לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2004, 17:04
  tzuriel tzuriel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.04
טוב!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tzuriel שמתחילה ב "שאלה???? למי שמבין בסיכסוך עם מורים!!"

אני לומד בבית ספר דתי!!! .היה לי שעתיים תנ"ך ואחרי השעה הראשונה היה הפסקה ההפסקה עצמה היא של 20 דקות בערך ,15 דקות בשביל להתפלל מנחה ואח"כ 5 דקות בשביל לאכול. אז כמובן שאי אפשר להספיק לאכול תוך 5 דקות אז נותנים לנו לאכול בשיעור... טוב אני לא הספקתי לא אכלתי בהפסקה וכאשר המורה נכנס בקשתי ממנו לאכול הוא כמובן לא נתן לי אני ביקשתי ממנו כמה פעמים והוא לא הסכים אז ביקשתי ממנו לשתות לפחות הוא לא נתן לי... טוב אני מבין אותו ... אבל הקטע המעצבן מתחיל עכשיו!! הוא לא נתן לי לשתות טוב הלכתי למקום ובגלל שהיה בלגן בכיתה הוא אמר מי שמדבר אני מעניש אותו במכתב וסילוק מהשיעור אני שהתקדמתי למקום שאלתי בקול למי יש מים וכן נחץ גורלי.!!! הוא אמר לי צוריאל בוא לכן לקבל מכתב !! אני התחלתי להסביר לו שאני לא ממש אשם ואני רק ביקשתי מים ושלא צריך לעשות מזה עניין .
אבל הא בשלו מכין את המכתב .קיבלתי את המכתב בעצבים ראיתי את ראש הישיבה בחוץ ואמרתי לו שהמכתב הזה לא מגיע לי ואני רוצה "לערער" (כול זה כאשר אני רואה שכתוב במכתב שאני מפטפט כל השיעור ושהמורה כול הזמן מאומר לי להפסיק לדבר - כמובן שזה מכתב מוכן כאילו נשלף ישר למי שמדבר בשיעור) כול זה שקר אחד גדול כי אני לא מדבר כמט בכלל בשיעור שלו ויש לי הוכחה כי אני יושב ליד ילד הכי חכם ואמין בכיתה שלא מרשה לי לדבר בשיעור שלו. בתחלס בסוף השיעור הלכתי לראש הישיבה לדבר איתו ועם המורה ששלך לי את המכתב ואני אמרתי לו את כל מה שאני חושב וזה היה מואד בכסח אני אמרתי לו שאני לא מדבר כמעט בכלל כי אני יושב ליד הילד הזה שאמרתי לך והוא לקח ממני את המכתב ואמר לי אתה יודע מה אני אל תיכנס לשיעורים שלי תסתר עם החברים שלך שכמו שהם מעידים עליך אז אתה תלמד מהן ולקח ממני את המכתב .....

אז כאילו אני לא יכול להיכנס לשיעורים שלו יותר השאלה אם זה מותר לו להוציא אותי. ואם אני לא אצא מהשיעור...?

נערך לאחרונה ע"י tzuriel בתאריך 24-11-2004 בשעה 17:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2004, 19:04
צלמית המשתמש של ZigZag
  ZigZag ZigZag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
הכל שאלה של המקרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tzuriel שמתחילה ב "שאלה???? למי שמבין בסיכסוך עם מורים!!"

קודם כל תעשי הכל בדרך הכי פורמלית שיש,
תסתכל בתקנון שלכם, תפנה למחנכת (גם אם אתה חושב שהיא זונה), תפנה ליועצת (גם אם היא זונה), תפנה לרכזת (היא זונה), תפנה לס. מנהלת (גם היא זונה) ואפילו תפנה למנהלת (זונה)..

תיידע את ההורים שלך מראש בגירסא הכי טובה, שלא יבוא להם בהפתעה, כי זה רק ידפוק אותך,
ורק אז תפנה אל המורה בפרטי בהפסקה ותדבר הכי יפה שאתה יכול.

אם כל זה לא עובד
תתקשר לקו של משרד החינוך לתלונות על מורים (עובד, בדוק)
http://makom-m.cet.ac.il/pages/item...page=3&item=239
1-800-222-003

ואז תן לה בראש, שים עליה כזה ז, ובגלל כל מה שעשית קודם, היא לא תוכל לעשות כלום.

*הכותב הוא תלמיד תיכון י"ב שהועף מבית סיפרו הקודם

בהצלחה אחי
ישן 24-11-2004, 22:32
צלמית המשתמש של jointelmen
  jointelmen jointelmen אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל jointelmen
אני אישית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי m_j שמתחילה ב "תגיד לו שאתה לא יכול לצאת החוצה כי קר"

הייתי מכניס לו מכות... בגלל זה עברתי כבר כמה בתיי ספר....
אני גם הייתי בדתי עברתי בתיכון לחילוני ושאבא שלי נפטר שנה שעברה חזרתי בתשובה...
המורה הזה טמבל לי יש מורה אחד בבית ספר שלא מלמד אותי אבל הוא רכז שכבת י' הבן אלף בא לחבר שלי ואומר לו שהוא יתנקל אליו ויגרום לו לעוף מהבית ספר...
אז פירסמנו את הטלפון שלו + פרטים בפיק אפ ליין ובזונות ובהכירויות של הומאים! הוא קיבל כמה שיחות...
תאמין לי אין כמו נקמה שקטה!

ועכשיו לבעיה! כמו שאמרו פה תספר להורים שלך לפני שיספרו להם....
ותילך למחנכת או ללא יודע מי שצריך ותדבר איתם!
ואם זה לא ילך תתקשר לאיפה שzig-zag אמר לך תתלונן אוווו שתילך לעיתון זה פועל אחי!
אפשר פשוט לאיים על המנהלת בעיתון... תאמין לי שאף בית ספר לא ירצה שם של מורים חרא...
ואף בית ספר לא ירצה את השם שלו בעיתון!
אצלנו באביב ברעננה כבר היו כמה כתבות השנה חח1בגללי!

בהצלחה גבר!
ובאיזה כיתה אתה אחי?
ישן 28-11-2004, 08:15
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
אוי כמה שאני מבינה בזה.......

בתור אחת שגרמה למורה לבכות לפני אמא שלי והסגנית מנהלת + המנהלת אני מבינה בזה לא קצת.....
אבל אתה צריך אמא פייטרית שתכניס לה באימאימא שלה!! יש לי סיפור ארוך בישבילך....
בכיתה יא' רציתי לצאת לשרותים והמורה הזאת מוכרת כאחת שלא מביאה לצאת דוג' לתשובה חוזרת שלה בכל פעם שמישהו אומר :המורה ,אפשר לצאת לשרותים? והיא הייתה עונה "אפשר,השאלה אם מותר..." בקול צווחני מעצבן ........
אז יום אחד הייתי חייבבבתת לשרותים,ואז אמרתי לה,היא כהרגלה ענתה את אותה תשובה מפגרת ואחרי כמה שניות לא יכולתי ויצאתי בריצה.....
כשחזרתי היא אמרה לי לצאת מהכיתה, ובגלל שלא הסכמתי היא לא רצתה להמשיך עם השיעור , כמובן שכולם אהבו אותי על זה לחשו "אורית,אל תצאי..."אבל אני לא יצאתי כי ידעתי שאני צודקת....
קיצר היא התקשרה למנהלת (מה לעזעזל????)והיא הגיעה אחרי כמה דקות והוציאה אותי וכעסה עלי מאוד! צעקתי צרחתי בכיתי והסברתי את כל הסיפור -זה לא עזר לקחו אותי לחדר של היועצת ושם הסברתי לה מה קרה,היא-כאחת שכולם שונאים והיא מוכרת כאחת שלא מבינה כלום!! אמרה :מה ?זה כל מה שקרה? היא הייתה בהלם שעשו מזה דבר כזה...... בינתיים בכיתה אחותי התאומה הקימה טרור נגד הכלבה, וכולם הצדיקו את אחותי(היא אמרה לה שיש לה עור של פיל מרוב שהיא לא רגישה...)
אני החלטתי שאני לא נישארת חייבת למורה הכלבה הזאת,ואין מצב שהיא תיגרום לי לבכות עד כדי כאבי ראש למשך כל היום(אני רגישה...) ועירבתי את אימי היקרה .....אימי באה מוכנה לאחר שהיא התייעצה עם אח שלה סגן מנהל בי"ס באיזור ואביה-שהוא בעצמו היה מורה פעם ויש לו קשרים ואם היא רוצה אפשר אפילו להדיח אותה מתפקידה (לא שהיא עושה משהו מועיל...) אמא שלי פתחה את השיחה עם המורה הזאת בקטע מטורף ביותר!! היא הביאה מקלט קטן כזה שעיתונאים מקליטים איתו מרואיינים וביקשה להקליט את השיחה הזאת,המורה התחילה לרעוד ואמרה שאין צורך בזה בכלל ואימי ביקשה שגם המנהלת ,גם היועצת וגם המנהלת הגדולה יהיו נוכחות,והן מיצידן ממש רצו לא להיות שם כדי לא להיות עדות למה שהולך להתרחש....אל תשאל איזה השפלות הלכו שם!!!!! איזה כייייייףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!! תאמין לי סיפוק של החיים למרר למורה כזאת את החיים,וכשהיא יוצאת עם עיניים אדומות מרוב בכי -מה טוב....
מה שהכי מצחיק שבשיעור הבא היא ביקשה שאני ואחותי נבוא אליה,כל אחת באה בתורה והיא אמרה לי את לא חייבת לי משהו??? יענו היא רוצה שאני יבקש סליחה........פחחחחחחחחח אני אמרתי לה "לא.......אני לא חייבת לך כלום......." והלכתי....היא התייבשה בגלל שהיא בטח חשבה שאמא שלי תגיד לי לבקש סליחה..........היא לא מבינה שהדבר היחיד שאמא שלי אמרה לי זה לא לספר לאף אחד מה שהלך בחדר ........חחחח
קיצר,אם המורה הזה יעשה לך יותר מידי בעיות תעשה מה שאני עשיתי.....כי סה"כ אתה צודק.....מה זה לשתות???תגיד שלא הספקת כי ההפסקה קצרה .......
יהיה טוב, מה אתה נלחץ יותר מידי ........הוא רק מורה .......והוא בנדם כמוך (רק עם הרבה פחות רגשות....)
שיהיה בהצלחה ותראה לו מזה........כי אני שונאת מורים כאלה!!! הם נאצים!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:42

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר