לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2004, 15:14
  NaViGaToR NaViGaToR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DaRk GoD שמתחילה ב "[בקשה] מידע וחוויות על גדנ"ע - שדה בוקר"

תשמע אחי ... אני עברתי גדנ"ע לא בשדה בוקר
אלה ליד נתניה ... גדנ"ע מצטיינים של מזרחנים-ערבית!!!
הייתי לפני זה ב-4 ימים שם...הייתי חניך מצטיין אז לקחו אותי לעוד שבוע של לימודים ויותר לדעת על חיל המודיעין והכל ... הראו לנו ממש מה עושים שם וזה משמעת צבאית אבל המפקדות צוחקות איתך חופשי!!
חבר שלי שהיה בשדה-בוקר בגד"נע אמר שהיה מה זה צחוקים, אבל הוא עמד במסדר ועמד הקשב כל הזמן כי עשה בלאגן!!! מי שלא ישן בלילה עומד הקשב איזה שעה ואז עף לישון!!!
מי שמאחר, מגיע למסדר אחרי צהריים והכל!!

קיצר הוא אמר שהוא לא יכל אפילו להתקלח שם, היה להם חם (חזרתי אתמול מטיול שם...היה גשם וקר רצח) אממ... הם ירו כל אחד 3 כדורים בנשק, ומיצו את הקטע של להיות בצבא במשך שבוע!

מקווה שתהנה שם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2004, 21:53
  stryker69 stryker69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל stryker69
אני הייתי בגדנ"א שדה בוקר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי vital_t שמתחילה ב "עניתי לך בפורום "לקראת גיוס""

לפני שנתיים והיה ממש כיף. זה לא שהייתה משמעת או משהו דומה אם במילה אחת אני יכול להגדיר את הגדנ"א בשדה בוקר אז המילה היא ללא ספק "שוק". אבל היה ממש כיף עשינו מה שבראש שלנו וזה ממש לא דומה לצבא. ואם איך שהדברים התנהלו שם אז אני יכול להגיד שגם הסגל מפקדים שם לא היה משהו בכלל, לא עשינו מסלול מכשולים וכשאכלנו את המנות קרב בחוץ אז לא היה מספיק אוכל לכל הצוותים. ובנוסף לכך היה פותחן שימורים אחד לכל הבסיס וחיכנו הרבה זמן כדי לפתוח את השימורים אז אנשים כבר פתחו את השימורים עם אבנים.גם עקפנו את המפקדים חופשי והיו כאלו שצחקו אליהם, כך שממש לא הייתה התנהלות נכונה מצד הסגל. בנוסף לכל גם לא ירינו בנשק, אבל זה היה כבר מסיבה אחרת בגלל כל הבלאגן שעשינו שם אז המפקדים העיפו לנו חרטה שהמטרות עפו ברוח. אבל כולנו ידענו שזה בגלל שהמפקדים הגיעו למסקנה שאנחנו לא ממש בוגרים לאחוז נשק בידיים, ולכן לא נתנו לנו לירות. שאני חושב שזו דווקא הייתה חשיבה נכונה מצד הסגל כי אם היו נותנים לנו לירות בנשק אז באמת היה יכול לקרות אסון (ובסיס גדנ"א שדה בוקר כבר קרה מקרה של מוות ע"י פליטת כדור).
בכללי לגדנ"א בשדה בוקר אני ממליץ לכל מי שיכול לצאת אז שיצא כי היה לנו כיף ממש חוויה היה שווה להיות שם לא בקטע שאתה מקבל דוגמה מזה צבא, דווקא ממש לא. אלה יותר בקטע של חבר'ה כיף צחוקים וסבבה כי בכל זאת, זאת מין תקופת טיול כזאת של איזה 5 לילות כך שאתם תספיקו לעשות כמעט כל מיני קטעים הכי מפגרים שיש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר