לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2005, 21:56
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
אשכול מחאה כנגד הפרסומות בSMS וMMS של חברות הסלולר+סיפור אישי..

כולכם יודעים שיש לי את הנוקיה 6680..
כשקניתי את הפלאפון העבירו אלי דף שמרפט את שירותי התוכן שאליהם אני רוצה להירשם.
הסבירו לי שאורנג' יכולה לשלוח לי הודעות MMS עם חדשות ותוצאות משחקים,קטעי וידאו ומוזיקה.
אני חתמתי שאני רוצה לקבל רק שירותי חדשות(נתנו מחיר אטראקטיבי) ושיעזבו אותי עם כל השאר..ממש לא מעניין אותי להוריד 20 שניות משיר באיכות נמוכה ובמחיר מופקע.
סימנתי שאני רוצה רק חדשות ולא סימנתי את השאר.

לאחר כמה ימים,התחלתי קיבלתי הודעת MMS שמזמינה אותי להוריד את השיר או אלבום(לא זוכר) של עידן רייכל...ישר מחקתי ולא חשבתי על זה אפילו...
בזמן האחרון אני מתחיל לקבל כ2-3 הודעות בשעה שמזמינות אותי להוריד שירים,לקבל מבצעים והנחות לכל מני דברים שאני לא מעוניין בהם וממש לא רוצה.
כמו כן,לפעמים ההודעות MMS של אורנג' רצות מעצמן...בזמן החופש זה לא היווה בעיה..אבל עכשיו כשחזרתי לביה"ס,אני יושב בשיעור פתאום הכיס שלי מתחיל לצרוח "אבל אני שר..מהללבבבבב,מהההלבבבבב מהלבבבב..."...
ואני ממש לא מבין מאיפה הדבר הזה הגיע לי לפלאפון..כשאני מהר מנסה להפסיק את זה אני שומע "גם אתה רוצה לשיר מהלב,שלח הודעת אהבת קולית לחברתך לפלאפון לכל החברות"

ניסיתי להתקשר אליהם היום בבקשה שיפסיקו לשלוח לי את ההודעות ואמרו לי שלא ניתן לעשות את זה דרך המוקד הזה,אלא דרך מוקד שירות לקוחות..העבירו אותי לשם,אמרו לי ללהתקשר למוקד DATA שלוחה 2 שיעיפו אותי מהשירותי תוכן,העבירו אותי לשם..אמרו לי שם שאין להם מושג איך לבטל את זה..וזה לא קשור אליהם..אם אני לא מרוצה מהווליום הם יכולים להסביר לי איך להגביר אותו...
ככה טרטרו אותי...
ועדיין אני מקבל הודעות MMS...קיבלתי אחת אפילו בזמן שכתבתי את ההודעה הזאת...וזאת ההודעה השביעית שקיבלתי היום כבר....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2005, 13:12
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
עדיין לא קלטת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "אשכול מחאה כנגד הפרסומות בSMS וMMS של חברות הסלולר+סיפור אישי.."

אלה חבורת רודפי בצע מגעילים. כל שמעניין אותם הוא לגרוף עוד מטבע ועוד מטבע. הואיל ויש לך NOKIA הפתרון פשוט - תשיג SIM של חברה אחרת - אפילו PREPAID ותודיע להם שאתה מעוניין להפסיק את החוזה עימם הואיל ואם הם לא מסוגלים להפסיק את "השירות" (כי לא הם מספקים אותו - חוץ מעצות "מועילות" כיצד להגביר את הווליום של המטרד הזה) זה אומר שהם העבירו את פרטיך לצד שלישי העושה בהם שמוש מסחרי! דבר האסור עפ"י חוק ואם אינני טועה גם עפ"י החוזה מה שאומר שהם הפרו אותו. תאמין לי - כשתודיע להם כי הרשות להגנת הצרכן תשמע על זה - ישחררו אותך מהחוזה או שהמטרד ייפסק.

ישן 08-09-2005, 15:15
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
הבעיה היא שהפרסומות הן שלהם...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "עדיין לא קלטת?"

הם מפרסמים שירותים שהם נותנים...
אבל הם ממשיכים לשלוח ולשלוח מבצעים והצעות לכל מני תכנים של הדור השלישי..שאני ממש לא רוצה..

לא רק זה..בשיחה הבנתי שאני משלם על שירות של להשמיע מוזיקה למי שמתקשר...
למה?! אני ממש לא מבין..בחיים שלי לא ביקשתי את זה..
לא חתמתי שאני רוצה את זה..
והכי גרוע..הם טוענים שזה במסגרת שירותי הדור השלישי..העניין הוא שאמרו לי ששירותי הדור השלישי כוללים שיחות וידאו וחבילת גלישה...

שיילכו להזדיין...זאת תיהיה התביעה השלישית שהם יפסידו בא נגדנו...

ישן 09-09-2005, 16:51
  Big_White Big_White אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Big_White
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "אשכול מחאה כנגד הפרסומות בSMS וMMS של חברות הסלולר+סיפור אישי.."

גם לי הייתה היום תקרית מאוד מעניינת עם אורנג': אתמול לקחתי את הדואד והלכתי הביתה ב 7 בבוקר אבא שלי מקפיץ אותי מהמיטה ורוצה שאני יתקשר לשם כי מאז ששידרגנו פלאפנים הם שמו לנו חבילת אינטרנט בלי שביכלל אמרו לנו משהו ובמשך חצי שנה הינו זורקים 40 שקל לאוויר
היום התקשרתי דבר ראשון לא הצלחתי להגיע לנציג כל שהו כי היה צריך ללחוץף אפס ולא אמרו שם שום בדר במענה הקולי הזה בסוף ענתה לי איזה אחת צעקתי אליה במשך 10 דקות ואז אמרתי לה מה הבעיה היא אומרת לי שאנחנו כן חטמנו על הסכם כזה אחרי אבל בשביל לבטל היא הייתה צריכה לדבר עם אבא שלי אז התקשרתי לנציג שרות ברוסית וגם שם אמרו לנו שחתמנו למרות שאנחנו לא!!! בסוף צעקתי אליה קצת וגם אימא שלי ובסוף היא אמרה אנחנו נחזיר לכם את הכסף
אחרי שניתקתי רצתי לעבור על החוזים החתומים ותנחשו מה מצאתי!!! 4 חוזים אששם מסומן שירות חבילת אינטרנט שאפילו לא ידעת שסימנו אותם זאת הנציגה המזדיינת הזאת סימנה ולא אמרה לנו כלום וההורים שלי חתמו

ועוד שאלה שלא קשורה לנושא מישהו יודע כמה אתם משלמים לבזק על האינרנט יעני לא לספק אינרנט כמו אינרנט זהב אלה לבזק על הקו עצמו על אינרנט מגה וחצי ?
תודה רבה לעונים פשוט אני עושה קצת סדר בברדק עם החשבונות כי סתם מורידים מאיתנו 110 שקל וזה רק לבזק

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר