לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2005, 00:21
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זו הבעיה בירושלים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Speed שמתחילה ב "חנות טובה וזולה לא תמיד הולכים ביחד מבחינת השירות"

קשה למצוא חנות מחשבים נורמלית.
KSP- השירות שלהם מזעזע!!!! ואני מדבר ספציפית על הר-חוצבים, פשוט הם נותנים לך הרגשה
שהם ממש עושים לך טובה בזה שהם פתחו לך סניף והם מרשים לך לדרוך על השטיח.
באותו מקום בדיוק, באותה קומה אפילו יש עוד חנות- קומפיוסנטר, חנות מסוכנת, מצד אחד אם תפנה לטק-דטה (יבואנית AMD בישראל) הם יפנו אותך אליה וגם השירות שם הרבה יותר נחמד אבל מצד שני מדובר בחנות של קומבינות, יענו צריך להיות סוחר ממולח בשביל לצאת ממנה מורווחים, רק אם אתה מבין ויודע בדיוק מה אתה מחפש+ אתה יודע להתמקח- כנס לשם., אין שם קטלוג מחירים רשמי כמו בKSP, הכל נסגר בינך לבין המוכר.- ככה ךפחות היה לפני חצי שנה.
בנוגע לש.מ.מ, מר SPEED , האם אתה זה שנתתי לו את הכתובת+טלפון שלה? קנית כבר משם משהו?
מבין השלושה היא הכי נחמדה, הבעיה איתה שהיא לא רשת, ז"א שבבוקר בהיר אחד היא יכולה להעלם ב"פןף", מלבד זאת לא מצאתי בעיות, מחירים בדיוק כמו גלוב-נט (עובדים עם אותם ספקים ועם אותם חישובי רווחים) ויחס אדיב למדי.
כמובן שעל חנויות בקניון לא צריך לדבר (באג, אופיס דיפו וכאלה) פשוט משלמים שם הון תועפות.
אני יודע שבמרכז העיר יש כמה חנויות פרטיות קטנות- אף פעם לא בררתי לעומק.
באזור השכונות החרדיות (מאה שערים, גאולה...) יש כמה חנויות מחשבים של חרדים, ובשיא הרצינות אפשר למצוא שם מחירים ויחס טוב, אולי כדאי לבדוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2005, 23:18
צלמית המשתמש של vanil
  vanil vanil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי buggy0007 שמתחילה ב "חנות מחשבים בירושלים .."

מכיון שחל איסור לדבר על אי**רי אז אני לא אדבר עליהם.
בKSP לא מומלץ לקנות למרות המחיר הנמוך עקב אחריות קצרה, בד"כ שנה כשבמקומות אחרים זה שלוש שנים.
בכלל לדעתי ברשתות (כמו למשל...) לא מומלץ לקנות מכמה וכמה סיבות, בין הסיבות נמצא היחס של "אתה אחד מאלפי לקוחות שלנו ואנחנו נתיחס אליך בהתאם".
ותמיד ככל שחנות יותר גדולה או רשת יותר גדולה (לפחות בארץ, ישראלים לא יודעים לנהל עסקים, רק לחשוב על רעיונות לסטרטאפים) ככה נוצרים יותר חורים בתקשורת בין הגורמים שמפעילים את הרשת וכמובן שהלקוחות הם אלו שנדפקים מזה.
אני אישית לא מכיר חנויות בירושליים אבל אם בא לך לצאת מירושליים אתה מוזמן ומומלץ לך אפילו לבדוק את החנויות שרשומות בשירשור על המלצות למפרטים.

ישן 24-02-2006, 13:39
צלמית המשתמש של Speed
  Speed Speed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל Speed
ש.מ.מ. חנות ותיקה וטובה בירושלים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ACAMOL שמתחילה ב "מה זו החנות של ש.מ.מ. בגבעת שאול ?"

שלחתי מספר לקוחות שקנו שם מחשב והיו מרוצים מהשרות. עדיין אין להם אתר
http://helpdesk.agri.huji.ac.il/news/new-shamam.htm
המחירים זולים יותר ב-K.S.P אך בקשר לשירות לא ארחיב את הדיבור...

בקשר ל-א.ד.ס. (אהרון סודרי) יש לשים לב שהוא סוחר מאוד ממולח וכאחד שכזה חובה להגיע איתו להסכם כתוב על כל פריט עם מחיר סופי בשקלים ולא להסתפק בתיאור הפריטים וסה"כ כללי, אלא על מועד אספקה מדוייק ולא בדולרים/הסכם בעל פה. אם לא תעשו כן, המחיר יקבע/ישתנה לפני /אחרי, לפי אורך האף שלכם :-) בין שכתוב כך/אחרת באתר שלו (הדולר משתנה/אתר לא מעודכן/ידו נטויה...).
מומלץ לשלם את רובו בעת קבלת החלק/המחשב ואם יש צורך לקבל הנחת מזומן וכן לבוא אישית לקחת, מאשר לבצע משלוח וכך יפול התירוץ אם בכלל שהמשלוח יצא כבר למרות שחיכיתם . בקשר לשירות תשאלו את גרגורי הטכנאי...

Speed

ישן 25-02-2006, 18:27
  Rs3k Rs3k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Rs3k
מה עם החנות פנדה?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ACAMOL שמתחילה ב "מה זו החנות של ש.מ.מ. בגבעת שאול ?"

אני קניתי את המחשב שלי משם, ואני יותר ממרוצה, יחס אדיב, מוצר טוב, ממליץ.
כיוון שאני גר ברחובות והחנות נמצאת בחיפה, זה לא כזה קל במחינת בעיות, אך זה שווה את זה.
דוגמא ליחס האדיב :
החוטים של הנוריות לא היו מחוברות כמו שצריך, התקשרתי לחנות והטכנאי פשוט מאוד עבר איתי על כל חוט וחוט (של הנוריות) והסביר לי איך הם אמורים להיות מחוברים.
משהו שלא היה מחובר כמו שצריך,פשוט מאוד החלפתי..
אני לא מכיר הרבה חנויות שיעשו כזה דבר.. פשוט היו אומרים לי שחייבים להביא את המחשב.
גם כן שאחרי הקנייה שיניתי את המפרט כמעט לגמרי, הם עשו את זה בלי בעיה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר