לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2005, 09:00
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
צוו קריאה - יוצאים למלחמה

הקמת ארגון לגילוי פשעי מלחמה בקרב הפלסטינים והבריטים.

אני קורא לכל משתתפי הפורום הזה להקים ארגון לגילוי- חשיפה של פשעי מלחמה בקרב הפלסטינים והבריטים.

הבריטים וצבאם המהולל מבצעים יום יום פשעי מלחמה בעירק. ובטח גם ביצעו במלחמת המפרץ הראשונה והשנייה.

הפלסטינאים ומנהיגיהם מבצעים פשעי מלחמה ופשעים חמורים נגד האנושות במלחמת הטרור נגד ישראל בפיגועים הרצחניים הרג נשים. ילדים . זקנים וקורבנות רבים אחרים חפים מכל פשע.

חילנו , קציננו . ילדנו המשרתים את המדינה נאשמים בפשעים נגד האנושות וכל זאת בגלל הגנתם עלינו ועל מולדתנו. הם נרדפים על ידי ישראלים ויהודים אשר מונעים על ידי סיבות השמורות על ידם.

אנו נוכל דרך הארגון שלנו להגיש בקשות למשפט ולהשיג צווי הסגרה בין לאומיים נגד הבריטים ונגד כל ראשי הטרור וכן ראשי הפלסטינים.אנו חייבים להשיב מלחמה כנגד אלו אשר רוצים להחריב את ארצנו ולמוסרה לארגוני הטרור.אני קורה לכם לעזור לי להקים את הארגון הזה למען הגנה על בנינו המשרתים בצה"ל. למען עזרה למדינה ולמען לפגוע בפושעי המלחמה הפלסטינים והבריטים. למען יראו ויראו.

כל המעוניין בכך מתבקש לשלוח לי שם וטלפון לפקס 039518174 או הודעה לדואר האלקטרוני alex@levin.name עלות ההצטרפות 100 שקל למען רישום החברה . תשלום לרשם החברות. פתיחת תיק במס הכנסה. עורך דין ועוד. אני תקווה כי תצטרפו במהירות.

בברכה אלכס לוין
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2005, 01:28
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בריטניה הגדולה היא מדינת פושעי מלחמה משחר ההיסטוריה.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כל יהודי ישראלי המכבד את עצמו, צריך להמנע מלנסוע לאנגליה"

הבריטים זה עם פושע שנבנה על אמפריליזם שלו משחר המאה ה16 מאז שנצחו את הספרדים על השליטה בים. מאז היא בנתה קיסרות ששלטה בעמים אחרים בצורה אכזרית.
הם היו הוגנים במלחמות הארופאיות.(גזע לבן) אבל עסקה בשעיבוד והשמדה נגד עמים אחרים כגון אפריקה , הודו , סין ועוד. בריטניה צריכה לשלם פיצוים לאפריקה ולהודו בעיקר.
כמו כן הבריטים היו תמיד נגד היהודים וישראל. קראו היסטוריה שלפני קום המדינה. וכן בשנת 1948 טייסים בריטים עזרו למצרים בהתקפות על חיל האוויר הצעיר של ישראל.
לקוח מספרו של יהודה עופר בהוצאת משרד הביטחון ספר המטוסים.
ספיטים ישראלים מפילים טאמפסט בריטי.
ביום ה7 בינואר 1949 , בשלהי מלחמת העצמאות ערך מבנה בריטי מעורב , המרוכב ממטוסי ספיטפייר וטמפסט סיור אלים מעל כביש איסמעיליה - באר שבע , בחיפוש אחר חמישה מטוסי ספייטפייר מארק 18 בריטים , שאבדו קודם לכן(ארבעה הופלו על - ידי מטוסי טייסת 101 של חיל האוויר הישראלי , אחד מהם מאש מהקרקע) , שעה שתקפו רכב ישראלי בדרום. אדומי החרטום הישראלים ביצעו יעף תקיפה אחד על המטוסים העוינים , הפילו מטוס טמפסט והביאו למנוסתם של שאר המטוסים.
הבריטים לעולם לא קיבלו שהיהודים הצליחו להעיף אותם בישראל והיו תמיד נגד ישראל.
בניגוד לצרפת שלפחות תמכה בנו עד 1967.
בקיצור שירבו פעולות הטרור בבריטניה הגדולה והאפלה.(אני שמחתי על הפיגועים בבריטניה)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר