לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2005, 10:01
  דינדין דינדין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.05
שיפוצים למעלה

שלום לכולם!

יש לי שכנה שגרה מעלי וכרגע עושה שיפוצים בביתה, השיפוצים נעשים בשעות הבוקר 9:00 - 2:00 , אני אשה לא עובדת בינתיים, אני אמורה להתחיל ללמוד רק אחרי החגים, בינתיים אני בבית.
כל בוקר כשמתחיל הרעש (המחריד והנורא) של הקידוחים והדפיקות הבלתי נסבלות, אני פשוט חייבת באותו רגע לצאת מהבית, כי א"א לסבול את זה וגם א"א לתפקד כך, אני גם מרגישה שאני נעשית עצבנית, וכן מתחילת העבודות שלהם יש לי כל הזמן כאבי ראש אדירים, ממש בלתי נסבלים.
ניסינו לשאול עד מתי זה ימשך בצורה מתורבתת, במקום זה חטפנו קיתונות של צרחות (אשה קשה מאוד כנראה ) על זה שהיא לא אשמה וכו', כמובן שלא קיבלנו תשובה, בנוסף לכך עוד העזה לומר שלא נדליק יותר את המזגן שלנו, כי זה מרעיש לה באוזן, וכן שלא נפתח ונסגור חלונות בלילה כי זה מפריע לה לישון.......... חוצפה נוראית!!! ובזה זה הסתיים.
יש לציין שלא קיבלנו שום הודעה שהם הולכים להתחיל שיפוצים, פשוט בבוקר בהיר זה התחיל.
השאלה שלי היא: האם היא לא היתה חייבת להודיע על התחלת שיפוצים בתאריך זה וזה, וגם אם כן - האם היא יכולה פשוט להתחיל עם זה בלי הודעה מוקדמת ולשבש לשכנים מלמטה את החיים? או שהיא היתה חייבת לקבל הסכמה לפני כן?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר