לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2005, 03:27
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
משהו מאוד מוזר לי ולא מסתדר לי

עם ההיגיון העומד מאחורי מחאתה של ממשלת ישראל בפני האו'ם על פתיחת מעבר פילדלפי מרפיח הפלשתינית לרפיח המצרית ואיחוד המשפחות שם.
הרי ממשלת ישראל הודיעה שהיא יוצאת מציר פילדלפי אז מה אכפת לנו מה הולך שם בין המצרים לפלשתינים?
ההיגיון שלי אומר בדיוק ההיפך וכאן אני חושב שאני יכול למצוא מכנה משותף בין הימין לשמאל האומר שבעצם דווקא על ישראל לשמוח שמעבר הגבול בפילדלפי נפתח והפלשתינים נופלים עכשיו על המצרים.
אם ממשלת ישראל רוצה לצקת תוכן מדיני ורווח מדיני מיציאתה מרצועת עזה השאיפה צריכה להיות שהפלשתינים יפלו דווקא על המצרים ויעזבו אותנו בשקט.
אני חושב שמדיניות חכמה של ממשלת ישראל הייתה צריכה לברך היום את הפלשתינים והמצרים על פתיחת הגבולות ביניהם ובאותה מידה ממשלת ישראל הייתה צריכה להודיע שמהיום והלאה היא רואה במצרים אחראים לכלכלה הפלשתינית למים לדלקים ולמציאת מקומות עבודה.
בהכרזה זו ישראל יכולה להשתחרר באופן מוחלט מהפלשתינים לסגור את מעברי הגבול בין פלשתין לישראל ולשלוח את העובדים המבקשים עבודה בישראל למעבר פילדלפי לבקש עבודה במצרים.
ואז מדינת ישראל תוכל להתעסק בבטחון שוטף נטו ובשמירה הרמטית על הגבול.
ואז נוכל לבוא ולומר באמת התנתקנו מעונשם של הפלשתינים ועכשיו תורם של המצרים לשבור את הראש.
האם אין בהודעה שלי מציאת מכנה משותף בין הימין לשמאל משהו שאפשר להתחיל לבנות עליו קונצנזוס?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:20

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר