לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2005, 23:27
  tomsami tomsami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
קבל:
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "תגיד יחתיכת חרא אתה לא מתבייש אה?!?"

ציטוט:
ק', נח"ל חרדי, רמאללה:
"כולם הכירו את השם 'יזומה', והמשמעות - פשוט לרסס חופשי לכיוון אל-בירה. סתם יורים, וכשאפשר, אז לכיוון החלונות כשהם פתוחים. אם מישהו יבוא בטענות, נגיד שהפלסטינים ירו ראשונים."

מ', לוחם בגבעתי:
"כיפת הדיונה הייתה מזבלה שהילדים היו משחקים עלייה. כל פעם שהיה נופל להם הכדור היינו מבצעים ירי התרעתי כדי להרחי אותם. [...] יום אחד הסמ"פ החליט שנמאס לו. הוא אמר לנו 'פעם הבאה שמגיע ילד תקראו לי'. הוא בא עם M16 משופר עם כוונת טלסקופית וירה על רגל של אחד הילדים. ילד שבוודאות לא היה עליו כלום, ואפילו לא היה חשד שיש עליו משהו, חוץ מהעובדה שהוא עבר קו דימיוני. לירות על ילד בן 9 או 10 שמשחק כדורגל ורודף אחרי הכדור בתמימות, ולכן להפוך אותו לנכה לכל החיים, בעיניי זה יותר מבעייתי."

ר', מפקד ביחידה מובחרת של הצנחנים, שכם:

"זה קרה כשהמח"ט בשכם התחלף, והיה מבצע שקראנו לו בצחוק 'מופע האימים של המח"ט'. בשלב האחרון, בוצעו חסימות בכבישים עם פלסטיקים שנקראים ניו ג'רזים. כל הזמן הילדים, אלו שזורקים אבנים, באו והזיזו אותם. אז המג"ד נתן פקודה בקשר 'מי שנוגע בניו ג'רזי יורים לו ברגליים - אש חיה'.
"אנחנו ב'אביר' שלי, ישר אמרנו, 'מה, הוא דפוק? הבן אדם נוגע במחסום, נוריד לו רגל? הוא בטח סתם עושה רוח' אבל לא. המג"ד הזה אדם טוב. הוא רצה לתת דוגמא אישית. המג"ד ראה ילד וכיוון לו לרגל, אבל אתם יודעים איך זה קודקודים, אין להם זמן לעשות איםוס נשק. הוא פספס את הרגל ופגע לו בחזה. [...] כולם בבסיס אמרו שהמג"ד פגע בילד והוא 'רוצח ילדים'."
ביחידה מוסרים הסבר מבולבל. "המג"ד לא פספס אלא ירה בכוונה להרוג." אמר אחד הקצינים, "דיברנו איתו והוא בדק את המקרה אישית. הנשק שלו בהחלט מאופס, והכל נעשה בגוונה כדי להרוג"

ע' קצין ביחידת שלדג, רפיח:

המשימה הייתה לשים 'אלמנות קש' וצלפים בקומות העליונות של הבתים. כשנכנסו ראינו שבעצם אין שום סיכון. זה שטח פתוח, לא צפוף, בלי הרבה בתים וחממות וממול יש טנקים שלנו ודחפורים שהורסים בתים וחממות. היינו שם מעל 24 שעות ולא ראינו חמושים, ולא ירינו, היה די משעמם, אם אפשר להגיד ככה. אבל כל הזמן, בערך כל שעה-שעתיים, שאלנו אותנו מהחפ"ק למה אנחנו לא יורים. אבל תחושת הסיכון שלנו הייתה נמוכה, לא ירו עללינו ולא היינו לחוצים. הוראות הפתיחה באש היו די ברורות, כל פלסטיני שעולה על הגג הוא 'תצפיתן' וכל מי שמתכופף ברחוב 'מניח מטענים' ויורים בו. באיזשהו שלב ראינו מישהו שעומד על גג. סתם, בלי משקפת. לא הייתה שום סיבה להניח שהוא מתצפת ולא סתם עלה לנשום אוויר. קיבלתי אישור לירות - והתלבטנו. הסכמתי לאשר. עד היום אני שואל את עצמי למה."

רוצה עוד עדויות? יש מספיק..

נערך לאחרונה ע"י tomsami בתאריך 18-09-2005 בשעה 23:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2005, 00:54

אני לא מכליל
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "אתה מכליל וזה לא טוב."

כי אני לא מכחיש שצה"ל אכן מציל חיים ולא היינו כאן בלעדיו. לעומת זאת, רציתי להציג לך מקרים בהם חפים מפשע לא נפגעו במקרה אלא ביודעין. מקרים כאלה קורים יותר מדי! יש חיילים שלא מצליחים להרדם בלילות בגלל מה שהם עשו. זה לא בסדר.
כשפעולה צבאית זוכה לכינוי "הפיגוע" או "הטבח", בידי החיילים שביצעו אותה, נשמע לך שהיא הייתה לגיטימית? כשחייל נשאר מצולק נפשית בגלל מעשיו, נרא לך שמה שהוא עשה לגיטימי?
רק לפני שלושה שבועות חמישה נהרגו בטול-כרם. מניין ההרוגים החפים מפשע פשוט עצום! צה"ל צריך להחמיר מיד את מדיניות הפתיחה באש. היום היא בכלל מועברת בעל פה ומשתנה ממקום למקום...
צה"ל לא מתכחש לנתונים על פגיעה מאסיבית בחפים מפשע.
דברים מסוג זה שמעתי עוד מלפני כמה שנים משני אחיי. זה לא חדש.

ציטוט:
אביחי שרון, בן 24, עד לא מזמן היה סמל בגולני:
ברור למה צה"ל מסרב לפרסם את ההוראות בכתב, מאחורי חלקן, שהפכו לשגרה בכל הגזרות, אף אחד לא יכול לעמוד בגלוי. חבל, מפני שהצבא הרי מעוניין למנוע פגיעות בחפים מפשע לפי ההצהרות. שקיפות יכולה לצמצפ את הנזקים. לפחות יובהר מה אסור. אצלנו בגולני אף אחד לא ידע, ולגבי מה שהיה נהוג מבחינת ירי, מערב פרוע זו מילה מאוד עדינה."

זה נראה לך בסדר?! זה מחדל רציני!

עריכה: כל הציטוטים מכתבה שפורסמה בעיתון 7 ימים ומאתר שוברים שתיקה.
עריכה2: אם תרצה אני אמלא את בקשתך ואביא מאה עדויות של חיילים שהצילו חיים(אפילו של פלסטינים) ובהחלט עשו עבודה נהדרת... אבל זה לא יסתור את הטענה שלי.

נערך לאחרונה ע"י tomsami בתאריך 19-09-2005 בשעה 01:23.
ישן 22-09-2005, 01:22

תגובה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "תשמע"

ציטוט:
עכשיו תענה לי אתה : יש איזושהיא סיבה שמשפחה שהולכת לאכול במסעדה תצא משם מרוטשת בתוך שקית ניילון ורק ילד בודד מהמשפחה יינצל ..? (שלא נדבר על זה שהוא עיוור)

נוהל שכן כמשל...
בפירוש לא! זה ממש לא בסדר! דברים כאלה לא נכונים וזה תקף גם עלינו. חוצמזה, ירי מוגזם ולא אחראי מצד צה"ל גבה גם קורבנות ישראליים(יהודים), לא פעם ולא פעמיים, גם זה צריך להיעצר.

ציטוט:
אני יודע שתהיה חייל. השאלה איזה חייל ואיפה.

חי"רניק. איפה? איפה שישימו אותי(סביר להניח ש: חברון, טול-כרם, רמאללה וכו').

"Alcohol, the cause of and solution to all life's problems."
Homer J. Simpson

נערך לאחרונה ע"י tomsami בתאריך 22-09-2005 בשעה 01:27.
ישן 22-09-2005, 17:01
  dotoro dotoro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי zokri_segal שמתחילה ב "חבריך למפלגה עדיין לא מעכלים את הטעות שלכם..."

כול השמאלנים כאן יכולים לקפוץ לי אני כבר הייתי כאן בעבר

ובגלל שאין לא חושב כמוכם הבאתם לי באן חתיכת נבלות

טוב מעכשיו כול פעם שאני הרצה להביא את מה שאני חושב אניהביא את זה איך שאני רוצה

מציידי תיתנו לי אלף באנים אני כול הזמן הפתח חשבון חדש

תקשיבו לי טוב אתם אוכרי ישראל אתם יכולים מציידי לעבור את הגבול ולהצטרף

לפלסטיניםשאתם כול כך אוהבים ואני אם אניהייתיראש ממשלה הייתי לוקח אותכם

ומעביראותכם לצד הפלסטינים חתיכת מזדייניםבתחתאני לא מבין את הראש הדפוק הזה

"הצבא שלנו הוא צבא של רוצחים"

ישמאלניםאוכל בתחת לך תיתני איפה אתה חושבאתהנימצא בארץ הפלאות

זהמלחמה ואתה צריך להלחם אתם חתיכתמזדייניםאוכרי ישראל לכו לגולה

תעשולנו טובה אני מה זה עצבני אליכםנימאססססססססססססססססס

מהראשהדפוק שלכם אתם טובעים אותנו שאנחנו הורגים פלסטינים איזה ראש דפוק צריך להיות בשביל כזה דבר מי מינה אותכם בכלל לסניגורים של הפלסטינים

אתם הולכים וטובעים לי שרים בחירים בממשלה שהם הרגו פלסטינים למה אתם לא טובעים

את הפלסטינים ואת ראשי ארגוני החמס שהם הורגים יהודים אהההההההה ימפגרים אוכרי ישראל

אתם עוד תביאו אלינו מכה קשה פעם זה לא היה ככה כול ישראל הייתה גוף אחד שלם נגד אויבה

ואני שואל את עצמי מה קרה ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר