לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2005, 23:25
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
כן..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorisa שמתחילה ב "מישהו יודע איך מטפלים בשיער אחרי חמצון?"

נתחיל בנזקים- חימצון השיער הוא בעצם שריפה שלו, השער יהיה חלש, יראה כמו קש וישבר בקלות, השיער יהיה עבה יותר (מבחינת מראה) ויהיו הרבה קצוות מפוצלים.

דרכים למנוע את רוב הפגמים שבחימצון- בזמן חפיפת השיער לשים מרכך ולחכות בין 3- 8 דקות על מנת שיתרכך, לנסות להמנע מאסיפת השיער (להשאיר פזור) , לחפוף בשמפו שמחזק את השער, לשים מסכה לשיער ולחכות לפחות 3 חודשים לפני שמחמצנים שוב את אותן השערות שחמצנת כבר (לרוב מחמצנים רק בלבד את השורשים אבל החומר יכול לחמצן גם את השאר והשערות יכולות להקרע בשלב מסויים).

הערות- חובה לשים לב למשך הזמן שבוא החומר נמצא על הראש, לבדוק שאכן הכל מרוח באותה כמות ובאותה צורה..

הנזק הוא גדול, לא מומלץ.. במספרה יודעים לפחות שהצבע ייצא כמו שרוצים..אבל השיטות לשמור על השיער זהות.

במידה והצבע לא מוצא חן, ורוצים לצבוע שוב.. צריך לחכות לפחות 3 ימים לפני כי השיער צריך זמן להחלים קצת לפני כן..

אין לחמצן שיער שחומצן ונצבע באותו חודש.. זה כמעט הרס כללי וקשה להתגבר על כך.

בהצלחה

חזרה לפורום
ישן 19-09-2005, 09:33
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
אממ...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כן.."

כמה דברים שאני לא מסכימה איתם במה שאמרת -
בקשר ללהשאיר מרכך 3-8 דקות על הראש - אם את לא יודעת, אז מומלץ מאוד לא לשים מרכך על הקרקפת (כל ספר אומר לי סיבה אחרת, הכי הלחיץ אותי זה שאמרו שהוא עלול לרכך גם את שורשים ולגרום לנשירה שעלולה להביא לדילול שיער ובמקרים קיצוניים גם קרחות), אז לשים את המרכך בשיער למטה, כשהוא לא נוגע בקרקפת בקיצור. אצל בנים זה קצת בעיה כי לרובם יש שיער קצר... אז אני לא בטוחה שחכם להגיד לבן, שרוב הסיכויים שיש לו שיער קצר, להשאיר מרכך למעלה מ3 דקות על הראש כי זה די בטוח שהמרכך יהיה על הקרקפת... (מסיכה אתה יכול לעשות, תשאיר אותה אפילו חצי שעה על הראש, המטרה שלה להזין ת'קרקפת, אבל לא לעשות את זה גם עם מרכך)

דבר שני- ניסחפת קצת עם הקטע של החמצון... אני מכירה מאות אנשים שחימצנו את השיער, וזה לא השפיע להם עליו בכלל. זה הכל תלוי בשיער עצמו מלכתחילה, שיער שלא היה בריא - יהיה *טיפה* פחות בריא, ושיער בריא מאוד יהיה *טיפה* פחות בריא מאוד, וזה שינוי שלא מורגש, אי אפשר לשים אליו לב מהסתכלות וגם לא במגע!
ולמה? כי -ל-א- מחמצנים מהשורשים/את השורשים. ראית/עשית פעם גוונים במספרה? אז מנסיון אני אגיד לך, שהספר משאיר בערך ס"מ של שיער מהקרקפת... כדי שהחמצן לא ייגע בשורשים, ומהסיבה הפשוטה הזאת החמצון לא משפיע על המשך הגדילה של השיער, אלא רק על הקבוצת שיער המחומצנת. שגם אז, כמו שאמרתי, ה"הרס" תלוי בסוג שיער, שבכל מקרה הוא זניח ברוב המקרים...
אין קשר ש"במספרה יודעים לפחות שהצבע ייצא כמו שרוצים", חמצנתי, צבעתי ועבדתי למספיק אנשים על השיער (ולבד, ההוראות נורא פשוטות) וניקח ת'דוגמא של חברה שלי שהלכה להסתפר כמה חודשים אחרי שעשיתי לה גוונים (בחמצון) והספר אמר לה "יפה עשו לך את הגוונים, אצל מי עשית?", חוצמזה שהבנאדם שכתב את ההודעה לא אמר שהוא מתכוון לחמצן לבד, אולי הוא כן הולך לעשות את זה במספרה.

לכותב ההודעה - אתה יכול להירגע, לא בטוח שהשיער שלך יראה כמו קש, לא בטוח שהוא ישבר בקלות, ולא בטוח שיהיו הרבה יותר קצוות מפוצלים.
אתה בן, אני מסיקה מזה שיש לך שיער די קצר (תקן אותי אם אני טועה), מה שאומר - שאתה מסתפר לעתים קרובות ולכן השיער שלך בריא, ומכאן שהחמצון לא יהרוס לך ת'שיער בצורה קיצונית או ניראת לעין. ובמקרה הקלוש שכן - השיער גדל מהר, מסתפרים לעיתים תקופות יותר, ומתספרים לגמרי לפני צבא, ויהיה בסדר...

נערך לאחרונה ע"י Tip Tip בתאריך 19-09-2005 בשעה 09:45.
חזרה לפורום
ישן 19-09-2005, 17:58
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Tip Tip שמתחילה ב "אממ..."

לי השיער נהרס לגמרי אחרי השלב של החימצון והצביעה ( גיל ההתבגרות.. בחצי שנה כיסיתי את כל צבעי הקשת לכל גווניה השונים..=\ ) , השיער שלי נהרס.. הייתי חייבת לשים מרכך 5 דקות (שיער ארוך - ונכון, לא בקרקפת.. רק בקצוות ) רק כדי שאוכל להסתרק.. לפחות כשהשיער עוד רטוב..
(יש לי שיער מתולתל- לפחות זה מה שנהיה מהשיער החלק והבריא שהיה לי :S ) , כל זה עבר אחרי שגזרתי את השיער (כמעט קרחת!! ) ועכשיו הוא רק קצת מסולסל..

אז זה כן מנסיון- מר!

בתשובתי לא כתבתי לזכר או נקבה בגלל שלא שמתי לב מה המין.. אבל אם השיער קצר.. אז באמת אין בעיה.. מקסימום גלח..

דעה אישית- הצבע הטיבעי הוא בדיוק הצבע שמתאים לך!! או לי...=\ ובקיצור, לכולם!

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 19-09-2005 בשעה 18:00.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר