לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2005, 23:06
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
באפי ציידת הערפדים :)

ציור של הכלבה שלי- באפי, לקח בסביבות שעה וחצי, עפרון HB בעיקר, קצת F ו B3 גם כן. ללא מריחות, נעשה שימוש בטכניקה אישית בשביל הטקסטורה של השטיח (שלא ממש רואים בגלל הסריקה, נו טוב).

שלוש טעויות מביכות ששמתי לב אליהן איך שסיימתי: השטיח נראה כאילו הוא באלכסון, ולא על הריצפה מפני שלא עשיתי מדידות (אני חייב להתגבר על העצלנות שלי כבר, אה?), הצל של הכרית חזק מידי, ובגלל שציירתי אותו לפני השטיח אז גם יצא שהוא על השטיח בצורה לא פורפורציונלית לחלוטין (כבר אמרתי שזה דיי מביך, נו טוב...).
אז יאללה, אני כבר יודע לאיזה דברים לשים לב לפעם הבאה, אם יש לכם עוד הערות אשמח לקבל (אין צורך להגיב על הקטע שאני לא מורח, כי אני גם לא אעשה את זה ).

אז אחרי מעט דיבורים, הנה הציור:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.brono.com/ih/buffy.jpg]

יאללה לילה טוב, עידו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2005, 13:49
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "באפי ציידת הערפדים :)"

שוב ח"ח על ההשקעה, הלוואי והייתי חצי עצלן כמוך, העצלנות שלי מגיעה לרמת הניק שלי

הציור יפה, שיפור ניכר בטכניקה ובתפיסה המרחבית שלך (מה שלי, אין.)

כמה היערות,
לדעתי יש לך בעייה מאוד מהותית בכל הציורים שלך, והיא חסך בכח פיזי, דהיינו, הציורים שלך נראים
מאוד דהויים ולא ברורים, כאילו אתה מעביר את העיפרון בעדינות עד שאתה מגיע לאיזשהו תוצר,
הציור לא מוגדר, הכלבה לא מוגדרת, אי אפשר לראות תווי גוף/מתאר וכיוב', ובזה אתה צריך להשקיע,
נאמר לך גם בעבר על ידי נועה נראה לי, שאתה צריך להשקיע יותר בסקיצה, לפני ה"טקסטור".
בציור הקודם שלך של האיש הזה לאתגר האחרון אמרת שאתה מתחיל מסקיצה מקושקשת ומזה מפיק משהו.
גם זה סגנון, אבל זה סגנון שאתה יכול ליישם ולהשתמש בו כל עוד שאתה בקיא יותר ושולט יותר ביצירת
המתאר והתחימה הנכונה לציור שלך כי אז פשוט אתה הולך לאיבוד בהמשך וזה בא לידי ביטוי בבעית
פרופורציות ומיקום של עצמים, כמו שקרה לך עם השטיח, תראה, גם אני, אפילו במיוחד אני, לא מתכנן כלום,בגלל זה נוח לי עם סוריאליזם ומופשטות, אבל גם שאני מוסיף אובייקט כלשהו אני קודם מנסה לתת את קו המתאר או התחימה.. (ווא ווא זה כבר מתחיל להיות ממש זיו* מוח)

בנוגע למה שאמרתי על הכח פיזי, תן יותר משקל על העיפרון, צור יותר גוונים חדים, יותר קונטרסט
לכלבה, תבדיל אותה מהשטיח ומשאר העצמים, עשית את זה מצויין בחיבור בין הכרית לכלבה, שם
ההצללה נותנת את הטון וגם הכרית עצמה עשוייה טוב..

קיצר, אחרי כל ההרצאה הכל כך מייגעת (קח ברוח חיובית), תן יותר משקל על העיפרון, קווי מתאר חזקים
יותר, השקעה בסקיצה..

ישן 11-09-2005, 15:31
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "באפי ציידת הערפדים :)"

ציור יפה..

אני מצטרפת לכל הדברים שאורי העיר לך עליהם, ואני אוסיף..
אני מניחה שאתה מצייר מרפרנס, אז אני מניחה שהשאיפה שלך היא לראליזם(אני צודקת?), לדעתי המירקם של הפרווה שלה, לא נראה כל כך כמו פרווה מכיוון שזה שטח שכולו צבוע באותו גוון, תיסתכל קצת בתמונות של כלבים ותיסתכל איך ניראית הפרווה שם, מרחוק היא אכן נראית כמו טסטורה חלקה, אבל בכל זאת יש בה הרבה גוונים וחלקים עם ברק..
לגבי הקווי מיתאר- בעצם הקווי מיתאר נוצרים ע"י ההצללות, הכלבה היא הרי יותר כהה מהרקע, אז עם היית עושה גוון יותר כהה היא לא הייתה ניבלעת ברקע..וגם היה לך קו מיתאר..

נראה שלא כל כך השקעת ברגליים ובאוזניים וברצועה, חבל..

שטיח נראה לי יותר כמו תלוי על קיר, אין תחושה של עומק של בציור.
לגבי ההצללות, לדעתי תנסה להישתמש גם בקצת מריחות וגם למלאות את השטח בצורה אחידה עם העיפרון..

זהו,מקווה לראות עוד ציורים בהמשך לא להיתייאש

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר