לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2005, 10:26
  artishock20 artishock20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
כתבה "טעות בפניה"

"טעות בפניה"

הכניסה לקופסא מבשרת רעות. המחשב נדלק ואיתו השביזות. נעלמה השמחה והדיכאון משתלט.
המדים נזרקים על המיטה והדיכאון תופס במושכות.זהו - עכשיו זה סופי, עוד סופ"ש של בדידות,
שעות מתות, שעמום, מחשבות רעות ובעיקר ציפיה. ציפיה לראשון. שהזמן יעבור ואיתו הבדידות.
חי מראשון לחמישי - שם זה נגמר. נכנס לשריון ומחכה. מחכה. לא עושה כלום. רק מחכה.
חושב שהישועה תבוא מעצמה. תצוץ לה מאיזו פינה ותגלה בפני עולם חדש. עולם שהשעמום
והבדידות הפסיקו לבקר בו מזמן ומאז אומרים שהוא הפך למקום המגניב ביותר עליי האדמות.
אומרים שבאמת קיים מקום כזה. אני רק יודע - עדיין לא מאמין. מקווה שיום יבוא וגם לי יצא לבקר שם. אם באמת כל כך טוב שם כמו שמספרים אני אולי אפילו אשקול לעבור לשם לתמיד. לא פוסל אפשרויות.מנסה לא לאבד את טיפת האופטימיות שעוד נותרה בי. אבל עד אז - עד אז אני תקוע פה. אוכל את עצמי מבפנים שבחרתי לפנות שמאלה בצומת שמפריד בין שני העולמות. איזו טעות זו הייתה. הייתי קטן אז. לא ידעתי. לא הוכוונתי. ניתנה לי האפשרות לטעות מוקדם מדי. ואני, אני טעיתי.
התמקדתי בדברים שוליים במבט לאחור. לא חשבתי על העתיד. היה נדמה לי שלקבל ציון טוב במבחן, לפתח שרירים במכון, להוריד שירים במחשב,להרוויח עוד כמה שקלים לחשבון הבנק ולדבר עם אנשים דרך המחשב הם מרכז החיים . הזמן עבר ואיתו בא הפיצוץ. הפיצוץ של הבועה שחייתי בה. התברר לי שציונים, שירים וכסף הם דבר שולי בחיים ולא המרכז שלהם. נותרתי בודד עם עצמי, מסרב להאמין שהדברים בהם האמנתי הם בעצם שקר אחד גדול. עבר כל כך הרבה זמן מאז אותה פניה גורלית, אך בעצם אני לא מרגיש שהתרחקתי מאותה צומת. דורך במקום. הכל מסתובב וממשיך לנוע סביבי ורק אני עומד. עומד ומסתכל על הכל מהצד. הזרם נראה כל כך מהיר שקשה לי להאמין שאיי פעם אוכל להשתלב בו. לעיתים רחוקות הזרם נעצר ואיזה אדם נחמד נותן לי זכות קדימה, הזדמנות להשתלב. אבל אני לא בטוח. לא בטוח אם אני באמת רוצה להשתלב בתנועה הסואנת הזאת. תנועה שאומרים שתוביל אותי אל אותה פנייה,הפנייה הגורלית.

נערך לאחרונה ע"י artishock20 בתאריך 15-09-2005 בשעה 10:29.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר