לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2005, 15:50
  zaq16 zaq16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.04
עזרה טיימינג גרועעע+ אכזבה+חלום

תקציר:
אהלן חבר'ה סיפרתי לכם כבר על איזו בחורה מהשיכבה שלי שאני מעוניין בה אני כרגע בי"ב רציתי אותה בי' עבר לי ושוב אני רוצה אותה . נפגשנו במיקרא ביומולדת של ידידה לפני שבועיים בים דיברנו צחנו היה נחמד.
אחר כך כתבתי פה הודעה אמרתם לי ללכת על זה וזה מה שהתכוונתי לעשות!
היום בלילה חלמתי חלום שאני מבקש ממנה לצאת איתי לסרט ואני חושב אבל לא סגור על זה שהיא הסכימה
אתם יודעים חום לא זוכרים פרטים..
באתי היום בבוקר בהרגה טובה לבית ספר ,יאאלה עזרתי אומץ ואני רוצה לדבר איתה ולשאול אותה מה היא עושה בשישי וזה...
טוב פגשתי 2 חברים שלי, דברנו וזה שאלנו מה עושים חדש מה זה הקיצר חבר אחד שהוא חבר יותר טוב שלי אמר לי שהחבר השני יוצא עם ההיא שאני רוצה....באותו רגע הרגשתי חראאאאאאאא אבל מה זה אכזבהההה ........בקטע שבאותו רגע שמתי לב שהוא איתה בהפסקות ומדבר איתה מלא וזה...
איזה באסה אתם לא יודעים...שמעו היא ילדה ממש ממש יפה והכל וחמודה חוש הומור פצצתי
מצצד אחד אני לא רוצה להרוס לחבר שלי ההוא למרות שאנחנו לא חברים ממש טובים מצד שאני אני לא רוצה לצאת טמבל ולחשוף את עצמי עם כל הקטע הזה..זה לא שאני אוהב אותה פשוט אני רוצה אותה, דלוק עליה כזה..
הקיצר היה מבאס היום אני לא יודע מה לעשות עם עצמי אולי לחפש מישי אחרת?..
עד שאני מוצא מישי לטעמי ואני יכול ללכת עליה שיש לי איתה דיבור טוב והכול בא לי מישו ודופק לי את זה איזה מזלללללל יש לי אה תגידו סעמקקקקקקק

טוב נשתמע יאאלה תודה חברה על הקריאה מקווה לתגובות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2005, 16:26
צלמית המשתמש של MirageIII
  MirageIII MirageIII אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל MirageIII
תראה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zaq16 שמתחילה ב "טיימינג גרועעע+ אכזבה+חלום"

לי היה סיפור מאוד דומה..גם אותו דבר חבר שלי התחיל לצאת עם מישהי שאני חיבבתי באותו זמן אבל אני ידעתי שהחבר הזה לא ממש רוצה אותה אלא סתם כדי שיהיה לו חברה..
הוא התחיל לצאת איתה..בסוף לא הלך..אבל לפני שאני עשיתי משהו הלכתי ודיברתי אתו וסגרתי ענינים..והגעתי למסקנה שעדיף לעזוב את זה. ומה נסגר? הם כבר חברים משנה שעברה וחזק הלך להם בסוף..ואני יודע שאם הייתי אומר משהו הייתי הורס חברות(שלי שלהם שלנו-אנחנו היום כולנו ידידים טובים)

מה אני בא להגיד לך..תלבן ענינים עם הברנש..ואם אתה רואה שהוא רציני אז עזוב(כמו שחרוב אמר ומסכים אתו מאוד) מקסימום..יכאב קצת אבל....!יעבור לך תאמין לי

בסופו של דבר תמצא מישהי טובה בשבילך..(סמוך עליי אם לא תתבע אותי! )

מקווה שעזרתי תהנה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v161/Gongon780/Miragelll.jpg]

אל תלך בדרך-תסלול אותה

"לפעמים חברים יש רק באגד ובכנסת.."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר