לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2013, 15:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
וואלה: "אישום: תושבי ירושלים ניסו לאנוס אישה בליל הסילבסטר"

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד זהר גיאת, הגישה היום (שלישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר כנגד עללא מקיה ואיהאב סיד אחמד, תושבי ירושלים בני 19 ו-20, בגין ניסיון אינוס, חטיפה לשם חבלה חמורה ואיומים של בליינית תושבת תל אביב.

http://news.walla.co.il/?w=/22/2604814

-----------------------------------------------------------------

בכל פעם שנראה שנקבע שיא חדש לאבסורד של השיח האורווליאני בתקשורת שלנו, מגיע מישהו (לרוב טמקא, וואלה או הארץ) ומעלה במעט את הרף. ובכן, "תושבי ירושלים" ניסו לאנוס אישה בליל הסילבסטר. אני גר בי-ם ואני מכיר עשרות רבים של אחרים שגרים פה, ולכולנו אליבי מצויין לסילברסטר...
אני מבין שמאוד חשוב לוואלה לא לכתוב "ערבים", אבל אין להם שום זכות להכפיש קבוצות אחרות בשם הפוליטיקלי-קורקטיטיס שגורם להם לזה. שיתכבדו וימציאו מילה שציבורים אחרים לא משתייכים אליה.

כל הניסיונות הללו להסתיר את התופעות העברייניות שקיימות בקרב אוכלוסיות אהודות-תקשורתית (בעיקר ערבים ומסתננים), רק גורמות לכך שכאשר צעיר לא-ערבי באמת אחראי לאונס, איש לא יודע מכך. 90 אחוז מקוראי העיתונים כבר למד להניח שאם בוצע אונס, זה כנראה ערבי/מסתנן שביצע אותו - בעיקר אם הזהות האתנית טושטשה באמצעות שם גנרי מטופש כזה או אחר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2013, 16:41
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בוודאי שאתה אנטי דמוקרט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
בוודאי שאתה אנטי דמוקרט ומתנגד לזכות הציבור לדעת - אתה בעד להסתיר זהויות של מבצעי פשעים, ובכך להזהיר את הציבור.

אני לא בעד להסתיר שום דבר. אני פשוט לא חושב שהמידע הזה רלוונטי בשום צורה, ולכן אני לא רואה שום סיבה שצריך לציין אותו.
האם אתה בעד פרסום כל המידע? איפה הביקורת שלך על זה שלא כתבו מה צבע השיער שלהם?! מה לגבי דגם המכונית בה הם נוהגים?!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אל תבלבל ת'מוח לגבי גזענות - אתה חושב שלשנוא את העם שלך ולהתחנף הופך אותך לפחות גזען, אבלך בפועל זה הופך אותך ליותר פתטי, לא לפחות גזען...

והנה הגענו לשלב בו הימני המתלהם מתחיל לקרוא לכל מי שלא חושב כמוהו אנטישמי... ואני פתטי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אגב, ודאי שאתה מדקלם. קשה להאשיםן אותך, אגב. כשלא יודעים - הכי קל זה פשוט לחזור על דברי אחרים (או סתם להמציא, כפי שעשית כאן)...

תחליט, או שאני מדקלם, או שהמצאתי את זה בעצמי... אתה לא מצליח להיות עקבי אפילו בתוך המשפט.

ישן 08-01-2013, 17:35

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני רוצה שיהיו מודעים לסכנה -..."

חחח... תה באמת חושב שאשה יהודיה שגרה במדינה בה יש מעל מיליון ערבים, וחוששת מכל אחד מהם כאילו הוא אנס פוטנציאלי, חיה חיים טובים?
לא, אתה חכם מזה. אתה יודע מצוין שרובן המוחלט של הנשים היהודיות לא יאנסו במשך חייהן לא על ידי יהודי, ולא על ידי ערבי. אתה מבין הייטב שבכך שאתה מעודד את האג'נדה הערבופובית שלך (איזה שם יותר טוב יכול להיות לקריאה לנשים לפחד מערבים כי הם אנסים), אתה גורם להרבה יותר סבל ופחד, ממה שאתה מציל מאונס.
אבל כל זה לא מעניין אותך, כי גם אם אתה טוען שהמטרה שלך היא להזהיר נשים מפני סכנה, למעשה המטרה שלך היא לעורר פחד ושנאה גזענית, שמשרתים את התפיסה הפוליטית שלך.

ישן 08-01-2013, 18:41
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אתה רוצה שכל היהודים בארץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אתה רוצה שכל היהודים בארץ ישראל יחיו בפחד ובשנאה, כי זה מעודד את האג'נדה שלך. המציאות היא שגם אם טרור הוא אכן יותר נפוץ במגזר הערבי , עדין רוב רובם של הערבים מעולם לא התפוצצו. אדם יהודי שמפחד מכל ערבי שעולה בקיץ עם מעיל ותיק גדול לאוטובוס, הוא קורבן של אנשים כמוך, שמחנכים לשנאת האחר.

מבין את הבעיה?

אז נכון, לא כל הערבים אונסים. אבל רוב האנסים- ערבים. אם ננטרל את האונס על ידי מכר, אני בטוח שנגלה שאחוז האנסים הערביים גבוה משמעותית (אני מנטרל כי פה מדברים על מפגשים אקראיים ולא על השכר, המורה או המנהל). ולכן, הסיכוי של אישה להיאנס אם הולך אחריה ערבי ברחוב חשוך גבוה מאשר הסיכוי להיאנס אם הוא יהודי.

ישן 08-01-2013, 18:46
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אתה רוצה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
מבין את הבעיה?

אז נכון, לא כל הערבים אונסים. אבל רוב האנסים- ערבים. אם ננטרל את האונס על ידי מכר, אני בטוח שנגלה שאחוז האנסים הערביים גבוה משמעותית (אני מנטרל כי פה מדברים על מפגשים אקראיים ולא על השכר, המורה או המנהל). ולכן, הסיכוי של אישה להיאנס אם הולך אחריה ערבי ברחוב חשוך גבוה מאשר הסיכוי להיאנס אם הוא יהודי.
גזען. פויה. פיפי. קקי.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-01-2013, 21:28

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "לא, זה ממש לא יספק אותי. סביר..."

כמו שאורי כתב לך, יש שתי שכבות עניות בולטות שהורסות לך את הטיעון- חרדים ועובדים זרים (מסתננים, אגב, לא כלולים בזה..). יש פשיעה שהגיוני שתהיה אצל עניים, בדר"כ הפשיעה שקשורה לאופציה להרוויח כסף- הברחות, שוד, פריצות וכו'. ושוב- היא לא קיימת אצל חרדים, לא כפי שהיית מצפה משכבה ענייה שכמותם (אם כי ייתכן שאצלם יש יותר עבירות צווארון לבן). זה אומר שאי אפשר להתעלם מעניין של תרבות. בעוד אצל החרדים אישה חשופה שכזאת היא אולי פרוצה ושיקסע, הם לא יעוטו עליה וימששו אותה. אצל הערבים, פה ובמדינות הסובבות אותנו, ואפילו בסקנדינביה הנאורה- כן. אתה חושב שזה צירוף מקרים? אני לא. אני חושב שהתרבות שלהם קלוקלת ועבורם כל אישה חשופה/ללא מלווה היא זונה ומותר לעשות בה הכל.

ישן 08-01-2013, 21:36

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כמו שאורי כתב לך, יש שתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
כמו שאורי כתב לך, יש שתי שכבות עניות בולטות שהורסות לך את הטיעון- חרדים ועובדים זרים (מסתננים, אגב, לא כלולים בזה..). יש פשיעה שהגיוני שתהיה אצל עניים, בדר"כ הפשיעה שקשורה לאופציה להרוויח כסף- הברחות, שוד, פריצות וכו'. ושוב- היא לא קיימת אצל חרדים, לא כפי שהיית מצפה משכבה ענייה שכמותם (אם כי ייתכן שאצלם יש יותר עבירות צווארון לבן).
שתי השכבות החלשות שהצגת לא הורסות לי את הטיעון כלל וכלל.

לגבי העובדים הזרים, הרי שאלו עוברים מיונים לפני שמביאים אותם לארץ, ולכן אי אפשר להשוות אותם בשום מצב לאוכלוסיות הטרוגניות שנמצאות בארץ. לגבי החרדים, אני מניח שיש המון מקרים לא מדווחים, בגלל האופי של האוכלוסייה הזו. עם זאת, אני לא אתפלא אם אתה צודק, ואחוז מקרי האונס אצלם אכן נמוך יותר. הרי בשום שלב לא טענתי שמצב סוציואקונומי הוא הגורם היחיד שמשפיע על פשיעה מסוג מסויים בקרב מגזר מסויים. אצל החרדים יש סיבות אחרות (דתיות) שעשויות בהחלט להוריד את תדירות מקרי האונס. עדין אני בטוח שתמצא יותר מהם בקרב חרדים עניים מאשר בקרב חרדים עשירים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
זה אומר שאי אפשר להתעלם מעניין של תרבות. בעוד אצל החרדים אישה חשופה שכזאת היא אולי פרוצה ושיקסע, הם לא יעוטו עליה וימששו אותה. אצל הערבים, פה ובמדינות הסובבות אותנו, ואפילו בסקנדינביה הנאורה- כן. אתה חושב שזה צירוף מקרים? אני לא. אני חושב שהתרבות שלהם קלוקלת ועבורם כל אישה חשופה/ללא מלווה היא זונה ומותר לעשות בה הכל.

אכן סוגיות תרבותיות יכולות להיות רלוונטיות בנושאים כאלה, אך יש להיזהר בפרשנותן ובמתן משקל עודף, שכן זה פותח פתח להכללות גזעניות. אתה בעצמך נופל בזה בכך שאתה אומר "עבורם כל אישה חשופה/ללא מלווה היא זונה ומותר לעשות בה הכל." עבור מי זה "עבורם"? כל הערבים? רובם? אני מבטיח לך שלא.

ישן 08-01-2013, 21:57

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]כמו שאורי כתב..."

איכשהו גם אצל ערבים משכילים יש מקרים של רצח על כבוד המשפחה, כנראה שזה מושרש בתרבות. מי זה עבורם? חלק ניכר מהם, מן הסתם לא מאה אחוז.
אתה צודק שאצל החרדים זה נובע מעוד סיבות, וכולן מתקשרות למה שדיברתי עליו- תרבות. התרבות הערבית היא אלימה, ברברית ושוביניסטית. זה מתבטא בכך שבכל מדינות ערב יש הפרה שיטתית של זכויות אדם, נשים, מיעוטים, גייז וכך הלאה. זה מתבטא בכך שגם בארת מערבית כמו ישראל הם עדיין שבויים בתרבות הזאת. ואכן אנחנו מגיעים לנקודה- התרבות שלהם גורמת לכך שהם מבצעים יותר פשעי מין, לא העוני שלהם (שהוא רק על הנייר, כמובן, כפי שניתן להבין מהפער בין דוח ההוצאות לסקר ההכנסות של הלמ"ס, הוילות והמכוניות שלהם).

ישן 08-01-2013, 16:37

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יהיה לי יותר קל להרגיש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
יהיה לי יותר קל להרגיש סימפטיה לדברים שלך אחרי שתסנגר על כבודם של מתנחלים עבריינים באותה הנחרצות שבה אתה מסנגר על כבודם של ערבים עבריינים. כאילו, שממש תגיב בכעס כשתהיה כותרת בסגנון: "מתנחלים שרפו מכונית". הרי למה לכתוב "מתנחלים"? אי אפשר להסתפק ב"בני נוער שרפו מכונית"?

הקדמתי אותך. כבר כתבתי שאם הפשע שבוצע על ידי מתנחלים לא קשור להיותם מתנחלים, אז אין שום סיבה לציין את היותם מתנחלים:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
גם אם חרדים/מתנחלים מבצעים פשע שאינו על רקע היותם חרדים/מתנחלים, אין שום סיבה לציין את השתייכותם לקבוצות אלה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אני אישית מוכן לזה שבכל פעם שמבוצע פשע יכתבו האם האחראי הוא מתנחל, יהודי, ערבי, נוצרי או מורמוני. זה מעניין לדעת. אולי רק אני כזה.

באמת?
כלומר אם מחר יתחילו להופיע כותרות בסגנון "אשכנזי אנס בחורה מרוקאית" או "אדם שגדל במשפחה חילונית מואשם בשורה של מעשי שוד", זה יהיה סבבה מבחינתך?
מה אם בצרפת תפורסם כתבה תחת הכותרת "יהודי אנס בחורה צרפתיה"? גם זה סבבה?

ישן 08-01-2013, 20:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "בוא נדבר במספרים. אתה מנסה..."

אתה אל תגיד לי מה אני מנסה להשמיע. חוץ ממך, כולם הבינו מה אני אומר, אז אולי בכ"ז כדאי שתצניע לכת ותבדוק מהם הקשיים האובייקטיביים שיש לך בהבנת טקסט עברי פשוט...

אני אומר מה שאמרתי קודם: אונס בידי זר הוא תופעה שהערבים מהווים בה רוב. הזכרת את צרפת בהקשר של יהודים ואונס, ואני יכול לבשר שהמצב שם לא שונה בהרבה (אחוז הערבים שם עדיין נמוך יותר, אז זה פחות דומיננטי, אבל בדומה לישראל ולצפון אירופה - גם שם אנסים מסלמיים וערבים הם הכוכבים בענף...).

אחרי שתביא לי מקרה של יהודי שאנס ערביה, תהיה לך זכות להתבכיין שלא עונים לך לשאלות. העלית טענות שאין לך בדל של יכולת לגבות בעודות, אז טיפה צניעות כשאתה מדבר על עוד נושא שאין לך בו שמץ של מושג...
ישן 08-01-2013, 21:00

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה אכן אומר מה שאתה רוצה -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אתה אכן אומר מה שאתה רוצה - תוך התבזות בלתי פוסקת והפגנת בורות מביכה.

היחיד שמתבזה פה זה אתה.
האנונימיות של האינטרנט סובלת הכל, אבל אני סקרן לגבי האם היית מוכן לעמוד על במה להגיד בקום את האמירות הגזעניות שאתה אומר פה בחסות האנונימיות שלך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אתה יכול לדבר על אפס תימוכין כאשר אפילו הניסיונות שלך לערער על הטענות הללו, עלו לך בדם, ורק הוכיחו בדיוק ההיפך ממה שרצית (כבר מצאת כתבה של אונס ערביה בידי יהודי "תוך עשרים שניות"?).

אולי אני מחדש לך פה, אבל כאשר אתה טוען שתופעה מסוימת קיימת, נטל ההוכחה הוא עליך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אתה חייב להבין, אתה הרבה פחות נאור מכל אחד אחר, וזה שאתה מוכן לסכן חיי אחרות, בשביל הרצון להרגיש טוב לגבי עצמך, לא מבשר טובות גם לגבי עמוד השדרה המוסרי שלך...

אוי הטיעון העלוב הזה מיצה את עצמו לפני הפעם הראשונה שהעלית אותו.
לפי ההגיון הזה אתה יכול להתחיל גם קמפיין הפחדה שקורא לנשים לא לצאת מהבית בכלל. אחרי הכל, יש מלא גברים מסתובבים בחוץ, ו100% ממקרי האונס של נשים מבוצעים על ידי גברים. אתה תומך בקמפיים כזה אורי? כי אם לא, אתה מסכן פה חיים של נשים! תחשוב על הנשים שאתה מכיר ואוהב לפני שאתה פוסל קמפיין כזה...

ישן 08-01-2013, 18:44

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "לא יודע... מסיבה כלשהי אני לא..."

הבדל דק- במקרים של אדם מפורסם שהתמנה לתפקיד כלשהו, מציינים את שמו. אברהם ליבוביץ מונה לדירקטוריון סיטי בנק.
במקרים של אונס- לא מפרסמים אף פעם את שם האדם בכותרת, לכן לא תראה גם משה חיים אנס מטיילת ולא מוחמד מחמוד אנס טרמפיסטית.

בנוסף- יש עניין ציבורי לציין את מוצאו של האנס. ולמה? כי זה מצביע על תופעה. ובתופעה הזאת צריך לטפל. כמו שצריך לטפל, אגב, ברצח בנות זוג שמשום מה נפוץ יותר לדעתי אצל אתיופים מאשר בקרב הצברים. זה נובע ממשהו, ולהסתיר אותו בשם ה-PC לא יעזור לא לנשים יהודיות ולא לרעיות אתיופיות.

ישן 08-01-2013, 16:34
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אוקיי, קבל אתגר - מצא לי מקרה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אוקיי, קבל אתגר - מצא לי מקרה של אונס של ערביה בידי ערבי...
אתה טוען שאין שום מימד לאומני - אז יאללה, מצא לי כתבה על אונס ערביה בידי ערבי. קח ת'זמן, בני - פעם קודמת שהזדרזת הבאת הוכחה הופפוכה ממה שרצית...
חה. עוד נגלה שיהיה יותר קל למצוא מקרה של אונס ערביה בידי יהודי...

(לא באמת. ידוע שיהודים הם גזענים ומסרבים לאנוס ערביות. ככה אמר וטל ניצן, פרופסור אייל בן ארי וד"ר עדנה לומסקי פדר...)

ישן 08-01-2013, 17:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "LOL לקח לי בדיות עשרים שניות...."

LOL, ספר לסבתא שחיפשת בגוגל עפ"י "תושבת הכפר" ו"נאנסה". באותה מידה אתה יכול לספר שחיפשת עפ"י שמו של הכתב יחד עם התאריך. זה יהיה אמין באותה מידה...

לקח לך עשרים שניות בדיוק כמו החיפוש המסונן הקודם - זה שסיננת בו תוצאה אחרי תוצאה, עד שהגעת למה שרצית (שגם כן הוכיח בדיוק ההיפך, אבל מילא)...

אתה יודע בדיוק כמוני שמקרים כאלה הם נדירים עד מאוד. במקום להפגין יושרה לשם שינוי, אעתה מתעקש להמשיך להביך עצמך.

כל סיפורי הסבתא לא ישנו. הגזענות שלך כלפי יהודים היא עצובה, ומקוממת לא פחות מכאלה ששונאים ערבים רק בגלל מוצאם. ההבדל הוא שאצלך הגזענות גם מביאה לתצאות קשות, שכן היא מגינה על כאלה שפוגעים ביהודים.
ישן 08-01-2013, 16:42
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כאשר פשע נעשה על רקע הסכסוך,..."

אני לא מאמין שכאשר ערבי מבצע פשע נגד יהודי הוא לא מביא לתוך הסיטואציה את תחושות האנטי שיש לו נגד יהודים. כשאני עושה משהו לא יפה לחרדי אני מביא איתי לתוך הסיטואציה את כל האנטי שיש בי נגד חרדים. זה לא שאני לוחץ בראש על כפתור שגורם לי לומר לעצמי "אני עכשיו אתעלם מזה שהוא חרדי ואתייחס אליו כאינדיבידואל שלא שייך לאף קבוצה/תרבות".

הרי למה כשאנשים בריב אז פתאום אחד מהם אומר "אשכנזי מסריח" או "מזרחי פרימיטיבי"? כי כשנוצרת סיטואציה אלימה עם מישהו אתה מביא לתוך הסיטואציה את כל הניסיון שהיה לך עם אנשים שדומים לו, את התחושות שלך לגביהם ואת כל מה שאתה יודע על אנשים מסוגו. לא רק שאתה מביא את הדברים האלה לתוך הסיטואציה, הדברים האלה אפילו מכתיבים את איך שהדברים יתגלגלו.

למשל - ערבי שאונס יהודייה יכול להתאכזר אליה בצורה הרבה יותר חריפה מאשר הוא היה מתאכזר לערבייה כי הוא מביא איתו לתוך הסיטואציה את כל הידע והתחושות שלו לגבי יהודים.
למשל2 - קבוצה של יהודים שמתחילה לריב עם ערבי שדיבר לאחד מהם לא יפה יכולה להחליט להרים מקלות ולהכות אותו בצורה הרבה יותר קשה מאשר איך שהיו נוהגים ביהודי שהיה מדבר לא יפה בגלל שהם מביאים איתם לתוך הסיטואציה את את כל הידע והתחושות שלהם לגבי ערבים.

זה שבסיטואציה אלימה היו אנשים מתרבויות יריבות זו עובדה חשובה כי העצימות של הסיטואציה מושפעת ישירות מהעובדה הזו.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 08-01-2013 בשעה 16:47.
ישן 08-01-2013, 16:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני לא מאמין שכאשר ערבי מבצע..."

הסיפור הוא אחר לגמרי. ערבים לא אונסים יהודיות רק בגלל שהן יהודיות. אנסים ערבים גם אונסים תיירות מערביות. העניין הלאומני פ]שוט: הם אונסים לא-ערביות. התופעה אינה ייחודית לישראל. היא קיימת באוסלו, בשטוקהולם, ובכל מקום שבו יש אוכלוסיה מסלמית גדולה, לצד אוכלוסיה מערבית.

התרבות הנאורה והמתקדמת שבני כ"כ מעריץ, נוטה לראות בנשים מערביות,ף סוג של זונות-בחינם שגופן מותר לכל. התופעה כ"כ נפוצה עד כדי שאפילו ארגוני סיוע לטרור כמו ISM נאלףץ לפרסם הנחיות למתנדבות שלהן איך להקטין את הסיכוי שפלסטיני אקטיביסט יחליט ליטול יוזמה ולנצל אותן לתועלת האומה ערבית באופן שהמתנדבות לא התכוונו אליו כשהגיעו לשטחים...

בני ושכמותו סבורים שאסור לנו להתייחס לתופעה העצומה הזו, שכן עיסוק בה מבטא גזענות. הקרבנות צריכות לקבל גורלן ולשתוק. למה? פתרונים לנאורים בלבד...
ישן 08-01-2013, 16:54

בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כיצד "תושב אריאל" זה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כיצד "תושב אריאל" זה לא מתנחל, כשהתשקורת מתייחסת לאריאל כאל התנחלות?

"תושב אריאל" זה לא "מתנחל", בדיוק באותו אופן כמו ש"עללא מקיה ואיהאב סיד אחמד" זה לא "ערבים".

ציטוט:
וכמה מתוצאות החיפוש השמטת כי לא התאימו לתיאוריה בדרך למצוא שלוש דוגמאות, אחת מהן מ2006 ואחת מ2008?

לא הרבה כלל וכלל. למעשה אתה מוזמן לחפש את צירופי המילים "מתנחל מואשם באונס" או "מתנחל מואשם ברצח" בגוגל, ולראות שאתה לא מקבל כמעט תוצאות. האם זה בגלל שאנשים שגרים בהתנחלויות לא מבצעים פשעים? לא. זה בגלל שבדרך כלל, כאשר הפשע אינו על רקע אידאולוגי, התקשורת לא טורחת לציין שמדובר במתנחלים. וטוב שכך.

ציטוט:
על טווח זמן של שבע שנים, מצאת שלוש דוגמאות. רוצה שאביא לך עשר דוגמאות שבהן בשבע שנים כן ייחסו דברים למתנחלים ועשר דוגמאות שבהן כל מיני "צעירים" ו"בני מיעוטים" עשו דברים?

אתה מבין שלא קראתי את כל הכתבות שהתפרסמו בשבע השנים האחרונות, נכון? אתה הרי מספיק חכם בשביל להבין שהרצתי חיפוש בגוגל, ושגוגל לא מסדר את התוצאות לפי תאריך פרסום הכתבה, ולכן הסבירות שאני אמצא כתבה מ-2006 שווה לסבירות שאני אמצא כתבה מ-2012, נכון?

אתה מוזמן למצוא לי דוגמאות של פשיעה לא אידאולוגית שבה היו מעורית מתנחלים, ושטרחו לציין במיוחד שהם מתנחלים. אני לא טוען שלא תמצא כאלה בכלל, אבל בהחלט אין הרבה מדקרים כאלה, ואלו שקיימים מגונית.
לגבי "צעירים", אני יכול למצוא לך עשר דוגמאות בהן המילה הזו שימשה לציין צעירים יהודים שביצעו עבירה כזו או אחרת. כל הסיפור עם הבדיחה הלא מולחת הזו לגבי "צעירים" נובע מזה שעבור אנשים מסוימים יהודי בן 20 שמואשם בפשע הוא בחור צעיר שמואשם בפשע, אבל ערבי בן 20 שמואשם בפשע, הוא ערבי שמואשם בפשע.

ישן 08-01-2013, 17:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]כיצד "תושב..."

איזו בדיחה עלובה. תושב אריאל היה בכותרת. שמות האנסים לא הופיעו בכותרת...

"לא הרבה כלל וכלל". אנא ספר לכולם שהותצאה הראשונה של "מתנחל מואשפ באונס" - היא כתבה אודות מקרה נוסף של ערבי שביצע אונס מחריד ביהודיה...

ההצעה שלך למצוא עשר דוגמאות של "צעירים" בקשר ליהודים, מהווה הקדמה להצלחה הנוכחית שלך - של דוגמאות של מתנחלים שלא צויינו ככאלה (חוץ מאזכור מקום מגוריהם המאוד-מוכר, בכותרת...).

במקום להביא דוגמאות לאונס ערביות בידי ערבים, כהוכחה לכך שאין שום מימד לאומני/גזעני באונס בידי ערבים, אתה יורה לכל הכיוונים. המילה "צעירים" הייתה הבולטת בכינויים שזכו להם עבריינים ערבים, עד שזה הפך לבדיחה, ומאז נוספו שלל כינויים נוספים, שהאחרון בהם הוא "תושבי ירושלים"...
ישן 09-01-2013, 19:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 144 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב ""מנהל שיווק" ב"רים"..."

ראשית, ממך הייתי מצפה שתדע על ביבי פרטים ממקורות קצת יותר רציניים מויקי... בכז הוא האדם שהשקעת בו שנים מחייך (מס' 2 אצלך אחרי אשתו...).

שנית, ביבי היה סמנכ"ל המכירות של חברת רים, שבאותה עת הייתה הגדולה בישראל. להגדיר את התפקיד הזה כ"מוכר רהיטים", זה כמו להגיד שסמנכ"ל בנק דיסקונט הוא "פקיד בסניף בנק"...

אכן, ביבי לא נולד ראש ממשלה, וטוב שכך. האיש רכש ניסיון רב במגוון תחומים - ניסיון, שלו היה מנצל אותו בפועל באותה מידה שניצל אותו כדי לייצר תובנות רציניות (שהופיעו ב"מקום תחת השמש", הספר הרציני ביותר שכתב כאן איש פוליטי), מדינת ישראל הייתה במקום אחר.

הבעייה בביבי אינה הרקע שלו, שעושה אותו למתאים יותר על הנייר, מכל מי שכיהן לפניו - הבעייה היא ביישום, ולכן צריך שישמרו עליו בנתיב הנכון, עקב נטייתו המצערת לגלוש...
ישן 09-01-2013, 20:12
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 142 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "פעם שאלו אותי שאלה דומה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop
נניח שהיו אומרים לך שמוכר בחנות רהיטים נבחר לרשות הליכוד ופתאום תופס את השלטון אחרי רצח של ראש ממשלה, אחר כך מפסיד להוא עם הפלולה, נעלם לכמה שנים, חוזר שוב, מקצץ ומעלה מיסים ונבחר שוב לרשות הליכוד ומוריד את המפלגה מ38 מנדטים ל12 מנדטים - לא היית חושב שזה מוזר?

האמת? כבר לא...

זה באמת סיפור לא אמין. במציאות מדובר בשגריר ישראל באו"ם ש"תפס את השלטון" אחרי רצח רבין, אבל סבבה...

ישן 09-01-2013, 20:53
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה משווה את ההפסד של נתניהו בבחירות כלליות להוא עם הפלולה (שהיה אחד התקוות הענקיות)
בתגובה להודעה מספר 142 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "פעם שאלו אותי שאלה דומה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop
נניח שהיו אומרים לך שמוכר בחנות רהיטים נבחר לרשות הליכוד ופתאום תופס את השלטון אחרי רצח של ראש ממשלה, אחר כך מפסיד להוא עם הפלולה, ...

להפסד בבחירות פנימיות במפלגה קיקיונית - לשאול מופז?

נוו באאממתת...

ישן 10-01-2013, 14:51
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
היות ושורבתתי לויכוח....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "וואלה: "אישום: תושבי ירושלים ניסו לאנוס אישה בליל הסילבסטר""

1. הבדיקה שערכתי בזמנו העלתה שבעבירת "אונס בידי זר" (שיותר קשה להגדרה ממה שנידמה) יש ייצוג יתר לערבים. עם זאת, אין בשום אופן מצב שמדובר בסוג עבירה שבו יש דומיננטיות ערבית ברורה ומוחלטת. יש הרבה מאוד מקרים של אונס טרמפיסטיות, למשל, בידי יהודים. למעשה, כמה מהאנסים החמורים בעשור האחרון היו יהודים.
2. לאור האמור בסעיף 1, אין באמת משמעות לזה שיציינו או לא יציינו שהאנס או החשוד הוא ערבי. כאב לבנות, אני ממש לא אהיה רגוע יותר אם אדע שהן עולות לטרמפים עם זרים כל עוד אינם ערבים. גם לא אוכל בשום אופן לתדרך אותה באופן מיוחד איך לזהות שהדבר שהולך אחריה ברחוב החשוך הוא ערבי דווקא ולכן עליה לעבור למצב ריצה או שמדובר ביהודי ולכן היא יכולה לשבת על המדרכה ולהזמין אותו לשיחה על סקס. גם לא מדובר כאן באוכלוסיה כמו מהגרים (דוגמא אירופאית) או שוהים לא חוקיים שאפשר להימנע מפגיעתם הרעה דרך גירוש או עצירת כניסתם לארץ.
3. בנוסף, כמעט על הערבים בישראל אינם אנסים. כפי שכתב בני, ליצור חרדה מכל ערבי לא יועיל במיוחד ובוודאי יזיק לאיכות החיים.
4. הדגש על "אונס בידי זר" הוא מטעה ומסוכן. מי שחושש בעיקר מסוג אונס זה, ולכן נוקט אמצעי זהירות רק ביחס אליו, מסכן את בנות ביתו. רוב מעשי האונס והתקיפה המינית מבוצעים על ידי מכרים ובני משפחה. במקום להזהיר את בתך מ"הערבי" (אזהרה שכמעט אין לה ערך מעשי) מוטב להיות מודע ולנקוט אמצעי זהירות ביחס לסביבה הקרובה. למשל, לשים לב עם מי אתה משאיר את הבת שלך לבד בבית.
5. אין באמת בעיה של הסתרת זהות הנאשמים והמורשעים מבחינת מוצאם. ברוב המקרים יפורסם שמם (והוא בדרך כלל מסגיר...) ו/או מקום המגורים שלהם או סימן אחר שמלמד די בוודאות על המוצא שלהם. אני יודע שאנחנו הכותבים פה מאוד חכמים אבל מניח שגם שאר האוכלוסיה לא לגמרי מפגרת ויודעת לזהות את המוצא לפי הסימנים האלה...
6. למי שמאוד חשוב לו הדגשת המוצא הייתי רוצה להדגיש שכיהודים אנחנו צריכים להיות רגישים לזה. ניתן בקלות לטעון שליהודים בארה"ב ייצוג יתר בולט בעבירות כלכליות (מירמה, מעילה וכו') ושהתקשורת מסתירה את זה וכך מונעת מאמריקאים הגונים את האפשרות להזהר. וכן, מי שישוטט באתרים כאלו ואחרים ימצא גם ימצא את הטוענים זאת. ומי שיחשוב שזה מאוד לא הוגן מוטב שישליך מכך גם על נושא האשכול.
זהו. עכשיו אפשר להמשיך לדון בסוגיה האם נתניהו הוא כן או לא מוכר רהיטים לשעבר...
ישן 10-01-2013, 18:26

בתגובה להודעה מספר 151 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "היות ושורבתתי לויכוח...."

מאונס על ידי זר קל יותר להימנע, על ידי נקיטת אמצעי בטיחות שונים. קצת קשה להימנע מאונס על ידי מכר כי מתוקף ההגדרה המכר כל הזמן ליד הקורבן- בן משפחה, מורה, מנהל וכו'. נכון, ידוע שרוב מעשי האונס הם על ידי מכר, אבל מה זה משנה? זה לא שמדובר במאורע ממש נדיר, כן?
ואם מצאת ייצוג יתר למי שמהווה 20% מהאוכלוסיה, המצב די מבהיל. מה זה אומר, שהם אונסים פי 5 מיהודים, פחות או יותר? זה לא מבהיל? אלא אם תגיד לי שגם אתה חושב שיש קשר בין עוני ובין זה שאדם בוחר לתקוף אישה ברחוב..

גם כמעט כל הפלסטינים לא מתפוצצים במחסומים, וכמעט כל הערבים בישראל לא מבצעים פיגועים. ועדיין השב"כ מעכב אותם בנתב"ג ועדיין יש מחסומים עם כלבי חנ"מ, מכשירי שיקוף ועוד. אז מה, סתם פניקה?

לגבי הנקודה השישית- לא יודע מה אמרו בעיתונים שם, אבל בהארץ מיהרו להדגיש ששר האוצר האמריקאי החדש הוא יהודי שומר מצוות... אם כבר מדברים על אנטישמים

ישן 10-01-2013, 23:37
מנהל

מאונס על ידי זר אפשר להימנע כמעט לחלוטין, ודווקא בגלל זה הוא פחות בעייתי
בתגובה להודעה מספר 152 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מאונס על ידי זר קל יותר..."

מי שתימנע מטרמפים ותימנע מלהסתובב לבד במקומות מסוימים ובשעות מסוימות תהיה בטוחה למדי. העניין שאמצעי זהירות שכאלה אינם קשורים כלל לערבים/לא ערבים. זה לא משנה אם רוב האנסים ערבים, יהודים או מרוקאים מבחינת אמצעי הזהירות הנידרשים.
אונס בידי מכר (כולל בני משפחה, מורים ושאר בעלי סמכות) הרבה יותר נפוץ והרבה יותר קשה להימנע מימנו. זה דורש, למשל, הגברת מודעות והסרת מחסומי בושה והאשמת הקורבן (בעיקר במגזרים המסורתיים והשמרנים יותר), זה דורש מהורים חינוך נכון לילדים וזה דורש מהם זהירות בריאה. הדגש על אונס בידי זר, אשר היה בעבר, פגע למעשה בהכרה במעשי אונס אחרים (שהם הרוב), במודעות להם, וברצינות שבה התייחסו לאונס כאונס.
בייצוג יתר לא התכוונתי לכך שהערבים הם הרוב אלא לכך שהם מעורבים בפשיעה הזו יותר מהשיעור שלהם באוכלוסיה. אותי זה לא מבהיל במיוחד-ראשית, כי מעשי אונס בידי זר הם בכל זאת לא כאלו מרובים, וגם כי, כפי שכתבת, מזה קל יותר להימנע. הרבה יותר מבהילות אותי הידיעות על תקיפות מיניות בידי מורים ובידי חברים לכיתה. זה קורה יותר מדי הרבה והרבה יותר מאתגר למצוא דרכים לצמצם את הסיכון.
ותיראה מה זה, אפילו לא ידעתי ששר האוצר החדש יהודי...
ובוודאי שאין מצב שכלי תקשורת מיינסטרמי כאן יציין שעבריין בתחום הכלכלי (או אחר) הוא יהודי.
ישן 11-01-2013, 02:05
מנהל

לא להעסיק פועלים ערבים כי בודדים אנסו, וגם הם שלא במסגרת העבודה???
בתגובה להודעה מספר 156 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא לעלות על טרמפ עם ערבים..."

זה נשמע לי קצת קיצוני. לגבי טרמפים, זה בדיוק העניין. גם עם יהודים לא הייתי רוצה שהבת שלי תתפוס טרמפים. ולגבי לא להסתובב איפה שערבים מסתובבים בחבורות, נניח. הבעיה היא שרוב מעשי האונס ״בידי זר״ הם דרך טרמפים, פריצות לבית והתנפלות מכל מיני סימטאות וגינות חשוכות. שום דבר מזה לא מתייחס ספציפית לערבים.
נושא אחר הוא של הטרדות ואלימות מצד חבורות של ערסים ערבים שמגיעים לקניונים מסויימים ורחובות מסויימים. הפעילות של אלה בדרך כלל לא קשורה לאונס אבל הטרדה, הפרת סדר ובריונות זה מספיק גרוע ובהחלט מתאים שהמשטרה תטריד חבורות כאלו. כשהייתי מתנדב במשטרה באמת היו עושים זאת במטרה להרתיע ולהבהיר שעושי צרות מבחוץ לא רצויים בעיר. יש מספיק תוצרת בית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:21

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר