לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 17:24
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
איפה תגובת ההנהלה?

אני פותח אשכול חדש בנושא הפרישה של חברים ומנהלים מפורומי החדשות והאקטואליה כדי שדברי לא יאבדו באשכול המקורי שהפך עד מהרה לאוסף קטטות ילדותיות (כמקובל).

עובדה גלויה היא שהפורומים המדוברים משכו אליהם לאחרונה גולשים שתרומתם לאיכות הדיון שלילית. הוסיפו לכך את המתח הפוליטי הגבוה בלאו הכי והרי לכם מתכון בטוח לחילופי מהלומות מילוליות והסטתם של אינספור אשכולות מנושאם המקורי ומאיזה נושא ענייני בכלל. אבל כל אלה, כך אני מאמין, היו יכולים להיות עניין זמני אלמלא היה נלווה אליהם משבר ניהולי - זאת הדרך היחידה להסביר מדוע פורשים שני מנהלים דומיננטיים ואיכותיים ומיד אחריהם קבוצה גדולה של גולשים ותיקים שמשקלם הסגולי בפורומים גבוה במיוחד.

אני מבין שרווחת, לפחות בקרב חלק מהגולשים הנותרים, גישה שלפיה מדובר בקבוצה הומוגנית מבחינה פוליטית שחשה שאיבדה את ההגמוניה. מובן שזה הבל גמור - לא מדובר באנשים שחוששים מויכוחים, אלא מדובר באנשים שחוששים מסתימת פיות.

אני, כקורא ותיק למדי בפורום (וכותב צעיר למדי), מבקש לדעת מה התייחסות ההנהלה לארועים האחרונים. האם יש כוונה לעשות בדק בית או האם הכוונה לבטל את העניין בהינף יד?

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר