לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2005, 16:54
  מיאו?! מיאו?! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.05
אולי לא קשור לפורום,אבל חשוב מאוד

טוב אז קראתי את התגובות שלכם ו..ראיתי את כולם ורציתי כבר לשנות שם משתמש כי אתם כל כך כועסים ודחוקים אותי לפינה. כן,אני קטנה! אז מה? אין לכם אח/אחות או קרובי משפחה מעצבנים וקרציות לפעמים?????? אבל שהגעתי לסוף כמעט ראיתי את התגובה של trionax
ואתם יודעים מה מבינים על בנאדם שכותב כזאת תגובה?
הוא האיש טוב לב וישר ובעיקר יותר בוגר מכל מי שפה בפורום!!!!!!
כן,ואתם עכשיו תקראו לי חנפנית אז לא איכפת לי!!!!!
כי אם אתם מחפשים סתם הודעה שיש בה שורה ******* ומתנפלים עליי כאילו רצחתי את אמא שלכם.
הוא לא מתייחס לשטויות בהודעה שלי וכתב לי תשובה שהייתי רוצה שכל אחד יכתוב לי.
תקראו ותלמדו איך מתנהגים בני אדם.
נסו לכתוב תגובה נורמלית לשלי וככה אני ארגיש יותר טוב ותדעו שגם אתם. היה נחמד אם הייתם מבקשים למשל מילדי הפורום לשלוח לכם שיר של אינויאשה וכולם היו כותבים?:
"תספיק לבקש"
"אתה מעצבן"
"זה לא מצחיק"
ולמי שחשב שאני רוצה להצחיק אז טעה כי אני ממש לא מתכוונת להצחיק אני פשוט לא הילדה הכי רצינית בעולם. אני כבר הבנתי שיש פה ילדים ממש אטומי לב!!! סוכריה לא יחלקו עם מישהו.
ילדים בלי רגישות שרצינות זה החיים והנשמה שלהם!!!!
ואם אני כל כך טיפשה,קרציה,ומעצבנת-למה אתם מתאמצים להקליד קללות ודברים פוגעים לשלוח לי ואחרי זה שאני רק יתאכזב??? כן,אני בהחלט מבינה שאתם רוצים רק לתת למישהו הרגשה רעה.
ואני ממש לא כזאת בחיים שלי. אתם לא יכולים לשפוט אותי אם אתם לא פגשתם אותי! אני בנאדם מאוד רגיש אם פוגעים בי ואני מחבבת את אותו אדם. אני יכולה להיות מאוד אכזרית לילדים חנונים ואנשים שנותנים לי הוראות והמישהו הזה זה ילד/ה שלא יכול להחליט עליי.
אני ניראת חלשה אבל אני יותר ממה שכולם חושבים.
לפעמים אני אוהבת להצחיק ילדים ואני מגנה על חברות שלי.
כן,אני המון המון אנשים! אני גם מאוד טובה שיש לי מצב רוח. אתמול רבתי עם ילדה מהכיתה,וכמעט הלכנו מכות. והיום אנחנו חברות והיא משתפת אותי במשחקים וממש טוב לי בבית הספר החדש שיש לי את כל הכיתה הבנות שהן חברות שלי,בנים שמדברים ומשתפים אותי במשחקים.
בבית הספר הקודם שלי לא היו לי כאלה ידידים וחברות.
לא ידעתי שהשנה אני אשחק כדורגל עם בנים. אבל החיים לא צפויים. אני מקווה שלא תגידו מעניין לי ת'שערה על התחת החיים שלך,אלא שתקראו ותפנימו מה אני מנסה לומר לכם. וגם זה ארוך,זה חשוב. ואני מנחשת שיהיו דיי המון ילדים שיגידו ויזלזלו בי אז.. לפחות אני אראה אם הבנתם משהו ואם אתם סתם אטומי לב. גם אם זה לא קשור לאנימה בבקשה קראו ותפנימו.

שרון.

חזרה לפורום
ישן 12-09-2005, 18:28
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיאו?! שמתחילה ב "אולי לא קשור לפורום,אבל חשוב מאוד"

מצטער אם נעלבת, כי לא זו הכוונה המקורית. את לא צריכה להעלב לא מהבקשה המקורית בעניין המיאו ולא ממה שהיה אח"כ.

אין לי שום בעיה לשוחח איתך על כל דבר שקשור לאנימה או לענות על כל שאלה בנושא.
אבל דברים כמו המיאו, ריבוי סימני פיסוק וכיתוב בגדלים משתנים וצבעים זרחניים פשוט גורמים לעיניים שלי לכאוב. באמת.

ובכלל את לא צריכה להעלב. ככה זה פורומים. יש מקומות עם אנשים הרבה פחות מונמסים מאשר כאן.

בסה"כ אנשים פה בשביל להנות ולדסקס אנימה (או ציורים). אני משוכנע למדי שאף אחד לא נרשם לפורום בשביל להטפל לילדים.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום
ישן 13-09-2005, 18:26
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
פיצוצים יאיייי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיאו?! שמתחילה ב "אולי לא קשור לפורום,אבל חשוב מאוד"

אני היחיד שמהרהר במחשבה "איפה לעזעל אני משיג 9מ"מ ??" לא יודע מה איתכם אבל אותי ממש לא מעניין מה קורה איתך בביה"ס וכמה חברים יש לך ומי חנון ומי לא.. אני לא מוצא שום הקשר..תלמדי דבר אחד.. יחס גורר יחס ואיך שאת מראה את עצמך ככה אנשים יראו אותך.. אם מסיבה טקטית לא ידועה החלטת כרושם ראשוני לכתוב שטויות אז יראו אותך כילדה שרושמת שטויות לא עניניות אם זה טיפשי?..וואלה לא יודע..כל מה שאני יודע הוא שעכשיו כל פעם שאני רואה הודעה שלך אני נמנע מלקרוא אותה.."ובכל זאת אני מגיב עכשיו..ראבק.."..קיצר שיהיו לך אחלה חיים ומקווה שתצליחי להוכיח לכולם שיש בך יותר מאשר יללה של חתול (מה בקשר ל 9מ"מ שלי?..לאף אחד אין רעיונות?..דארןןןן) שיהייה לך יום טוב..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר