לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2004, 14:20
צלמית המשתמש של ryan ariel levi
  ryan ariel levi ryan ariel levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
לגבי דאקס
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי marijuana שמתחילה ב "אחי לך על ספרי ג'ל"

שמעתי שזה חומר דיי מסוכן, שכבר עשה לכמה חברים שלי קרחות במקומות ממש לא קשורים בראש
והם הפסיקו עם זה.... (דאקס שומן)

השאלה לגבי הג'ל ספריי הזה, זה חזק? זה השאלה, כי צריך משהוא טוב שכשאתה עושה איזה כיוון עם השיער אתה רוצה שהוא ישאר ככה
לדוגמא בדאקס הוא גם גורם לשיער להראות "טבעי" כאילו השיער לא מבריק אלא תכלס כאילו קמת עכשיו מהמיטה.... וזה מה שטוב, הבעיה שהוא מסוכן לשימוש.

בכל מקרה, הבעיה בג'ל שאם הג'ל כבד אז אחרי חצי שעה מה שעשית בשיער כבר לא נשאר, מה לגבי הג'ל הזה? שהראת בתמונה.... הוא כבד לשיערה? הוא מפיל אותה? או שאם אני מותח קוץ בצורה ישרה הוא ישאיר אותה ככה?

חזרה לפורום
ישן 23-11-2004, 15:20
  TrunksTM TrunksTM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל TrunksTM שלח הודעה דרך MSN אל TrunksTM
אחי זה תלוי...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ryan ariel levi שמתחילה ב "לגבי דאקס"

איזה שיער יש לך...שמע יש לי חברים אפילו אם הם ישימו מים על השיער יהיה להם קוצים...
אז ככה שג'ל זה הפתרון בשבילהם ....אתה אומר שאתה לא אוהב דאקס ..למה?
השיער שלך ארוך או קצר? כי אם אתה שם דאקס זה יותר בשביל שיער ארוך מאשר קצר כי צריך להעמיד שיערות יותר ארוכות...
נגיע לעיקר אם יש לך שיער קצר ג'ל אני ממליץ ...ג'ל הפתרון הזול והטוב ביותר והוא לא נהרס מהר כמו שאתה אומר ...וכמו שאמרתי תלוי איזה שיער יש לך ארוך קצר דליל קשה...
מה שמתאים לג'ל זה..שיער דליל לא מתאים ...ארוך לא מתאים רק אם אתה רוצה לעשות קוקו ...קצר כמובן שג'ל ...שיער קשה הוא כמו שיער קש...זה רק תלוי אם השיער שלך מסתדר טוב עם קוצים...והם נראים יפים...
על דאקס ווואקס זה יותר למסיבות ולסידור של השקעה בשיער ....ג'ל זה ליומיום

חזרה לפורום
ישן 24-11-2004, 12:30
צלמית המשתמש של ryan ariel levi
  ryan ariel levi ryan ariel levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
המלצה אני אף פעם לא שמתי דאקס
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "אחי התכוונתי ש...."

חברים שלי שמו דאקס ונהייה להם קצת קרחות.... אבל הם שמו דאקס (שומן) אולי יש הבדל כי ראיתי שרשמת לגבי דאקס אחר...

בכל מקרה לי יש בעיה קצת עם הקוצים כי אני רוצה את המראה הטבעי של השערה, אבל בגלל שהוא שיער חלק מאד אני חייב משהוא ממש ממש ממש חזק בשביל להטות אותו למקום אחר.
הכוונה היא שיש הרי צמיחה מסויימת לשיער, ואם אני רוצה לעשות תסרוקת אחרת קצת בעייתי כי הוא תמיד שואף לצמיחה של השערה ולא לאן ששמתי אותו.... וג'ל הוא כבד בשביל השיער שלי משום מה השיערה מתעגלת כל הזמן, או שזה נהפך להיות כמו מים כזה...אתה יודע כמו שאתה מתקלח וכול ההשערות יורדות למטה, אותו דבר אם אני שם הרבה ג'ל.
עכשיו יש לי שיער יחסית עבה.. אבל רך.... זאת הבעיה שהוא רך....
מה אתם מציעים? ניסיתי פעם VAX האדום מי שמכיר, אבל מרגיז אותי אחרי זה בידים שזה לא יורד אחרי זה, ומבחינת השיער זה יפה (עד שאני יוצא מהבית והרוח הורסת הכל...)
אין לי קוצים אבל יש לי שיער קצר כמו קוצים, רק שאני מוריד את רובו ורק את הלמעלה מרים וממה שהשכבתי אני עושה בלאגן כזה.... הבעיה שה"בלאגן" הופך לשיער חלק וישר כלפי מטה אחרי איזה שעה.... קריזה

יש למישהוא רעיון?

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר