לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2005, 17:27
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
בקשר לסגירה של Lionertwork

חיכיתי לזה הרבה זמן ועכשיו אני צריך להעביר ביקורת.

ראיתי שLionetwork ו להלה נסגרו.

אני יתחיל לפרט את כל הדברים הטובים הנובעים מכך.
כל מי שיש לו דעות בעניין בעד או נגד שיציין אותם.

1 - טוב מאוד שאתרים פיראטים נסגרו! לא צריך אותם. אתם רוצים משהו תקנו! למה אתם לא יוצאים לרחוב וגונבים? למה כי לשבת בבית ודרך המחשב לגנוב זה יותר קל וסיכוי יותר קטן שיתפסו אותכם. כל מה שאתם צריכים זה רק את האתרים שיספקו לכם את ההורדות. כאשר אתה גונב אין מקום שכתוב אליו "אני מחזיק כאן את כל המשחקים כל הסרטים בו וקח." באינטרנט יש את זה אבל זה בדיוק כמו לגנוב סרט מהמפעל שמייצר את הסרטים.

2 - סיבה נוספת ועיקרית שאני שונא את Lionetwork זה בגלל קהל הגולשים שלה. (כן דווקא בגללה) תמיד ילדים קטנים ובני נוער, רובם שעות מול המחשב, eMule 24/7 פתוח, רשימה לא נגמרת של חרא סרטים חרא משחקים (כל דבר שהם רואים מהאתר הם מורידים).
תבינו אתם נובים במשחקים, ואתם אלה שמורידים בדרך כלל גם אלה שהורסים את כל הכיף במשחקי הרשת בגלל שאתם נובים! אתם לא מבינים כלום בסרטים, לא משנה כמה תראו, אתה אוהבים רק סרטים אמריקאים שיצאו בשנתיים האחרונות. יראו לכם סרט לא אמריקאי ולא תרצו לראות, יראו לכם סרט קלאסיקה תגידו איכסה. אז חלאס אתכם. לא תגדלו לגדולות. אהה, כן, ונמאס לי לראות את התגובות שלכם: "באסהה הג'יפה 4 שלי לא מריץ את F.E.A.R. כנראה אני ימשיך לחרוש על בCS." זה מה שאתם יודעים מהחיים שלכם כולכם אותו דבר. אולי שתתבגרו תבינו משהו. תלמדו לקרוא אנגלית תגלשו לעוד אתרים גם בחו"ל ואז אולי לא תיהיו תלוים בLionetwork.

3 - סיבה נוספת, האתר בקושי מספק חומר (לא חוקי), כמה משחקים שזה ממש אבל ממש לא בעיה למצוא אם עושים חיפוש. והחומר שהוא מספק הוא עלוב. אני מדפדף בוא לפעמים (אבל אני לא מוריד משמה, כי זה eMule,) ואני רואה את הסרטים. תמיד סרטים ממוצאים ומטה. את כל סרטי האימה הכי לא מוכרים תמצאו שמה: "נקמת דרקולה 3 בלוחמת החיצונים 2219", המשחקי היריות שהם מביאים משעממים למידי (לפי ביקורות), והיום בכלל למי יש כוח להוריד משחק היום, היום כבר יותר קל לקנות, מאשר להוריד 5GB. ולכן זה מאוד תלוי. לא כל משחק צריך אבל אם יש משחקים טובים אז שווה לקנות. ובנוסף המולטיפלייר עובד בלי בעיות.

4 - אם ההייתם מבינים טיפה אנגלית, ההייתם מגלים שחוץ מLionetwork ולהלה יש הרבה מאוד והרבה מאוד תוכנות עם מאגרים מאוד גדולים ומהירות מאוד גבוהות שמהם אפשר להוריד. Lionetwork זה לעצלנים, וישראלים (הקהל המעצבן שדיברתי עליו), הם מתאימים טוב מאוד אחד לשני. אני זוכר בזמנו את סופרנובה, אני בטוח ש80% מהגולשים של Lionetwork בכלל לא מכירים אותו. היה לא מאגר פי מיליון על Lionetwork, כל יום איזה 100 הורדות, והמהירויות במשמיים. גם היום יש מספיק תוכנות. תופעה מעצבנות שנובעת מזה שהקהל מכיר את Lionetwork, היא שכל פעם שהאתר יורד (כמו עכשיו) הם תמיד באים לבכות. תינוקות!

5 - חוץ מזה נראה לי שLionetwork ולהלה בכלל לא בתביעות משפטיות והם סגרו את עצמן וביקשו תרומות, כדי להרוויח כסף על המשתמשים, אבל בצורה שתראה להם כאמינה. הקהל של Lionetwork (הילדים המעצבנים) אומרים לעצמם אם הורדתי 5 מיליון סרטים ו2 מיליון משחקים מהאתר בשווי של מיליארד ש"ח, למה שאני לא יתרום לו 10 ש"ח? ככה הם מרוויחים הרבה כסף, לא שזה מפריע לי, כי הצוות באמת עובד שמה שעות נוספות (חיפוש, קישור, חיפוש קישור חיפוש קישור) כעבור 5 דקות. גמרתי.

אחרי כל הדברים האלה יש כמה דבר טוב אחד שאני רוצה לציין לשתי האתרים וזה הכתוביות לסרטים שלהם.
בארץ להוריד סרט זה לא חוקי. אבל אני אומר זה תלוי. ולמה אני אומר את זה. לדוגמה אני רוצה להשאיר סרט כמו "מזימות בינלאומיות", "ורטיגו", הרבה סרטי קלאסיקה ישנים שאני לא מוצא אותם בספריית הוידאו כמו בלוקבאסטר או ענק הוידאו, מה אני אמור לעשות? לקנות אותם מחו"ל? זה חתיכת הוצאה בשביל סרט (זה יוצא יקר עם המשלוח והכל), וגם הכתוביות באנגלית. ולכם אני לא בטוח שהורדת סרטים כאלה בארץ יכולה להחשב כחטא, כי זה כמו שאני יראה אותם בטלויזיה והקליט את זה. הם סרטים שיצאו מהקרנים כבר מזמן, ומחיר של 40$ או 30$ ולסרטים שמשדרים בטלויזיה בחינם (חוץ מהכבלים) זה גניבה בשל עצמה. ולא אני לא לוקח את זה בתור הפרת זכויות, (אם למישהו יש הסבר למה זה כן שיגיד לי.) בכל מקרה אז שאני מוריד סרטים כאלה אני מחפש להם כתוביות בעברית באתרים כמו Lala ו Lionetwork, ובעוד אתרי כתוביות ישראלים (אפילו שהרב נסגרו), ואם אני לא מוצא (וזה לכמות לא קטנה של סרטים) אז אני נאלץ לראות את זה עם תרגום באנגלית.

תורכם.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2005, 18:35
צלמית המשתמש של mkelman
  mkelman mkelman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
מסכים איתך אבל לא בהכל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "בקשר לסגירה של Lionertwork"

1. אל תגיד לי שאתה לא מוריד מאתרים פיראטיים...אז למה אתה רוצה שהם יסגרו?!

2. בקשר לגולשים...ב-90% אתה צודק...אבל אלה שבאמת מביאים את הלינקים הם לא בני 10-11...ויש להם טיפה מושג ואני מאמין אפילו שהם בעצמם לא מורידים מאימיול. למה? כי זו תוכנה זבל!

3. אממ פה אתה קצת טועה...נכון שהם לא מביאים מיליון הורדות ביום ונכון שכל העידכונים שלהם לסרטים ולמשחקים באים מ-Nforce אבל עדיין גם ה-10 או 15 דקות האלה הם יכלו לעשות משהו אחר ולא לעשות Copy-Paste כמו שאתה אומר..

4. בזה אני מסכים איתך...

5. אני נוטה לא להסכים איתך...הרי 2 האתרים האלה (להלה וליונטוורק) כל הזמן במירוץ אחד נגד השני...אז למה שפתאום הם כאילו יתאחדו ויסגרו את האתרים של שניהם כדי לאסוף "תרומות" כמו שאתה אומר?

מסכים איתך בקשר לכתוביות...ואני רוצה להוסיף כאן משהו. ברוב המקרים (85%-90%) הכתוביות רק מתורגמות מהכתוביות באנגלית. סתומרת שהם מוצאים כתובית טובה ברשת ואז מתחילים לתרגם אותה לעברית ולשים קרדיט להם...בחלק מהסרטים קרה לפעמים שבכתוביות היה בלבול בין זכר לנקבה...

הוספה שלי: לפי דעתי לא היו צריכים לסגור את ליונטוורק. הם באמת לא סיפקו לינקים לסרטים ולמוזיקה (למשחקים כן אבל לא איימו עליהם בנושא הזה). להלה לעומתם כן סיפקו לינקים להכל! ועל כן מגיע להם סגירת האתר....

נערך לאחרונה ע"י mkelman בתאריך 20-09-2005 בשעה 18:38.
ישן 20-09-2005, 19:20
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "בקשר לסגירה של Lionertwork"

שמע, אתה כתבת הרבה, קראתי איזה שני פסקאות, ולמאר ת'אמת, אתה מזיין בשכל...
האתר לא מספק לינקים לשירים ,ככה שרוב החברות שטובעים אין להם עילה לכך, האתר לא מספק לינקים לסרטים...
אף אחד לא מחייב אותך להיכנס לשם, אתה רוצה אתה נכנס אתה לא רוצה אתה לא נכנס.
ואתם לא מבינים דבר אחד, בסגירת ליון, ייפתחו אתרים אחרים, שיימחו נגד זה. וזה לא ימנה הורדה, אלה רק תיסכול לחיפוש רחב יותר.
האתרים לא מחזיקים כלום על השרתים שלהם (חוץ מתרגומים , שזה חוקי אני חושב, לא?) זאת אומרת, שכל אחד יכול להיכנס לחיפוש, ולמצוא את הדברים להורדה.
כל מה שליון עושה זה לספק את המידע על דברים שיצאו... *אני אחפש ברשת אתרים לשירים, וכל שיר חדש שייצא אני אוריד, אותו דבר לסרטים...
*(גוף ראשון רק לשם הדגמה)
אני מאמין שליון יחזור, אם לא באותו שם אז בתורשם אחר...
לגבי להלה קשה לי לומר

ישן 20-09-2005, 20:44
  STICH2005 STICH2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

גרמתם לי לצחוק
אני בליון שנתיים וחצי כבר
אני מכין לליון תמדריך לאימיול
העלתי כמה פעמים לינקים
ואני עוזר בתמיכה בצאט

ואני אומר לכם שגם הבן של ראש הממשלה מוריד מאתרים כאלה
ואני יודע את זה וזה כולם יודעים כי יש דברים שאין בחניות ויש באינטרנט
הרבה מאוד דברים למשל סרטים ישנים שלא תמצא וכדומה
אז בתור בן אדם שעוזר לליון ולשאר האתר אני אומר לך שפתח תאשכול
כול מילה שלך שטות טחת גדולה ואני יצחק אם תגיד לי שאתה קונה דיסק ב 80 שקל שירים
או הולך לקולנוע ושם ים כספים ואני מצטער מאוד בשביל הפדרציה ואליס כי ליון יחזרו בגדול
ז"ל של הפדרציה ואליס

ישן 20-09-2005, 20:46
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
זה לא תירוץ. זה עדיין נחשב גניבה (מה שטענת נגדו בחריפות בכל המאמר שלך).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
בארץ להוריד סרט זה לא חוקי. אבל אני אומר זה תלוי. ולמה אני אומר את זה. לדוגמה אני רוצה להשאיר סרט כמו "מזימות בינלאומיות", "ורטיגו", הרבה סרטי קלאסיקה ישנים שאני לא מוצא אותם בספריית הוידאו כמו בלוקבאסטר או ענק הוידאו, מה אני אמור לעשות? לקנות אותם מחו"ל? זה חתיכת הוצאה בשביל סרט (זה יוצא יקר עם המשלוח והכל), וגם הכתוביות באנגלית. ולכם אני לא בטוח שהורדת סרטים כאלה בארץ יכולה להחשב כחטא, כי זה כמו שאני יראה אותם בטלויזיה והקליט את זה. הם סרטים שיצאו מהקרנים כבר מזמן, ומחיר של 40$ או 30$ ולסרטים שמשדרים בטלויזיה בחינם (חוץ מהכבלים) זה גניבה בשל עצמה. ולא אני לא לוקח את זה בתור הפרת זכויות, (אם למישהו יש הסבר למה זה כן שיגיד לי.) בכל מקרה אז שאני מוריד סרטים כאלה אני מחפש להם כתוביות בעברית באתרים כמו Lala ו Lionetwork, ובעוד אתרי כתוביות ישראלים (אפילו שהרב נסגרו), ואם אני לא מוצא (וזה לכמות לא קטנה של סרטים) אז אני נאלץ לראות את זה עם תרגום באנגלית.
ישן 20-09-2005, 22:53
  pukiman pukiman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DJ-VIPER שמתחילה ב "אני חושב שאמיול זה זבל אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DJ-VIPER
אני חושב שאמיול זה זבל
אבל אני בעד פיראטים
כמו כן אני חושב שהבעיה שהיום המון אנשים הורידו מליאון ותאמינו או לאגם בחול וזה מה שגרם לאינטרנט להיות מלא בקבצים.
אני מקווה שהסגירה של ליאון לא תגרום לצמצום בהורדות ברחבי הרשת (לא מוריד מליאון -בעעע)
אגב בקשר לגנבה - 200 שקל או יותר על משחק זה גנבה, אתה יכול לחשב כמה שאתה רוצה תאמין לי שהם מרווחים עלינו לא להפף.

"צמצום בהורדות ברחבי האנטרנט"? בגלל מה? בגלל שהאתר המסכן ההוא נסגר?
למה מה קרה? הוא סיפק את החומר לאנטרנט? מה עשה?
סה"כ רק סיפק לאנשים עצלנים שלא יכולים בעצמם לפתוח תeMule הדפוק הזה, ולהכניס בשורת חיפוש את שם התוכנה\הסרט\המשחק שרצו להוריד. חיכו כמו כבשות עד שהאתר יספק להם את השם (שבכלל הם היו מספקים רק לאחר כמה ימים מאז שמהחשק\הסרט\התוכנה הפרוצה שוחררו לאנטרנט ברחבי הFTP וNEWSGROUPS. ואז רק אחרי "שנים" היה מגיע לP2P). דבילים!
אם רוצים להפסיק את הWAREZ, אז שיתחילו להילחם בו (הקבוצות שפורצות את המשחקים ומעתיקים את הסרטים) ולא באיזה אתר דפוק שסיפק לכבשות חומר (שם בלבד) להורדה (שוב אני חוזר. דבילים!).

נערך לאחרונה ע"י pukiman בתאריך 20-09-2005 בשעה 23:15.
ישן 21-09-2005, 07:33
  החתול המולך החתול המולך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.03
פחחחח מי משתמש באי מיול ..

הלכו הימים של אי מיול .. עכשיו זה Bitorrnet ו- DC ..
מוריד על מקס .. סרט ב40 דקות מתאים לא ?
קיצר יש הרבה חארטה במה שאמרת ..
אני לא מאמין שאפילו אתה קונה את כל המשחקים שלך ..
שמע אני לא הולך להוציא 200 שקל בשביל משחק ..
המחירים בשמיים והחברות גם ככה עושות כסף אפילו כשיש אנשים שמורידים ..
חוץ מזה יש אנשים שמורידים משחק .. רואים הוא טוב וקונים ..
אני בחיים לא קניתי משחק וגם לא יקנה ..
אני משחק בכל המשחקים שאנשים קונים ונהנה בדיוק כמוהם ..
אם המחירים היו יותר זולים הייתי חושב אם לקנות משחקים ..
מי שיודע איך להביא דברים מביא דברים מקוריים ברשת ..
21 חשבונות CDKEY .. STEAM מקורי של Call Of Duty ועוד ..
אל תאשים רק את האנשים שמורידים .. בכל זאת זה כמו שאמרת רק ילדים בלי משכורת ולא כולם טחונים שיכולים לשבת להוריד על הראש ..
ישן 21-09-2005, 13:42
  eliko etp eliko etp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
ביקורת חריפה על בורות!!!!

לחכמולוג הגדול שכתב את האשכול המיותר הזה!!!!!!

אני לא יודע איפה אתה חיי. אני לא יתן לפושעים האלה מא.ל.י.ס והפדרצייה המזדיינת הזאת שקל!
ובמיוחד שהכסף הזה משרת רק אותם ולא מגיע לאומנים שעומלים רבות!
והנה עוד נק' מבט.. : מעטים מאוד האנשים שקונים דיסקים של זמרים\ות ולהקות בימיינו,
יוצא מכך שאומנים מתפרנסים לרוב מהופעות חיות!
הרי גם כשאתה נניח קונה דיסק המרויח הגדול מכך זאת חברת התקליטים ולא האומן שרואה 5 שקל מדיסק שנימכר! כן כן 5 שקל! תבדוק אותי...
ואם יש אומן שאני נהנה לשמוע אותו משירים שהרשת סיפקה לי ולא חנות דיסקים אני ילך לראות ולשמוע את האומן בהופעה הקרובה לבייתי!
אתר LIONETWORK לא סיפק לינקים ישירים להורדה בשום קטגורייה!
חוץ מאומנים מתחילים שבחרו לעשות כך! וזאת זכותם כי כמובן שאין כאן פגיעה בחוק זכויות היוצרים! אמת?
מי אתה שתיקבע את איכות החומר המסוקר באתר? אף אחד לא עומד לך עם אקדח ומבקש ממך לגלוש שם! קפיש? לא טוב לך אל תגיע לשם! חחח ועוד אומר שאנשים לא מבינים בסרטים...
אתה לא מבין דבר וחצי דבר בחיים שלך על סרטים! הרי בסה"כ מגיעים לשם סיקורים של סרטים חדשים שיוצאים ברחבי העולם. אז כולם לא מבינים כלום ואתה מבין??? זה מעניין!
אתה עוד בוכה על מהירות ההורדה.. תשתף יותר וכך ועלה לך הקרדיט!
אתה אומר שאתה בקושי מוריד\מעלה מהאימיול ומצפה שמשחק יגיע אליך למחשב בקלות אה???
אף אחד לא תינוק כמו שאתה אומר!!! יש יושר וצדק והוא ינצח! אנשים מבכים על האי צדק שנעשה!
ומי אתה בכלל שתשפוט קהילה שלמה?
ועוד דבר איפה תמצא ריכוז גדול של תרגומים בעיברית? אם לא באתרי שיתוף ישראלים. שבראשם עומד כספינת הדגל L I O N E T W O R K !!!!!!!!!!!!

בקשר לסעיף 5 אני רואה כמה אתה ער למה שקורה! לפני שאתה יוצא בהצהרות טיפשיות וחסרות שחר תקרא מעט חדשות שקשורות במחשבים! רוצה לינקים או שאתה פחות עילג ממה שחשבתי ותוכל לחפש בעצמך?????

וסעיף הסיכום שלך מראה בבירור את הבורות העצומה שלך בעיניין!!
תעשה שיעורי בית לפני שאתה מעלה ביקורת!

ELIKO ETP---מנהל פורטל ב---lionetwork

ישן 21-09-2005, 15:33

מצחיק לראות איך אתה מגיב בתור גולש באתר
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eliko etp שמתחילה ב "ביקורת חריפה על בורות!!!!"

בדיוק כמו שליון שרצו שתגיב.

אני ההיתי בהופעה של Scorpions שעלתי לי 250 ש"ח. אז דיסקים לקניית התקליט זה עניין יותר זול. וחוץ מזה שאני מסתובב בחנויות של מוזיקה אני תמיד רואה שיש שמה קונים. ותאמין לי שבחו"ל אחוז הקנייה גדול. שמה גם קונים שירי mp3 ב1$, ולזמרים לא בדיוק אכפת מישראל.

וזה שאתה מוריד מוזיקה זה גורם לאומן לרווחים.
בנוסף כל חברה מפיצה גם בספרים גם במשחקים ובכל תחום לוקחת לעצמה רווחים זה לא חדש. אני לא יודע אם האומן מרוויח 5 שקל. כי אם אתה מתבסס על מה שליון כותבים אז אתה פתי גמור.

בקשר לסרטים, כן אני מספיק מבין בסרטים כדי לראות ש70% מהסרטים שלהם הם חרא. הישראלים "מאוד מבינים בסרטים" תביא להם ואן דאם - 10, תביא להם איזה קומדיית נעורים - 10. תביא איזה אימה - 10. לא חשוב שהסרטים גרועים, זה מה שמספק את הישראלים. ואני אומר לך שהם לא מבינים בסרטים.

דבר שני אני בחיים לא הורדתי באימיול ולא הוריד באימיול. את הדברים האלה אני יודע על סמך חברים שלי שהם כן מורידים מאימיול. ועניין של הקרדיט זה אידיוטי למידי, כי אני מוריד בלי בקושי לשתף. ואם אני נחשב בשבילך לLeecher, אז לך תמשיך להוריד מeMule. בעיות שלך. בקשר לכתוביות אומנם כתבתי שזה היתרון היחידי של האתר. וגם בלעדי אני מוצא כתוביות בעברית.

בכל מקרה כתבת בסוף שאתה מנהל בפורטל בליון, שיהיה לך בהצלחה באתר הסגור. דבר שני אתה לא צריך להתרגז ממה שכתבתי בהודעה הראשונה. כי היא לא מופנת לכל הגולשים של ליון, כמובן שיש גם הרבה חכמים.

אבל אל תדבר איתי על צדק ואי צדק וכל השטויות האלה של כל הפדרציות, תגיד תודה שהם לא באים אליך הבית ועל כל משחק סרט תוכנה שיר הם יקחו ממך קנס כי אחרת ההית פושט את הרגל, ותאמין לי שזה פיראטיות בשמה.
מפחיד!

ישן 21-09-2005, 19:03
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "מצחיק לראות איך אתה מגיב בתור גולש באתר"

אחרי התגובה הזאת, אני בכלל לא מבין מה אתה רוצה!!!
חשבתי שאתה נגד האתרים האלו בגלל שהם מביאים תוכן לא חוקי, אבל גם אתה מוריד...
אז בשביל מה היה לפתוח את האשכול. מי אתה שתחליט מה להוריד ומה לא, גם אני לא מוריד באימיול , אבל אני נכנס לשם ומתעדכן. במקום לרוץ כל פעם לאתר מוזיקה, אחר כך לאתר סרטים, ואז לחפש תוכנות ... ככה אתה מקבל הכל באתר אחד...
מה גם שיש תרגומים בחינם!!!
תבין, לפני שאתה אומר משהו (או במקרה זה, כותב משהו) אתה צריך לחשוב פעמיים אם כדאי לך להגיד את זה או לא, והאשכול הזה נפתח סתם... היית מגיב ב"סקופים וחדשות"

ישן 22-09-2005, 20:30
  tech2005 tech2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05

אני חייב להגיב על השטות שרשומה למעלה...
לכל האנשים שפותחים נושאים כאלו, תפסיקו להיות צבועים.

אנחנו מדינה ענייה וכל אחד פה עושה קופה על הגב של העניים, זה זיבול שכל אחד
ענק שהזמרים והאומנים רעבים ללחם בגלל השיתוף, מה זה השטויות הללו, מי שרעב ללחם
לא נוסע במכוניות פאר,גר בדירות פאר ומסתובב במקומות פאר.
סגירת האתרים פשוט תגרום לישראלי החפשן להתחיל ללמוד ולחקור מאיפה ליון היו מביאים את
הלינקים ולהוריד משם לבד.

אם יש משהו שאני שונא אז זה צביעות, ו-StreetBazar או שאתה צבוע בטרוף או
שאתה קשור לאחד מהאתרים שנסגרו ומנסה להראות את התמיכה של הציבור בליון ולהלה...

נ.ב
אל תהיה אידיוט, להוריד כתוביות ולהוריד סרט זה אותה הפרת זכויות יוצרים.
אז פשוט תסתום.
Maxtor 6Y080M0 (80 GB, 7200 RPM, SATA)
Gigabyte GA-K8NS
HEC 300W

ישן 23-09-2005, 10:32

דבר ראשון אני לא צבוע.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי tech2005 שמתחילה ב "אני חייב להגיב על השטות..."

אמרתי טוב מאוד שאני מוריד בהודעות שלי, ואני לא מכחיש זאת. ועדיין אני נגד פיראטיות. בזמן האחרון אני קונה משחקים ומשכיר סרטים, ואני מוריד רק מה שאני לא יכול להשיג בישראל. (כמה שזה נשמע לך כואב לשמוע זה נכון). אם יש איזה סרט שאי אפשר להשיג בישראל ואני רוצה אותו אני יוריד אותו. לרוב אם זה סרט חדש אני ילך עליו בקולנוע. אבל הסרטים שאני מחפש כבר עבר זמנם.

דבר שני אין לי שום קשר לאתרים האלה ואני מעדיף שלא יהיה לי שום קשר אליהם. ודבר שלישי החומר שהם הציעו היה גם עלוב, ולפעמים הם אפילו לא מציעים חומר. אז תעשו מה שאתם רוצים.
אבל אם זה האתר שמספק אותם, אתם בתוך בסעיף 2. כי היום כל מה שהם מציעים פסה, (מביחנות לא פיראטיות), יש תוכנות יותר מהירות יותר טוב. והישראלים כאלה מפונקים שהם מכירים רק את ליון. אז זה לא בעיה שלי זה בעיה שלהם. אתם אלה שתקועים בתקופה הישנה לא אני.

והדבר שבאמת בגלל פתחתי את האשכול זה בגלל כמה אנשים שליון היו חייהם והוא נסגר והם מתחילים לבכות. זה באמת מטרת הביקורת להסביר לציבור הגולשים שהם עוד רחוקים שנות אור מלהבין בהורדות.
מפחיד!

ישן 23-09-2005, 12:08
  eliman eliman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
עזוב עכשיו אין לך או יש לך כסף..
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי b&m שמתחילה ב "כולם משחקים אותה פה, פיראטיות עלק כולכם מורדים או הורדתם בעבר"

זה שוד לאור יום. הם צריכים לעשות מה שמיקרוסופט עשו בישביל להילחם בזה,להוריד את מחירי המישחקים בלפחות חצי מחיר וככה יהיו יותר קניות. תאמין לי על תאמין לאף אחד.. לא סתם. גם ה"תכונים" לא יקנו מישחק ב- 300 שקל זה בטוח, מירוב שיש להם כסף והם רוצים עוד הם לא מוכנים להוציא קצת.. ציטוט מטריקס כי אני חולא על מטריקס: "מה בן אדם שיש לו כח רוצה? עוד כח" (הנביאה).בקשר לתוכנות השיטוף: "הכי טוב שיש לך,מאשר ואין לך שתיצטרך" (במיקרה שלנו זה כל הקלינטים כגון: אימיול ביטורנט/אזורוס וftp) דרך אגב יש לי עדיין קאזה.

VATOS LOCOS 4 EVER

נערך לאחרונה ע"י eliman בתאריך 23-09-2005 בשעה 12:12.
ישן 23-09-2005, 12:14
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...

חלק אני מסכים וחלק לא...

אני מהאנשים שמשחקים לא הרבה במחשב ואני ממש לא מתכוון לקנות משחק בשביל שבוע שלאחריו הוא ימאס לי... ככה שאני מוריד ואני מודה שהפעם האחרונה שקניתי אחד זה היה לפני כ''כ הרבה שנים...

דבר שני לא אכפת לי בעקרון מהאתרים חוץ מ'זה שהמוד של אמיול היה יחסית טוב ואהבתי אותו...

כמו כן אני ממשיך להוריד במיול וזה כלל לא השפיע על ההורדות שלי... יש חיפוש שהוא דבר מעולה והרבה יותר טוב מלחפש קישור באתר.

300 ש''ח למשחק טוב... סליחה באמת יש לי דברים יותר טובים לעשות עם הכסף... 300 ש''ח ל 3 שיעורי נהיגה שזה המון... לנסיע לת''א לראות סרט ולאכול מלא... הרבה דברים... למישהו מבוגר ממני 300 ש''ח לדלק וכו'... המשחקים לא שווים את זה.
ישן 24-09-2005, 15:09

בונאה אתם פשוט הסתומים של החיים
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי b&m שמתחילה ב "בידיוק מה שאני אומר"

כמה מצחיק לראות אותם בוכים על האתר המסריח הזה שנסגר.
בחיים שלי לא רציתי להתקבל לחרא הזה ומי שלא רוצה להאמין יכול לר*ת לי.

אתם חושבים שאתם כאלה חכמים אבל אתם סך הכל ילדים מסכנים שמשחקים במשחקים 2 שקל, מורידים סרטים של 2 שקל בתוכנה של 2 שקל מאתר של 0 שקל. אז רוצו לשחק CS כי נראה לי לא תצליחו יותר להשיג משחקים לבד בכוחות עצמכם.

זה השירשור של הבכיינים: "כולם מורידים" , "כולם מורידים".

ישפוטים של איזה אתר מסריח אתם חסרי חיים עכשיו בלי האתר.
מי שלא גולש באתר המעפן הזה הבין אותי מצוין. אתם תמשיכו לבכות כי אין לכם מה לעשות בחיים.
מפחיד!

ישן 24-09-2005, 15:20
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "בונאה אתם פשוט הסתומים של החיים"

בנתיים מי שמראה את חוסר חייו על גבי הפורום הוא אתה! ועוד כמה אנשים שרמת השפה העברית שלהם שואפת ל 0

אני אתקן אותך... יש לך בעיית ניסוח: משחקים של 0 ש''ח... ככה זה עולה לנו לאלה שמורידים באמיול... כמו כן סרטים... וכמו כן התוכנה... על האתר אני לא מדבר כי יש חיפוש באימיול ואני לא רואה שום צורך במישהו שיביא לי קישורים... לזה יש חיפוש...

במקום זה נשווה אותך אדם הגון: קונה משחקים ב 300 ש''ח... משכיר סרטים ב 30 ש''ח... הולך לקולנוע ב 30 ש''ח... שיהיה לך בכיף...

זאת הדרך שלי להנות וזאת הדרך שלך להנות...

צריך אנשים כמוך שהחברות האלה ימשיכו לייצר משחקים ולא יפשטו את הרגל אז סך הכל תודה רבה לך

ועוד משהו... אני לא אבקש מהוריי 300 ש''ח למשחקים כי זה פשוט לא הגיוני... ולקרוע את התחת בעבודה של נוער שזה כמעט 3 ימי עבודה בשביל איזה משחק? חחחח כן בטח... זאת הגישה שלי!

רמי.

נערך לאחרונה ע"י system_x בתאריך 24-09-2005 בשעה 15:24.
ישן 24-09-2005, 18:05

משחקים לPS2
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

עולים 300 ש"ח.
לPC הם עולים 200 ש"ח.

דבר שני, צריך מפעם לפעם לקנות ולא הכל רק להוריד. אני קניתי משחקים ראיתי סרטים וגם השכרתי. מה לעשות.
אבל אם אתה כבר מוריד אז מה אתה אז לפחות על תוריד מליון (או על תבכה על זה שהם נסגרו) כי הם גם ככה לא שווים כלום. אם אתה לא מוריד מליון או מי להלה, אז אני בסבבה איתכם ואני לי שום בעיה איתך. אפילו שאני חושב שאם יש איזה משחק שאתה באמת אוהב, כמו הירוס, או כדורגל, או משחק מולטיפלייר, או B&W 2 שיצא, אני מציע שתקנה אותו גם בשבילך וגם כדאי להודות לחברה. שתעבוד בחברה לפיתוח משחקים תבין למה המחשקים זה תחום יקר.
מפחיד!

ישן 24-09-2005, 15:17

ואחת הסיבות לזה שפתחתי את האשכול למי שרוצה לדעת

http://www.fresh.co.il/vBulletin/ne...uote=1&p=629644

ציטוט:

בטח שמעתם על סגירת ה-lionetwork...אז
כל שרצי,מוצצי הדם שהם אירגוני זכויות היוצרים ימשיכו למצוץ לנו את הדם ובייחוד את הכסף.
מה עושים עכשיו ללא האתר המדהים הזה???
אני תרמתי כסף להוצאות המשפט.
ביינתים,באיזה אתר אפשר להוריד?
כמו כן,מי שמשתמש בשירותי האתר וגם אלו שלפעמים(כמוני),הרימו תרומה(כמוני),כל תרומה שהיא.
תדעו גם לתת לא רק לקבל.
תודה רבה.

http://www.lionetwork.net/

הנה מה שאני חושב על מה שהוא אמר. (והוא מייצג הרבה מהפורום הזה במשחקים שמקבילים עליו).

אתם מפגרים. אתם תורמים כסף לאתר המסריח הזה? ואני בטוח שהם דוחפים את הכסף הזה אמור בתור הכיס. אז תמשיכו לשם לאתר הכי חסר תועלת הזאתי. תראו מה אתם רוצים לעשות להקים שלטון של פיראטיות. (אירגוני הזכויות נחשבים לרעים). תחכו שאחד ממכם ישתתף בסרט משחק או אפילו שיר, ולא יהיה לזה בכלל הצלחה הכל רק יורידו את זה, ובאינטרנט עוד תראו תגובות של אנשים שאתם לא בסדר עם הארגונים לזכויות היוצרים.

בקצב הזה ישימו עליכם זיין אחד גדול, ומתי שהוא זה יפסיק, חברות יפסיקו לייצר משחקים להוציא סרט ולייצר מוזיקה, כי כאשר הם עושים אומנות ואתם גורמים להם להפסדים זה מה שקורה.

דרך פיראטיות לא מורידים את המחירים רק גורמים להם לעלות. אם תקנו אז המחירים ירדו, אם תורידו המחירות ירדו והמחירים יעלו. אז על תזיינו בשכל כי אתם הורסים את הבידור.

ולכל המוגבלים שביניכם שגולשים לליון, תמשיכו לתרום להם. על זה מותר לזרוק כסף.
מפחיד!

ישן 25-09-2005, 17:01

אם אין רווחים אין ירידת מחירים
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "קודם כל זין זה עם י' אחת..."

HL2 קנו אותו עוד לפני שהוא יצא, ולען הוא עלה פחות מ 200 ש"ח. ולכן היו לו עוד קונים גם אחרי שהוא יצא.
אני לא אומר בוא נקנה כל משחק. אבל אם יש לחבר יום הולדת לקנות לו משחק מקורי זה מתנה יפה. יש היום משחקים שמומלץ לקנות. לדוגמה את UT2k4 קניתי, גם בגלל שהוא רשת בעיקר וגם בגלל שזה 6 CD, ואני קניתי אותו במחיר ממש טוב (דרך פרוטקציות), ולכן זה משתלם מאוד.
לדוגמה יש סבירות גבוהה שאני יקנה את FEAR או שיקנו לי אותו ליום הולדת, בגלל שרק הדמו מפה קטנה לקחה 700 MB, נראה לי שהמשחק המלא יהיה כמה DVDים טובים, וגם בגלל המולטי פלייר שלו.
מפחיד!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר