לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2005, 13:42
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
חבר'ה כנסו צריך את העזרה שלכם בקשר לשילוב אומניות לחימה

טוב אז ככה אני מתאמן בטאקוונדו אני אוהב את זה אבל חסר שם משהו - הגנה עצמית. אז הלכתי לשיעור נינג'יטסו ואהבתי את זה מאוד יש קרב מגע מלא, הגנה עצמית , משלבים אקרובטיקה, והמאמן שם ממש טוב.... אז עכשיו אני ממש לא יודע מה לעשות אני רוצה ללמוד גם נינג'יטסו וגם טאקוונדו אבל אני לא יודע אם זה אפשרי מצד אחד אני אוהב את הקרבות בנינג'יטסו ועד הרבה דברים שם ומצד שני אני לא יכול לוותר על הבעיטות של הטאקוונדו .....

אז בקשה תגידו לי מה אתם חושבים על זה אם כדי לי ללמוד גם נינג'יטסו וגם טאקוונדו ביחד כי אני ממש לא יודע מה לעשות....

חזרה לפורום
ישן 16-09-2005, 14:54
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "חבר'ה כנסו צריך את העזרה שלכם בקשר לשילוב אומניות לחימה"

רעיון של שילוב יכול להיות מאוד נחמד, ברור שעדיף לדעת כמה שיותר, ונכון שבטאיקוונדו חסר הדגש על עבודת הקרקע... אך למרות כל היתרונות של השילוב אני עדיין נגד זה, תלוי מה אתה רוצה לשלב,
וטאיקוונדו ונינג'יצו זה לא הולך ביחד ( לפי דעתי) טאיקוונדו היא אומנות לחימה מסורתית ואסור לבלבל את הטכניקה שלה עם טכניקה אחרת ( ככה המורה שלי אמר לי ) .
וגם יש את הבעיה של הכסף.. טוב, לי יש, אם לך לא אז אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה.
אבל הייתי ממליץ לך לשלב את הטאיקוונדו קודם עם אומנות לחימה קוראנית אחרת, הפקידו למשל...
ואתה לא חייב קוראנית, אתה יכול אייקידו, איגרוף...

אבל שוב, תראה את דברי רק כעצה, ותעשה מה שנראה לך נכון לעשות.
חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 10:19
צלמית המשתמש של @=Nir=@

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "חבר'ה כנסו צריך את העזרה שלכם בקשר לשילוב אומניות לחימה"

בקשר לכסף אני אולי יצליח לשכנע את הההורים שלי.....
ל hwarang אם אני מתאמן בנוסף בנינג'יטסו זה לא אומר שאני יפגע בטכניקה של הטאקוונדו בכל זאת הטכניקות המסורתיות בטאקוונדו זה הפומסה ואתה בטח מסכים איתי שאי אפשר לפגועה בפומסה ואני מתאמן ב WTF ככה שאנחנו פחות מתאמנים על הושינסול יותר על בעיטות וקרבות ככה שאי אפשר לפגוע בזה וחוץ מזה אני בכלל לא יודע איך אני יכול לפגוע בטכניקות של הטאקוונדו אם אני מתאמן גם בנינג'יטסו...
לדעתי דווקא אפשר לשלב טאקוונדו עם נינג'יטסו כי בנינג'יטסו לומדים לתפוס מרחב בעזרת הבעיטות והבעיטות שם לא כל כך שונות (האזורים של הפגיעה שונים) גם בטאקוונדו חסר מאוד הקטע של קרב מגע מלא - הטלות , בריחים , עבודת קרקע ועוד דברים כאלה ובנינג'יטסו יש את מה שחסר בטאקוונדו כשהיתי בשיעור נינג'יטסו ועשיתי קרב עם מישהו אז הבעיטות נורא עזרו לי ככה לא נתנתי לו להתקרב.
אני מתאמן בטאקוונדו יותר מחצי שנה(כמעט שנה נראה לי) זה מספיק זמן כדי לדעת על מה עובדים בטאקוונדו ומה חסר שם..... המאמן של הנינג'יטסו הוא יוסי שריף באירגון אקב"ן

חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 14:47
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי SVS1 שמתחילה ב "יוסי שריף הוא מורה..."

כן, יוסי הוא מורה ובן אדם טוב......(ממליץ עליו בחום)

וכל מה שרשמתי היה בגדר המלצה, פשוט חוקי הטאיקוונדו של פעם היו נגד השילוב, וגם היום ישנם מועדונים שמרשים לשלב טאיקוונדו רק עם עוד אומנות קוראנית אחרת ( למשל פעם מישהו בקבוצה שלי ששאל את המורה שלי אם הוא יכול להתחיל ללמוד קראטה בנוסף והמורה שלי אמר לו שאם הוא רוצה ללמוד קראטה שיעזוב את הטאיקוונדו)
והנינג'יצו זה שונה, כי זו אומנות לחימה שמשלבת פילוסופיה מורחבת עם תנעות שונות לגמרי.
אבל מותר לי נגיד ללמוד איגרוף עם טאיקוונדו, בגלל שאין שם תנועות שישפיעו על תנועות הטאיקוונדו וגם אין שם פילוסופיה והסבר לכל תרגיל שיכול לבלבל בין השניים.
ואני לא יודע, הנינג'יצו נחשב כאומנות לחימה מסורתית??

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 17-09-2005 בשעה 14:50.
חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 17:58
צלמית המשתמש של @=Nir=@

באיזור שלי אין האפקידו או קוקסולוואן ונינג'יטסו זה אומנות לחימה שמעניינת כבר הרבה מאוד זמן.... ובקשר לשילוב של איגרוף אז אני ממש לא בקטע...
hwarang אצלנו ב WTF אין כל כך את הקטע של הפילוסופיה וכל זה כמו ב ITF אצלנו זה יותר תחרותי מרגישים את זה באימונים וכן אני חושב שנינג'יטסו זה אומנות מסורתית.
לא זוכר איפה אבל אני זוכר שראיתי באיזה אתר של נינג'יטסו מידע על המורים ולהרבה מהם היו חגורות שחורות מעל דאן 1 בטאקוונדו..... בינתיים אני יראה אני ילמד גם וגם ואם אני יצטרך לבחור אז אני אבחר באחד מהם...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר