לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2005, 15:35
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
ביחס אליי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאולין צפוני שמתחילה ב "האם זה מוגזם???"

מוגזם מאוד!
אנחנו משלמים 180 ש"ח לחודש כשיש שני אימונים במונוסון ועוד שניים שהם בונוס בת"א וכך גם הפוך (המאמן שלנו מאמן בשני מקומות)
וכל אימון הוא שעתיים (בחופש הגדול היה לנו שלוש שעות.. קריעת תחת!)
אימוני ניסיון הם (מה שלפי דעתי חייב להיות) חינם!
כשיש סדנאות עם ברזילאים אנחנו משלמים בדר"כ 300 ש"ח לכמה אימונים וגם לטקס חגורות ביחד.
שזה קורה בפסח ובחופש הגדול.
אני לא יודע איך זה אצלכם, אבל בקפואירה שלנו חשוב מאוד שיש איחוד בין הקבוצות (כמובן שאני מדבר על האסכולה של cordao de ouro שכוללת תלמידים בכל רחבי הארץ) לכן האימונים בקבוצות אחרות דיי פתוחות לביקורים וגם מומלצות.

חזרה לפורום
ישן 21-09-2005, 17:07
  שאולין צפוני שאולין צפוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

כאילו ה-280 נראה לי הוא לוקח כי הוא גם צריך לשלם לביה"ס (אנחנו מתאמנים באולם הספורט)

והתשלום למבחנים כאילו אני מכיר עוד מקומות שצריכים לשלם אבל לא כל כך הרבה

וגם השיעור ניסיון
פעם זה היה בחינם (שאני באתי) אבל לפני כמה חודשים הוא שינה אתזה כי הוא אומר שמי שחדש ולא יודע כלום אז הוא לוקח את כל האנרגיה מהמדריכם ומממנו אז לדעתו התלמיד החדש צריך לשלם הוא אומר שכמו ביעוץ לעורך די אז גם העו"ד לוקח כסף על שעת הייעוץ גם אם את לא תיקח אותו, והוא אומר שיש מורי יוגה שלוקחים גם כמויות כאלה של תשלום רק לשיעור ניסיון, ואפילו יש מקומות שאתה רק מסתכל בהם ולא מתאמן (אבל זה לדעתי בולשיט כי שעור ניסיון צריך להיעות בחינם)

אבל לא הייתי אומר שצריך להגזים ולעזוב את הכל כי באמת באמת זה המקומות אחד הטובים שיש ברמה גבוהה מאוד
חזרה לפורום
ישן 21-09-2005, 17:16
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05

זה בסדר גמור אני משלם גם ככה 200 ומשהו שקל ואני שעתיים בשבוע מתאמן, אני עוד מעט עובד למתקדמים וזה יעלה יותר לדעתי זה גם סחיטה אבל המורה שלי אומר "ששווה לוותר על נעל יפה בחודש או על פעם אחת של בילוי (פעם פעמייים זה לא משנה..) בשביל לבוא זה מאוד שווה את המחיר!" והוא צודק זה שווה זה על רמה אני בערך יודע מה זה על רמה אם אתה אומר שזה שווה אז זה שווה אם אתה נהנה ומתפתח אז זה באמת שווה את זה אבל שעור ניסיון זה חינם לא לוקחים על זה כסף זה מפחית מאנשים לבוא לדעתי ופשוט לא יעיל אז מה עם מיתמקדים בו לא מלמדים את האחרים גם ומקבל מזה כסף?? ואם זה על רמה יש עוד סנפאים (כמו אצלנו) שמלמדים את התלמיד החדש לא כולם מתמקדים בו

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר