לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2011, 20:17
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי chicken שמתחילה ב "במדינה בה שופטת 'מתסחבקת' עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chicken
במדינה בה שופטת 'מתסחבקת' עם ארגון כמו עדאלה, ונציגי עיריה מחלקים מגנים לטרוריסטים, אי אפשר לצפות שתהיה הרתעה מינימלית כלפי ערבים. כתבות כאלו מרתיחות לי את הדם - ולו בשל חוסר האונים.
התקשורת לא תעלה את הנושא לסדר היום, המשטרה חסרת יכולת / רצון לטפל, בתי המשפט הם בדיחה, והאזרח שיעז להגן על עצמו יושלך למאסר.

כרגיל, המשטרה אשמה. אני לא אצא נגד הטיעונים שלך על הארגונים האחרים, אבל דווקא המשטרה היא בין הגופים היחידים, שכן משקיעים מאמצים וכן יש להם רצון לפעול נגד תופעות כאלה.

לא שאני מאמין לכל מילה שכתובה בכתבה המגוחכת הזו, אבל זה חלק מימנה:
ציטוט:
כדי להילחם בתופעה החליטו בעירייה ובמשטרה להכניס תוכנית עבודה חדשה, בו יתוגברו הניידות בשכונות המועדות בשעות הערב ובכלל. "נעשית כל העת פעילות גלויה וסמויה של כלל כוחות התחנה במקומות הרלוונטיים", סיכמו במשטרה.

אם המשטרה טוענת שהיא מתגברת הפעילות שלה בדרך כזו או אחרת, אז אני מאמין לה לפחות במקרה הזה, כי אני בעצמי רואה שעושים את זה בישובים אחרים וזה עוזר להוריד את רמת הפשיעה הכללית. ואם זה עוזר באופן כללי, אז אני מניח שזה ירתיע גם ערבים מלפעול באזורים האלה בעתיד, או לפחות יוכלו לתת מענה לאירועים כאלה בזמן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר