הגיע מרזל למאהל ברוטשילד ופרש את משנתו המדינית והחברתית: "אני נמצא כאן להבעת הזדהות עם המפגינים. גם אם הדעות שלנו חלוקות בהרבה מאוד נושאים, המאבק שלהם צודק. בנושאים חברתיים אני יותר שמאל משמאל. הייתי בהפגנה נגד העובדים הזרים כי אני חושב שבמקום להביא זרים לכאן, צריך שישראלים יעבדו בעבודות האלו. אם הממשלה תאשר בניות הרחבה בירושלים, בעיית הדיור יכולה להיפתר".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4104129,00.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-08-2011, 18:31
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מרזל: "רוב הציבור שיושב במאהלים הוא לא ציבור שמאלני"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "מחאה פוליטית? ברוך מרזל: "מזדהה עם המפגינים. בנושאים חברתיים אני יותר שמאל משמאל""

למחאת האוהלים הצטרפה היום (רביעי) דמות שככל הנראה לא היתה צפויה להגיע למקום - ברוך מרזל. בראיון לערוץ 7 סיפר מרזל כי "סיעת האיחוד הלאומי החליטה שהיא מצטרפת למחאה ושלחה מכתב לביבי שכמובן התעלם מהדברים. לכן היום החלטנו להצטרף בנוסף לנקודות נוספות, גם למאהל ברוטשילד. יש פה 100 איש שהגיעו והחלו בהקמת בית כנסת ובע"ה יביאו לחיזוק יהודים וקירובם לאביהם שבשמים".

"רוב הציבור שיושב במאהלים הוא לא ציבור שמאלני", הדגיש מרזל והוסיף, "הרי אם מעלים את כל השמאלנים לאוטובוס נשאר עוד מקום לנוסעים נוספים. אין כמעט שמאלנים בארץ והציבור במאהל הוא ציבור כללי" קבע מרזל.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/223877
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-08-2011, 23:38
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "ברוך מרזל הוא טוב לכלום"

המשקל של מרזל בציבור הוא כמנדט אחד אם הוא עובר את אחוז החסימה. לבד הוא לא עבר/עובר ולכן נטמע באיחוד הלאומי.
אבל האמירה הכללית נכונה ולא חדשנית, רוב תנועות הימין הציוני/דתי בארץ קרובות בהרבה לשמאל החברתי מאשר לימין הכלכלי. בערך כל מה שמימין לישראל ביתנו וחלק ניכר מהאלמנטים של הליכוד (עיקר תאבי הבצע/מושחתים מצאו את מקומם הטבעי בקדימה).

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 03-08-2011 בשעה 23:41.
ישן 06-08-2011, 00:01
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שהתירגום של לאומני-סוציאליסטי הוא נאציונל סוציאליסטי? בהחלט
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אתה אומר מה שאני חושב שאתה..."

ולא, אני לא קורא למרזל "נאצי" ולא משווה אותו לנאצים. אני לא מחבב אותו, בלשון המעטה, אבל הוא לא ראוי לכינוי "נאצי". צריך לעבוד מאוד קשה אצלי בשביל "להרוויח" את הכינוי הזה או ההשוואה הזו. המפלגה הנאצית לא בכדי קראה לעצמה "לאומנית-סוציאליסטית". מבחינה חברתית-כלכלית אכן היו לו מאפיינים סוציאליסטים ששולבו עם לאומנות קיצונית. בכך הם לא נבדלים מכמה משטרים אחרים, זה של מפלגת הבעת של ידידינו העסוק מצפון. המפלגה הנאצית בגרמניה שילבה גם גיזענות מוסדית קשה ואג'נדה של השמדת עם. לזה, הבעת' עדיין לא הגיע. לפחות לא פורמלית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר