לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2005, 22:13
  רונה:) רונה:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.05
צריכה עזרה-קשור לחיל המודיעין:)

שלום לכולם!
עברתי את הצו הראשון ביולי ואחריו נסעתי לחול.
כשחזרתי חיכה לי זימון לחיל המודיעין,אבל איחרתי את המועד של המיונים.התקשרתי,הסברתי את הבעיה ואמרו לי לכתוב מכתב והם יתחשבו.
העניין הוא שאני לא יודעת כלום על התפקיד הזה ולכן אני פונה לכולכם,למי שיודע קצת להרחיב.
המורה שלי אמרה לי שברגע שעושים מיונים למודיעין,גם אם לא מתקבלים לאותו התפקיד כנראה שתשרת במודיעין,ז"א היא התכוונה שאתה כי תקוע שם.
אני מעוניינת בתפקיד איכותי,אני לא למדתי ערבית אבל אני יודעת 3 שפות ברמה של שפת אם ואולי בגלל זה שלחו לי את הזימון..
בכל מקרה אשמח מאוד אם תפרטו ותייעצו לי
על הפלייר היה כתוב:
"מסלול האזנה,תרגום ועיבוד בשפות לועזיות"- יחידת האיתור.(אם סמל כזה של ראש,מעליו זכוכית מגדלת...) וכמובן כפוף לחיל המודיעין.
קצת הרחיבו על השירות לא משהו מענייןו במיוחד...
תודה תודה תודה))))))))
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 22:24
  roy_leiser roy_leiser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רונה:) שמתחילה ב "צריכה עזרה-קשור לחיל המודיעין:)"

שלום אני עומד להתגייס לחיל המודיעין עוד כמה חודשים. לפרויקט מעולה שאני לא יכול להרחיב עליו (איזה כיף זה להגיד את זה).
אני מאוד ממליץ לך ללכת ולהתעקש על מיונים של חיל מודיעין , יש כמה תפקידים לבנות ומה שהבנתי מהרבה אנשים התפקידים הכי טובים לבנות שלא רוצות להדריך או להיות קרביות הם בחיל מודיעין יש הרבה תפקידים שצריך להפעיל חזק את הראש יש המון אחריות והתנאים והאנשים מעולים.
עכשיו יש בעיה:
כל זמן שאת במיונים למודיעין את לא יכולה להתמיין לשום חיל אחר , וזה בעיה כי יכול להיות שבסופו של דבר לא תרצי להתגייס לחיל והמיונים לחילות אחרים יעברו ולא תוכלי כבר להתמיין אליהם.

בקשר למה שהמורה שלך אמרה, בסופו של דבר עד כמה שאני הבנתי ושמתי לב בכל תפקיד במודיעין אפשר פחות או יותר בכל שלב ( לפני שכבר התקבלת וחתמת על התפקיד) לוותר על התפקיד ולוותר בעצם על כל המיונים למודיעין.
2 חשוב שתדעי שאם תלכי למיון מסויים של מודיעין יכול להיות שיפתחו בפניך תפקידים אחרים בהמשך לדוגמא אני התמיינתי בהתחלה לפרויקט אחד שלא כל כך רציתי , התקבלתי ויתרתי ואז קיבלתי מיונים לעוד 4 פרוייקטים אחרים שכולם היו יותר טובים , בסופו של דבר הגעתי לתפקיד שלי .
אני מקווה שעזרתי אם יש לך בעיה תשאלי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר