לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2004, 10:10
צלמית המשתמש של d_wolf
  משתמש זכר d_wolf d_wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.03
Facebook profile LinkedIn profile
מידע זה בגלל sp2
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי arthas2k שמתחילה ב "Windows Startup , Annyoing !"

הוא מונע מservices מסוימים להתחיל לפעול עד זמן מסוים אחרי שהמערכת עולה ויש על זה מאמרים של מיקרוספוט
זה לא מקרי, ויש לזה סיבות
אחת מהן היא לדוגמא מי שיש לו רק sp1 ומחובר לאינטרנט דרך כבלים (כלומר מחובר כל הזמן) היה דיי פגיע
(גם אם יש לו פיירוול חיצוני ולא רק את של הוינדוז') באותם דקות שהמחשב עולה כל פעם מחדש
(כן- יש זמן מסוים בין הרגע שהמערכת הפעלה עולה לבין הרגע שבו הפיירוול מתחיל לפעול שהמחשב חשוף לחלוטין
..והsasser או לחלופין האקר שחושק במחשב שלך - לא צריך יותר מכמה שניות)
למיטב ידעתי, אין שנוי שאפשר לעשות כדי שה services יעלו יותר מהר (גם לא יעזור מה שאמרו לך שתסגור אחרים שהם לא קריטים.. יהיה לזה השפעה דיי מזערית..)
הסרה של ה sp2 גם לא תמיד יעזור,
עדיף (אם זה כל כך מפריע לך - החצי דקה עד דקה מקסימום הזאת) לפרמט ולהתקין מחדש
יחד עם sp1 ולא להתקין את ה sp2

..אבל לדעתי (בתנאי שאתה יודע איך ושיש לך את חומרה המתאימה) כן כדאי להתקין גם sp2
(לא לפני שאתה מודא שהמחשב נקי מ spyware ווירוסים כי אחרת הם משתלבים בתוך ה sp2 וגורמים לך ל
buffer over run ) ולחכות את החצי דקה הזאת בשקט כמו ילד טוב גם אם לכאורה מבחינתך זה לא רלוונטי כי אתה מחובר ב adsl עם חיגן
עדין- הרבה יותר מרגיע לדעת שסתמו לך הרבה חורי אבטחה (אין לך מושג כמה ..לא רק זה זה שמוזכר לעיל) ושהמחשב שלך הרבה הרבה יותר מוגן..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2004, 22:41
צלמית המשתמש של d_wolf
  משתמש זכר d_wolf d_wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.03
Facebook profile LinkedIn profile
שאלה ???????
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי jot שמתחילה ב "דורון השועל :)"

מישהו פה בטוח התבלבל..

רק 2 דברים -

1. wolf זה זאב לא שועל

2. בעית העיכוב בהפעלת חיגן, אני מעולם לא נקלתי ב sp1 (חוץ ממתי שיש באמת בעיה ברכיבי
רשת וכדומה אבל בשום פנים ואופן לא כשהמצב של המערכת הפעלה תקין.. )
זה נכון שגם יש דיליי בsp1 אבל הוא הרבה הרבה הרבה יותר קצר
ואפילו להפך לגמרי להפך ורק ב sp1 (כמו ניתקלתי בחיגנים שמתחברים משהו כמו 10 שניות אחרי
שעברת את מסך ה welcome בגלל ספיוור וכו' או גם בגלל הגדרה של המשתמש
..אני עובד עם sp1 וגם sp2 באופן יומיומי בתמיכת אינטרט,
כל יום עשרות מחשבים שיוצא לי להתקל איתם כל בעיות ה2000/me/9x ובמיוחד במיוחד כל בעיות ה xp לסוגיו שעולות על רוחך-
וכאמור בעית עיכוב החיגן והפעלת תוכנות שמבקשות כניסה לאינטרנט נתקלתי אך ורק ב sp2 - יש גם מאמר מפורש של זה במיקרוסופט,
אני לא יודע על סמך אתה אומר שזה גם ב sp1 , אל תסיק את זה רק אם אצלך במחשב זה ככה
גם אם ב sp1 זה איטי בsp2 זה יותר איטי - פשוט ככה)

..ויכול להיות שבכלל אין בנינו ויכוח ופשוט כל אחד מאיתנו מדבר על זמנים שונים מהרגע שהמערכת
הפעלה סיימה לעלות ועד לרגע שאפשר להעלות חיגן

3. אין לי מושג למה תיקנת אותי שאני לא אידיוט מושלם, בהתחלה חשבתי שכתבת את זה בציניות
בגלל שחשבת שאני טועה אבל כשאני קורא את כל מה שרשמת עושה רושם
כאילו אתה מתכוון ברצינות ושראית שרשמתי שאני אידיוט ואתה בא לתקן אותי..
בקיצור ממש לא הבנתי אותך, או שבכלל זה היה מכוון כלפי מישהו אחר באשכול? בנתיים אני מתעלם ומפרש את זה כאי הבנה

4. אין לי מושג גם למה arthas2k כתב לך כתגובה מה שכתב (אולי כי זה היה מופנה אליו למרות שזה בתוך הודעה שבה אתה מגיב להודעה שלי ?
..אם כן נחמד אם תרשום שזה מופנה אליו ועוד יותר נחמד אם לא תרדו לרמה הזאת של התנסחויות בפורום הזה ותסגרו את זה בינכם)..

5. אני יודע שכתבתי "רק 2 דברים" אבל אף פעם לא הייתי טוב במתמטיקה

לילה טוב

נערך לאחרונה ע"י d_wolf בתאריך 29-11-2004 בשעה 22:47. סיבה: הוספה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר