לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2004, 21:36
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
סקר ה - 10 די ג'יים הטובים בעולם לשנת 2004 - הבחירה שלכם

כל אחד יכתוב את העשרה הדי ג'יים הטובים בעולם, לא משנה איזה סיגנון רק תגידו איזה.

פסיכודאלי -
_______

1. Exaile - פירצת דרך ענקית של הצמד המוכשר והחדש הזה אחרי דיסק ראשון לא מוצלח ואז התחילה הפריצה בZoo 3 עם שני טראקים ענקים ואח"כ האלבום השני שלהם יצא מפציץ מהרגיל!

2. Astrix - עשה שינוי דיי גדול בעשיית המוזיקה שלו והשינוי הזה היה לטובה! בהתחלה קוליו - אלבום מפציץ במיוחד, אח"כ ארטקור שכל טראק שם מדהים, אין מילים הבנאדם מוכשר.

3. X-Dream - האלבום שיצא לא מזמן שפשוט השאיר בשוק את כל מעריצי הפסיי עם סיגנון מיוחד ביותר, באמת כל הכבוד להם, טראקים יוצאים מן הכלל.

4. Skazi - כן, גם סקאזי עשה פריצה כאשר הוציא את הדיסק החדש (כבר ישן) שלו Zoo 3 עם הרמיקס ל I Wish לשיר של נירוונה Smell Like Teen Spirit ועוד רמיקס (ענק!) ל Stisfaction של בני בנאסי, אין מה להגיד, עשה מעבר מטראקים משעמים כמה War לכאלה טראקים זה יפה מאוד, ושלא נדבר על האלבום החדש שלו שיצא בעוד כמה ימים והאוסף של הצוות קימיקל קרו שהולכים לפוצץ את כל חובבי הפסי והפול און.

5. Infected Mushroom - כן, אומנם עברו למסחרי יותר אבל עדין זה אינפקטד, אותם אנשים מוכשרים שהשיקו שני דיסקים - Cities Of The Future שהטראק עד היום הוא הסמל של הפסיכודאלי לעיני אנשים שלא מבינים בפסיי, וכמובן את ה Supervisor שיצא לא מזמן שלפי דעתי הסיגנון "המחסרי" הזה נחמד מאוד למרות שהעדפתי את הסגנון הישן שלהם.

6. Beat Hackers - הם מזכירים לי את הסגנון הישן של אינפקטד משולב עם דברים שאינפקטד לא נהגו לשים שזה יצר דברים מדהימים! באמת כל הכבוד להם.

7. Pixel - לא שמענו על האומן כמעט שנה שלמה, והנה הוא יוצא עם דיסק חדש ומשובח ובניהם רמיקס לדי ג'יי גיא סלמה וAstrix שהוא Chaos טראק ענק.

8. Time Lock - טיים לוק הצליחו להפתיע אותי עם טראקים מאוד מיוחד כמו Skylines, סגנון איחודי שלהם שכמובן הוא אדיר, שזה בעצם מצדיק מקום מכובד ברשימה שלי.

9. Void - כן, גם להם מגיע, אומנם חרשנו עליהם, נמאס לנו, אבל עדין לפי דעתי הם עשו עבודת נמלים השנה הזאת, תראו כמה דיסקים ואוספים הם הוציא בלי הרבה פשלות (כמו מה שקרה לאינפקטד משרום ב - BP Empire שהייתה אכזבה גדולה) ויש להם עוד הרבה אנרליסטים טובים שהם ישחררו בקרוב!

10. Sesto Sento - הצוות הזה פשוט אדיר! אני פשוט חולה על הסגנון שלהם, מן סגנון מצועצע משהו שיכול לשגע אותי! Teddy Enters Wonder World מצדיק את הסגנון שלהם.

יאללה אנשים לעבודה..
חזרה לפורום
ישן 24-11-2004, 18:46
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "יא אללה מה עשית מזה אתה חושב..."

אם אתה רוצה להראות שאתה בוגר, תתחיל להתנהג ככה קודם כל אחי.

דבר ראשון כל מה שעשו זה תיקנו אותך..ביקשו שפעם הבאה פשוט תדייק.
כמו שאתה לא רוצה שאחרים יקראו לאינפקטד "טראנסים בלאגנים", אלא "פסייטראנס" או "פסיכודלי", ככה אנחנו מבקשים ממך, שאתה מבקש מאחרים לעשות רשימה של 10 יוצרים, לדעת להבדיל גם בין המונח יוצר לדי ג'יי, מה שגם אני וגם Reconstruction די בטוחים שאתה יודע.

לבוא בגישה המעפנה של "וואי נו מה אתה נדבקים לקטנות עכשיו אני אקלל אותכם כמו ילד קטן בחזרה" מזה לא לעניין אחי.

אתה יודע שלי אישית אין שום דבר נגדך, ומההיכרות הקצרה שלי איתך ב ICQ ופה אתה אחלה בחור...

יאללה יום טוב אחי. תפסיק לקחת דברים ללב ותבין שלא באים פה נגדך...

חזרה לפורום
ישן 24-11-2004, 22:17
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "אם אתה רוצה להראות שאתה בוגר,..."

מה הקשר קללות עכשיו, אליאור לא התחייסתי אליך אלא אליו ואל אנשים שצוחקים עליי, אתם מנפחים כל דבר כאילו אמרתי ששחור זה לבן אז בטעות כתבתי די ג'יי ועד שראיתי את השגיעה לא יכולתי כבר לערוך אז אמרתי לעצמי "הם בטח מספיק בוגרים בטח הם יעירו אבל זה יהיה בקטנה", נגיד תראה את סולר, ראה שאני טעיתי אבל הבליג, ופתאום אנשים מתחילים לרדת עליי?! אתה לא יודע כמה זה מעצבן שחנון מאחורי המחשב בא אליך ומתחיל להתפלצף זה משגע אותי ואם כל הפורום הזה בנוי מאנשים ברמה כזאת אין לי מה לעשות כאן, עדיף לי ללכת לפורום אחר לאנשים יותר בוגרים ממכם ואוהבים את מה שאני אוהב ולא את כל העופר ניסים שלכם והטיאסטו שלכם.

ונמאס לי, כן אני לוקח דברים ללב כוס אמק אני נותן כאן פעמיים בשבוע המלצות שאף אחד בקושי יכול להשיג, חשבתי שזה אולי יעלה את הרמה של הפורום המסכן הזה ואתם שמים זין לא מגיבים אפילו תגובה אחת, אין לי מה לעשות כאן יש לי פורומים לאנשים מבינים יותר ממכם והרבה יותר בוגרים ממכם וזה לאן שאני ילך.
ביי.

נערך לאחרונה ע"י Nash בתאריך 24-11-2004 בשעה 22:21.
חזרה לפורום
ישן 25-11-2004, 13:04
  Reconstruction Reconstruction אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
כותרת
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "מה הקשר קללות עכשיו, אליאור..."

כמה הערות:

1. אתה אומר שבטעות כתבת שזה אותו הדבר, אוקיי. אז למה לא הגבת ואמרת שזאת טעות? לא עשית את זה וגם שהערתי לך על זה פעם ראשונה אני לא חושב שהבנת שיש לך שם טעות, אם היית מגיב ואומר - "אופס\וואלה טעות" זה היה נגמר.

2. אף אחד לא אמר לך לעזוב את הפורום, אבל אם החלטת שזה מה שאתה רוצה לעשות אז תעשה. אל תרשום בסוף כל הודעה ביי כאילו זאת ההודעה האחרונה שלך פה ואז תחזור להגיב עוד פעם, ושוב תרשום יאללה ביי בסוף. אני בטוח שיש לך פורומים אחרים עם אנשים הרבה יותר מבינים ובוגרים מאיתנו, אבל למה היית צריך להוסיף את זה? זה נראה כאילו אתה אומר שאתה עושה טובה שאתה נמצא פה בכלל.

3.ללא קשר לכמה אתה מבין, ללא קשר לכמה אתה ממליץ וללא קשר לכמה אנשים אתה עוזר, הקללות שלך והדיבור שלך הראו שאין לך סגנון בכלל. רק שתדע.

נ.ב.
עופר ניסים זה באמת מוזיקה רק להומואים?
חזרה לפורום
ישן 25-11-2004, 16:43
צלמית המשתמש של sh33p
  sh33p sh33p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.04
...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "מה הקשר קללות עכשיו, אליאור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nash
עדיף לי ללכת לפורום אחר לאנשים יותר בוגרים ממכם ואוהבים את מה שאני אוהב ולא את כל העופר ניסים שלכם והטיאסטו שלכם.
ביי.
אין ספק שמי ששומע פסיי הוא יותר בוגר ומבין ממי ששומע עופר ניסים וטיאסטו, נכון?
ממש בוגר מצידך, זה שאתה שומע פסיי אין לי בעיה, כל אחד והטעם שלו
אבל למה סתם להגיד שמי ששומע עופר או טיאסטו זה רק הומואים, או שמי ששומע פסיי הוא יותר מבין ובוגר,
כל אחד היה יכול להגיד שמי ששומע פסיי הוא ערס שאוהב רק בי פי אם גבוה ובומים בראש, אבל אף אחד לא אמר פה.
לגבי התיקון... אז תיקנו אותך זה כולה פורום, רוצים לשמור פה על דיוק.
אותי זה הצחיק כי בהודעות הקודמות שלי רשמתי שזה מעצבן שאנשים מתבלבלים בין DJ ליוצר,
אם נפגעת אני מצטער.

סולר לדעתי תסגור את האשכול ותפתח איזה עוגן בשביל top 10 djs ו top 10 producers
מצד שני אולי בכלל לא שווה לפתוח עוגן כזה, כי יהיה שם בדיוק 5 תגובות
חזרה לפורום
ישן 25-11-2004, 01:24
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
בעעעעעעע אחד גדול!!! :|
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "ה - 10 די ג'יים הטובים בעולם לשנת 2004 - הבחירה שלכם"

לכל משתתפי הדיון האווילי הזה אני נאלץ להפסיק אותכם.
מה נסגר איתכם אלוהים? עד שמישהו מנסה פה לעורר משהו בפורום הזה אתם גודעים את זה מההתחלה.
אני לא בא להצדיק חס וחלילה את אף אחד (אפילו לא את תום!). הוויכוח הזה עבר כל גבול אפשרי, מהקטן ביותר של אי-דיוק בנושא מסויים ועד קללות שלא חשבתי שאפשרי שיהיה בכזה פורום מצומצם יחסית!

מצד אחד אני מסתכל על זה, האשכול איבד כל טעם ממנו.
אבל מצד שני זה היה יכול להיות משהו קצת מועיל לתוכן הפורום.
אני לא יודע מה אני אמור לעשות עכשיו, עייפתי.

קשה לי להגיד לכם גם מה לעשות, מצד אחד צריך שיהיה דקויות בנושאים אבל הגזמתם, תיקנתם פעם אחת וואלה חלאס, מספיק, אינף!
לפחות שהייתם משתתפים ומעירים לו על זה יחד אין שום פסול בזה, אבל הדבר היחידי שהצלחתם לעשות מהאשכול הזה הוא להרוס אותו טוטאלית!
(אני לא מצדיק ו\או מאשים כאן אף אחד, שכל אחד מכם יקח את זה לתשומת ליבו אם זה באמת חשוב לו).

לילה...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר